Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.11.2008, 23:06   #41
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Do sada mi je radilo u compatibility modeu a sada iz cista mira izbacuje u desktop a igra se vrti u pozadini. Pa zar su stvarno ovi sta su pravili igru toliko povrsni. Pa skoro je 2009 a oni ovako rasturenu igru plasiraju na trziste. Da ne spominjem widescreen.

Evo sada opet ide kada sam ukljucio samo jedan display. Znaci da nije clone monitora.
korisnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2008, 23:51   #42
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Uf, za mene ova igra predstavlja tesko razocarenje. Humora nema(ili ga ja ne shvatam), vokalna izvedba prve dame u igri je krajnje iritantna a tehnicke karakteristike su nedostojne 21. veka. Pokusavao sam jedno vreme da je igram ali jednostavno, vreme je isuvise dragoceno da bi ga trosili na ovakve poluproizvode.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 9:00   #43
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Mislim da ima humora samo kada se Frederik umesa. Glas glavnog lika je toliko iritantan da coveku dodje da ga iskljuci.
korisnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 11:01   #44
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Tresla se gora - rodio se (slepi) mis...bar tako ispadne po vasim komentarima.
I sta, nije vredna ni probanja?
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 11:42   #45
ralex
Novi član
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

Nisam puno napredovao u igri posto ucim za kolokvijum, ali sam se odusevio onim sto sam video. Grafika je prelepa kao i muzicka izvedba, stari dobar CMI kontrolni interfejs. Humor je jako dobar i ponekad je "prljave" prirode. Koliko sam primetio, glas od glavne junakinje je perfektan u medjuanimacijama, dok tokom igre hoce ponekad da bude previse naglasen za koju oktavu vise i tada jedino smeta. Mada istina je da je slepi mis Froderik veci izvor humora, ali i Mona je takodje smesna sa svojim stavom da ne veruje da je stvarno vampir.... Zagonetke su mi zasad logicne. Ko je voleo monkey island serijal, ne vidim zasto mu se ovo ne bi svidelo. Zakljucak je da toplo preporucujem igru.

Citat:
GaleOm kaže: Pregled poruke
Uf, za mene ova igra predstavlja tesko razocarenje. Humora nema(ili ga ja ne shvatam), vokalna izvedba prve dame u igri je krajnje iritantna a tehnicke karakteristike su nedostojne 21. veka. Pokusavao sam jedno vreme da je igram ali jednostavno, vreme je isuvise dragoceno da bi ga trosili na ovakve poluproizvode.
Jel si igrao nekad stare avanture tipa Curse of Mokey Island? Ova avantura sadrzi sve elemente istih. Samo sto su u "A Vampyre Story" modeli u 3D, a pozadine su prelepo rucno crtane. Humora definitivno ima na pretek, samo sto ga ti ne razumes.

