Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.1.2018, 17:54   #29681
skorpius
Član
 
Član od: 29.12.2005.
Poruke: 354
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Kakav je Object 263 sad kad je prebacen u t9 dali ga je ko probao na test serveru
skorpius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2018, 19:39   #29682
ljubanve
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 457
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 39 puta na 37 poruka
Određen forumom World of Tanks

@supressor

Šta je tačno problem sa auto aim? Ne možeš da lockuješ tenk na desni klik ili? Ako te zeza desni klik (lokovanje) ima mod za to.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
ljubanve je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2018, 1:49   #29683
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa da neće da mi lokuje metu,veliki problem naročito sa LT.


Inače,kako sam čitao na netu, a tako je i kod mene: na većim daljinama radi-problem je kad priđem blizu(na primer sa LT) onda ne mogu da zahvatim metu.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2018, 11:31   #29684
ljubanve
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 457
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 39 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

I mene zeza često, a to je možda i dobro. Gledam često strimere i ovi najbolji, što igraju zlatnu ligu, stalno govore da nikada ne treba koristiti auto-aim.

Svakako imaš mod ako hoćeš, znam da je u okviru promoda. Plazma sigurno zna tačno koji je.
ljubanve je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2018, 14:26   #29685
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Koga ne mrzi, nek proba ovo: http://www.pkmods.com/spectator-detect-by-delysid/

Moj osecaj da igram sa timom botova je izgleda bio opravdan


Citat:
ljubanve kaže: Pregled poruke
Svakako imaš mod ako hoćeš, znam da je u okviru promoda. Plazma sigurno zna tačno koji je.
Snapping: http://www.pkmods.com/autoaim-and-sn...poter-push001/ (nije legalan)
Server reticle: http://www.pkmods.com/advanced-p-mod...e-by-p0lir0id/ (meni licno malo previse napadno) ili http://www.pkmods.com/awfultanker-server-reticle/ (moj favorit).

Serverski nisan poceo da koristim od kad sam prvi put video kako Circon igra. Zaista pomaze a ne ometa.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2018, 7:19   #29686
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ne, samo legalne stvari me interesuju.

Custom nišan servera sam koristio do novogodišnjeg update, tada mi je pravio problem u igri pa sam batalio.
Odlična je stvar, pegla onaj smorni lag koji nišan servera u igri ima
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2018, 15:01   #29687
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks



Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2018, 15:18   #29688
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ala se puca gold...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2018, 15:52   #29689
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

^^
Danas da, jer me vec neko vreme muci E-75, dodje do 94 pa padne na 91%.
Danas je bilo ono: cilj opravdava sredstvo!
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2018, 16:20   #29690
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ma OK, nego samo konstatujem, ne mislim da bi ti nešto lošije igrao bez premium municije.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2018, 17:54   #29691
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Zahvaljujem...evo jos dve od danas, pre nego sto je uzeta treca crta...sa malo zlata!



A, evo i sa mod-om, blocked dmg!

Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2018, 22:37   #29692
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Živo me samo interesuje šta bi bilo sa statistikom svih "dobrih" igrača kada se ne bi pucao gold ovoliko.

Pucanje golda 90% postaje najnormalnija stvar, i ja stvarno ne vidim šta je ljudima interesantno, naročito u 3-5-7 vraijanti....

Sad će da ide stara priča kako svi mogu da ga pucaju, kako svako može da ga kupi, ali brate, iživljavanje, naročito na nižim tierima....

Mada, i tier 8 ispašta debelo protiv desetki koje pucaju samo gold.

Niko da se zapita zašto igra gubi 30% igračke populacije godišnje. WG zabole, oni će da štancaju premium tenkove i uzimaju pare dokle god budu mogli, tako da sa te strane nema čemu da se nadamo.

P.S: a da ne utiče na statistiku pozitivno, 3/4 plavih i ljubičastih ga ne bi ni koristilo....
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2018, 0:35   #29693
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

^^

Naravno da utice na statistiku ali mislim da nije to razlog zbog kog gube igrace.

Nije neki luksuz ako se ispruzis za godinu dana premijuma na nekom popustu pa jos dodas kupon i to ti izadje 70-80 eura. Nisu oni krivi sto je za nas na balkanu to veliki novac.

Igrace gube jer su poceli mnogo da brljaju oko rebalansa tenkova i dodavanja OP premijuma (ovo za OP premijume manjim delom, jer opet nisu nam oni krivi), a narocito zbog MM-a koji zna strasno da izbaci iz takta nekim bezveznim balansom timova. Imas dan kad samo pobedjujes ili imas dan kad samo gubis. Najmanje ima onih dana kada je to priblizno a kakvih bi trebalo da bude najvise, kako bi igra bila zanimljiva i dala igracu sansu da uradi nesto tako sto bi borba trajala bar 2 minuta duze u proseku.

