Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.12.2013, 1:28   #17401
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Pokazi mi tu osmicu koja moze da ga probije u donju plocu i sve ce biti ok.
Lowe sa goldom. Običnu municiju ne uzimam u obzir. Bilo koji TD, recimo sa AMX 48 sam ga bušio i sa običnom dole.

Jedina dobra strana ovog TD-a je 1000+ alpha damage i 420mm penetracije sa gold municijom uz solidno precizan top.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 1:34   #17402
Serbandsteel
Član
 
Član od: 11.2.2013.
Poruke: 72
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Lowe sa goldom. Običnu municiju ne uzimam u obzir. Bilo koji TD, recimo sa AMX 48 sam ga bušio i sa običnom dole.

Jedina dobra strana ovog TD-a je 1000+ alpha damage i 420mm penetracije sa gold municijom uz solidno precizan top.

Stani ako sam ja skapirao ti ovog tenka nisi igrao?
Ne pamtim kad mi je neko busio donju plocu od tier 8 destrojera ili teskasa nebitno,onda stvarno ne znas da uglujes tenk ako nisi trakovan.
Serbandsteel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 1:56   #17403
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jesam prošle godine kad se i pojavio. "Ugluj" se ti koliko hoćeš, ako te konstantno nišanim ti moraš da se okreneš prema meni da bi me gađao. To ako je napucavanje na razdaljinu, ako smo blizu mogu i zakošenog da te probijem sa goldom (t10).
Ako te usere partija možeš bolestan damage da napraviš, ako te brzo izvale verovatno si brzo i završio. Ako već mora na suparničkoj strani da bude neki t10 TD, uvek bih voleo da to bude Jpz E-100.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 2:21   #17404
minist@r
Veteran
 
Član od: 13.2.2011.
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 144 puta na 119 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Bolje guraj IS-7 liniju nego Mausa ako si pocetnik.
minist@r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 2:24   #17405
Serbandsteel
Član
 
Član od: 11.2.2013.
Poruke: 72
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Jesam prošle godine kad se i pojavio. "Ugluj" se ti koliko hoćeš, ako te konstantno nišanim ti moraš da se okreneš prema meni da bi me gađao. To ako je napucavanje na razdaljinu, ako smo blizu mogu i zakošenog da te probijem sa goldom (t10).
Ako te usere partija možeš bolestan damage da napraviš, ako te brzo izvale verovatno si brzo i završio. Ako već mora na suparničkoj strani da bude neki t10 TD, uvek bih voleo da to bude Jpz E-100.
Ne znam ja bi voleo da vidim kako igras ti sa jpze100.Ja tih problema nemam toliko,ruku na srce ko puca zlato i maus ce da prodje tesko neogreban ali ajde ako vec ides u krajnost.Moja je poenta da je tenk vrlo dobar,ako znas da igras,ali kako nas narod kaze lepota je u oku posmatraca,to isto vazi i za vozaca moze da ti bude i los i dobar,zavisnosti od tvoje vestine.
Inace ne volim da ubacijem strane reci u moj recnik npr kao sto je angling,pa koristim moju izvedenicu od ugao,uglovanje pa sam je ja skratio sa to "ugluj" nadam se da ostatku to nece da toliko bode oci
Serbandsteel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 2:29   #17406
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Link je aktivan

http://dl.wargaming.net/wot/eu/files...ll.zip.torrent
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 2:32   #17407
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom

Kazite mi kako da koristim ove kodove sto kace po forumu? Gde se kucaju i da li mogu ja da ih koristim i ako sam igrac vec nekih dve nedelje?

