Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.10.2016, 14:45   #141
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Samsung je oduvek bio kesa, samo su se sad malo vise opustili :P

250e bi bila idealna cena, ali i ja mislim da nece biti ispod 300e. I sumnjam da ce ponovo da prodaju sa gubitkom.
Ja sam isto pomislio za Samsung, malo su se opustili.

Isto mislim da bi perfektna cena bila $249, ali realno očekujem $299. Da, rekli su da gledaju da nemaju visoku cenu ali i da ne planiraju da je prodaju sa gubitkom.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 14:48   #142
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Dock+Tablet+2xJoyCon je minimalno sto mogu da ubace u paket i to bi mozda kostalo 250$. Ali mislim da ce ukljuciti i JoyCon Dock tako da ispod 300$ nece biti sigurno. Na to dodajte i Pro gamepad koji ce biti 50$ za neko ozbiljnije igranje ispod 350$ nece biti i to bez igre vjerovatno.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 16:56   #143
maki83
Član
 
Član od: 11.12.2010.
Poruke: 296
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 54 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Meni se ovo bas dopalo iako nisam ljubitelj handheld konzola, niti posedujem istu. Plus su najavili podrsku za unreal engine, sto znaci da cu moci i ja da napravim igru za koznolu, sjajna stvar. Jos da ukljuce unity engine i ima da eksplodiraju. Ne treba zaboraviti da ce im igre biti hit na mobilnim telefonima. Mislim da nintendo ide u mnogo boljem pravcu nego *****e zvano PRO HD gaming i sl.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
maki83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 17:05   #144
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Laura K (koja je leak-ovala manje vise sve o NX-u prije najave i sve se ispostavilo tacno) kaze da baterija traje do 3 sata u portable mod-u.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 17:21   #145
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Treba se sjetiti koliko je partnera Nintendo imao za Wii U kada su ga najavljivali a koliko ih je ostalo u prvoj godini. U svakom slucaju biti tih do 2-3 mjeseca prije izlaska bez vecih konferencija je poprilicno cudno. Nintendo treba da ubjedi roditelej/igrace da preskoce kupovinu Sony/MS konzole ove praznicne sezone i sacekaju Nintendo Switch.
Zato i treba biti oprezan i sacekati taj famozni Mart sledece godine, videti zvanicne specifikacije, igre koje ce se pojaviti za Switch (i to mislim na zvanicne igre ne na marketinski trik koji je Nintendo izveo sa skyrim-om u traileru) za sada zvanicno imamo samo novu Zeldu i naravno treba videti zvanicnu cenu...sve je jos prilicno nepoznato mada realno na prvi pogled izgleda obecavajuce (bar meni)

Poslednja ispravka: Exia (21.10.2016 u 17:36)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 18:39   #146
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Dock+Tablet+2xJoyCon je minimalno sto mogu da ubace u paket i to bi mozda kostalo 250$. Ali mislim da ce ukljuciti i JoyCon Dock tako da ispod 300$ nece biti sigurno. Na to dodajte i Pro gamepad koji ce biti 50$ za neko ozbiljnije igranje ispod 350$ nece biti i to bez igre vjerovatno.
JoyCon Dokc sa JoyCon dodacima sigurno ide u osnovni paket, nema šanse da daju konzolu bez JoyCon Docka, za $299.
Samo nisam siguran za Pro Gamepad, sumnjam da će oni iću u osnovni ili jeftiniji paket.


Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Laura K (koja je leak-ovala manje vise sve o NX-u prije najave i sve se ispostavilo tacno) kaze da baterija traje do 3 sata u portable mod-u.
Kaže da je joj jedan izvor rekao max 3 sata dok je drugi rekao da je baterija osrednja.
Nadam se da prvi izvor greši ili preteruje, 3 sata je malo.

Evo šta kaže Nintendo o bateriji:
As for the battery, Nintendo wasn’t very talkative either, but confirmed that the whole thing was designed so that users could play as long as possible, “comfortably”, even in places where you don’t have access to a power outlet. Specifications about the battery life will be shared at a later date.

http://www.perfectly-nintendo.com/ni...-battery-life/


Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Zato i treba biti oprezan i sacekati taj famozni Mart sledece godine, videti zvanicne specifikacije, igre koje ce se pojaviti za Switch (i to mislim na zvanicne igre ne na marketinski trik koji je Nintendo izveo sa skyrim-om u traileru) za sada zvanicno imamo samo novu Zeldu i naravno treba videti zvanicnu cenu...sve je jos prilicno nepoznato mada realno na prvi pogled izgleda obecavajuce (bar meni)
Kakav marketinški trik!?
Skyrim i sve igre iz trejlera 100% posto izlaze za Switch i tu nema nikakve sumnje, jednostavno Nintendo želi da se o igrama priča drugom prilikom verovatno na full reveal-u (zato za sada i nema nikakve najave ili potvrde), fokus je sada prvenstveno bio na konceptu Switcha a različte igre igre su iskorišćene da bi što bolje dočarale raznolikost i koncept.