Ovo je bar razlog zbog kog sam ja prestao da igram, a i svi koje znam da su prestali, prestali su (ako nije vec promena u RL dovela do toga) uglavnom zbog toga. Nema bas mnogo onih koji ce da kazu, prestajem da igram jer me gadjaju goldom.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2018, 6:58   #29694
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Miskim da grešiß.

Sećam se ja kad sam počinjao, gold su na mene pucali jednom, ili par puta u jednoj partiji.

Sad kad krenes da igras manje tiere, gold samo pljusti.

Noje meni problem da pucam gold, imam premijum tenkove koji mi pokrivaji to, ali nije mi zanimljivo.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2018, 14:46   #29695
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

1. MM - sto rece Optimum, jedan dan sve pobedjujes, drugi sve gubih. TJ nemas osecaj da imas nekog velikog uticaja na ishod borbe. Nazalost ne vidim kako ce to ispraviti uskoro.
2. Balancing department - tenkovi se testiraju na test serveru gde SVI rokaju samo gold. U timu koji radi balansiranje rade likovi koji ocigledno gledaju samo grafikone i ne igraju igru. Ili je igraju na press acc-u sa posadom sa 7 perkova i direktnim prikljuckom na server (lag NULA). Gledam redovno Circona ostale poznatije streamere. To su ljudi koji igraju i imaju definitivno bolje ideje kako koji tenk doterati na normalan nivo. Uveren sam da kad bi pokupili 10 ljudi sa bilo kog foruma (SK, BW, 4cheat itd) imali bi vise ideja i ispravaka od onih domacih "strucnjaka".
3. Nedostatak content-a: fale novi rezimi. 7 godina mi ustvari igramo istu igru. Koja je nova mehanika dodana ? Nov rezim ? Nista. One trke i futbal im je bilo tesko da zadrze, ali su tonu vremena i para ulozili u totalno propale stvari. Zasto jos uvek nema istoriskih bitaka protiv botova ? U wows ima, ovde nema. Tek sad se setili 3D customization tenkova da razradjuju. Ove godine nas najzad ocekuju oklopnja vozila na tockovima. Gde su raketni bacaci (panzerwerfer itd). Ima jos toliko toga, ali...

Iskreno se nadam novom mentalitetu kad krene 1.0.0 HD WOT. Prelepe su mape, drugacije se igra. Samo je definitivno krajnje vreme da prestanu da cede suvu drenovinu iz ove igre i malo malnje misle na profit a malo vise na ljude od kojih su svi oni (WG) postali veoooooma bogati...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2018, 14:14   #29696
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Nedostatak content-a: fale novi rezimi.


DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2018, 19:46   #29697
ljubanve
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 457
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 39 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

My two cents, što bi se reklo.

Citat:
Sećam se ja kad sam počinjao, gold su na mene pucali jednom, ili par puta u jednoj partiji.
Aj sad iskreno ko je sa sigurnošću od nas mogao pre par godina bez modova da kaže sa čime nas gađa protivnik?! Okej, HEAT je šištao ali kako ste tačno razlikovali AP od APCR?
Sećam se momenata kada se ljudi žale što ih gađaš "zlatom" posle partije, a tebi standardna municija APCR... Da WG nije ubacio da se vidi sa čime protivnik puca, 90% igrača ne bi ni znalo šta ga je pogodilo.

Čitava priča oko zlatne municije je jedna od besmislenijih oko WoT-a. Više je puta dokazano da su ljubičasti igrači i bez zlata ljubičasti, a da lošim igračima ni svo zlato sveta ne pomaže.
Ista priča kao i za čitove. Sad ću ja da instaliram tundru i biću ljubičast, važi...


Citat:
TJ nemas osecaj da imas nekog velikog uticaja na ishod borbe.
Moje mišljenje oko tih nizova pobeda i poraza odnosno osećaja da nemamo uticaj na partiju je to da "mi" i ne možemo da utičemo toliko na partiju. Kad kažem "Mi", mislim na igrače sa nekih 50-55% pobeda. Jednostavno nemamo skill da izvučemo partiju i to je to. Kad se meni desi da tim gubi sa 0-5 na početku, to je to, izgubio sam garant. Neki dobar igrač će da okrene takvu partiju. Što bi se reklo da je "iznese".

Rešenje za nas je platoon. Kad god sam igrao platoon, čak i sa realno lošim igračima, uvek sam imao oko 60% pobeda. Poslednjih mesec dana imam oko 60% WR isključivo zbog toga što igram platoon.
Pre neki dan sam igrao solo i grindao TD-ove. Mislim da sam imao 11 od 37 sa Charioteer-om! Samo platoon, teamspeak i udri

Citat:
Balancing department
Slažem za balansiranje tenkova sa tobom. Ne znam šta tačno rade... Čini mi se da su pokušavajući da srede neke tenkove napravili više problema nego što su popravili.
Na primer Maus, pre je stvarno bio tužan, a sada smo došli u situaciju da ne može da se probije ni sa zlatom.

