Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.7.2010, 19:17   #101
Thuzar
Član
 
Član od: 16.6.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 104
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 32 puta na 17 poruka
Thumbs down Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Где су сад сви нестали.. толико сте причали о гилду и сад кад је направљен никога нема.. Цимајте ShadowZeka за позив
Brate sta da igramo kada kad god se logujem u igru tu je UVEK samo ShadowZeka dok ostalih nema ni od korova... ja sam mislio da se svi okupimo pa da igramo zajedno, znaci nasi, nasa gilda i idemo, ali posto vidim da je interesovanje u nas za ovu igru nisko moracu da igram single player igre dok se ne smislite sta i kako (znaci verovatno dok ne izadje Guild Wars 2 ili tako nesto, vidim da to vecinu ovde zanima)
Thuzar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 21:37   #102
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
Thuzar kaže: Pregled poruke
Brate sta da igramo kada kad god se logujem u igru tu je UVEK samo ShadowZeka dok ostalih nema ni od korova... ja sam mislio da se svi okupimo pa da igramo zajedno, znaci nasi, nasa gilda i idemo, ali posto vidim da je interesovanje u nas za ovu igru nisko moracu da igram single player igre dok se ne smislite sta i kako (znaci verovatno dok ne izadje Guild Wars 2 ili tako nesto, vidim da to vecinu ovde zanima)
Pa možeš misliti zašto ih nema druže; igra je grind fest B kategorije zasnivan na "ko preživi, pričaće" (na grind mislim) izazovu, zamaskiran ponavljajućim quest-ovima...

Mislim svaka njima čast na sistemu i izradi, ali u ovom okruženju su totalno omašili pristup; ko će bre da se *****a da grinda 80 nivoa, 60 majstorstva osnovnog oružja, i 25 nivoa sekundarnog oružja? (retoričko pitanje ). Da su uradili ovde kao što je GW (20 level cap, pa se igraj do mile volje), bilo bi 5x "prijatnije", ali ovako primenjivati Aziski mentalitet preko Euro-američkog, stvara samo 2 extrema; ili voliš, ili mrziš, igru, a kolko vidim, dosta njih bira ovo drugo...
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 23:39   #103
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Radim preko dana, tokom nedelje, igram uvece...

Moze lepo da se izleveluje, za sat i po sam uradio 20q, dobio nekoliko finih dropova, 1 lvl, 2 weap skill lvla...

Vidim da je u klan uslo jos 5 ljudi, sad vas ima nekoliko pribliznih nivoa, natucite tih par do 24-5 pa cemo da idemo zajedno. Vec se formiralo dosta klanova, bice tu PvPa cini mi se...

@Animusu - Voleti ili mrzeti igru pomalo je ekstremno... Igraj brate, ako ti se svidja, ako ti se ne svidja - nemoj, i to je to...
Apropo grind festa - svaka je grind fest na svoj nacin, bilo da te tera da p2p, bilo da te tera u item shop... Stvar je samo u tome koliko
igracu lezi mehanizam igre i raznovrsnost opcija koje nudi. Ovde ih, po meni, ima mnogo. Za casual igraca, sasvim je ok.

I dalje je ovo prva f2p, posle dosta vremena, koja mi se cini da nije losa. Naravno, da nam je klan aktivniji, bilo bi jos zanimljivije (Eventi, world bossovi, grupni q, instance...).
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 23:54   #104
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
JocaNoob kaže: Pregled poruke

@Animusu - Voleti ili mrzeti igru pomalo je ekstremno... Igraj brate, ako ti se svidja, ako ti se ne svidja - nemoj, i to je to...
Apropo grind festa - svaka je grind fest na svoj nacin, bilo da te tera da p2p, bilo da te tera u item shop... Stvar je samo u tome koliko
igracu lezi mehanizam igre i raznovrsnost opcija koje nudi. Ovde ih, po meni, ima mnogo.
Prelistaj malo forum igre, pa ćeš se uveriti i sam o čemu pričam ("The Hate - American Edition" ili ti "Internet = srs bzns), tako da kod njih nema "ne igram jer mi se ne sviđa", ali nećemo o tome

I pogodio si suštinu, s tim što ima jedno skriveno ali; Mehanizam igre jeste raznovrstan i kvantitativan, ali šta je sa kvalitetom? To je ono što bode oči u stvari, a ne brojnost funkcija...
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 7:44   #105
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Trenutno mislim da ne postoji idealan MMORPG na trzistu... Ili pretvaraju ljude u no-lifere sa raidovima po 6-7 sati, ili probaju da naprave PvP varijantu koju engine ne moze da izgura i puna je bagova, ili (cak iako je ideja dobra) ubace cash shop koji upropasti koncept, ili (ako je cak sve ostalo podnosljivo) cash shop bude p2win opcija.

