Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.11.2011, 11:29   #1121
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Neki korisnici totala koji su bili kod mene su zaprepašćeni da je slika na iptv-u risiver Entone (kod mene) kvalitetnija od totala?! Plus moj risiver već sada ima desetak HD kanala gde je f i outdoor preveden.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2011, 13:40   #1122
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Citat:
Packypfc kaže: Pregled poruke
Kolko cirka izađe oprema za TotalTV? I meni je prekipelo. Znam da na sajtu piše 4000 sve sa ugradnjom tanjira, ali znaš majstore, uvek nešto kapne, te fali nesto kabla, te fali ovo...
Najviše ti se isplati Total Tv kuća koji može da ide na dva televizora i izađe 6K dinara i ne plaća se priključna taksa. Ja ciljam na ovo.

Spoiler za Total TV kuća:
Osnovni satelitski SD prijemnik + dodatni satelitski SD prijemnik sa kompletnom satelitskom opremom (antena, LNB mono block twin ili quad) (Total TV KUĆA)


Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Neki korisnici totala koji su bili kod mene su zaprepašćeni da je slika na iptv-u risiver Entone (kod mene) kvalitetnija od totala?! Plus moj risiver već sada ima desetak HD kanala gde je f i outdoor preveden.
Pre tri dana je pušten u rad novi Total TV satelit W3C i na jednom forumu su korisnici rekli da je već sada signal za bar jednu trećinu jači ali da satelit još uvek nije zauzeo tačnu poziciju 16E i da će tek tada signal imati punu jačinu.

Tek sada vredi porediti kvalitet slike Total TV i IPTV.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2011, 18:20   #1123
milosh-96
Član
 
Član od: 28.6.2010.
Lokacija: Grocka
Poruke: 181
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 12 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

HBO i Cinemax za dinar

17.11.2011
Sve nove i postojeće IPTV korisnike bez ugovorne obaveze koji se od 17. novembra prijave za Open IPTV promociju očekuje specijalno iznenađenje - Cinemax i HBO paketi (HBO, HBO Comedy i HBO on Demand) po izuzetno povoljnim uslovima
Korisnici koji potpišu ugovor za IPTV uslugu na 24 meseca dobijaju mogućnost da uživaju u sadržajima programskih paketa Cinemax i HBO (HBO, HBO Comedy i HBO on Demand) čak devet meseci po ceni od po 1 dinar, dok korisnike koji zaključe ugovor na 12 meseci očekuju iste promotivne povoljnosti u periodu od tri meseca.
Po isteku perioda u kome se promo paketi koriste po ceni od 1 dinar, korisnici su u obavezi da pakete koriste do kraja ugovorne obaveze od 24 ili 12 meseci, pri čemu će se u preostalom periodu ugovorne obaveze paketi naplaćivati po važećem cenovniku.
Iskoristite povoljnosti ove promocije i prijavite se za Open IPTV uslugu! Pozovite 9818, dođite u neku od naših poslovnica ili popunite online zahtev.
Napomena: Prijavom kroz IPTV meni nećete biti u mogućnosti da ostvarite povoljnosti iz ove promocije.
Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.
milosh-96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2011, 18:24   #1124
SlobaL
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 2.712
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 813 puta na 699 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Pobogu, koja navlakuša. Ko se na ovo upeca i ne zaslužuje ništa bolje.......
SlobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2011, 19:20   #1125
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Navlakuša je za medalju. Jedino što nisu rekli jeste da je regularna cena HBO paketa 472 dinara a Cinemax paketa 295 dinara. To znači da će Telekom naplaćivati dodatnih 767 dinara preko osnovnog paketa nekome koji se navuče na ovo, a do kraja ugovorne obaveze za IPTV.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivanza na korisnoj poruci:
player1 (17.11.2011)
Stara 17.11.2011, 21:02   #1126
Dr Dragan
Član
 