Citat:
minist@r kaže: Pregled poruke
Bolje guraj IS-7 liniju nego Mausa ako si pocetnik.
Mausa guram kod Nemaca. Hocu da istrazujem liniju lovaca i najbolju teskasa. Po nekim predlozima ja sam krenuo na OBJ 268 i Mausa

Poslednja ispravka: DeCoy (20.12.2013 u 2:47)
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 2:49   #17408
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Kao i svi što odmah na startu krenu da planiraju do kojih će sve t10 tenkova da dođu, smorićeš se dok dođeš do prvog tier 8 tenka Bez premiuma ti za jednu desetku treba jedno 3 meseca svakodnevnog grinda. Do Mausa ti treba 800k XP-a (ako ne istražuješ baš sve), sa prosečnih 400 XP-a po partiji bez premiuma to ti je 2000 partija. To ti je otprilike tri meseca po tri sata dnevno igranja. Naravno ne računam što ćeš posebno morati da igraš t5-ce da zaradiš kredite za kupovinu tenkova.

@Serbandsteel
Govorim o genpop, ne o konkretnim igračima jer "U rukama Mandušića Vuka, svaka puška biće ubojita!"
Konkretno winrate pokazatelj za t10 TD-ove (po rečima WG-a ovo im je najbitniji pokazatelj za rebalans tenkova):

JPE-100 %48.96
T110E3 %52.06
T110E4 %49.70
Obj 263 %52.24
Obj 268 %51.40
Foch155 %52.61
FV215b 183 %50.52

Podaci su od pre 3-4 nedelje...

Poslednja ispravka: DeCoy (20.12.2013 u 3:02)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 2:50   #17409
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Vladica19 kaže: Pregled poruke
Kazite mi kako da koristim ove kodove sto kace po forumu? Gde se kucaju i da li mogu ja da ih koristim i ako sam igrac vec nekih dve nedelje?
Ulogijes se na oficijelnom sajtu itd... (imas slike dole)

Sto se tice tenkova: a da probas SAM sta TEBI najvise odgovara i batalis savete ljudi oko TEBE. Nece oni igrati, TI ces.
Kao sto je vec neko (po 1000ti put) napisao: "Sve ce ti se samo 'kasti..."
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	19 puta
Veličina:	66,2 KB
ID:	47900   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	2.jpg
Viđeno:	21 puta
Veličina:	56,8 KB
ID:	47903   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	3.jpg
Viđeno:	19 puta
Veličina:	37,6 KB
ID:	47904  
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 3:14   #17410
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

e sad mi kazite gde se i kako dobijaju kodovi? Citao sam da ima kodovi koji su posebno za pocetnike. E sad me zanima sta podrazumevaju pod pocetnicima jer ja igram dve nedelje i imam neko odredjeno iskustvo. Da li ja mogu da koristim pocetnicke kodove ili neke druge?
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 3:54   #17411
Kristian_KG
Član
 
