Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.6.2017, 15:52   #3721
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
Kad vidiš temu banned, unbanned, banned?
Sve ti bude jasno.
Ja bih svejedno skinuo igru ponovo, clean instal.
Moguće da sam bio sa čiterom u sesiji i da mi je on ne znam kako promenio game fajlove i izazvao ban.
Moguće da se to ovima dešava.
Ja ću nastaviti normalno da igram kad skinem.
Ko zna oću li videti ikad više sve što sam kupio?
Sledeći ban je permanent.
Kako smo krenuli, počeću u igri da stajem na crveno samo da ne dobijem ban.
Dok čiteri i dalje abjuzuju public sesije sa svim i svačim.
Ma ja tačno znam zbog čega su me banovali, a to je još davnih dana primljen, a kasnije i u banku deponovan, modovan keš (bio sam početnik, nisam znao za konsekvence deponovanja modovanog keša u banku).

Ja iskreno mislim da dokle god si u invite only sessionu i odatle ulećeš u heist misije i ostale misije, da ti moderi ne mogu ništa, jer svi ti njihovi nedozvoljeni modovi rade jedino u public lobiju.

Ne znam da li znaš za trik, verovatno znaš, a u slučaju da ne znaš: kad želiš da u public lobiju odrađuješ CEO misije i slično, dovoljno je samo nekoliko klikova mišem da ostaneš potpuno sam u public lobiju: desni klik na taskbar - task manager - performance - open resource monitor - desni klik na gta v - suspend process - i odmah nakon 5-7 sekundi opet klik na gta v - resume process. Čim ti neko opet uleti u lobi ponoviš sve ovo.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 16:17   #3722
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

I dalje ne mogu da kupim igru. imam 34 evra a ona kosta 26. Nema sile da je kupim. Imam visa karticu i ne znam sta vise da pokusam. Ako neko zna neka kaze i oni koji su kupili nek kazu kako su kupili. Ako vas ne mrzi
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 16:48   #3723
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Kojic_M kaže: Pregled poruke
I dalje ne mogu da kupim igru. imam 34 evra a ona kosta 26. Nema sile da je kupim. Imam visa karticu i ne znam sta vise da pokusam. Ako neko zna neka kaze i oni koji su kupili nek kazu kako su kupili. Ako vas ne mrzi
Ja sam preko master carda kupio tako što sam morao da imam 30 evra viška na računu. Znači, igra je koštala 35 eur, a ja sam na računu morao da imam 65 eur da bi prošla uplata.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 18:20   #3724
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
Ma ja tačno znam zbog čega su me banovali, a to je još davnih dana primljen, a kasnije i u banku deponovan, modovan keš (bio sam početnik, nisam znao za konsekvence deponovanja modovanog keša u banku).

Ja iskreno mislim da dokle god si u invite only sessionu i odatle ulećeš u heist misije i ostale misije, da ti moderi ne mogu ništa, jer svi ti njihovi nedozvoljeni modovi rade jedino u public lobiju.

Ne znam da li znaš za trik, verovatno znaš, a u slučaju da ne znaš: kad želiš da u public lobiju odrađuješ CEO misije i slično, dovoljno je samo nekoliko klikova mišem da ostaneš potpuno sam u public lobiju: desni klik na taskbar - task manager - performance - open resource monitor - desni klik na gta v - suspend process - i odmah nakon 5-7 sekundi opet klik na gta v - resume process. Čim ti neko opet uleti u lobi ponoviš sve ovo.
E tu foru sam video na youtube. Ja sam oduvek koristio za ceo/mc misije diskonektovanje interneta. Od vađenja kabla do gašenja lan konekcije.
Razmišljao sam da nisam dobio ban zbog toga? Ovi moji iz crew normalno koriste bag, sami su u sesiji bez problema.
Ja sam samo to i igrao pre bana. Imao tri MC biznisa i bunker researchovao.
Ko zna na šta mi liče karakteri sad.
Vidim da mi je keš na 0. A i nisam imao puno možda 100-200k.
Sve uložio u MOC, bunker i opressor. Opresor je neverovatan...imam samo rakete na njemu jer nemam para da budžim ostalo.
Naučio sam ih obarati sa hidrom.
Taman razradio biznise i dobio bananu.
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 18:32   #3725
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
E tu foru sam video na youtube. Ja sam oduvek koristio za ceo/mc misije diskonektovanje interneta. Od vađenja kabla do gašenja lan konekcije.
Razmišljao sam da nisam dobio ban zbog toga? Ovi moji iz crew normalno koriste bag, sami su u sesiji bez problema.
Ja sam samo to i igrao pre bana. Imao tri MC biznisa i bunker researchovao.
Ko zna na šta mi liče karakteri sad.
Vidim da mi je keš na 0. A i nisam imao puno možda 100-200k.
Sve uložio u MOC, bunker i opressor. Opresor je neverovatan...imam samo rakete na njemu jer nemam para da budžim ostalo.
Naučio sam ih obarati sa hidrom.
Taman razradio biznise i dobio bananu.
Zanimljivo, vidim da su gotovo svima koje su odbanovali počistili keš i ostavili ih na 0 dolara, a meni ni dolara nisu pipnuli, i dalje sam na 33 miliona.

