Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.11.2010, 0:16   #41
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Gray Matter

Citat:
Boris B. kaže: Pregled poruke
Koje avanture imaju ubistvo za glavnog pokretaca radnje? Ja se vec godinama ubi trazeci avanture o resavanju ubistva, ali osim Cruise for a Corpse za Amigu i The Detective za C64 (fenomenalna i jako retka igra) nisam nikada nasao nesto dobro. U stvari jedino sto mi se svidelo u zadnje vreme je bio onaj Sherlock Holmes vs Jack the Ripper. Ako znate jos neke takve dajte preporuku
Imas onih CSI avantura koliko oces.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2010, 0:32   #42
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Gray Matter

Sinking Island, takođe.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2010, 0:34   #43
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Da SI, so much Poaro-vski .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2010, 1:05   #44
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

kao ogroman fan detektiva uopste, mislim da mnoge detektivske igre imaju taj "problem" da ne daju kompletan osecaj da je igrac bas taj koji je resio citavu zavrzlamu, bez obzira na eventualno dobru pricu

npr. Still Life je jedna od najboljih igara ovog zanra, ali i dalje, osim par probijenih brava ili napravljenih kolacica nisam imao utisak da sam ja onaj mastermind, koji je nizom zakljucaka dosao do nekog velicanstvenog resenja - kao kad belgijski debeljko na kraju epizode objasni po tanchinu kako je resio misteriju

Tu su i Serlok Holms i Poaro igre takodje... a najveci problem u ovom pogledu je verovatno dobro utkati zagonetke cije ce resenje direktno uticati na pomak na slucaju, a ne da to bude vecinski kroz dijaloge i setnju, osim ako vec nije pricha ta koja je u prvom planu
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2010, 1:11   #45
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Off
Ma mene Poaro uvek nervirao .
Sve na isti kalup, isproziva sve na kraju i onda uvek je ubica (ne nije portir ), nego onaj od koga najmanje ocekujes i onda ti on onda tu iske.nja nesto sto nisi ni video u epizodi.

Za razliku od njega Serlok Holms briljira .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
Laskaris (24.11.2010), nameless1 (24.11.2010)
Stara 24.11.2010, 1:16   #46
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

ma ne ocekujem da mi Poaro na kraju detektivske igre rezimira sta se desilo i kako se resio slucaj, nego da ja usput dok igram da imam utisak da radim to sto bi on rekao

jedan deo Serloka je dobro uradio foru da sam treba da zakljucis gde je naredna lokacija bitna za slucaj, a ne da vidis animaciju gde Serlok i Holms pricaju pola sata da bi se onako slozno dogovorili kako treba da odu kod Pere ostracha nozeva a tebi ostaje da kliknes na Perinu radnju na mapi
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
Boris B. (25.11.2010)
Stara 24.11.2010, 1:25   #47
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Off
Ma mene Poaro uvek nervirao .
Sve na isti kalup, isproziva sve na kraju i onda uvek je ubica (ne nije portir ), nego onaj od koga najmanje ocekujes i onda ti on onda tu iske.nja nesto sto nisi ni video u epizodi.

Za razliku od njega Serlok Holms briljira .


So true..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2010, 10:55   #48
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Off
Ma mene Poaro uvek nervirao .
Sve na isti kalup, isproziva sve na kraju i onda uvek je ubica (ne nije portir ), nego onaj od koga najmanje ocekujes i onda ti on onda tu iske.nja nesto sto nisi ni video u epizodi.

Za razliku od njega Serlok Holms briljira .
Bravo care I skoro uvek sakupi na kraju sve osumnjicene u jednu sobu i kako ti kazes "isken...avajuci se" resi slucaj
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2010, 11:05   #49
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

to sto si reko, brate, vrh, brate
ta agata kristi nezna ni svih sedam padeza
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2010, 13:11   #50
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
najveci problem u ovom pogledu je verovatno dobro utkati zagonetke cije ce resenje direktno uticati na pomak na slucaju, a ne da to bude vecinski kroz dijaloge i setnju, osim ako vec nije pricha ta koja je u prvom planu
To je odlično određeno u Discworld Noiru, sa genijalnim sistemom korišćenja tragova kao predmeta.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Boris B. (25.11.2010)
Stara 25.11.2010, 12:51   #51
Boris B.
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 101
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Hvala za preporuke za detektivske igre ali igrao sam ih sve sto ste ih nabrojali

Upravo je problem to što je Dijego rekao, "detektivske" igre te vode za ruku a tebi ostaje da klikaš po ekranu dok tvoj svojeglavi-alter-ego "with a mind of his own" odrađuje to što bi ti trebao. Zato mi se svideo SH vs JR, jer je imao onaj mega-kul sistem za obradu mesta zločina, gde ti uviđaš činjenice i zatim ih povezuješ na fiktivnoj tabli, što bi bilo nešto najbliže tome što bih želeo da dobijem od igre. Sličan sistem je bio u Blackwell Chronicles 1, gde si razgovarao sa svedocima i umesto predefinisanih dialoških opcija si birao zapise iz žurnala (!!!).

