Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.9.2016, 8:23   #121
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Ja koliko znam sve PS4 VR igre koje su prikazane do sada rade u stabilnih 60 fps-a.
Ti praktično ignorišeš svaku činjenicu koju imamo o PS4 VR igrama i imaš suprotno mišljenje od zvaničnih informacija, na linku lepo stoji da ako devolperi misle da izbace VR igru na PS4 mora da radi u stabilinih 60 fps-a, pošto je opšte poznato da manji i nestabilini fps kod VR-a izaziva mučninu, znači sve je vrlo jasno.
zapravo, ti ignorišeš svaku činjenicu koju imamo o ps4 igrama i veruješ u baš sve što su obećali o ps4vr igrama. jasno mi je šta stoji na linku, zanima me kako misle to da postignu?
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 8:26   #122
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Isto kao što se uvek dolazi do 60fps - slajderi dole. Sem uprošćavanja grafike sigurno će i sam dizajn nivoa biti u startu dobro promišljen... Jasno je da to neće izgledati kao Uncharted 4 i Witcher 3.
na žalost, pogotovo kod amd-ovih rešenja, slajder dole često nema nikakvih efekata pogotovo ne na frame rate
mislim da posebnim dizajniranjem vr softvera mogu da postignu otprilike android / google cupboard vr iskustvo, sa sličnim igrama.

to će reći da će vr igre sa pc-ja i sa ps4-ke biti neuporedive.

bolje bi im bilo da rade ps4pro ekskluzive.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 9:19   #123
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
mmike kaže: Pregled poruke
zapravo, ti ignorišeš svaku činjenicu koju imamo o ps4 igrama i veruješ u baš sve što su obećali o ps4vr igrama. jasno mi je šta stoji na linku, zanima me kako misle to da postignu?
Verujem u tehničke detalje koje su dali, ako kažu da svaka VR igra mora da radi u stabilnih 60 fps (a znamo da manji ili nestabilni fps izaziva mučninu) i da igra neće moći uopšte da bude izbačena na PS4 ako ne ispunjava taj uslov, nemam niakvog razloga da sumnjam u to.
Kako to postižu je sasvim druga priča, očigledno je da VR igre izgledaju manje impresivno i imaju manje detalja nego standardne PS4 igre, ali opet izgledaju ok.

Poslednja ispravka: vetar. (13.9.2016 u 9:39)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 9:53   #124
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

iskreno, ako konkurencija radi na 90 fps-ova, verovatno je da je 60fpsa premalo, ali ok.

ono na šta ja pokušavam da ti obratim pažnju su dve stvari:

1) izlazi nova konzola iste generacije u momentu kad joj vreme nije, a koji se praktično u mesec poklapa sa izlaskom vr hedseta
2) postojeća konzola za koju je vr hedset projektovan do sada uglavnom radi u lokovanih 30 fps-ova, sa frame rate dropovima

kad povežemo rupe, dobićemo mrežu ))

dozvolićeš mi da budem prorok - vr naslovi za ps4 će biti đubre na nivou android "vr" naslova i ceo projekat će propasti ukoliko se ne budu pravile ps4pro vr eksluzive.
a javlja mi se i još nešto - to što se vr ne pominje toliko u reklamama koliko se pominje 4k gejming zapravo znači da ni ps4pro neće biti bog zna koliko uspešan u teranju vr naslova.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mmike na korisnoj poruci:
jovaš (13.9.2016)
Stara 13.9.2016, 11:35   #125
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Ja isto mislim da su glavni razlozi za PS4 Pro u stvari 4k podrška i bolje VR iskustvo, takođe vrlo je moguće da je Sony bio prinuđen da izbaci jaču konzolu zbog konkurencije.

Opet, VR naslovi na PS4 će raditi u lokovanih 60 fps-a, to što će bolje raditi na PS4 Pro nikako ne znači da će biti đubre na običnom PS4.
Eventualno će možda biti par VR PS4 Pro ekskluziva, ali to nije plan ni poenta, poenta je da su i PS4 i PS4 Pro uređaji iste platforme, gde samo Pro nudi nešto bolje iskustvo i predviđen je za više hardcore korisnike dok je običan PS4 uređaj za šire mase, dok jedna i druga konzola imaju sve iste mogućnosti (osim 4k) i podršku za sve igre.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 12:26   #126
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

to je ono što sonijevo reklamno odeljenje pokušava da nas ubedi.

pazi, nisam rekao da će vr igra koja bolje radi na ps4pro na ps4 da bude đubre, nego prorekao da će vr igre koje će zaista raditi na običnom ps4 u okviru zadatih specifikacija (60 herca... ma idi) biti u nivou vr iskustva koje imamo na android (google cupboard i slični "nastavci") uređajima.

tu pre svega mislim da je nerealno očekivati išta više od jednostavnih "casual" igara na nivou oculus rift demoa (samo lošije).