Poslednja ispravka: Shlaymara (26.11.2008 u 15:23) Razlog: Spajanje postova...
ralex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 16:52   #46
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
I sta, nije vredna ni probanja?
Daleko od toga, igra je dobra, samo nije naročito duhovita (a eto, meni je Curse of the Monkey Island smešan).
Citat:
Ja sam prešao ove godine sve važnije što je izašlo, od ubogogog sajmona 4, preko jack keane i perry rhodan, do nikopol na kraju. Probao sam i onu nemačku zezalicu "Broken sword 2.5".
Propustio si 3, po meni, najbolje ovogdišnje avanture (sa izuzetkom AVS) - Overclocked, Dracula: Origin i, naročito, The Abbey.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 17:50   #47
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Propustio si 3, po meni, najbolje ovogdišnje avanture
E jesi lik, pa nisam nabrajao sve redom...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2008, 14:17   #48
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Prijateljski tip ako ne želite da krećete sa igrom maltene od početka: NE RIFILUJTE BOČICU SA PARFEMOM JEDNOM KADA JE ISPRAZNITE.
'Bem ti gametestere i dizajnere igre
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2008, 23:11   #49
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
I sta, nije vredna ni probanja?
Sigurno da jeste.
Igra kao igra i nije toliko losa. Ne bi bilo toliko strasno da nije u pitanju AVS o kojem se trubi vec par godina i jos toliko je odlagan da se "odbagise". Ne bih se slozio da u igri nema humora. Nije bas svaka recenica da crknes od smeha ali dosta puta sam se bas slatko nasmejao (Vestica: Nemoj da se *****avas! Sa samo dva prsta mogu da bacim kletvu na tebe i sledecih pet generacija.;Froderik: A ja samo sa jednim prstom mogu da ti pokazem sta mislim o tebi i tvojim kletvama)...pogotovo kad parodiraju neke stare igre/filmove/knjige/... Vrlo je pohvalno i to sto skoro da nema dosadnih i ponavljajucih komentara. Svaki objekat na koji moze da se klikne ima svoj set komentara i prava je steta ne pokliktati sve zivo.
Ono sto mi se manje svidja je prica, koja je skoro nikakva (da ne kazem da ne postoji). Nekako sam stekao utisak da je cela igra podredjena zagonetkama a ne obrnuto. Kad sam vec kod zagonetki, igra je djavolski teska (barem za mene). I apsolutno nema praznog hoda sto se tice napredovanja. Svaki pedalj napretka se placa pozamasnom mozdanom aktivnoscu. Sinoc sam celo vece provaljivao recept za kiselinu i muku mucio sa dietalnim sokom.

I jos jedna opasna zona!
Spoiler za pucanje:
Kad stignete u laboratoriju i pocnete da muckate kiselinu na stocicu sa tri posude, NEMOJTE da koristite LOOK jer ce vas igra izbaciti na desk. Save je pod obavezno.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2008, 9:52   #50
Aegon the Conqueror
Član
 
Član od: 19.5.2007.
Poruke: 41
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Vampyre Story <3

Mona je takav clutz, onaj izgubljen pogled, kako je ne možete voleti. A Froderik, sve što izađe iz njegovih usta je priceless.

Par quoteova:


"This looks like one of Shrowdy's old coloring books. It has a picture of a newt in it. Glad to see he was at least a normal child."

"Except he did this as an adult. This is fresh crayon, and that's new box."

***

"Hello Mister Chair of Unimaginable Pain. I'm going to call you Spike, the chair who always hurt the ones it loved."

***

"No! Mona don't touch it. I have a bad feeling a glowing polyhydron robot will fly down and start frustrating us to no end!"

Poslednja ispravka: Aegon the Conqueror (28.11.2008 u 13:02)
Aegon the Conqueror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2008, 18:52   #51
nets
Član
 
Član od: 1.12.2007.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Moji utisci (prešao prije par sati):
-humor je genijalan. (they're partying like it's 1899). Neke stvari sigurno nisam razumio, a neke mi se nisu svidjele (npr. kako su negdje dobri punchlineovi iskorišteni i činjenica da je SS something iskorišten previše puta)
-glavni likovi su genijalno osmišljeni i kao ličnosti i svojim izgledom. Jedino Shrowdy bezveze izgleda.
-zagonetke su također dobre
-Broj bugova je jako velik no osim long dead endova (vjerojatno će izaći s patchem) ostalo ništa ne ruši igru/aplikaciju. Također mi se sviđa što se jako dobro slaže s ostalim taskovima (koristim Vistu i nisam imao problema s igrom, nikakvih).

