Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.12.2020, 21:45   #2601
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke

Za razliku od RDR2, gde main story ne da mi je dosadan (ubija kolko je dosadan)
Zato bih ja nalepio nalepnicu 40+ na RDR2! Dobar marketing, a ako treba da objasnis zasto - evo bas sto ZOKOCX kaze...Negde do '40 godine gameplay ti spor, zeljan adrenalina i srce da lupa, a posle '40 - odlicno krecem se lagano..smirujem se...i onda idemo akcija. To je ono da nesto sto dozivis sa 20, nije isto sto kontas u '40...Nema niko prednost po meni tu, sve zavisi od situacije

Poslednja ispravka: Shonkas (13.12.2020 u 21:55)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2020, 21:58   #2602
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Au šta ti rek'o - da si mator

Ja to ne bi mog'o da trpim /grabs popcorn
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2020, 22:22   #2603
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Postoji li ovde “incentive” za istrazivanje? Po youtuberima cujem da ikonice od interesta koje su na mapi, to je u sustini to. Ako istrazujete tamo gde ikonica nema, tu nema nicega. Ako je tako, onda je exploring zapravo nepostojeci jel da?
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2020, 23:17   #2604
vlado85
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Pale RS
Poruke: 180
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Riješio sam bug u questu "The Pickup" - Talk to Jackie.


Uz pomoću ovog. Kad prođete ovo tek vidite koliko je igra bugovita. Oni nikada neće ispraviti sve bugove. Nema šanse.



https://www.youtube.com/watch?v=xeyQweSVgso
vlado85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2020, 23:49   #2605
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ja vec dva puta radio taj quest koji te vodi u act 2 i nikakav problem nisam imao... treba uloviti te bugove.. xD
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 0:02   #2606
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Jos neki utisci kada je u pitanju gameplay:

Stealth i nije toliko los koliko sam mislio u pocetku...I dalje je malo krut i moglo je to bolje (pogotovu AI, plus sitni bagovi) ali nije toliko strasno kada se malo naviknes i provalis kako igra funkcionise, pre svega hakovanje i ostalo.

Evo ja imam neki Stealth/Hack build i ide sasvim fino.... A nisam ni planirao da idem tom putanjom jer sam cuo da je stealth jako los.

Dobijes vise quickhackova, nesto mozes i sam da napravis, pa odradis neku kombinaciju Pinga, contamination, overheat i jos nekih, ima tu dosta zabave i kombinovanja.

Igra itekako ima vise pristupa situacijama, cak i one sitne sporedne misije gde cistite region ili gde trebate da eliminisete odredjenu osobu. Ljudi izgleda zaboravljaju da im lik ima mogucnost penjanja po ivicama, preskakanje ograde je moguce, mozete se penjati gde god vam skok dopire (koji takodje mozete da poboljsate ugradnjom cyberware-a), pentranje na kontejnere pa nalazenje putanje do krova gde ce mozda biti neki prozor recimo, mozete provaliti sifru sa strane i tako uci, mozete i na prednja vrata ako bas hocete. Ukoliko imate one gorila ruke mozete otvarati neka okna od liftova....Ima dosta opcija, citav svet vam je igraliste koje mozete da kombinujete. Neko je pomenuo da toga uopste nema, ali ima itekako.

Sam skill tree ipak nije uvek cisti postotak. Da, jako puno njih ima u sebi odredjeno povecanje u postotcima ali nisu bas svi samo +% i to je to. Mnogi od njih imaju kombinacije, tipa 30% ako si iza zaklona, neki perkovi daju veci dmg ako kombinujete odredjene hakove, ukoliko vas meta ne vidi i nije u stanju uzbune, neki perkovi otkljucavaju nove mogucnosti itd. Ipak mora da se kombinuje i nije uvek samo cisto povecanje stete, HP-a i ostalog.

Oprema isto nije uvek samo jurenje DPS-a, tu se recimo uopste ne slazem sa Skill Up-om (znam da je on to pomenuo). Iako je veci DPS ne znaci da se samo to gleda. Ja recimo imam gomilu orudja koja imaju veci DPS ali nikako ne moze da zameni jedan revolver koji nema veliki dps ali ima veliki osnovni DMG. To, u kombinaciji sa prigusivacem koji daje bonus za pogotke u glavu, plus perkovi koji otkljucavaju dodatne bonuse ako meta nije svesna i jos neke bonuse za pistolje....Nezamenjiv u odredjenim situacijama.