Član od: 31.7.2013.
Poruke: 83
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Slobodno idi.Ja sam na 70.000 iskustva do "Objekta 268", a njegovi prethodnici
su epski tenkovi.Ako ih ne oslabe mozda najzanimljivija grana lovaca kada se sve sagleda.
.
Na lovce sam krenuo prvobitno od SU-85 ali sam kasnije kad sam stigao do
JSU-152 kupio i 3 NIVO SU-76, tako da cu njega samo kratko spomenuti.
.
Sa njim sam ubio 8 tenkova sa 75 posto posadom. Ostao sam bez reci.
Ladno probija i 5 tir tenkove, o 2,3 i 4 da i ne govorim. Brz, nevidljiv i okretan,
ne mogu ga "flankovati" a i ima oklop ako ga uporedimo sa pripadajucim tirom.
Takve tenkove zovu "OP", sto nisam siguran sta znaci ali oznacava tenkove koji
su bolji od ostalih u istom nivou.
.
.
-Krecem redom od SU-85. SU-85 nije samo SU-85 nego je i SU-122.
To su dva razlicita vozila iz epohe pre i za vreme drugog svetskog rata.
.
5.NIVO
.
- SU-85
je "prva" varijanta ovog vozila.To je anti tenkovski samohodni top bez kupole sa 85
mm topom koji koristi uglavnom pancirne granate koje da bi napravile stetu treba da probiju
protivnicki oklop sto sa njihovom penetracijom koja iznosi 144 mm prosecno uopste nije tesko
jer tenkovi u 3, 4, 5 i 6 tiru nemaju oklop koji prevazilazi 100mm, a 7 tir neces vidjati tako
cesto sa njim mada i ta vozila se prilicno lako probijaju sa penetracijom koju poseduje ovaj
(najbolji na ovom vozilu) top.
Top je precizan, puni se za 4.5 sekundi i nanosi prosecnu stetu od 180 "HP-a".
Fugasne granate za ovom top nisu korisne i koriste se samo pancirne granate.
Tenk nema dovoljno jak oklop ali to nadoknadjuje agilnoscu, odlicnom sposobnoscu ostajanja
izvan vidnog polja protivnika i odlicnim topom, sto je inace pravilo i za celu ovu "granu"
samohotki.
-Druga varijanta koju dobijas ovim vozilom je varijanta sa 122mm topom/haubicom. To je
takozvani SU-122 koji koristi standardno fugasne granate koje imaju malu probojnost
(prosecno 65mm) ali veliku potencijalno razornu moc, koje da bi napravile stetu na tenkovima
pripadajuceg nivoa ne moraju da probiju oklop - iako se neretko desava da ga probiju - sto
uglavnom znaci unistenje protivnickog vozila jednom granatom.
Bezuslovno, pogodak ovom granatom izaziva na protivnickim vozilima povredu clanova posade
i/ili ostecenja suspenzije,osmatrackih sprava,topa,motora i drugih funkcionalnih delova vozila.
"Plus" za ovu varijantu vozila je sto top moze da koristi i kumulativne granate koje su mnogo
skuplje od obicnih granata ali koje imaju odlicnu penetraciju i prave veliku stetu istovremeno,
pa su faktor iznenadjenja i potencijalno preokreta u partijama u kojima se lomi rezultat.
Samo vozilo ne odskace po kvalitetu od slicnih vozila istog nivoa ali sa 122 mm topom moze
priustiti zabavu kakvu ja mislim ne moze ni jedno vozilo istog tipa i nivoa.
.
.
6. NIVO
.
- SU-100 identicno(ali bolje oklopljeno) vozilo kao i SU-85/SU-122.
Ovo vozilo koristi top od 100mm koji je precizan i moze da nanese veliku stetu u odredjenom
vremenskom intervalu,sa solidnom probojnoscu, i top od 122mm koji koristi identicne granate
KV-1S D-25-T topa, s tim da se ovaj top brze puni, brze nisani i precizniji je. Jednom recju
ubitacna masina koja u pravim rukama moze mnogo da utice na ishod borbe.
.
.
7. NIVO
.
- SU-152, cuveni "зверобои", iliti ubica zveri. Tenk koji je doprineo pobedi sovjeta u drugom
svetskom ili velikom otadzbinskom ratu.
Koristi 152 i 122mm topove.Top od 152mm ML-20S je jedini i "pravi" top na ovom tenku koji
ima neverovatnu razornu moc, istovremeno je faktor straha za protivnike(pod uslovom da te
protivnik vidi i zna sta je upereno u njega) i neopisive zabave.
Naravno moze, kao sto se i meni desavalo i to na neverovatne nacine, da resi borbu u tvoju
korist.
122mm top je identican kao na SU-100 uz brze punjenje.
152mm top koristi 3 vrste granata jednako upotrebljivih u borbi i to:
-Pancirne(AP):Sa probojnoscu od 135mm dovoljne su za 5 i 6 i u odredjenim
situacijama i protiv odredjenih vozila u 7 tiru. Steta je 700 HP-a.
-Fugasne(HE):Sa potencijalno velikom razornom eksplozivnom moci i kao u
slucaju SU-122 vozila, unistava sve - manje ili vise - cak i pri pogotku pored
vozila. Ali koga probije crno mu se pise. Sigurica i zabava istovremeno.
Zanimljivo je da mi se desavalo sa ovim granatama da ostetim dva vozila i to
istovremeno. To se desava kada pogodis vozilo u cijoj se neposrednoj blizini
nalazi drugo vozilo pa blizina eksplozije osteti i protivnika. Tada obavezno na-
staje preispitivanje i "cesanje po glavi" uz -podrazumeva se- hitro povlacenje.
Efikasna i protiv Mausa(licno isprobao xD)
-Kumulativne(APCR): kao i Pancirne(AP) steta je 700 samo uz "malo" vecu
probojnost(PEN) koja iznosi 250 sto je nevidjeno u tom nivou.
Odlika ovih granata je da je penetracija jednaka pri bilo kojoj bilo kojoj brzini
granate i samim tim pri bilo kojoj udaljenosti neprijateljskog vozila.
Efikasna protiv bilo cega.
.
.
8. NIVO
.
Naslednik cuvenog "зверобои"-a i i sam sa istim nadimkom - JSU-152.
Top na njemu je cuveni BL-10. Ako nisi cuo, cuces.
Zovu ga i "IZU", sa jasnom aluzijom na to da tenk "izuva".
Nista od 1 do 9 nivoa nema probojnost i ne pravi stetu kao ovaj top.
On moze lako da napravi recimo 5000 i vise HP-a stete u jednoj partiji.
Mnogi kazu "OP".
.
.
9. NIVO
.
Ukratko - legitimni naslednik "IZU" - a.
.
.
10 NIVO
Ni sam ne znam, ali cuo sam
.
.
Eto, nadam se da sam ti pomogao.