Poslednja ispravka: vetar. (21.10.2016 u 18:58)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 18:58   #147
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

I na kraju ipak kertridži iako su mnogi sumnjali. Ne mogu nigde da nađem info, ima li pretpostavke o kolikom ekranu je reč? Deluje mi negde oko 7".
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 19:37   #148
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
I na kraju ipak kertridži iako su mnogi sumnjali. Ne mogu nigde da nađem info, ima li pretpostavke o kolikom ekranu je reč? Deluje mi negde oko 7".
Mislim da neko rece 6".
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 19:45   #149
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Da, trebao bi bude 6.2" 720p IPS ekran.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 20:08   #150
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Fino, po meni je to ok balans između prenosisvosti i lepog velikog ekrana. Koncept iskreno nije za mene, ja ne volim da igram van svoje kuće, ali deluje fino promišljeno i mislim da može biti uspešan. Šteta što ne znamo ništa više o hardveru.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 20:28   #151
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Ni ja ne volim igranje na handheldu, ali kapiram da će dobro doći za klince za putovanja.

Znamo da je hardver je zasnovan na custom Nvidia Tegra čipu, verovatno Pascal based, znači GPU od nekih 500TF, ARM A57 quad i 4GB Rama, tako nešto od prilike treba bi trebalo očekivati.
To je slabije nego XB1 recimo, ali je zato oko 3x jače nego Wii U, u suštini bi trebao da bude vrlo moderan hardver.


Evo šta kaže Nvidia

The first thing to know about the new Nintendo Switch home gaming system: it’s really fun to play. With great graphics, loads of game titles and incredible performance, the Nintendo Switch will provide people with many hours of engaging and interactive gaming entertainment.
But creating a device so fun required some serious engineering. The development encompassed 500 man-years of effort across every facet of creating a new gaming platform: algorithms, computer architecture, system design, system software, APIs, game engines and peripherals. They all had to be rethought and redesigned for Nintendo to deliver the best experience for gamers, whether they’re in the living room or on the move.
A Console Architecture for the Living Room and Beyond

Nintendo Switch is powered by the performance of the custom Tegra processor. The high-efficiency scalable processor includes an NVIDIA GPU based on the same architecture as the world’s top-performing GeForce gaming graphics cards.




The Nintendo Switch’s gaming experience is also supported by fully custom software, including a revamped physics engine, new libraries, advanced game tools and libraries. NVIDIA additionally created new gaming APIs to fully harness this performance. The newest API, NVN, was built specifically to bring lightweight, fast gaming to the masses.
Gameplay is further enhanced by hardware-accelerated video playback and custom software for audio effects and rendering.
We’ve optimized the full suite of hardware and software for gaming and mobile use cases. This includes custom operating system integration with the GPU to increase both performance and efficiency.
NVIDIA gaming technology is integrated into all aspects of the new Nintendo Switch home gaming system, which promises to deliver a great experience to gamers.

https://blogs.nvidia.com/blog/2016/1...ntendo-switch/
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 23:03   #152
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

O jacini je nezahvalno pricati dok ne bude vise informacija oko hardvera. Dosta zavisi od toga dal je Tegra x2 ili x1, koliki je nod procesora i koliko CPU jezgara ima. 0.5 Tflops-a, pa makar i ovih nVidijinih (nacin racunanja tflopsa kod nVidia i AMD hardvera nije isti pa 1flops AMD =/= 1flops nVidia) nije dovoljno za bilo kakav moderan port. Posto su izasle glasine, a i logicno je po velicini docking stanice, da Switch dobija dodatnu snagu kad je u "console" modu, moguce da sa prostim OC-em cipova zbog mogucnosti povlacenja vise struje dobijemo performanse komparabilne sa onim koje ima XBO. Nikako ne istim, ali svakako komparabilnim, dakle dovoljnim da mogu da se portuju iste igre i na jedno i na drugo.

