Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet tehnologije

Internet tehnologije Komunikatori, pretraživači, servisi i protokoli...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.5.2023, 15:45   #221
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Stigo' Netflix

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke

I sada se Netflix našao pametan da me "razmatra" kao potencijalnog "lopova" kojem će "omogućiti" da nastavi da to radi pod uslovom da se jednom u toliko i toliko loguje kući...
To je bila prvobitna namera, od koje se odustalo. Odlučili su da šalju verifakcioni kod na primarnu email adresu.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2023, 17:50   #222
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Stigo' Netflix

@Nautrino
apsolutno se slažem sa svime što si rekao. Samo sam konstatovao da je potpuno svejedno da li plaćaš 2, 5 ili 10 evra, kad već plaćaš.

EDIT: Evo reče mi lik iz Rumunije, kod njih je uvedeno ovo pravilo i plaća se dodatnih 2.9€ za svakog korisnika sa kojim deliš nalog. A pretplate isto koštaju kao i kod nas - 5,8 i 10€.

Poslednja ispravka: DeCoy (25.5.2023 u 18:06)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2023, 18:02   #223
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Stigo' Netflix

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
To je bila prvobitna namera, od koje se odustalo. Odlučili su da šalju verifakcioni kod na primarnu email adresu.
Ako je istina to tek nema smisla jer samo dodaje nepotreban busy work koji ničemu ne služi
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
mvasic (25.5.2023)
Stara 26.5.2023, 15:39   #224
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Stigo' Netflix

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
EDIT: Evo reče mi lik iz Rumunije, kod njih je uvedeno ovo pravilo i plaća se dodatnih 2.9€ za svakog korisnika sa kojim deliš nalog. A pretplate isto koštaju kao i kod nas - 5,8 i 10€.
Meni je takav dil i više nego fer.

Ja sam plaćao neko vreme full... sada već godinu ipo freeload-ujem kod poznanika koji prosto neće kintu, a plaćao bih i punu cenu ako treba. Tj. ne plaćam tek onako jer je tako ispalo a Netflix mi dopušta. Neki broj će sigurno rage-quitovati sada, naviknu se ljudi na besplatnu uslugu bez obzira koliko je to nerealno i neodrživo. Kad ih prođe tantrum onda će se većina vratiti kao pretplatnici i idemo dalje.

Ja inače imam naloge na Netflix, HBO i Disney+ čiji je kombinovani sadržaj ogroman a moj lični trošak ukupno za sva tri je 4.66€ mesečno, svi sa 4K i HDR. Kad sam bio klinac za tu kintu sam mogao 5 filmova da iznajmim na 24h svaki i još su uvek bili nepremotani. Danas bi sa inflacijom to bilo cela 2 kom BR-a.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2023, 18:35   #225
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Stigo' Netflix

A onda shvatiš da sa porezom, koji se recimo "strancima Amerikancima" ne obračunava, plaćaš istu cenu za sadržaja koji je u Serbistanu debelo skresan zbog regionalnih restrikcija i producentskih dilova.

Doduše, da ne grešim dušu, Srbija je jedna od retkih država u kojoj je još uvek dostupan pun katalog Star Trek serija na Netflixu, što je recimo prava retkost vani
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
ezenkiel (29.5.2023), player1 (27.5.2023)
Stara 26.5.2023, 19:52   #226
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Stigo' Netflix

Arčim neki VPN i kačim se ponekad na US. Šta znam, ima tu nekog sadržaja koji ovde fali ali mi se čini da ima solidno i kod nas što fali njima. Npr. Office koji gledam ovih dana po prvi put i još ponešto iz my list nestane. Meni se sad tako pogodilo da više gledam naše "ekskluzive".

Po tom pitanju me je još više iznervirao HBO max koji za naše tržište npr. nema Real Time with Bill Maher iako je to lično njihov šou. Verujem da je samo pogrešno neko nekad štiklirao taj naslov... pisao sam podršci jer me smara zezanje sa VPN kad želim jednu epizodu onako usput da okrenem u pozadini na TV. Samo neka generička reakcija je bila naravno.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2023, 12:09   #227
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Stigo' Netflix

Da li je neko razmotrio siutaciju sada kada je i kod nas stigla? Koliko se plaća za extra membera? Da li je neko isprobavao "traveling" stavku? Kako ona funkcioniše? Negde sam pročitao da funkcioniše na nekih 7 dana otprilike, pa bi onda moralo od kuće da se gleda, ali šta ako se uporedo gleda od kuće a taj dodatni član da za sebe stavi traveling?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Stig'o aparat (sa popravke) DarkNemos Fotografija 1 28.11.2008 14:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com