Šteta što više av. igara nije preuzelo taj sistem jer je to jedina prava inovacija u av. igrama u odnosu na sad već više od 20 godina star Maniac Mansion.

Kako bi uopšte izgledala "Tr00" detektivska igra? Mislim da bi trebalo da izgleda nekako ovako:
  • Avatar radi apsolutno sve što ti izabereš, bez odbijanja ili svojeglavih opaski.
  • Tokom opažanja ti biraš koje činjenice su bitne koje idu u neki žurnal
  • Tokom dialoga pored standardih opcija mogućnost biranja zapisa iz žurnala
  • Povezivanje činjenica na nekom Brainstorm ekranu, i to bez trenutnih true-false indikatora da si na pravom putu. Povezane činjenice otvaraju dodatne (možda pogrešne) činjenice i eventualno nove lokacije (možda slepe puteve)
  • Mogućnost da zaključiš slučaj u bilo kom trenutku čak iako nisi u pravu, mada ako imaš premalo dokaza sledi Fail.
  • Mogućnost zaglavljivanja usled pogrešnog rezonovanja

Zbog širine ovakvog sistema teško bi bilo napraviti lepo skriptovanu high-budget igru, ali što se mene tiče mogu i polu-statični first-person ekrani. Isprogramirao bih i sam ovako nešto ali kao i u svim igrama koje sam pravio stvar stane kad treba napraviti grafiku, animacije i zvuk.

EDIT: Probaću Discworld Noir, hvala Caine Izgleda da Blackwell nije bio prvi sa tim sistemom, doduše ipak je malo drugačiji oblik

Poslednja ispravka: Boris B. (25.11.2010 u 12:53) Razlog: Dopuna
Boris B. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2010, 13:47   #52
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

A da ti konkurises za detektivsko zaposlenje u policiji .
Previse hard core igru trazis , jbg trebalo bi tonu strpljenja i 3 megatone vremena da bi se ta igra odigrala.

Ko bi presao igru, mogao bi debelo da naplati walkthrough .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2010, 16:09   #53
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Takva igra, pod uslovom da ima dobru priču, bila bi nešto najbolje ikad napravljeno u domenu kompjuterskih igara. Samo bih promenio to da možeš da se zaglaviš ako pogrešno rezonuješ - bolje da dobiješ neki loš kraj, recimo ubiju te ili ne rešiš slučaj, pa se vratiš usamljenom viskiju i tugovanju za starim dobrim danima. Pa ti ne bi trebalo 3 megatone vremena. Bitno je da, čak iako pogrešno rezonuješ, igra približno podjednako traje svima, inače bi morao stalno da se usnimavaš, da ne bi izgubio sate igranja kad popiješ game over. To usnimavanje bi ubilo uzbuđenje, koje bi sigurno bilo vanserijsko - možda nešto najbliže virtuelnoj realnosti ikad.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2010, 17:02   #54
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
Boris B. kaže: Pregled poruke
Avatar radi apsolutno sve što ti izabereš, bez odbijanja ili svojeglavih opaski.
ovde je jednostavna prepreka kolicina potrebnog dizajniranja i velicina igre - ni najveci "sandbox" ti to ne omogucava, ali je majstorstvo napraviti sto vecu "iluziju" slobode u okviru onoga sto igra predstavlja, kao sto to rade avanture za koje se smatra da su najbolje

Citat:
Boris B. kaže: Pregled poruke
Tokom opažanja ti biraš koje činjenice su bitne koje idu u neki žurnal
To je pod uslovom da igra poseduje zurnal kao element u napredovanju. Raniji Serlok Holms od Frogwaresa ima jako originalnu zamisao sa onim delom na kraju poglavlja kada jednostavno moras da tumbas po dnevniku koji je zapisivao sve a ti moras da vadis vazne detalje i da odgovaras na kviz pitanja. U vs Ripperu su mislim napravili "losiji" sistem u tom smislu da su ga izmenili tako da se moze resiti i uz nasumicno kliktanje i pogreske dok se ne dodje do resenja, bez potrebe da shvatite zasto je i to resenje.

Citat:
Boris B. kaže: Pregled poruke
Tokom dialoga pored standardih opcija mogućnost biranja zapisa iz žurnala
Opet je jedna od prepreka kolicina potrebnog programiranja ali se to opet moze vesto napraviti ako je zurnal sastavni deo igre, kao sto nije u vecini slucajeva. Al Emmo recimo daje mogucnost da svi likovi u igri imaju poseban komentar na svaki predmet u inventaru.