Član od: 31.5.2011.
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ovo se samo moze isplatiti onima koji bi i ovako koristili te pakete u naredna 6-12 meseca inace navlakusa teska
Dr Dragan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2011, 22:08   #1127
orange47
Starosedelac
 
Član od: 19.10.2011.
Lokacija: daleko od idealnog..
Poruke: 1.689
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 244 puta na 226 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Već sam pitao i nisam dobio odgovor. Da li smeta statična slika LCD-u kad se sluša radio preko IPTV-a.
ali zasto bi drzao TV upaljen? povezes audio izlaz iz settopbox-a na neke aktivne zvucnike/kasetofon/hi-fi pojacalo.. i dobijes jos bolji zvuk. TV ti jedino mozda treba da bi menjao stanice. (pretpostavljam da settopbox ima analogne izlaze)
orange47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2011, 16:56   #1128
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ahaha, uveli neki ženski kanal MHC, alijas Zone Romantica. Nisam siguran šta im znači skraćenica, valjda Men-Hated Channel.

Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2011, 17:17   #1129
Resig
Član
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: Север Србије
Poruke: 406
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Resig
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Па ово је нешто наше

http://tvnovele.motion-forum.net/t96...prva-zenska-tv
Resig je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2011, 17:21   #1130
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Skraćenica je od Must Have Company a inače koliko vidim ovaj kanal ima da ga truje sa serijama za žene (latinoameričke, itd.).
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2011, 17:26   #1131
organizam
Član
 
Član od: 31.5.2007.
Poruke: 319
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 89 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV


Još jedna televizija bez sajta


Društvance zaposleno u Telekomu
organizam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2011, 17:28   #1132
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ne znam kako vi, ali ja se stidim što sam korisnik ove usluge. Oni nam bukvalno vređaju inteligenciju i ismevaju nas sa svakim novim kanalom. Radije ću da gledam Vjericu na RTS2 nego ovo da plaćam.
Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2011, 18:59   #1133
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Citat:
orange47 kaže: Pregled poruke
ali zasto bi drzao TV upaljen? povezes audio izlaz iz settopbox-a na neke aktivne zvucnike/kasetofon/hi-fi pojacalo.. i dobijes jos bolji zvuk. TV ti jedino mozda treba da bi menjao stanice. (pretpostavljam da settopbox ima analogne izlaze)
Eto to mi nije palo na pamet!!! Međutim imam jedan sitan problem. Još nemam kvalitetne zvučnike već tri seta šuštavih *****a.
Slažem se sa kolegom sa juga da je prosto sramota ovo imati u kući. Ponavljamo ko papagaji da su nam bitni petnestak vrhunskih kanala koji bi obuhvatili sport, filmove, dokumentarne i crtane serije nego ov đubre što se nalazi u paketu, čast za par izuzetaka.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2011, 19:02   #1134
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ovaj Men-Hate-Channel je izgleda iz pinkove familije. Imaju njihove prevode, logo liči na njihov, stavili su ga do Pink Music... Naravno, nisu se udostojili da nam daju bar Pink Family. Jedino što iole vredi iz te grupe i što ide gotovo kod svih kablovskih operatera u osnovnom paketu. Tamo puštaju mnogo američkih serija i filmova a to se ne uklapa u politiku telekoma
Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2011, 21:53   #1135
organizam
Član
 
Član od: 31.5.2007.
Poruke: 319
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 89 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Nije to Pinkova kuhinja...

Sa njihovog YT kanala:



Tvrdo im
organizam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2011, 19:46   #1136
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Zanimljivo. Više nema History Channela u ponudi na sajtu Polarisa. Sećate se kad je pre par meseci na sajtu m.tel srpska osvanulo: Uskoro u ponudi: Viasat kanali! Mi u Srbiji se obradovali. Valjda će i za Srbiju. Taman kad je zaživela ta tema na forumu, mahom su isparili sa sajta m.tel srpska. Nikakvo objašnjenje. Kanda ovi telekomovci vole i da se iživljavaju. Nije dovoljno što zaebavaju.
Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2011, 20:09   #1137
Pedja_82
Član
 