Cistom matematikom, ako cip dostize iste clock-ove kao Pascal u GTX 1080 i sa memorijom koja ne predstavlja usko grlo, dolazimo ne do 0.5 TFLOPS-a sa 256 CUDA jezgara nego sa 0.9 TFLOPS-a. Clock od nekih 1GHz bi dao tu negde oko 750 Flops-a, sto je negde realna snaga GPU-a u Switch-u, ako se ispostavi da je Tegra X2. Ako je X1, onda ako je 0.5TFlops-a svi da budmo srecni.

Naravno, Nintendove igre ce sa skokom od 2-3x u odnosu na Wii U i modernijim setom mogucnosti da izgledaju bolesno dobro, pitanje je samo dal ce 3rd party podrska moci da se nastavi, a licnog sam misljenja da je nemoguce tako nesto ako se radi o GPU-u sa samo 0.5Tflops-a snage.

Sto se tice CPU-a, gotovo sigurno govorimo o A57, samo je pitanje 4 ili 8 jezgara. Ako je u pitanju 8, onda je procesor jaci nego onaj sto imaju XBO i PS4, ali ako je 4 onda gotovo sigurno, da bi igre radile kako treba, konzola nece imati napredan multitasking.

Sve se svodi na to sta su odlucili i kojom su se logikom vodili, ali sama cinjenica da je tu nekoliko developera koji su otvoreno kritikovali Nintendo oko Wii U-a i koji su pricali da nece raditi na Nintendovoj konzoli ako ne budu ukljuceni u dizajn iste ide u prilog toga da se Nintendo ovaj put odlucio za malo jaci hardver. nVidia je verovatno umesala prste oko toga jer im ovo moze biti spas njihove tegra linije procesora u koje su ulozili dosta novca.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 23:27   #153
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Ja bih ovo uzeo samo zbog mario carta
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2016, 23:31   #154
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
O jacini je nezahvalno pricati dok ne bude vise informacija oko hardvera. Dosta zavisi od toga dal je Tegra x2 ili x1, koliki je nod procesora i koliko CPU jezgara ima. 0.5 Tflops-a, pa makar i ovih nVidijinih (nacin racunanja tflopsa kod nVidia i AMD hardvera nije isti pa 1flops AMD =/= 1flops nVidia) nije dovoljno za bilo kakav moderan port. Posto su izasle glasine, a i logicno je po velicini docking stanice, da Switch dobija dodatnu snagu kad je u "console" modu, moguce da sa prostim OC-em cipova zbog mogucnosti povlacenja vise struje dobijemo performanse komparabilne sa onim koje ima XBO. Nikako ne istim, ali svakako komparabilnim, dakle dovoljnim da mogu da se portuju iste igre i na jedno i na drugo.

Cistom matematikom, ako cip dostize iste clock-ove kao Pascal u GTX 1080 i sa memorijom koja ne predstavlja usko grlo, dolazimo ne do 0.5 TFLOPS-a sa 256 CUDA jezgara nego sa 0.9 TFLOPS-a. Clock od nekih 1GHz bi dao tu negde oko 750 Flops-a, sto je negde realna snaga GPU-a u Switch-u, ako se ispostavi da je Tegra X2. Ako je X1, onda ako je 0.5TFlops-a svi da budmo srecni.

Naravno, Nintendove igre ce sa skokom od 2-3x u odnosu na Wii U i modernijim setom mogucnosti da izgledaju bolesno dobro, pitanje je samo dal ce 3rd party podrska moci da se nastavi, a licnog sam misljenja da je nemoguce tako nesto ako se radi o GPU-u sa samo 0.5Tflops-a snage.

Sto se tice CPU-a, gotovo sigurno govorimo o A57, samo je pitanje 4 ili 8 jezgara. Ako je u pitanju 8, onda je procesor jaci nego onaj sto imaju XBO i PS4, ali ako je 4 onda gotovo sigurno, da bi igre radile kako treba, konzola nece imati napredan multitasking.

Sve se svodi na to sta su odlucili i kojom su se logikom vodili, ali sama cinjenica da je tu nekoliko developera koji su otvoreno kritikovali Nintendo oko Wii U-a i koji su pricali da nece raditi na Nintendovoj konzoli ako ne budu ukljuceni u dizajn iste ide u prilog toga da se Nintendo ovaj put odlucio za malo jaci hardver. nVidia je verovatno umesala prste oko toga jer im ovo moze biti spas njihove tegra linije procesora u koje su ulozili dosta novca.
Ova Nvidia izjava znači da je skoro sigurno Pascal based odnosno Tegra x2:
"The high-efficiency scalable processor includes an NVIDIA GPU based on the same architecture as the world’s top-performing GeForce gaming graphics cards."