Naravno to koristim kada je sunjanje u pitanju, a ako prigusti tu su druga orudja....Pa se i tu ne gleda samo cisti DPS...Negde je samo jedinacna paljba, negde je burst cimanje isuvise veliko pa se teze nisani, ona tech orudja koja gadjaju kroz odredjene zaklone nisu bas toliko OP, jer su uglavnom neprecizna i potrebno ih je napuniti drzanjem levog tastera.

Imam osecaj kao da su mnogi recenzenti (pa i igraci) samo proleteli kroz igru bez mnogo eksperimentisanja i probanja...Mada ne mogu da ih krivim u potpunosti jer em im je CDPR dao potpuno zabagovane verzije, em su imali oko tri dana da sve to zavrse i napisu.

Nije sve to idealno ali ti RPG elementi u borbi uopste nisu toliko prosti koliko mnogi recenzenti i igraci predstavljaju.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Koreli A. (14.12.2020), player1 (14.12.2020), Vlajk@ (14.12.2020)
Stara 14.12.2020, 0:14   #2607
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Noz za bacanje ne moze da se pokupi sa mrtvih protivnika. Bug ili feature pitanje je sad

Isto vazi i za kola koja voze NPC. Ne razumem potrebne statse da bi ih oteo kad samo pucas u vrata i NPC sam izadje...
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 0:20   #2608
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Zato bih ja nalepio nalepnicu 40+ na RDR2! Dobar marketing, a ako treba da objasnis zasto - evo bas sto ZOKOCX kaze...Negde do '40 godine gameplay ti spor, zeljan adrenalina i srce da lupa, a posle '40 - odlicno krecem se lagano..smirujem se...i onda idemo akcija. To je ono da nesto sto dozivis sa 20, nije isto sto kontas u '40...Nema niko prednost po meni tu, sve zavisi od situacije
Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Au šta ti rek'o - da si mator

Ja to ne bi mog'o da trpim /grabs popcorn
Pa blize sam 40-toj nego 20-toj .

Daleko od toga da je RDR2 losa igra, prelazim je polako, ali me nekako ne vuce da cepam main story, nego svrljam okolo dok ovde moram da prikocim sa main story jer cu zavrsiti igru prerano.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
Shonkas (14.12.2020)
Stara 14.12.2020, 0:57   #2609
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Evo mala komparacija RT-a lightinga i senki: https://imgur.com/a/7jQX2GY

U sustini, moze da se primeti razlika na screenshotovima (senka blatobrana, okvira zadnjeg prozora, itd), ali mislim da ce se u praksi mnogo vise osetiti razlika u framerate-u. Probao sam da zakljucam FPS na 30 i boli me glava u first-person modu. Za trece lice bih se mogao navici, ali iz prvog nema sanse, tako da cu poslusati predlog onog lika sto je nameless okacio i ostaviti senke i lighting za neki buduci hardver. Ovo je sve naravno sa DLSS (Quality). Za prihvatljivo (ali ne savrseno) igranje na ovoj rezoluciji i RTX efektima, treba 3070/2080Ti, 2070S ain't gonna cut it.


Anyway, tek sam na pocetku (dobio prvi job od McDonald's crnje), i ono... daleko da je lose, ali nije Witcher. Mozda ja nisam bas najveci fan cyberpunk zanra, ali secam se kad sam prvi put izasao na balkon Kaer Morhena - odmah sam znao da nema odvajanja od ekrana narednih 5-6 sati... ovde to nije slucaj. Malo su me opet nahajpovali prethodni postovi jer vidim da ljudi ekstremno hvale pricu, pa se nadam da ce se tek zakuvati, ali u sustini me trenutno boli k i za Jackie-a, i za V-a, i za onog docu. A recimo Yennefer nisam imao pojma ko je pre TW3 (jer nisam citao knjige, i jedino sto sam znao je da je bila Geraltova draga pre amnezije), a opet mi je postala interesantna u roku od 15 minuta od prvog kontakta s njom.