Svašta ljudi pričaju, da banuju ljude zbog korišćenja raznih glitcheva (diskonekcija interneta, helikopter i random street car u pacific standard finalu, kuruma u prison break finalu,...), ali zaista ne verujem da zbog toga mogu da banuju ljude, to nije nikakav cheat niti mod.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 19:02   #3726
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Kojic_M kaže: Pregled poruke
I dalje ne mogu da kupim igru. imam 34 evra a ona kosta 26. Nema sile da je kupim. Imam visa karticu i ne znam sta vise da pokusam. Ako neko zna neka kaze i oni koji su kupili nek kazu kako su kupili. Ako vas ne mrzi
Ja sam ti lepo rekao da nazoveš call centar te turske banke i vidiš šta je u pitanju, jer očigledno da nemaju normalnu Visu kao sve druge banke.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 20:02   #3727
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ne znam sto se patite sa solo sesijama, prikljucite se kartelu i uzivajte, ja sam od oktobra 100 miliona legalno zaradio...

cartel


https://www.gtacartel.net
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Endless (28.6.2017), NikolaDzoni (28.6.2017)
Stara 28.6.2017, 10:19   #3728
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Aha aha i sta kazes cveta biznis
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2017, 0:12   #3729
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ja sam ti lepo rekao da nazoveš call centar te turske banke i vidiš šta je u pitanju, jer očigledno da nemaju normalnu Visu kao sve druge banke.
Uzeo sam sad drugu karticu. Platio preko paypal i skinuli su mi. Onda mi je izaslo da posaljem sliku licne karte i ja sam poslao. Onda su trazili neki verifikaciju a to je da se dopisujem sa nekim sa njihovog sajta. Pitali su me da li koristim vpn i ja rekao ne, oni mi odbili kupovinu i refundirali novac i nece da prodaju igru.

I evo sta mi na krajuy odgovorise: You can only buy using Paysafecard or Bitcoin

Na jednoj kartici imam 50 evra, na drugoj 35 i nece ni na jednoj. Nece ni preo pay pal, ni na steam, ni na instant gaming... Sve sam pokusao i nece da mi je prodaju

Poslednja ispravka: Kojic_M (29.6.2017 u 0:20)
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2017, 2:28   #3730
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Od koje banke je ta druga kartica?

Ko ti je tražio sken dokumenta?
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2017, 6:28   #3731
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Druga je visa od inteze. Trazili su mi na instant gaming.
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2017, 10:29   #3732
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pa onda kupi na Steamu direktno sa Intezinom Visom, šta ti je 3-4 evra razlike. Nisi trebao da šalješ nikakav dokument tim prevarantima, da ti je PayPal tražio još i nekako...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2017, 11:36   #3733
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nece ni steam probao sam i nema sanse a imam 50 evra na kartici. Ne znam na koju foru vise da probam.
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2017, 12:08   #3734
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pa ako si sa tom sa 50€ prvo pokušao da kupiš na InstantGaming i oni ti odbili, verovatno više ni nemaš 50€ dok ti ne odrade refund. Pogledaj online koliko zapravo novca imaš na kartici.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2017, 14:10   #3735
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Imam 50 opet. Vratili su sve odmah.
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2017, 14:38   #3736
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Šta da ti kažem onda... očigledno da si najveći baksuz ovde na forumu
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2017, 23:11   #3737
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nemoj da me zezas Nema sanse da samo ja ne mogu da kupim. Sigurno ima neka caka jer sam probao sa vise kartica na vise sajtova i nista.
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2017, 20:55   #3738
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Kupio sam konacno. Uplatio sam 250 evra na racun i uspelo je. Na instant gaming nije htelo uopste iako sam imao toliko para.