Da ne bude da sam HoTK fanboy, igra definitivno ima neke mane (nakucacu ih kasnije, sa posla, cisto da ih ljudi imaju u vidu), ali za nekoga ko to fura sat i po do dva dnevno (ili svaki drugi dan) ne mislim da su toliko krupne. A i tek je CB u toku.

Kao sto rekoh u prethodnom postu - za casuala mi se cini da je ok.
Ali, opet, tek sam 23 lv i blage veze nemam sta ide dalje.

U poslednjih godinu i kusur probao sam kojesta, i nista me nije preterano zainteresovalo. Ipak, i dalje mislim da MMORPG moze da bude odlicna zabava ako se skupi dobra ekipa za zezanje.

Dakle, dok se ne pojavi Forsaken World (da probam i pljunem ako mi se ne svidi), TERRA (cini se da moze da bude dobra), GW2 (samo da nije novi overhype) i tamo negde oko 2012 pred smak sveta () SWTOR, probanje ovakvih igara sasvim lepo ubije vreme....

Poslednja ispravka: JocaNoob (20.7.2010 u 7:52)
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 13:39   #106
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

@Joco, ne okrivljuje te niko a si fanboy, ili ono drugo, ali si upravo odkrijo nešto što je objasnilo tvoj stav; ti nisi (ili jesi, izvini me ako grešim), igrao druge igre od PWE.

Ho3K je nepriznati izrod Jade Dynasty-a i Battle of Immortals-a, i to je ono što 60% ljudima smeta. Svi ti repeatable quest-ovi već postoje u istom maniru u drugim igrama, pa dajte nešto novo majku mu lol.

Mislim "ćevapčići" sistem ne može da traje večno, mora nekad da se promeni nešto, ali ovima izgleda lakše da gađaju njihovu azijsku raju, nego ostatak sveta lol.

U ostalom, uživaj dok možeš, i ako istraješ, pričaj nam o tome
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 13:55   #107
Makiz93
Član
 
Član od: 30.6.2009.
Poruke: 290
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 22 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Ja cekam Open pa cu da pocnem da igram...sad nemam vremena a i nervira me kad mi chara obrisu -.-
Makiz93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 8:30   #108
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Ah, ti repetable/grind/fuuknotagain questovi isti shit ko u pwi i to je ono sto me odbija od igre... Uostalom, ili sam ja glup ili ja ne vidim "normalnih" questova od 16-20 lvl?
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 9:34   #109
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Ah, ti repetable/grind/fuuknotagain questovi isti shit ko u pwi i to je ono sto me odbija od igre... Uostalom, ili sam ja glup ili ja ne vidim "normalnih" questova od 16-20 lvl?
Ma kakav buco PWI, PWI su sredili sa BH questom odavno, sad grinda ko je lud ili nije normalan (ili si veno pa mora da dižeš pet-u.... ). Ovo ti je klasična JD bot-arija, ali bez bot-a, pa ko voli nek izvoli

P.s. Na koju zemlju se spremate sa gildom btw?
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 10:54   #110
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Ma kakav buco PWI, PWI su sredili sa BH questom odavno, sad grinda ko je lud ili nije normalan (ili si veno pa mora da dižeš pet-u.... ). Ovo ti je klasična JD bot-arija, ali bez bot-a, pa ko voli nek izvoli

P.s. Na koju zemlju se spremate sa gildom btw?
Kojom gildom? Vidis da su svi pobegli.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 11:15   #111
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Kojom gildom? Vidis da su svi pobegli.
<- Košunica sindrom, mad ovi što ostaju
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 14:18   #112
Garinca
Član
 
Član od: 6.4.2008.
Lokacija: Petrovac na Mlavi
Poruke: 161
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Perfect World Entertainment today unveiled that the Open Beta launch of its free-to-play MMORPG, Heroes of Three Kingdoms, is slated for Tuesday, July 27th.
Garinca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 21:35   #113
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