želim zapravo da kažem da je ovo što nam se servira u reklamama poput ove:
https://www.youtube.com/watch?v=4sm-gCuiGQA
potpuno i apsolutno nemoguće i sa ps4pro, a kamoli običnim ps4, pa sve i da mehanika takve igre bude jednostavna poput operation wolf-a.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 13:37   #127
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
mmike kaže: Pregled poruke
tu pre svega mislim da je nerealno očekivati išta više od jednostavnih "casual" igara na nivou oculus rift demoa (samo lošije).

želim zapravo da kažem da je ovo što nam se servira u reklamama poput ove:
https://www.youtube.com/watch?v=4sm-gCuiGQA
potpuno i apsolutno nemoguće i sa ps4pro, a kamoli običnim ps4, pa sve i da mehanika takve igre bude jednostavna poput operation wolf-a.
Kako je to nemoguće kad su to sve VR igre koje trenutno rade na svim PS4 VR demoima i koje će raditi kada VR zvanično bude izbačen sledećeg meseca!?
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 13:51   #128
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

nemoguće je da tako izgledaju u 60 fps-a, na dva ekrana

videćeš kad izađe.

da je moguće, zašto bi pc koji tera sličan softver morao imati duplo brži procesor i 3 puta bržu grafiku?
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 14:48   #129
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Zato što nisu isto optimizovane igre za konzole i PC hardver. Uostalom, zašto ne sačekate izlazak PSVR i informacije iz prve ruke, ovako priča ide u prazno. Najavljeno je da će raditi, sada da se sačeka i potvrda kako će funkcionisati.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 14:52   #130
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Posti razlog zasto su nove 4XX i 10XX grafike srednjeg i viseg segmenta brendirane kao VR ready.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 16:13   #131
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

To sto sony prica je jedna stvar a realnos je drugo, ne bi bio ni prvi ni poslednji put da slazu (generalno govoreci)
Secam se kad je VR dosao u SL pompa bog_te trjleri ovo ono gledas sve glatko i prelepo cak ko da grafika izgleda duplo bolja lol. Onda pogledah na YT lika koji ima duplo jaci racunar od mene (grafa gtx 980,I7) kako igra u 10-15 frejma
Nije proslo mozda godinu dana il manje i odem ingame da slusam takozvani third party viewer meeting (u fazonu show gde developeri pricaju o novim idejama i sta misle da implementiraju u svojim verzijama viewer_a + igraci mogu da ih pitaju sta ih vec zanima) gde je bio specijalni gost LL CEO koji je na pitanje o VR_u i frejmu bio u fazonu - shrugs - nismo u mogucnosti da odrzimo stabilan 30fps......ne dugo zatim najavise PS koji ce po recima tog isto CEO biti najmanje duplo zahtevniji za minimum od SL_ovog recommended system requirements_a lol
Da dodam da drug koji je updao u beta buildere sa alienware masinom (ona trouglasta ruzna) kaze da radi okish ali nije 100% zadovoljan al kaze ok josh je u fazi izrade pa mu je to ok (imajte na umu da to nije beta vec izkljucivo build release za ljude koji moduju svet znaci bez igraca)

Dakle ozbiljna kompanija tj broj jedan u svetu sto se VR\Virtual world_a tice a opet kaljavo

Sad naravno da bi svi mi voleli da to sve bude kako treba , na kraju krajeva nista mi ne bi falilo da sutra kad to izadje odem kod druga sa ps4 i opalim neke PS VR exkluzive lol
Samo je pitanje koliko lazu i sta su stvarne mogucnosti, jer svi dobro znamo da ce ljudi kupovati sve jedno jer su ovce
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 16:44   #132
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

naravno da ćemo sačekati.

sony, iako meni omiljena kompanija još od prvih walkmena i trinitron televizora, u poslednje vreme preterano dodaje na hajp, što svojih proizvoda, što partnerskih. kapiram i da su došla zadnja vremena i da nije lako, ali to je sve sad već pomalo na ivici prevare, a ovaj "narodni vr" na konzolama od pre tri godine mi deluje kao jedno od klasičnih sonijevih "napumpavanja" gde ćemo da dođemo do toga da su snimci "vr naslova" zapravo bili snimci normalnog (30 fps lokovanog) igranja a da kada uključimo vr opciju i stavimo sokoćalo na glavu sve izgleda kao na amigi 500. dakle NI NALIK na ono što ide po reklamnim spotovima. jednostavno konzola koja ne može da gura full hd na više od 30fps-a to ne može tako da izvede.

živi bili, pa videli.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 19:46   #133
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
mmike kaže: Pregled poruke
nemoguće je da tako izgledaju u 60 fps-a, na dva ekrana

videćeš kad izađe.

da je moguće, zašto bi pc koji tera sličan softver morao imati duplo brži procesor i 3 puta bržu grafiku?