Citat:
3. Nedostatak content-a: fale novi rezimi.
Ovde se donekle slažem sa tobom ali bih dodao da fale "novi zanimljivi režimi". WG je toliko pogodio u metu sa random partijama da šta god da naprave izgleda lošije od starog dobrog randoma. Ja sam jedno vreme voleo da igram klanske ali mi je to sad previše zahtevno, ne opušta me.
ljubanve je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2018, 20:01   #29698
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ljubanve kaže: Pregled poruke
Ista priča kao i za čitove. Sad ću ja da instaliram tundru i biću ljubičast, važi...
Pa neće od crvenog da naprave ljubičastog igrača, ali li će napraviti narandžastog u najmanju ruku, od žutog - zelenog i tako dalje, što opet nije u redu.

BTW modovi za tip granata postoje pre nego što su omogućili da se "zlatne" granate mogu kupiti za kredite, jasno se vidi razlika nekad i sad u tom pogledu.

A WG balansiranje tenkova se svodi na priču sa magarcem i šargarepom. Mada to je slično u svim F2P MMO igrama sa klasama, napraviš jednu OP klasu pa je svi farmaju, pa je onda nerfuješ i staviš da je druga OP, pa onda svi nju počnu da grindaju i tako u krug...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2018, 22:10   #29699
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da samo sto kod njih nema nerfa vec duze vreme, samo bufa. Poceli su samo da bufaju tenkove, pa nakon sto su pojacali jednu liniju smatraju da sledecu trebaju jos vise i tako u nedogled. Kako su poceli bice tenkova sa oklopom od 400mm ali i penetracijom od 500. Salim se naravno, ali sutina je da stvarno to ide u nekom glupom pravcu.

@ljubanve

Sto se tice voda, ja vise volim da igram solo. Nije da nism igrao i vodove, ali da sa nekim dogovaram gde ce on, gde ja ili gde cemo zajedno meni ne odgovara. Meni je vod dok sam igrao dosta lose utico na statistiku. Nisam siguran za procenat pobeda ali na igru svakako jeste uticao lose.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2018, 22:35   #29700
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da se nadovezem na ovu vazu pricu oko modova i zlata. Odrigrao sam manje vise 100k partija sto na svom acc sto na test serveru sto ovako na nekim levim acc-ima.
Modovi koistio sam ih sve redom od dzabnih do custom made i mogu vam reci da mi nijedan ali apsolutno nijedan mod nije pomogao da acc izvucem na zelenu granu(pricam o test acc-ima).
Zlato jeste neka prednost u igri 30% ajmo reci nad drugim igracima ali kosta i to mnogo za dan zna da izgori po milio,dva....

Decembra 15 og prosle godine ja mislim da su poceli sa prodajom kutija novogodisnjih ustvari sa prodajom typa-59 za 100i kusur evra mene licno je kostalo mnogo vise dok sam ga izvukao. Ali na novom acc na kome i sad igram imam 70% pobeda pljusnuo sam oko 1.5k partija do sada na njemu.

Sve ovo je dokaz da nikakvi modovi niti zlato(municija nemaju veze) jednostavno skill igraca kao sto neko rece iznad da iznese partiju, a morate priznati da velika vecina nas na ovom forumu smo prdonje preko 30god pa i mnogo vise i da klinci rasturaju(refleksi, kocentracija kolicina obradjenih podataka u sekundi sta gde kako etc.).

P.S.

Imena necu spominjati znam licno jednog od najboljih igraca u wot-u upoznao sam ga tako jer su mu trebale neke komponente nije imao kesha itd.. gledao sam kako decko igra kod mene kuci na mom racunaru i sta da kazem svaka partija mu je bila u fazonu search and destroy zemlja se otvorila ali nisam uspeo da probadnem jer sam se udebljao

Drugi primer od jutros na twitch-u Jedan od clanova klana "FAME" igra i meni nebude mrsko da ga iscimam ne da igramo u platunu vec da u isto vreme palimo igru i nekih pet ili sest puta smo upadali zajedno u boru dali u istom timu ili kao protivnici nebitno je ono sto je bitno je to da je momak izneo svaku partiju i pobedjivao naravno sa dmg-om vecim od 5k+

Dakle da skratim vise igra je jedna od najboljih takodje da je dosadila i bogu i narodu i to je tacno da mnoge stvari u igri su pokvarene i to je tacno ali da zlato ili mod ili novac uticu na profil igraca nije istina ko ima skila bice ljubicast ko nema bice paradajz do kraja zivota i to je to.

Poslednja ispravka: --timebandit-- (25.1.2018 u 22:39) Razlog: n
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com