@ animusu
Nisam se od onomada ulogovao na igru, ali koliko je bilo reci na forumu, bese ono Wu ako se ne varam.
I nesum pobegal, nego me smara pomisao na one repetabilne q koje moram da radim (u nedogled) samo da dodjem do lvl-a, pa to ono odbija od logovanja.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 22:42   #114
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
@ animusu
Nisam se od onomada ulogovao na igru, ali koliko je bilo reci na forumu, bese ono Wu ako se ne varam.
I nesum pobegal, nego me smara pomisao na one repetabilne q koje moram da radim (u nedogled) samo da dodjem do lvl-a, pa to ono odbija od logovanja.
Nismo mi džabe istu školu završavali Nemam što dodati za zapisnik
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 22:52   #115
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Људи што вас брине гринд.. има га у свакој игри, једноставно је неизбежан. Кад би све било на изволте као што ви хоћете онда би свако био max lvl и брзо би досадило..
Уосталом гринда и нема пуно, доста њих је за пар дана стигло до lvl 40(мада су они играли скоро нон стоп). Коме је напредовање у игри споро, увек може да купи double exp scroll(или шта већ) из кеш шопа
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 23:56   #116
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Da, ali setting je skroz odgovarajuci za PvP, a ne da se grinda do 40 i nekog nivoa. Kako je GW to lepo resio, postoje arene i za low level igrace. Doduse, misli da i ovde postoji nesto slicno (mislim kod onog lika sto daje smiley igracu), samo pola nije aktivirano, a drugu polovinu niko ne igra.
Verovatno su to primetili i ljudi iz PWE, cim su ovako se brzo odlucili za open betu.
Jel' neko igrao glaive, sword ili spear klasu? Kakve su one? Ja sam igrao staff, ima interesantne komboe, samo nisam naisao ni na jedan AoE skill (a milsim da sam ih sve otkljucao), a cini mi se da je pisalo da je ova klasa odlican AoE tank.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2010, 0:32   #117
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Људи што вас брине гринд.. има га у свакој игри, једноставно је неизбежан. Кад би све било на изволте као што ви хоћете онда би свако био max lvl и брзо би досадило..
Уосталом гринда и нема пуно, доста њих је за пар дана стигло до lvl 40(мада су они играли скоро нон стоп). Коме је напредовање у игри споро, увек може да купи double exp scroll(или шта већ) из кеш шопа
Druže, nije problem što ima grinda, nego što je ovaj grind pljunuti copy&paste iz druge igre istog proizvođača (Jade Dynasty da budem konkretan), gde je samo razlika u nivou likova, i da ovde nema bota. Naravno, ovo ljudima nije ni bitno koji nisu probali JD, ali za ostale, to je tačka ključanja o "kompetentnosti" kineza...

No meh, da ne mlatimo praznu slamu, ko preživi golgotu zvanu "radi repeatable questove dok ti se ne smuče ili se ti njima smučiš", neka prenese svoja iskustva na nas "grešne smrtnike"
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku animusu na korisnoj poruci:
C64freak (22.7.2010)
Stara 22.7.2010, 7:52   #118
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Pratio sam ovaj thread od pocetka, cini mi se da ima previse otprilikativnih ocena igre od strane ljudi koji izgleda da je nisu igrali...

Pre OB cu postovati review HoTK, napravicu par screenshotova, pobrojacu sve sto mi se svidelo i sto nije, pa ako nekom bude od koristi - super, ako ne - sta da se radi. Stigao sam do 25 lv, sto i nije nesto, ali sam probao sve sto se do tog nivoa probati moze (ukljucujuci i guild (clan/legion) questove i njihov uticaj na igrace). Bice wall of text, sta je tu je...

Pitanje za moderatore: Buduci da je review u pitanju, da li mogu da otvorim nov thread ili da postujem ovde?
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2010, 23:16   #119
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
Thuzar kaže: Pregled poruke
Brate sta da igramo kada kad god se logujem u igru tu je UVEK samo ShadowZeka dok ostalih nema ni od korova... ja sam mislio da se svi okupimo pa da igramo zajedno, znaci nasi, nasa gilda i idemo, ali posto vidim da je interesovanje u nas za ovu igru nisko moracu da igram single player igre dok se ne smislite sta i kako (znaci verovatno dok ne izadje Guild Wars 2 ili tako nesto, vidim da to vecinu ovde zanima)
Ja nemam volje da igram betu kad ce sve biti resetovano. Kada izadje full, onda igram.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2010, 20:31   #120
Makiz93
Član
 
Član od: 30.6.2009.
Poruke: 290
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 22 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Jel ovo jos nije pocelo ili meni nesto ne radi?
Makiz93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
heroes, kingdoms, mmorpg, perfect world


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com