Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.11.2005, 0:59   #21
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Forum koji sam pomenuo u proslom postu(http://www.phpbbforfree.biz/forums/i...p?mforum=remus) , posvecen je SSF Guildu. Tamo ima dosta ljudi koji su zavrsili igru i jos uvek je aktivno igraju pa sve sto vas interesuje mozete i tamo da potrazite. Sada je otvoren novi topic za one koji pocinju da se bave GW-om pa tu mozete da postavite pitanja.

Nemam nist protiv SK foruma ali je ovo tek jedan topic o GW-u i ne moze da obuhvati sve teme koje interesuju igrace.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2005, 1:47   #22
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Ogi kaže:
A je li, brate, kakvi su to to seljacki fazoni, pricas mi tu da je must have a ovamo ignorises moju poruku. Tvoja poruka je potpuno besmislena i nikome ne moze da koristi. Ako zelis da pomognes POMOZI, a ako ne zelis onda nemoj da provociras!!!
"Must have"... govori sve sam za sebe i taj "fazon" nisam ja izmislio... niti je potekao sa sela.. Ali nebitno... Koliko sam ja primetio odgovorili su ti na pitanja ali ajd dacu ja mali info.
Igrica kosta oko 2290 dinara u Platou. Ne postoji nikakvo mesecno placanje. Znaci igrica je TOTALNO besplatna kada je kupis. Da bi se igrala potrebna je internet konekcija, to znaci da pre nego sto startujes igru moras biti konektovan. Postoje glavne misije(prica) u igrici kao i sporedni questovi, koji su u nesto kao "single" deo igre ali u stvari sve te misije i questove mozes prelaziti sa drugim igracima udruzivanjem u svim gradovima. Kada pocnes igru mozes se pridruziti nekom Guildu(Guildovi su udruzenja igraca) radi pomoci njegovih clanova.
pogledajte
http://www.sk.co.yu/2005/07/siop20.html
Tu cete naci mnogo vise nego sto ja mogu da napisem... Ako neko ima konkretna pitanja neka pita da ne bi ja pricao sto vas ne interesuje.
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2005, 10:11   #23
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Na ovom linku se nalazi uputstvo kako da se prikljucite guildu :

http://www.phpbbforfree.biz/forums/v...4&mforum=remus

a ovde se nalazi GUILD WARS GUIDE PISAN NA SRPSKOM JEZIKU :

http://www.phpbbforfree.biz/forums/v...5&mforum=remus
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2005, 12:48   #24
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
GaleOm kaže:
Forum koji sam pomenuo u proslom postu(http://www.phpbbforfree.biz/forums/i...p?mforum=remus) , posvecen je SSF Guildu. Tamo ima dosta ljudi koji su zavrsili igru i jos uvek je aktivno igraju pa sve sto vas interesuje mozete i tamo da potrazite. Sada je otvoren novi topic za one koji pocinju da se bave GW-om pa tu mozete da postavite pitanja.

Nemam nist protiv SK foruma ali je ovo tek jedan topic o GW-u i ne moze da obuhvati sve teme koje interesuju igrace.
Brate, forum je prazan. A i glup je, uopste nema generalan topic za GW.
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2005, 15:29   #25
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Forum je prazan za nekog ko se ne razume u igru, oni drugi ce naci korisne stvari.
Postoji deo Guild Wars za pocetnike u kome oni koji pocinju da igraju GW mogu da otvaraju nove topic-e sa pitanjima koja ih interesju.
Ranije sam postovao dva foruma sa general topicom za GW, forum SK-a je treci, vise i ne treba da ih bude.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2005, 20:38   #26
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Forum koji je GaleOm postovao je dobar... Naravno ko ima konkretna pitanja u vezi igre moze pitati i ovde. Ukoliko znamo da odgovorimo odgovoricemo
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2005, 16:17   #27
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: Guild Wars

Zanima me da li bih mogao da igram Guild Wars ako sam prikljucen na net wirelles konekcijom?? Valjda ima neke veze sa IP adresom? Nisam bas siguran?
Aljosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2005, 17:49   #28
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Imam jednog druga koji ne moze da igra WoW preko wireless konekcije, pretpostavljam da bi isto bilo i u slucaju GW-a.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2005, 18:00   #29
Erdeljan Boris
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Poruke: 404
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Guild Wars je jedna od najboljih online igara i plus je jos besplatna (nema mesecne pretplate). Mada World of Warcraft je ipak World of Warcraft
Erdeljan Boris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2005, 19:36   #30
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ja igram preko wireless i nista mi ne hvali ...
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2005, 0:36   #31
nesa
Novi član
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ma bre plato je tesko *****e kupio sam Guild Wars i bio mi je iskoriscen serial i onda sam kontaktiro tehnicku podrsku i oni su me otkacili i onda sam reklamiro igru u platou i nisu hteli da mi zamene iako sam imao racun i sve kao nije do njih tako da sam prodo igru i knjizice za 1000 dinara nekom liku koji je kupio serial online i kupio novu kopiju igre koja mi hvala bogu radi
nesa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2005, 15:37   #32
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ja sam kupio Guild Wars u platou ali nisam imao problema... Istina je tamo negde!
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 1:01   #33
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: Guild Wars