Sto se tice onog problema sa nemogucnosti da se pokrene igra, morao sam da je reinstaliram i "preciznije" patchujem. Ako neko bude imao isti problem sa Aliexpress-GOG verzijom, neka baci PM i pusticu mu reddit thread sa uputstvom sta da uradi (ja sam imao CP2077 has flatlined cim se pojavi CDPR splashscreen).
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 1:07   #2610
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Zato bih ja nalepio nalepnicu 40+ na RDR2! Dobar marketing, a ako treba da objasnis zasto - evo bas sto ZOKOCX kaze...Negde do '40 godine gameplay ti spor, zeljan adrenalina i srce da lupa, a posle '40 - odlicno krecem se lagano..smirujem se...i onda idemo akcija. To je ono da nesto sto dozivis sa 20, nije isto sto kontas u '40...Nema niko prednost po meni tu, sve zavisi od situacije
What a joke!
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 1:16   #2611
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
igranje na ovoj rezoluciji i RTX efektima, treba 3070/2080Ti, 2070S ain't gonna cut it.
Iskreno, uzdam se da će u nekom trenutku ispeglati igru da može na toj kartici da se gura RT na ultra, pošto s njom već to mogu na ostalim Ray tracing naslovima (Control, Metro Exodus). Mislim da nije za bacanje. Nadam se
Super izgleda igra sa RT refleksijama, mada sam ipak to ostavio za neki tamo drugi udaljeni playthrough ako ispeglaju, sad idem bez toga, zbog stabilnijeg frejmrejta.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 1:21   #2612
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ma bez 30XX kartice ne vredi ni pokušavati sa RT-om.

Džaba refleksije i ostala šminka kada 40FPS od napucavanja pravi tragediju.

RTX 20XX je čisto zamazivanje očiju što se RT-a tiče a AMD je u još goroj situaciji čak i sa aktuelnom generacijom kartica.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 1:49   #2613
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ne znam da li je neko okačio već ali evo vam DF recommended settings i informacije šta i koliko utiče na performanse:

https://www.youtube.com/watch?v=pC25ambD8vs
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
darkowozzd (14.12.2020)
Stara 14.12.2020, 2:10   #2614
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Iz igrackog ugla


Recizija kojoj verujem
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 2:19   #2615
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

https://www.reddit.com/r/pcgaming/co...y_pool_budget/
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 2:34   #2616
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Малопре то урадио, нема разлике.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 7:23   #2617
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Jos neki utisci kada je u pitanju gameplay:

Stealth i nije toliko los koliko sam mislio u pocetku...I dalje je malo krut i moglo je to bolje (pogotovu AI, plus sitni bagovi) ali nije toliko strasno kada se malo naviknes i provalis kako igra funkcionise, pre svega hakovanje i ostalo.

Evo ja imam neki Stealth/Hack build i ide sasvim fino.... A nisam ni planirao da idem tom putanjom jer sam cuo da je stealth jako los.

Dobijes vise quickhackova, nesto mozes i sam da napravis, pa odradis neku kombinaciju Pinga, contamination, overheat i jos nekih, ima tu dosta zabave i kombinovanja.

Igra itekako ima vise pristupa situacijama, cak i one sitne sporedne misije gde cistite region ili gde trebate da eliminisete odredjenu osobu. Ljudi izgleda zaboravljaju da im lik ima mogucnost penjanja po ivicama, preskakanje ograde je moguce, mozete se penjati gde god vam skok dopire (koji takodje mozete da poboljsate ugradnjom cyberware-a), pentranje na kontejnere pa nalazenje putanje do krova gde ce mozda biti neki prozor recimo, mozete provaliti sifru sa strane i tako uci, mozete i na prednja vrata ako bas hocete. Ukoliko imate one gorila ruke mozete otvarati neka okna od liftova....Ima dosta opcija, citav svet vam je igraliste koje mozete da kombinujete. Neko je pomenuo da toga uopste nema, ali ima itekako.

Sam skill tree ipak nije uvek cisti postotak. Da, jako puno njih ima u sebi odredjeno povecanje u postotcima ali nisu bas svi samo +% i to je to. Mnogi od njih imaju kombinacije, tipa 30% ako si iza zaklona, neki perkovi daju veci dmg ako kombinujete odredjene hakove, ukoliko vas meta ne vidi i nije u stanju uzbune, neki perkovi otkljucavaju nove mogucnosti itd. Ipak mora da se kombinuje i nije uvek samo cisto povecanje stete, HP-a i ostalog.

Oprema isto nije uvek samo jurenje DPS-a, tu se recimo uopste ne slazem sa Skill Up-om (znam da je on to pomenuo). Iako je veci DPS ne znaci da se samo to gleda. Ja recimo imam gomilu orudja koja imaju veci DPS ali nikako ne moze da zameni jedan revolver koji nema veliki dps ali ima veliki osnovni DMG. To, u kombinaciji sa prigusivacem koji daje bonus za pogotke u glavu, plus perkovi koji otkljucavaju dodatne bonuse ako meta nije svesna i jos neke bonuse za pistolje....Nezamenjiv u odredjenim situacijama.