Citat:
Boris B. kaže: Pregled poruke
Povezivanje činjenica na nekom Brainstorm ekranu, i to bez trenutnih true-false indikatora da si na pravom putu. Povezane činjenice otvaraju dodatne (možda pogrešne) činjenice i eventualno nove lokacije (možda slepe puteve)
To je ono upravo sto je uradio Serlok vs Riper ali si opet mogao da dodjes do resenja nasumicnim kliktanjem. Najveci problem ovde je dizajn, i da tako nesto bude zanimljivo ali ne i banalno lako, jer je u tom slucaju samo ubacivanje radi duzeg gameplaya.

Citat:
Boris B. kaže: Pregled poruke
Mogućnost da zaključiš slučaj u bilo kom trenutku čak iako nisi u pravu, mada ako imaš premalo dokaza sledi Fail.
pa da, ali sta ces onda - ucitaces igru i nastavices kao da nista nije bilo i znaces da ne mozes da zakljucis slucaj jos uvek, te se svodi na isto kao da te opcije nije ni bilo, osim sto se dizajneri moraju lomatati sa nelinearnoscu. The Last Express ima nesto slicno tome, jer gines ako ne "prikupis dokaze" kako igra ide. Ovde jedino da napravis vise puteva i krajeva, ali cak i to nije resenje zato sto bi morao da pravis i drasticnu razliku u tome ko je krivac, jer bi imao drugacije dokaze na tim putevima koji bi mozda sugerisali na drugo resenje.

Citat:
Boris B. kaže: Pregled poruke
Mogućnost zaglavljivanja usled pogrešnog rezonovanja
Probala Sierra odavno. Ipak su igre interaktivna zabava, i pokazalo se da vecina ljudi ne voli da bude zaglavljena bez mogucnosti da napreduje, a pogotovu ne da bude zaglavljena u 7. poglavlju zato sto nije pokupljen kljuc u prvom. A ako pricamo o trenutnom zaglavljivanju koje je jasno igracu, onda se opet svodi na ucitavanje pozicije pre zaglavljivanja i nastavljanje igre.


Inace, bas sam se i odlucio na nabavku Discworld Noira pre neki dan jer ga nisam igrao, i nakon malo igranja ocigledan je sjajan kvalitet i ta originalnost u dijalozi-zagonetke sistemu na koju su kasnije igre morale vise da se ugledaju. Rano govoreci, mislim da razlog zasto igra i pored toga sto je mnogi cesto svrstavaju u najbolje ikada, nije toliko spominjana u tom smislu kao npr. Monkey Island, Gabriel Knight ili Day of the Tentacle pre svega zbog "nesavrsene" grafike kao posledice 3D zamke tih godina i cinjenice da mozda losije izgleda od Grim Fandanga uz pretezno mracnije lokacije, kao i zbog nezgrapnog interfejsa koji trazi jedan klik vise.

Spoiler za daleko od ochiju gamemastera...:
p.s. nadam se da jedan GM ne cita da sam zapoceo drugu igru jer ce da me obesi za bubasvabina ja.. ali dobro, ionako mi ne da da pricam o trecem chapteru

Poslednja ispravka: dijego_ (25.11.2010 u 17:24)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2010, 17:50   #55
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Nahvali i ti taj Discworld Noir, ajde da i ja da je probam .
Jos samo da izbauljam prodavnicu...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2010, 17:56   #56
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Nahvali i ti taj Discworld Noir, ajde da i ja da je probam .
Jos samo da izbauljam prodavnicu...
Jos da nadjemo GM-a i mozemo i plejtru da pokrenemo Evo ti dva brza saveta:

1) F1 cim udjes u glavni meni pre nego sto bilo sta uradis, ili ce igra da pukne. Posle F1 radi sta hoces, igra ide podmazana kao da je juce izasla za novi Windows.

2) Ako nisi trenutno raspolozen da razglabas sa likovima po 5 minuta u proseku ne pocinji.

i da

3) Ne pojavljuje se Kate Walker
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2010, 18:04   #57
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu



Bez Kate Walker nema natprosecne avanture, al zadovoljicu se i prosecnom .