Jel moze da se igra preko modema 56k? Ako moze, kupicu igru. Cuo sam i da postoji razlika u protoku izmedju mesecnih naloga i ono na sate (kod neobee)?
MilanSM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 14:47   #34
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Moze da se igra preko 56k modema. Znam PUUUNOOOO ljudi iz srbije koji tako igraju. Samo za ovaj protok te bas nisam shvatio. Inace Guild Wars je stvarno mnogo dobra igrica i ne zalim sto sam dao ZADNJE pare na njega studentski zivot je tezak...heheh
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 0:08   #35
wizzard
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Guild Wars

Igrao sam igru oko mesec dana i onda sam se smorio i prodao sam je
Što se tiče brzine internet konekcije, igra se ladno može igrati i na 33.6k modemu. Posle 5 sati igranja, ukupni protok mi je dal 2,2.5MB što je smešno.
Kako prelazite iz jednog grada u drugi, sa glavnog servera se skidaju podaci na vaš komp koji variraju od veličine grada kome pristupate. Jednom kad uđete u nov grad, podaci su sačuvani i pri svakom sledećem ulazu u grad, podaci se čitaju s vašeg hard diska, a ne sa servera i u grad ulazite trenutno, bez dugih učitavanja... Svi podaci koji skidate s servera su kompresovani i veoma laki za skidanje. Igricu sam igrao preko modema i nikad nisam imao problema. Osim kad neko digne slušalicu da telefonira
wizzard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 0:19   #36
wizzard
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Guild Wars

Što se tiče igrivosti. Ukupno možete napraviti lvl20 lika. Meni je najzanimljiviji deo igre bila baš ta igradnja lika. Izbor primarne i sekundarne profesije, izbor magija koje ćete poneti u misiju, dobro odabrani atributi. Npr. ako koristite mač, ne treba vam hammer mastery Kad pređete misije i kvestove, igra gubi onaj draž. Možete učestvovati u arenama, GvG (Guild vs Guild)... ali nije to to.
Trgovina je jedan od najzanimljivijih delova igre. Treba vam bolji hammer, kompjuter mnogo traži i vi onda kupujete od drugih igrača. Velika prednost je ako liku date svoje ime i prezime, npr. Petar Petrović. Zahvaljujući tome sam dobio par max. dmg. oružja, black dye (oni koji igraju znaju šta je) i dosta love. Što je najvažnije, tako sam i upoznao lika koji je oformio SBK što mi je pomoglo pri napredovanju u igri. Rekao mi je da napušta srpski guild u kom smo zajedno igrali i pitao da li ću pristati da uđem u njegov guild kad ga formira
U principu ne znam šta više reći. E da, ukoliko trebate otići u neki grad, ne znate kako, a niko iz guilda "nema vremena" da vam pomogne, a obično je tako, možete platiti runner-a koji će otrčati do tog grada za vas, uz malu nadoknadu.
Ukoliko kupujete ili prodajete nešto od drugih igrača, OBAVEZNO se konsultujte sa članovima vašeg guilda. Tako ćete izbeći da vas prevare.
wizzard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 15:13   #37
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Po meni je najzanimljivije kada dostignes lvl20... Ali ukusi su razliciti. Oni koji su pre ovoga igrali WoW mozda im se nece svideti, kao sto se meni nije svideo WoW posle guild warsa... Bez zezanja igrao sam kod ortaka, prvih par sati mi je WoW izgledao odbojno(a tako sam bio odusevljen njime), posle par dana prestao sam da svracam kod ortaka i vratio se na guild wars. Uglavnom ukusi su razliciti a posto je igrica stvarno mnogo jeftina, vredi probati! I ovo nije igrica za ljude sa obavezama... Nemoj da se zeznete ko ja, pa da padate na ispitima..
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2005, 12:18   #38
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Ej, ja dobio od devojke na poklon Special Edition.

Jurio sam je samo sest meseci da mi kupi. Jedva sam je ubedio... ne voli devojka sto igram igrice...
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 17:40   #39
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ja sam zavrsio sa Guild Wars-om pre par meseci, bio sam u guild-u SERB maltene od njegovog nastanka. Igrao sam sve vreme sa w/mo klasom i evo jednog teksta koji sam tada napisao. Mozda nekome pomogne...
Priloženi fajlovi
Tip fajla: txt w.mo.filozofija.txt (12,8 KB, 220 puta viđeno)
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 19:31   #40
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Aj' nejka neko kaze neki srpski guild i kako da ih kontaktiram. Hocu u srpski guild.
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55
Traze se Guild Wars PvP igraci GaleOm Mrežne igre 0 12.4.2006 11:35
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com