Sad samo neko da mi kaze kako da ne budem banovan posto vidim da se to nekima desava.
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2017, 22:32   #3739
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Kojic_M kaže: Pregled poruke
Kupio sam konacno. Uplatio sam 250 evra na racun i uspelo je. Na instant gaming nije htelo uopste iako sam imao toliko para.

Sad samo neko da mi kaze kako da ne budem banovan posto vidim da se to nekima desava.
Da ne bi bio banovan potrebno je:

1. Da apsolutno ne koristiš nikakve modove, čak ni offline (znači, ništa ne čeprkaj po originalnim fajlovima, niti dodavaj bilo kakve druge fajlove).

2. Da nipošto ne ideš u Public lobby, jer tamo će kad-tad neki moder ili baciti na tebe modovan novac, ili ti modovan novac upumpati na račun, ili će ti moder tvoj ranking veštački naprasno povećati.

Ako već i moraš da ideš u Public lobby (za neke misije je obavezno da budeš u tom lobiju) onda pogledaj moj post gore od pre nekoliko dana (post br. 3725), gde sam drugom članu foruma objasnio kako da budeš u tom public lobiju, a da ipak ostaneš potpuno sam, bez drugih igrača.

Opasnost od tih modera postoji isključivo u public lobiju (free mode), ali dok si u misiji sa njima (npr. igranje heistova i ostalih sličnih misija u kojima učestvuje npr. 2-4 igrača, kao i u trkama, gde ih učestvuje i više od 10) tu nema bojazni da ti se išta može dogoditi, te misije slobodno igraj.

Za svaki slučaj, ako u bilo kojoj misiji vidiš da učestvuje neki igrač koji ima četvorocifreni ranking (npr. 1000 i više) to je 99% moder i beži odatle glavom bez obzira. Normalni ranking je u rasponu od 1 do 800 i malo više. Teoretski je moguće da ima i legitimnih igrača sa rankingom preko 1000 (znam neke), ali šanse da je to moder su 99%.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2017, 1:27   #3740
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
danilons kaže: Pregled poruke
da ne bi bio banovan potrebno je:

1. Da apsolutno ne koristiš nikakve modove, čak ni offline (znači, ništa ne čeprkaj po originalnim fajlovima, niti dodavaj bilo kakve druge fajlove).

2. Da nipošto ne ideš u public lobby, jer tamo će kad-tad neki moder ili baciti na tebe modovan novac, ili ti modovan novac upumpati na račun, ili će ti moder tvoj ranking veštački naprasno povećati.

Ako već i moraš da ideš u public lobby (za neke misije je obavezno da budeš u tom lobiju) onda pogledaj moj post gore od pre nekoliko dana (post br. 3725), gde sam drugom članu foruma objasnio kako da budeš u tom public lobiju, a da ipak ostaneš potpuno sam, bez drugih igrača.

Opasnost od tih modera postoji isključivo u public lobiju (free mode), ali dok si u misiji sa njima (npr. Igranje heistova i ostalih sličnih misija u kojima učestvuje npr. 2-4 igrača, kao i u trkama, gde ih učestvuje i više od 10) tu nema bojazni da ti se išta može dogoditi, te misije slobodno igraj.

Za svaki slučaj, ako u bilo kojoj misiji vidiš da učestvuje neki igrač koji ima četvorocifreni ranking (npr. 1000 i više) to je 99% moder i beži odatle glavom bez obzira. Normalni ranking je u rasponu od 1 do 800 i malo više. Teoretski je moguće da ima i legitimnih igrača sa rankingom preko 1000 (znam neke), ali šanse da je to moder su 99%.
Значи планирао сам да узмем оригинал да мало поновим сингл и пробам мулти и видим ово -_- Рокстар.

Ништа, кад некоме од вас буде досадило, па нек ми прода налог за нешто динџи или колико већ вриједе половни налози, па кад будем имао времена да пробам :Д
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com