Igra nije igriva. Sve skupa je super osmišljeno i bezveze realizirano.
Najveće zamjerke:
1. nisu baš sve predmete osim onih kojima se manipulira morali nacrtati u pozadini. Koji je smisao igre u kojoj čim dođeš znaš što te treba zanimati?
2. mnogo toga na početku igre je nelogično. Počevši od samog početka gdje prvi zadatak ne može riješiti na dovitljiviji način (ako može preletjeti. Nije mi jasno kako prvi zadatak može biti toliko nelogičan a da su idući logični. Bolje bi bilo da je obrnuto.
3. igra nije baš igriva.
-Dijalog se otvara jako sporom dinamikom, a likovi defaultno govore vrlo brzo (da sve skupa ne bi predugo trajalo).
-Talk/Examine/Use nisu silno bogat izbor opcija mada je definitivno bolje od onoga što konkurencija nudi. Dodatan problem je što navigacija do njih nekako predugo traje. U igrama koje na slični način imaju pristup opcijama (Sam N Max 1 pada napamet) mnogo je učinkovitije djelovanje -> igra možda izgleda jednako upravljiva no S&M je mnogo igriviji zbog toga jer se ne gubi tona vremena na tu manipulaciju (ovo me više nervira nego ono hodanje u Sinking Islandu).

4. Neke stvari koje me podsjećaju na to da se današnje igre rade više imajući na umu konzolu smanjuju čar igranja (npr. kada pritiskom na "space" preskočim dio radnje; ili kada imam dojam da je broj mogućnosti jednak broju ključnih tipki na joysticku. Pa nije ovo PES, ovo se igra mišem)).

Razumijem sve kojima se nije svidjelo:
-Monina boja i ton glasa (koji itekako pristaju samom liku)
-sarkazam kojim je igra dobrim dijelom obojana
-humor koji je teže razumjeti bez dobrog poznavanja jezika i opće kulture (koja često puta nadilazi okvir općega)
-long dead ending

Igra je puno truda i jadna realizacija, nešto kao FA 3. IMHO ako želite zaigrati dobru avanturu koja je nedavno izašla probajte Nikopol (ne igram baš mnogo igara, no ova mi se baš svidjela). Mislim da će igra pobrati lovorike i lako je moguće da će doživjeti nastavak (baš kao FA 3), no to joj ne diže na kvaliteti.
nets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nets na korisnoj poruci:
Shlaymara (29.11.2008)
Stara 30.11.2008, 23:22   #52
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Je l' neko probao da ode na sajt koji Froderik spominje?

Spoiler za nesto vise:
Pokusavao sam da odem na sajt kucajuci visitvonkiefer i nisam uspevao a onda mi je sinula genijalna ideja () da probam bez visit i eto ga sajt http://www.vonkiefer.com/ . Ali sajt kod mene ne radi. Vidim samo prvu stranu i kad kliknem na strelicu za okretanje stranica, dogadja se apsolutno nista. Nekome radi? Koristim Operu.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2008, 1:05   #53
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Isti slučaj i sa FF-om.
Spoiler za tugu:
Iako postoje linkovi (označeni strelicama) i na levom i na desnom gornjem uglu stranica knjige, kad kliknem na bilo koji - ostajem tu gde jesam.
Ni posle malo pixel huntinga nisam uspeo da nađem neko drugo mesto na stranama koje reaguje na pointer miša.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2008, 1:27   #54
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: A Vampyre Story

izasli su neki od prvih review-ova na engleskom

http://www.adventureclassicgaming.co...e/reviews/434/

http://www.mixnmojo.com/features/rea...=avampyrestory

http://www.jolt.co.uk/index.php?articleid=12235

ja cu da ostanem suzdrzan sto se neke globalne ocene tice, video sam i odigrao samo jedan deo igre, mozda trecinu ili pre ce biti cetvrtinu - odmakao sam malo nakon prve "globalne" zagonetke sa
Spoiler za mali spoiler:
otvaranjem vrata


ipak postoje stvari koje su ocigledne i nesto moze da se kaze.

