Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.12.2007, 10:03   #1
Vai.God
Novi član
 
Član od: 22.9.2007.
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Kucni bioskop - LG ili Samsung?

Danas treba da kupim kucni bioskop (DVD+5.1 - al to vec svi znate) do 10k din, pa mi treba brz odgovor da li je neko imao kontakta sa nekim od ovih modela i kakve su vam preporuke.

LG HT-202 SH vs. Samsung HT-x20

Najbitnije mi je kako se ovi modeli snalaze sa DivX titlovima (pretezno SRT i SUB formati), a kako sa ispisom nasih slova č,ć,š,đ,ž.

Sinoc sam zamalo kupio kombinaciju Vivax DVD K-210 + Vivax 5.1 HT-210. Iz pouzdanih izvora sam cuo da ovaj Vivax dobro barata sa prevodima ali mi nije odgovarao zbog nedostatka FM prijemnika. Do sada sam mislio da je FM standardan na svim DVD playerima, ali se FM nalazi pretezno samo na modelim koji dolaze u paketu kao kucni bioskop, dok ih kod samostalnih DVD plejera nema, tj. retko.

Imali neki sajt, gde se mogu naci i skinuti svi moguci (ili velika vecina) firmware-ova za DVD-playere. Posto sam bas za ova dva gore navedena trazio na LG i Samsung sajtu i nisam nasao.
Na Samsung sajtu sam i nasao neke firmware-ove za neke modele, ali za bas ovaj x20 nisam. A na LG sajtu nisam nasao ni jedan firmware za konkretno neki model DVD playera.
Vai.God je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Samsung SH-S203B best buy SATA DVD Master Neo ŠDK - Nosači podataka 5 9.2.2008 13:35
Samsung 971p vs Samsung 215TW scouser Grafika 1 7.7.2007 23:15
SAMSUNG D900 vs SAMSUNG Z550 marko_f Aparati i oprema 0 27.2.2007 22:22
Samsung najavio Phase-Charge RAM Kostarum Rex Persia Osnovne komponente 0 11.9.2006 20:59
Zna li neko za bolji kucni bioskop? oluja Zanimljive Web lokacije 4 4.1.2006 2:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com