Ti stvarno porediš konzolu i PC!?
Konzola je zatvorena platforma i igre se rade isključivo za jedan hardver i softver (uz PS4 Pro će sad biti dva hardvera) tako da je optimizacija neuporedivo bolja i veća
nego za PC koji ima bezbroj varijacija i kombinacija vrste i jačine hardvera i softvera.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2016, 22:25   #134
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

e si ti maloletan?

ti mi stvarno pričaš o optimizaciji dok ja pričam o razlici u snazi koja nije ni dupla nego trostruka. jasno je meni šta je zatvorena platforma, odrastao sam uz takve, ali kad pričamo o rendanju trodimenzionalnih scena da bi se dobile određene performanse, tu je bitna surova snaga i procesora i grafike a nju, dragi moj vetre, konzola od pre tri godine (koja uzgred ni tad nije baš nešto pucala od snage u odnosu na high end kante) jednostavno nema. nema tu prednosti operativnog sistema, nema tu nekih posebnih custom čipova, da bi dobio x puta z tačaka u abc frejmova po sekundi, treba ti odgovarajuća grafička moć, i treba ti procesor koji će da omogući da ta moć bude maksimalno iskorištena.

šta god pričalo reklamno odeljenje sonija, a u čiju istinitost, odnosno lažljivost, ćemo imati priliku da se uverimo već za koji mesec.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mmike na korisnoj poruci:
C64freak (14.9.2016)
Stara 14.9.2016, 8:29   #135
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
mmike kaže: Pregled poruke
e si ti maloletan?

ti mi stvarno pričaš o optimizaciji dok ja pričam o razlici u snazi koja nije ni dupla nego trostruka. jasno je meni šta je zatvorena platforma, odrastao sam uz takve, ali kad pričamo o rendanju trodimenzionalnih scena da bi se dobile određene performanse, tu je bitna surova snaga i procesora i grafike a nju, dragi moj vetre, konzola od pre tri godine (koja uzgred ni tad nije baš nešto pucala od snage u odnosu na high end kante) jednostavno nema. nema tu prednosti operativnog sistema, nema tu nekih posebnih custom čipova, da bi dobio x puta z tačaka u abc frejmova po sekundi, treba ti odgovarajuća grafička moć, i treba ti procesor koji će da omogući da ta moć bude maksimalno iskorištena.

šta god pričalo reklamno odeljenje sonija, a u čiju istinitost, odnosno lažljivost, ćemo imati priliku da se uverimo već za koji mesec.
E sam maloletan!?

Pričam ti optimizaciji i zatvorenoj platformi upravo zato što je to upravo razlog zašto konzolama nije neophodan jak hardver kao PC-u.
Realno PS4 ima slabašan hardver ako se poredi sa bilo kojom trenutno prosečnom PC mašinom, ali recimo gura bez problema Uncharted 4 koji izgleda fenomenalno i koji se može porediti sa najlepšim PC grafikama.

Ti stvarno misliš da igre koje su prikazli da rade na PS4 VR-u, imali demoe za njih, razne strane čak radili previewe za njih, i za koje je potvrđeno da rade u zaključanih 60 fps, u stvari neće moći da rade na PS4 VR-u i da ćemo u stvari dobiti totalno nešto drugo i mnogo lošije!?

Evo juče si isto mogao da vidiš VR igre na Sony TGS konferenciji VR PS4 igre koje će biti dostupne samo za mesec dana.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2016, 10:36   #136
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

optimizacijom možeš dobiti nešto "glatkiju" animaciju, možeš dobiti koji frame više po skundi, možeš dobiti uncharted 4 koji JE LOKOVAN NA 30 fps-a. to možeš da dobiješ.

STVARNO MISLIM da igre koje su prikazali da rade na ps4 u vr modu neće izgledati ni izdaleka poput uncharted 4-ke, jer je potrebno da se izrenda duplo više tačaka u duplo većoj frame rejtaži. matematika je prosta - NEMAŠ 4 puta jaču konzolu samo zato što je to zatvorena arhitektura.
čak ni ps4vr neće moći da izgura ništa slično unchartedu u vr modu.

ili će izgledati kao na amigi, ili će seckati kao da ne zaslužuje ps4 licencu. sve drugo je magija, a u svetu konzola i računara nema magije prijatelju gledaću za mesec dana uživo ne brini. gledaćemo svi. onda ćeš da mi objasniš kako si mislio da sve to radi kao na reklami.

a ja ću da spominjem sve napucane i najahpovane balone koje je sony punio dobrim marketingom i koji su leteli nama iznad glave obećavajući mnogo.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku mmike na korisnoj poruci:
C64freak (14.9.2016), player1 (14.9.2016)
Stara 14.9.2016, 10:57   #137
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Ponovo, konzolama nije neophodan jak hardver kao što je neophodan PC-u, kao što sam naveo ako pogledaš PS4 specifikacije pravo je čudo kako Uncharted 4 može na tome da radi i defintivno PC sa sličnim specifikacijama bi imao ogromnih problema da tera takvu grafiku.