igra je ipak osvezenje, sa kakvim god manama ili vrlinama dosla posle toliko odlaganja. nezavisno od price, pa bila ona dobra ili losa, od grafike, glasova i drugo, igra je cini mi se trijumf sto se pristupa tice - sam pristup izradi. ljudi su joj prisli sa stavom kao da je 95. a avanture suvereni vladari zanrova. samo tako i moze da bude bolje, a pristup je nesto sto moze da se uradi ma sa cim raspolagali u produkcijskom smislu. na takvo razmisljanje me je navelo pored globalnog "meteza" oko izlaska i silnog ocekivanja, sminkanja, i sam sistem igre a pre svega retro ali ne i prevazidjeni nosilac humora i ideje ove igre - razgovori, odnos i drugo Mone i saputnika Froderika. pritom se ne obazirem na sam sadrzaj humora, uspesnost fora, kolicinu smejanja i slicno, vec na samu ideju koja je ocigledno sprovedena sa samopouzdanjem jer igra drzi taj stil konstantno koliko sam god je igrao, koliko god kliktao i setkao. neverovatno me je sve to podsetilo na, recimo, dve igre, a verovatno i vise. to su Toonstruck, gde je Drew Blanc u izvedbi Christopher Lloyda imao saputnika u vidu Dan Castellanete u ulozi Fluxa, i Journeyman Project serijal gde je glavnom liku "sidekick" Artur koji takodje naracijom i odnosom sa protagonistom, kao i Flux, podseca na Froderika.

e sad, da li je sve to na nivou "zlatnih" vremena sto se tice scenarija, bogatstva dijaloga, duha i humora je za siru raspravu. ako nista, nisam sebe uhvatio bas u puno momenata da sam rekao - ovo je glupo, fora je usiljena i slicno. prica je, reklo bi se, standardna, iako nisam mnogo odmakao, mada se prica da je igra kraca, u epizodnom maniru.

nesto sto mogu vec sad da zamerim - voleo bih da vidim neki progres indikator, dnevnik, podsetnik ili slicno, sa informacijama o tome sta smo uradili, sta treba da uradimo, sta se trazi od nas, jer cini mi se da bi to dobro doslo, pogotovu pocetnicima, u koncepciji u kojoj su zagonetke u igri, sa dosta grananja i odradjivanja problema radi problema.

ono sto sam primetio vec u demou u vezi desnog klika radi brzog prelazenja na lokaciju sada dolazi do punog izrazaja - jako cesto samo zelim da otvorim inventar desnim klikom, medjutim zbog pozicioniranja misa na neki od izlaza igra menja lokaciju.

takodje, ostajem pri stavu da je klik misa potreban i za ubrzavanje dijaloga, jer ovako ipak ne mozete da drzite sendvic, koka kolu, caj u levoj ruci i da mirno igrate igru. ustvari, i mozete, ali onda cete desnim morati da zonglirate i misem i space-om na tastaturi.

ipak, space je genijalno upotrebljen ako ne zelite da posmatrate Monu da prelazi sa jednog dela ekrana na drugi. Kada zadate naredbu da hoda negde, space-om dolazi odmah na tu poziciju, pored toga sto istim tasterom ubrzavate dijalog (mada i ono sto nije prikazano jos na ekranu, a tice se trenutne recenice lika koji je izgovara). takodje, postoji blagi fadeout prilikom prelaska na drugi ekran, tako da nestrpljivi igraci i ovde mogu da upotrebe space za ubrzavanje.

tab koji prikazuje hot spotove, osim sto ne prikazuje imena tih spotova, ne prikazuje ni izlaske sa lokacije. ovo i nije neka mana jer mozda podize tezinu igre i duzinu igranja i malo neizbeznog lova na piksele.

sto se ostalih stvari tice, grafika je naravno jako dobro nacrtana a i 3D likovi ne kvare toliko ambijent. Paralaksni skrol koji docarava prostor je odlicno uradjen, a tu su i detalji sa vremena na vreme poput pahuljica i slicno, koji nisu natrpavani ali su odmereno ubaceni i dopunjuju ambijent i atmosferu.