Nintendo je rekao da Dock ne dodaje dodatnu snagu ali je moguće da Switch dok je na Docku radi pod veći klokovima dok je u handheld modu sa nižim klokovima.

Čak i hardver koji sam ja naveo, odnosno oko 3x jače od Wii U bi bio dovoljan za XB1 3rd party portove u 720p, dok bi naravno Nintendo igre bile u 1080p.

Inače verovatno je Nvidia dosta pomogla sa alatima, softverima, API-jevima...kako bi mogli da izvlače maksimum iz hardvera bez problema, možda čak i da izvlače više nego što na papiru stoji. Za devolpere je isto bitno što je u pitanju praktično skoro poslednji tech a nešto od pre 5-10 godina kao u slučaju Wii-WiiU konzola.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2016, 11:17   #155
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Malo sale nije na odmet

dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Exia (22.10.2016), Grond (22.10.2016)
Stara 22.10.2016, 11:56   #156
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Znajući Nintendo durable je zagarantovan

Btw batrerija bi trebalo da traje tri sata? to je malo mislim da bi ovako napredan sistem trebalo da ima jaču batreriju, vidim po komentarima nintendo veterana na netu...nadam se da će imati opcije za podesavanje power a, jer ako nosis switch na nesto duzi put, tri sata je malo (realno bi bilo 2.30 pre nego što krenu upozorenja o low bateriji XD)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2016, 12:25   #157
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Znajući Nintendo durable je zagarantovan

Btw batrerija bi trebalo da traje tri sata? to je malo mislim da bi ovako napredan sistem trebalo da ima jaču batreriju, vidim po komentarima nintendo veterana na netu...nadam se da će imati opcije za podesavanje power a, jer ako nosis switch na nesto duzi put, tri sata je malo (realno bi bilo 2.30 pre nego što krenu upozorenja o low bateriji XD)

Laura kaže da je joj jedan izvor rekao max 3 sata dok je drugi rekao da je baterija osrednja.
Nadam se da prvi izvor greši ili preteruje, 3 sata je malo.

Evo šta kaže Nintendo o bateriji:
As for the battery, Nintendo wasn’t very talkative either, but confirmed that the whole thing was designed so that users could play as long as possible, “comfortably”, even in places where you don’t have access to a power outlet. Specifications about the battery life will be shared at a later date.

http://www.perfectly-nintendo.com/ni...-battery-life/
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2016, 13:06   #158
Grond
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Poruke: 304
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 95 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Вјероватно ће батерија зависити од активности. Ако пичиш неке мање инди игре или сурфаш, гледаш по менијима и слично, трајаће релативно дуже, а ако играш Zeldu или тако нешто захтјевно, мислим да ће бити велики успјех ако добаце и до три сата употребе.

Питам се хоће ли имати backward подршку за 3DS и DS игре, било би их интересантно видјети на много већем екрану. Пошто је најављена конзола наследник и кућних и ручних конзола у Нинтенда, изгубиће handheld игре нешто од свог шарма кога су имале јер су се скромне техничке могућности искориштавале за врло маштовита остварења, па је то давало неки шмек, та пикселизација и комбинација разних графичких трикова, мада не сумњам да ће се опет наћи интересантних остварења.
Grond je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2016, 13:27   #159
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Takodje konzola je jos u fazi razvoja. Trajanje baterije zavisi od vise faktora pa ipak treba sacekati mart da konzola izadje. 3 sati igranja 3D igara na uredjaju od 7" koji je malo deblji od nekog tableta po mom misljenju nije malo. Ali bolje bi bilo da je bar 4-5 naravno.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2016, 14:00   #160
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
Grond kaže: Pregled poruke
Питам се хоће ли имати backward подршку за 3DS и DS игре, било би их интересантно видјети на много већем екрану.
Ne, potvrđeno je da neće biti fizičke podrške za Wii U i 3DS igre, naravno mogu ih ponuditi u digitalno kroz svoj Virtaul Console servis.

3 sata baterije je malo u svakom slučaju za uređaj koji se reklamira i kao handheld, IMO mora da bude bar 4 sata.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games) vetar. Konzole 118 26.6.2017 18:38
Kvm switch digitus dc-oc-12 mica1709 Ostale komponente 3 22.8.2011 0:42
Nintendo 3DS dzoni.czv Konzole 4 3.7.2010 23:50
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com