Poslednja ispravka: Kristian_KG (20.12.2013 u 4:46)
Kristian_KG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Kristian_KG na korisnoj poruci:
Serbandsteel (20.12.2013), virtuoz pavle (20.12.2013), Vladica19 (20.12.2013)
Stara 20.12.2013, 10:59   #17412
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Vladica19 kaže: Pregled poruke
e sad mi kazite gde se i kako dobijaju kodovi? Citao sam da ima kodovi koji su posebno za pocetnike. E sad me zanima sta podrazumevaju pod pocetnicima jer ja igram dve nedelje i imam neko odredjeno iskustvo. Da li ja mogu da koristim pocetnicke kodove ili neke druge?
Kodovi se dele na nekim sajtovima, u poslednje vreme jako, jako retko. Možda jednom u 5-6 meseci. Drugim rečima ne živi u nadi da će od kodova da se nakupiš golda, ako uspeš da uhvatiš neki taj gold bolje sačuvaj da imaš da skidaš opremu sa tenkova i prenosiš na druge.
Kodovi za nove naloge se dele gotovo svakodnevno, ali mogu da se upotrebe samo prilikom pravljenja naloga, ne posle.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 11:32   #17413
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ja se iskreno nadam da ce TD-ovi popiti jedan dobar nerf, a i gold ammo sto se armor penetration-a tice, ajde da daju dodatnih 20, pa cak i 30mm penetracije, ali da bude i po +~100mm, to je mnogo.
Evo sad vidim ima neki nemacki tier5 TD (nije StugIII, StugIII je normalan) sa nekim topom boli glava, imam fobiju od njega, samo vidis otislo ti 300 hp-a u tier5 borbi.

a ovo za IS-7 ili Maus, preporucujem IS-7 ili IS-4, Mausa ne, svi ce da buse Mausa sa zlatnom municijom.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 13:28   #17414
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
ja se iskreno nadam da ce TD-ovi popiti jedan dobar nerf, a i gold ammo sto se armor penetration-a tice, ajde da daju dodatnih 20, pa cak i 30mm penetracije, ali da bude i po +~100mm, to je mnogo.
Evo sad vidim ima neki nemacki tier5 TD (nije StugIII, StugIII je normalan) sa nekim topom boli glava, imam fobiju od njega, samo vidis otislo ti 300 hp-a u tier5 borbi.

a ovo za IS-7 ili Maus, preporucujem IS-7 ili IS-4, Mausa ne, svi ce da buse Mausa sa zlatnom municijom.
Pa najvise kukaju oni koji nemaju TD tenkove ili ne znaju da igraju sa njima pa onda ajde da se isti nerfuju jer ja ne znam sa njima da igra a onaj sto zna da ga za***** pa cu kukakm na forumu kako su OP pa da ih sj*bu pa da ja mogu sa mojim hevijima da igram kako treba i da ih busim kako hocu a oni mene da dinguju.