LOL, ko je uopšte spominjao Uncharted 4 grafiku u VR!?
Da li si ti uopšte gledao te PS4 VR igre (deluje kao da pričaš sve napamet i da su u suštini veoma loše informisan), sak sve VR igre koje je Sony do sada prikazao nisu ni blizu Uncharted 4 grafici.

Sve VR igre koje je Sony prikazao do sada će izgledati identično i raditi bez ikakvih problema na PS4 (lokovanih 60fpsa), na PS4 Pro će te iste igre izgledati bolje ili raditi bolje (120 fpsa).
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2016, 12:06   #138
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

120 fpsa?

)))))))))))) (((((((((((((((: )))))))))

ne znam, recimo na onom spotu koji sam linkovao svaki sekund izgleda totalno nerealno.

jedino u šta mogu da poverujem je da će svemirske igre (mnogo praznog prostora) poput eve valkire moći da održavaju pristojan frame rate, ali teško sa onim nivoom detalja koji se vrti po gameplay snimcima.

ti meni sve vreme pričaš neverovatnu stvar, nesvestan proste matematike.

hajde ovako da se vratimo na pc-a.

da bi mašina mogla da tera istu igru na oculus-u, praktično joj treba DVOSTRUKO do trostruko jača konfiguracija nego kad tu igru tera u fullhd. ti mene sad hoćeš da ubediš da kod konzola to nije tako jer?

pričamo o konzoli koja inače tera igre u 30 fps-ova (čast izuzecima), a sada od nje zahtevamo MINIMUM 60 stabilnih fpsova bez padanja (ovo mislim da nikad nisam video na ps4-ci) na praktično duplo većem ekranu.

i ti to objašnjavaš razlikom u otvorenoj i zatvorenoj arhitekturi, ako sam dobro shvatio...


))))))))))))) (((((((((((((((: ))))))))))))))))

zato što je konzola zatvoren sistem, ona može da iščupa duplo više tačaka i duplo veći frame rate ni iz čega?


))))))

pa zar ti ne govori priprosta matematika kako će te igre izgledati?
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mmike na korisnoj poruci:
player1 (14.9.2016)
Stara 14.9.2016, 13:32   #139
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Da možda, ako običan PS4 tera VR igre u 60FPSa, moguće da će PS4 Pro moći da ih tera u 120fps.

Koliko god to tebi izgleda nerealno to je VR igra koja radi na PS4 hardveru.
I nema tu pristojnog FPS-a, igra mora da radi u zaključanih 60 fps-a ili nećeš ni znati za nju, tačka.

Ja tebi ne pričam neverovatne stvari (lol), ja ti dajem proste činjenice, navodim ti PS4 VR igre koje su već testirane i javnost je više puta već imala prilike da ih proba, testira i igra, a ti o tome i dalje govoriš kao nekoj naučnoj fantastici, znači totalno ignorišeš sve te činjenice.


Opet, ne treba porediti zahtevnost PC platforme i konzole. Naveo sam ti već par puta primer Uncharted 4 koji bi na PC-u da bi radio bez ikakvih problema zahtevao mnogo jači hardver nego što ima PS4.
Već sam ti isto naveo da PS VR igre nisu grafičke jake kao obične PS4 igre, i niko nikada nije ni rekao da ćemo imati Uncharted 4 grafiku na PS VR-u.


Ne treba mi matematika da vidim kako će PS4 VR igre izgledati, već sam ih video, već ih vidim, juče sam ih opet gledao ljudi su ih igrali, probali, testirali...imamo sve informacije...to sve izlazi sledećeg meseca, znači već se sve zna, ti nastavljaš da pričaš to tome kao da je 2014. i Sony VR tek predstavljen i da se ništa još ne zna a ne da izlazi sledećeg meseca.

Poslednja ispravka: vetar. (14.9.2016 u 14:07)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
besantesteras (14.3.2017)
Stara 14.9.2016, 14:27   #140
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

The Sony Rant. PS4 Pro? How about PS4 No
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tomas na korisnoj poruci:
C64freak (14.9.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PlayStation Now stize na PC dex3108 O igrama uopšte 95 7.4.2020 18:03
Gde kupiti PlayStation 4? Urosito Konzole 18 16.8.2016 18:20
Sony PlayStation 4 Љуша Konzole 2 25.2.2012 11:30
Treba mi spindle hub za Playstation 1! rapsod Brbljaonica 6 25.1.2010 20:25
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com