Član od: 13.11.2010.
Poruke: 130
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 11 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ja trenutno koristim Total TV,uskoro mi istice ugovor,pa razmisljam da li da ga produzim ili predjem na OPEN IP TV.Ali koliko vidim nije neka ponuda kanala.Koliko sam uspeo da primetim na IP TV-u nema Sport kluba.Sportski kanali su mi najbitniji.Sa Totalom sam prilicno bio zadovoljan,jedino sto nemaju u ponudi Arena sport.
Pedja_82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2011, 20:21   #1138
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Citajuci ove vase postove pocinjem polako da ludim...

Trenutno imam IKOM paket sa digitalnom TV i 10 Mbps koji radi fenomenalno medjutim kupio sam stan u koji treba da se uselim tokom sledece godine i gde ce u svim stanovima da se uvede telekomovi internet i televizija (IPTV) i gde jednostavno nemam mogucnost da prebacim IKOM ili uvedem SBB kao neku alternativu ovim bezobraznim derikozama!

Obzirom da je IKOM-ova ponuda TV programa sa dodatnim paketima sasvim dobra i da zajedno sa ovim paketom neta od 10 Mbps kosta samo 2.850 dinara, citajuci temu i videvsi sta pise na njihovom sajtu svestan sam da cu da padnem ne sa konja na magarca vec ce to biti bup na zemlju!!! Pa da li je moguce da su toliko bezobrazni da nikako ne unaprede uslugu koja je vise nego skupa u odnosu na pomenuti IKOM a ne nudi ni delic onoga sto trenutno imam... da ne govorim o skupljem paketu
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2011, 21:55   #1139
dare023
Veteran
 
Član od: 30.6.2006.
Lokacija: Bečkerek
Poruke: 722
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 133 puta na 122 poruka
Određen forumom

Citat:
Pedja_82 kaže: Pregled poruke
Ja trenutno koristim Total TV,uskoro mi istice ugovor,pa razmisljam da li da ga produzim ili predjem na OPEN IP TV.Ali koliko vidim nije neka ponuda kanala.Koliko sam uspeo da primetim na IP TV-u nema Sport kluba.Sportski kanali su mi najbitniji.Sa Totalom sam prilicno bio zadovoljan,jedino sto nemaju u ponudi Arena sport.
Ja sam sa iptv-a prešao na total i prezadovoljan sam.Doduše meni su sportski programi najmanje važni.
Mada mi se čini da je sportklub ipak bolji od arene.
dare023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2011, 22:12   #1140
organizam
Član
 
Član od: 31.5.2007.
Poruke: 319
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 89 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

@Pedja_82
Ja sam pre nešto više od godinu dana prešao sa Totala na IPTV zato što je arena kao bila u zamahu nešto pre toga, puno prenosa su radili, imali dobru ponudu i zato što je bila neka navlakuša sa HBO paketom... I žalim što sam prešao. Na Areni imaš samo LŠ, LE i Primeru, a ovamo sve ostalo počevši od Premier Lige, preko Evrolige do NBA. Takođe na IPTV-u fale komplet Viasat kanali i History Channel za one koji vole dokumentarce. I sve to za gotovo istu cenu kao Total, uz to što je pitanje hoće li od nove godine Arena biti besplatna.

@Marti Misterija
Što se ponude neta tiče, kablovska ima daleko veće mogućnosti za daleko nižu cenu od ADSL-a. Ovo su neke maksimalne brzine koje ovaj ADSL može da ponudi, a cene su takve kakve su, dosta visoke za ono što nude ipak. Ali lično u nekom narednom periodu očekujem i pad tih cena (nisam stručnjak )
organizam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
ip tv, telekom, telekom srbija, usluga


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dial Up u Srbiji marko1986 Internet usluge 37 14.1.2008 1:18
Telekomov ADSL ruter Sagem Fast 1201 i Ubuntu 6.10 problem Marshall George Slobodni softver 2 27.4.2007 0:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com