Ako vec ne znas da igras sa njima ili se prilagodi ili se stekaj ko najveca nubara a one sto znaju pusti da uzivaju u svojoj nagradi sto su uspeli da izgrndaju tier x td.

Mrzim zavidne ljude.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 13:49   #17415
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Problem je što ih ima previše. U pola partija bar 50% timova čine TD-ovi što ionako kampersku igru čini još manje dinamičnom i dosadnom. Povećan broj TD-ova je direktna posledica toga što je manje arrtiljerija u igri.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 13:59   #17416
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Problem je što ih ima previše. U pola partija bar 50% timova čine TD-ovi što ionako kampersku igru čini još manje dinamičnom i dosadnom. Povećan broj TD-ova je direktna posledica toga što je manje arrtiljerija u igri.
Pa prvo nekima nije valjalo sto je bilo po 3-4 jake arty u partiji pa kada te zdrma nije ti bilo dobro, naravno od silne kukanjave su morali nesto da urade i uradili su najgoru mogucu stvar a to je da nerfuju arty... mesto da su retardi lepo uveli ogranicenje po 2 arty u partiji i resen problem ali ne lakse je bilo da se ista osakati i oni koji su ovu igru igrali samo bas zbog arty su ih zeznuli u korenu i popisali im se u lice i rekli ko vas j*be sto ste grindali.

Isto tako da sada urade da lepo uvedu ogranicenje koliko td-a moze da upadne u jednu partiju i resen problem a ne tu da ih nefruju i zeznu sve one koji su bas zbog toga sto im se dopada takav stil igre grindaju iste i za kratko vreme su dosli da svoje nagrade tier x td-a.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 14:04   #17417
MaxMadneSS
Član
 
Član od: 2.6.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 263
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

TD definitivno treba nerfovati, pocelo je da se desava isto sto i sa artijem nakon cega je pao hard nerf na sve artije. Ista sudbina ceka TD ili cemo sve cesce vidjati partije sa 70-80% TD-ova.

Ne smeta meni TD, ali mi smeta kad ih ima znatno vise od hevija jer onda nijedan hevi (a ni TD) nece izaci da primi paljbu jer ce popiti instagib. I onda krece kolektivno kampovanje ...

Ono sto bi definitivno ubilo TD je nerf kamuflaze i alfa dmg, a moze i jos jedan lagani buff na arty
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MaxMadneSS na korisnoj poruci:
DeCoy (20.12.2013)
Stara 20.12.2013, 14:23   #17418
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MaxMadneSS kaže: Pregled poruke
Ne smeta meni TD, ali mi smeta kad ih ima znatno vise od hevija jer onda nijedan hevi (a ni TD) nece izaci da primi paljbu jer ce popiti instagib. I onda krece kolektivno kampovanje ...
^^
Ovo! Juče sam sa E-100 na Komarinu izigravao skauta. Plus što ih u decembru ima i još više zbog jurenja 50k damagea za premium.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 14:41   #17419
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@Dragan P.
jesam li te pogodio u zivac spominjanjem nerf bombe za TD-ove ? ne znam kako ne vidis da su OP, a + promovisu kampovanje, armor nema vrednost jer jbg, tier5 Slf IVc ima top od 194mm NON-gold penetracije, niko se ne mrda zbog njih ... smor je i igrati sa njima, cekas kao pauk da ti uleti nesto u nisan.

nek im ostane velik alfa dmg, ali nek im smanje penetraciju, pa da moraju da nisane malo... isto mislim i za premium ammo (koji cu i te kako da koristim kad stignem do tier7++).

kakav je nerf dobio arty?
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 14:47   #17420
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Produžen reload, pogoršana preciznost i sada granata mnogo duže putuje do cilja pa je teže gađati mete u pokretu. Bez premium naloga uz korišćenje premium municije nećeš daleko dogurati.

BTW nije to baš tako kao na papiru, sa tim t5 Sifilisom sam se nadingovao KV kečeva na distanci koju su iole zakošeni.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com