Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Audio softver

Audio softver Programi i alati za obradu zvuka na računaru, softver za puštanje muzike i zvukova, audio kodeci, konvertori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.7.2014, 18:27   #1
2233
Član
 
Član od: 26.2.2010.
Poruke: 59
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa audio inputm u NUENDU

Koristim štainbergov NUENDO4 pošto sviram gitaru i bass, ali imam problema , naime problem se javlja jer je u kompjuter utaknuta takođe geniusova web kamera koja ima u sebi mikrofon)kamera i audio rade preko USB kabla) i onda mi se nesšto zabaguje pa nuendo ne može da prepozna zvučnu kartu kao audio ulaz(tu je USB kamera, za izlaz čak i prepoznaje realtekovu HD integrušu preko koje i usnimavam, ali za ulaz ta kartica nije moguća). Probo sam da iščupam kameru i da izbrišem drajvere, probo i da disejblujem u recording device opcijama ali nuendo ili prepoznaje (samo) USB kameru (to jest njen mikrofon) ili kaže da nema ni jendog uređaja. Negde sam na ntu slučajno ranije naleteo na nešto, bilo je to kod specifikacije neke PCI kartice za zvuk pa je pisalo CHECK THIS LINK IF ZOU USE GENIUS WEBCAM , ali posle kad sam tražio nisam našao ništa slično) doduše tražio sam preko googla a nisam taj sajt pokušavo da provalim). Ako neko ima rešenje neka se vaji jaako bi bio zahvalan, jer je leto, ima riba a one se lože na muzičare a kad nemam kod sebe instrument mogu da pustim neki svoh hitić preko fona i da mamim uzdahe(za početak ). Napominjem da je NUENDO savršeno radio i da je problem povezan sa misterioznom kamerom. Pronašao sam rešenje ali se ono svodi na RUŠENJE SISTEMA, ali to je efikasno SVE DOK SE KAMERA NE UBACI U komp. Unapred hvala
2233 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Realtek HD Audio 5.1 - čudan problem ! BLACKsmith d-_-b Zvuk na računaru 0 27.9.2013 15:01
Problem sa kulerom i spor drugi računar fini_chova Kvarovi 1 11.8.2013 13:35
Extremno cudan problem sa RapidShare-om MarkoT Internet tehnologije 8 2.4.2010 18:20
Problem sa rezanjem audio CD-ova!? ajhman Nosači podataka 4 18.8.2009 8:33
Problem sa audio izlazom kokica71 Kvarovi 2 10.8.2009 21:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com