Naravno to koristim kada je sunjanje u pitanju, a ako prigusti tu su druga orudja....Pa se i tu ne gleda samo cisti DPS...Negde je samo jedinacna paljba, negde je burst cimanje isuvise veliko pa se teze nisani, ona tech orudja koja gadjaju kroz odredjene zaklone nisu bas toliko OP, jer su uglavnom neprecizna i potrebno ih je napuniti drzanjem levog tastera.

Imam osecaj kao da su mnogi recenzenti (pa i igraci) samo proleteli kroz igru bez mnogo eksperimentisanja i probanja...Mada ne mogu da ih krivim u potpunosti jer em im je CDPR dao potpuno zabagovane verzije, em su imali oko tri dana da sve to zavrse i napisu.

Nije sve to idealno ali ti RPG elementi u borbi uopste nisu toliko prosti koliko mnogi recenzenti i igraci predstavljaju.
Definitivno su recenzije zalosnije sto je igra kompleksnija . Ja obicno pgledam kad ponesto kad zadjem malo dublje u igru i posle zavrsetka , ma 80-90 % vidjenijih ( pogotovo tubera) prodaje m za bubrege .
Ako oce neko da se nasmeje lepo karikiranje gejmerskog i novinarstva uopste u inozemstvu .
Gejming izvestavanje




edit
PS - toliko me vuce CP2077 da igram da sa naporom idem da legnem pre nego sto se razdani , nekako normalnije mi da zaspim dok je jos mrak , voleo bih da nije pola sedam ujutru nego pola sedem uvece pa da opet imam celu noc ispred sebe

Poslednja ispravka: Koreli A. (14.12.2020 u 7:30)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 9:42   #2618
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ne znam da li je neko okačio već ali evo vam DF recommended settings i informacije šta i koliko utiče na performanse:

https://www.youtube.com/watch?v=pC25ambD8vs

igra izgleda bolje, framerate pao za citava 3 fps-a
(rx570, 8gb rama, i5 3570) - preporucujem!
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 10:39   #2619
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Neka moja licna istrazivanja, sta treba promeniti od u odnosu na High preset, za dodatne performnse, bez osetnog gubitka detalja.

1) Ukljuciti Contact Shadows (osetno utice na izgled NPCova izbliza)
2) Anisotropy: x8 -> x16
3) Cascaded Shadows Range: High -> Low (za razliku od DF, ovde sam definitivno video oko 5-6% gain u nekim scenama)
4) Volumetric Fog Resolution: High -> Medium (za sada nisam video znacanu razliku da smanjim na Low)
5) Screen Space Reflections: High -> Medium (za sada nisam video znacanu razliku da smanjim na Low, dok Off dovodi do znacajnog boosta, ali i degradacije slike)
6) LOD: High -> Medium (za razliku od DF, ovde sam definitivno video oko 5% gain u nekim scenama)
7) Sve ostalo isto kao u High presetu (koji ima neke stvari na Medium po defaultu)

Ovo gore mi je sve zajedno dodalo oko 25-35% performansi ako se uporedi sa Ultra.

Opciono stavite Mirros na High (umesto Medium), ako zelite te scene sa ogledalima da izgledaju lespe, ali znajte da to dosta negativno utice na performanse. Sa druge strane, to su samo cutscene, pa mozda i nije strasno imati slabiji frame rate u njima.

Ako i dalje imate lose performanse, a imate AMD ili GTX graficku, ukljucite Static FidelityFX CAS na nekih 85%. To je efektivno malo vise od 1600x900 rezolucije (1632x918), i ako igrate u 1080p dace boost od oko dodatnih 25%.


Metodologija testiranja: Stavim static scaling na 50% (da imam sto veci FPS), i onda u najtezim scenama, friziram podesavanja i gledam koje opcije najvise uticu na frame rate.

Sav test uradjen na GTX 1060 6GB sa laptopa.

Revizije moguce u buducnosti, jer nisam mnogo odmakao u igri.

Poslednja ispravka: player1 (14.12.2020 u 10:51)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2020, 10:47   #2620
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077


EDIT: e i ja jednom da budem brzi od dexa :^)

darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
player1 (14.12.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
open world, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
Cypher - cyberpunk text adventure lukababic Avanturističke igre 2 2.4.2014 10:44
Futurelost Cyberpunk BBRPG slax Pravljenje igara 12 16.10.2011 13:45
FutureLost Cyberpunk RPG slax Male igre 1 16.10.2011 13:43
Cyberpunk Art Ocelot Zanimljive Web lokacije 1 2.3.2007 16:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com