Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.9.2009, 20:18   #1
musculus4
Član
 
Član od: 8.11.2007.
Poruke: 143
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku musculus4
Thumbs up Dell vostro a860

Ajmo sada da se prosipaju iskustva vezana za dell vostro a i za ostale lap top uredjaje isto tako ko god zna neka okaci linkove koji su vezani za nove drivere za vostro a860 kako bi se ljudi lakse snalazili i sta da vam kazem nego uzivajte
musculus4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2009, 20:30   #2
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Dell vostro a860

?

Jel' tebi trebaju driveri za Vostro, iskustva oko njega ili...?
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2009, 0:20   #3
musculus4
Član
 
Član od: 8.11.2007.
Poruke: 143
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku musculus4
Lightbulb Re: Dell vostro a860

treba da se stavi koji procesor koristi jeli x32,64,86 dal je dual core ili single itd... takodje trebaju iskustva sa tim lap top uredjajem i naravno driveri za xp i vistu
zahvalan unaprijed musculo
musculus4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2009, 1:49   #4
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Dell vostro a860

Pa, mnogo 'oćeš
Sam uređaj je dopadljivog dizajna, finih karakteristika, lepa klavir crna plastika (kvalitetna, ne krcka) i sasvim zadovoljavajuće završne obrade.
Moje lično mišljenje - najgore sra*e koje je Dell ikada napravio. Mada, to je samo subjektivni osećaj. (Takođe isto mišljenje imam iza XPS seriju. Studio je moj izbor )

Drajveri su ti ovde. Specifikaciju samog modela ćeš takođe naći u linkovima na istoj stranici. Operativni sistem je Vista naravno, 32 bitna. Ništa drugo nije predviđeno da se instalira na dotični model. Nekada davno sam našao drajvere za XP, ali to je radilo veoma loše. Inače je Dell poznat po tome što voli da nam nabija Vistu niz grlo.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2009, 13:29   #5
musculus4
Član
 
Član od: 8.11.2007.
Poruke: 143
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku musculus4
Exclamation Re: Dell vostro a860

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Pa, mnogo 'oćeš
Sam uređaj je dopadljivog dizajna, finih karakteristika, lepa klavir crna plastika (kvalitetna, ne krcka) i sasvim zadovoljavajuće završne obrade.
Moje lično mišljenje - najgore sra*e koje je Dell ikada napravio. Mada, to je samo subjektivni osećaj. (Takođe isto mišljenje imam iza XPS seriju. Studio je moj izbor )

Drajveri su ti ovde. Specifikaciju samog modela ćeš takođe naći u linkovima na istoj stranici. Operativni sistem je Vista naravno, 32 bitna. Ništa drugo nije predviđeno da se instalira na dotični model. Nekada davno sam našao drajvere za XP, ali to je radilo veoma loše. Inače je Dell poznat po tome što voli da nam nabija Vistu niz grlo.
sine al si ga srocio svaka ti cast kao da je tempirana bomba pa nedaj Boze da ovu tvoju kako bih je duhvito nazvao klevetu vidi dell PA ODE DOZVOLA PRIJATELJU . ali u svakom slucaju koristi ovo sto je receno!!! a ja sam uspeo da skinem sve driverre za xp i rade vrhunski!!! ako nekome trebaju neka se javi
musculus4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2009, 16:12   #6
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dell vostro a860

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Moje lično mišljenje - najgore sra*e koje je Dell ikada napravio. Mada, to je samo subjektivni osećaj. (Takođe isto mišljenje imam iza XPS seriju. Studio je moj izbor )
Interesantno, budući da je Studio linija dvije klase ispod XPS, kako po Dellovoj nomenklaturi, tako i po kvalitetu.

Što se Vostra A860 tiče, Vostro je budžet serija Dellovih laptopova. Najveći trag ostavili su (veoma dobri) modeli Vostro 1400, 1500 i 1700 (označavanje bazirano na veličini ekrana). Naravno, njih prosječan kupac na Balkanu nije mogao ni da primiriše, stoga je kusao još jeVtiniji A860.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2009, 22:39   #7
Alexandar
Član
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Sabac
Poruke: 134
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dell vostro a860

Ja imam pomenuti model vec skoro godinu dana.
Stigao je sa Ubuntuom i jos uvek je na njemu i jos ni jednog problema nisam imao. Baterija traje 2h15min od samog starta. Za 400 evra mislim da bolje i ne moze. grafika gura Compiz Fuzion bez problema, 3D kocka i ostale efekti bez ikakvog seckanja, trokiranja itd...
A sam Ubuntu je tu zbog saradnje Dell-a i Canonicala tj dogovora da se na njihovim masinama nalazi nalazi doticni GNU/Linux.
Moje iskustvo sa Dell-om i Ubuntuom su odlicna, mada verujem da nisu svi iste srece, tehnika je to ipak.
Alexandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2010, 10:30   #8
drdre
Novi član
 
Član od: 7.1.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dell vostro a860

Citat:
musculus4 kaže: Pregled poruke
Ajmo sada da se prosipaju iskustva vezana za dell vostro a i za ostale lap top uredjaje isto tako ko god zna neka okaci linkove koji su vezani za nove drivere za vostro a860 kako bi se ljudi lakse snalazili i sta da vam kazem nego uzivajte

Pozz svima

Par reci od mene.Imam ovaj laptop 2 meseca i skroz sam zadovoljan osim sto se kuler vec pokvario (zuji,krci,bruji) pa poram da ga koristim ovako jer ne radi servis preko praznika...Inace dobio sam uz njega Ubuntu koji sam zamenuo sa Win7 64x i radi besprekorno.Reci zamerke imam i za tastaturu koja se ugiba u sredini i nema drivera za touchpad za Win7 pa ni scroll ne funkcionise,sjajna povrsina se lako izgrebe pa ipak treba biti pazljiv.Sve u svemu za te pare tesko da ce se naci nesto bolje (da je Dell) a citam po forumima za neke MSI koji su u tom rangu sa cenam ljudi bas i nisu zadovoljnu.

May the force be with U
drdre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dell vostro

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dell Vostro 1710 Filipus ŠDK - Prenosni računari 10 20.12.2008 21:44
Dell 500 Vostro serija DiskoDasa Prenosni računari 50 25.11.2008 19:02
Dell E228WFP ili Dell UltraSharp 2208WFP? dukeStepa ŠDK - Grafika 0 16.8.2008 8:46
dell vostro 1510 marko topalovic Prenosni računari 1 15.8.2008 12:31
Acer Extensa 5620 vs. Dell Inspirion 6400 Mark ŠDK - Prenosni računari 3 8.11.2007 17:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com