jedna od lepsih stvari koju sam zapazio do sad je solidno bogatstvo lokacija u smislu predmeta koji mogu da se osmotre, komentara i drugo. upotreba Froderika recimo na razne predmete na ekranu proizvodi po pravilu tipicne posalice i komentare.

glasovi i muzika su mozda i najjaci deo, jer su odradjeni u pravom pozorisnom maniru. Na glas Mone su se mnogi zalili ali pre ili kasnije se navikne. Malo je glas negativca i ponekih likova muljav, a stvar bi bila bolja da ima titlova u medjuanimacijama. zbog toga takodje ponekad nije jasno sta treba da se radi. medjuanimacije nisu za padanje sa stolice ali odrzavaju ambijent i nivo igre sasvim dobro.

otprilike to su neki prvi utisci. iako je dosta odlagana, bar je dosla u zimske dane da zagreje malo avanturisticke stolice, pa makar i komentari i misljenja bila oprecna.

Poslednja ispravka: dijego_ (3.12.2008 u 2:18)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2008, 23:30   #55
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Izasao prvi patch. (~19MB) Ne znam da li radi sa nasom verzijom.

Spoiler za ispravke:
Installation & Requirements:
- this patch can be used for all versions of the game currently available: US, UK, France, Germany & download versions
- The suggested installation path is the same as with the game. Selecting a different path will add "\A Vampyre Story\" after the selected path. Make sure to correct this, if you renamed the actual game directory.

Fixes:
- Less "stuck" animations. If problem still occurs, restart game.
- removed two bugs (perfume and stadium) that could prevent further playing
- Support for graphics cards without AA: if the game did not start on your system, select "Safe AA" during patch installation to set AA to 0.
- small bug fixes and tweaks

General troubleshooting:
- playing the game on systems that are below the minimum requirements, or have a lot of other programs running at the same time, might cause problems within the game. If you encounter anything unusual, make sure to restart the game after quitting any unneeded background tasks.

Poslednja ispravka: Shlaymara (6.12.2008 u 2:48)
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 0:40   #56
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Patch za p&c avanturu, what's next...
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 2:21   #57
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Kao da je prva p&c avantura za koju je izasao patch ili da ima bugove. Imas patcheve za gomilu igara, prve koje mi padaju na pamet su Runaway 2 i Tunguska. Cak je i za pohvalu sto su izbacili patch odmah posle 2 nedelje od izlaska igre...ali nije pohvalno sto su pola godine "peglali" igru a nisu ispravili gomilu bugova.
Nesto mi se javlja da AVS nece dobro proci u SK.

Poslednja ispravka: Shlaymara (8.12.2008 u 21:40) Razlog: Slagah...
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2008, 10:57   #58
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Ne znam, ovo je prva p&c avantura kojoj zaista treba patch da ispravi tih nekoliko gluposti, sve ove ostale igre sam prešao bez toga i nisam primetio neke kapitalne probleme kao ovde.
Still, nešto mi se "javlja" da će ipak da joj progledaju kroz prste u opisu
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2008, 21:34   #59
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Ljudi, koliko mesta zauzima igra na hardu nakon instalacije? Posto ja imam verziju chija je instalacija 3.10gb, a kada se instalira, zauzima nekakvih ~200mb jedva.. I da, u pitanju je Vitalnost.
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2008, 21:39   #60
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: A Vampyre Story

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Patch radi i na nasim verzijama.
Lazem!
Ne radi :besim_se:

Meni zauzima ~3.2, takodje Vrbaska verzija.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shlaymara na korisnoj poruci:
WhenDarknessFalls (8.12.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
a vampyre story, adventure, avanture, opis igre, vampyre story

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Šta ima novo Shlaymara Avanturističke igre 1430 22.3.2024 20:45
Gothic 4 - Arcania Robby Role-Play 389 20.7.2016 13:20
Red Alert 3 shimec Strateške igre 1590 11.4.2012 23:10
Maple Story problem GrimReaper Mrežne igre 1 29.10.2007 11:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com