Koliko sam video, ima i patch za XP, valjda on resava te stvari.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2010, 19:05   #58
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
... ali je majstorstvo napraviti sto vecu "iluziju" slobode u okviru onoga sto igra predstavlja, kao sto to rade avanture za koje se smatra da su najbolje
Meni nije potrebna "sloboda" u avanturama, ako autori naprave igru tako da mogu da naslutim šta dalje treba i u kom pravcu će otprilike napredovanje/tok radnje da ide - meni je puna kapa (obožavam "linearnost"). Najvažnije mi je da nemam osećaj da pojma nemam šta dalje treba da se radi/kuda treba da se ide. Zato mi je (da ponovim po ko zna koji put) najbolji фичр koji sam u nekoj avanturi video jedno dugme u "Gejbrijelu Najtu 2": kad njega pritisneš, na mapi igre zabljeskaju sva mesta/lokacije koje mogu da se posete a na kojima treba još nešto obaviti.
Isto je odlično kada ti likovi u igri suptilno nagoveste gde grešiš i šta valja da oposliš. Teško je naravno napraviti хинтове koji će baš svakog igrača da navedu na pravi put, ali zato se (pored nekih drugih razloga) avanture i razlikuju po kvalitetu.

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Inace, bas sam se i odlucio na nabavku Discworld Noira pre neki dan jer ga nisam igrao
To ti je najveća greška u životu . Mislim što nisi igrao DN, a ne što si krenuo da ga nabaviš.


Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
... mislim da razlog zasto igra i pored toga sto je mnogi cesto svrstavaju u najbolje ikada, nije toliko spominjana u tom smislu kao npr. Monkey Island, Gabriel Knight ili Day of the Tentacle pre svega zbog "nesavrsene" grafike kao posledice 3D zamke tih godina i cinjenice da mozda losije izgleda od Grim Fandanga uz pretezno mracnije lokacije, kao i zbog nezgrapnog interfejsa koji trazi jedan klik vise.
Glavni razlog što ljudi misle da DN nije baš nešto nije ni grafika (i tebe uvatio pjanovićitis? ) ni poređenje sa drugim velikanima žanra, ni interfejs igre, nego prosta činjenica da ga nisu igrali.
Usput, Discworld Noir je igra za one koji vole obimne, duge, zapletene i "linearne" detektivske istrage.

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
p.s. nadam se da jedan GM ne cita...
Taj sve vidi .

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
... da sam zapoceo drugu igru jer ce da me obesi za bubasvabina ja.. ali dobro, ionako mi ne da da pricam o trecem chapteru
Rekao sam već tamo gde treba da si уилоу веџ (vrbov klin) . Kad je ovde trebalo da glumiš žohara nigde te nije bilo (ni motkom nije čovek mogao da te natera da napišeš neki komentar), a u inozemstvu (gde je sve na dobrovoljnoj bazi) ne može od tebe da se dođe do reči !

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Nahvali i ti taj Discworld Noir, ajde da i ja da je probam .
Ti si (kao neko na koga ni Grim Fandango nije ostavio nikakav utisak) potpuno beznadežan slučaj . Bojim se da ti se ni DN - kao igra koja ič ne sliči na HR (Heavy Rain) - neće dopasti.

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Evo ti dva brza saveta:
Evo ti još malo saveta za instalaciju i igranje Discworlda Noir, kao i spisak avantura koje vuku na DN (u prevodu: slične su mu).
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2010, 22:05   #59
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Ti si (kao neko na koga ni Grim Fandango nije ostavio nikakav utisak) potpuno beznadežan slučaj . Bojim se da ti se ni DN - kao igra koja ič ne sliči na HR (Heavy Rain) - neće dopasti.
Guiltu as charged .
Mozda ni na tebe Grim ne bi ostavio utisak da si ga prvi put igrao prosle godine . Neke igre mozda jesu za sva vremena, al mozda je ipak kljucno probati ih onda kad su izasle.

Heavy Rain, yes please , al sto bih ja u DN-u trazio HR ?

Fahrenheit je bila izvrsna akciona avantura, a isti tim je pravio i Heavy Rain, tako da bih svakako igrao, al mi se ne daje 30-tak evra trenutno za PS3 original.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2010, 1:19   #60
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Instalirao , privlacno.
Dobra, spora em opustajuca muzika, plus kvalitetan humor .
Losa grafika mi uopste ne smeta.

Ocekivao sam sve, samo ne humor kao u GF-u, mislio sam da je igra dosta ozbiljnije prirode...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, predlozite mi avanturu, preporuka avantura, preporuka igara, sta igrati

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
MTID, MTU i SK: Šta nam treba za dobru eTrgovinu? Dukes Javne rasprave 65 23.1.2012 14:51
Nekoliko saveta za novog avanturistu pfonihx3 Avanturističke igre 224 27.9.2011 13:41
POMOC !! Trazim dobru tastaturu blabla21 ŠDK - Ostale komponente 8 2.8.2011 16:48
Predlozite mi novu konfu Goonotora Šta da kupim? 36 22.12.2007 2:53
Predlozite neki dobar, mali FPS! ZoNi Akcione igre 11 4.10.2006 22:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com