Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.9.2022, 21:24   #1
BogdanP
Novi član
 
Član od: 15.12.2011.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Proširenje WiFi preko dodatnog rutera/extendera - povremeni problemi sa konekcijom

Pozdrav,

Kod brata koji živi u dupleksu postavio sam ruter u modu WiFi extender (drugim rečima konektovan je na originalni ruter preko WiFi mreže - nema mogućnosti za kabl), kako bi proširili signal na sprat.

Sistem uglavnom radi bez problema, ali njegov sin se žali da otprilike na svakih 45 minuta dolazi do prekida od nekoliko sekundi, koje ga frustiraju jer ga diskonektuju sa servera za igranje 🙂

Znam da nije životno važan problem ali svakako bih voleo da ga rešim, i mene kopka.

Da li neko ima bilo kakvu ideju šta da probam? Da li je uopšte do dodatnog rutera, ili možda originalni SBBov pravi problem?

Originalni ruter dobijen od strane provajdera (SBB) je Technicolor CGA2121, dok je kao extender dodata Tenda AC1200.

Hvala svima unapred na odgovoru!

Bogdan
BogdanP je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NRadioBox internet radio player sa preko 70 domacih radio stanica naskovic Audio softver 48 29.10.2011 17:48
Problem sa umrežavanjem HP Compaqa 6720s preko wirelessa ~Ube~ Komunikacioni uređaji i umrežavanje 5 31.5.2009 1:29
Problemi sa deljenjem Interneta preko rutera ###agent_47### Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 8.3.2009 20:58
Problem sa zvukom preko TV tunera damson Zvuk na računaru 3 13.8.2008 21:25
Problemi sa konekcijom telefona i kompa Blood Raven Aparati i oprema 2 19.2.2008 0:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com