Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.12.2012, 12:24   #1
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.252
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 1.131 puta na 842 poruka
Određen forumom Lost Chronicles of Zerzura

Igru sam vec par puta spomenuo u temi Sta ima novo ali mislim da i pored toga ovaj naslov zasluzuje da ima svoju temu. Lost Chronicles of Zerzura je napravio Cranberry Production koji je poznat po trecem delu Black Mirror-a. Mislim da je ovo tek druga kvalitetna point and click avantura koja je izasla ove godine a da nije kartunolika. Zagonetke u igri nisu komplikovane niti nelogicne tako da nece biti potrebe da se pogleda neki walkthrough sa youtube-a dok ce hotspot indicator dosta olaksati trazenje predmeta po previse tamnim pozadinama u igri.
Nadam se da ovo nece biti poslednja avantura za Cranberry Production i dtp entertainmenta. Ako vam se svidja Lost Chronicles of Zerzura i hocete da pomognete dtp entertainmentu da se finansijski oporavi od bankrota onda glasajte za njihove igre na Steam Greenlight.

Nemojte propustiti priliku da odigrate ovu odlucnu avanturu.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Zerzura 1.jpg
Viđeno:	273 puta
Veličina:	21,7 KB
ID:	44898   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Zerzura 2.jpg
Viđeno:	257 puta
Veličina:	20,6 KB
ID:	44899   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Zerzura 3.jpg
Viđeno:	272 puta
Veličina:	21,2 KB
ID:	44900  

Poslednja ispravka: Acanen (4.12.2012 u 12:32)
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
Aulbat (15.12.2012), darkelf (4.12.2012), Emx77 (4.12.2012), Miki1987 (15.12.2012)
Stara 15.12.2012, 3:17   #2
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Lost Chronicles of Zerzura

Прелепа, занимљива игра.
Дошао сам до другог града и за сада је прелака, то јој је једина мана
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2012, 15:45   #3
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.252
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 1.131 puta na 842 poruka
Određen forumom Re: Lost Chronicles of Zerzura

Stvarno je igra prelaka ali i pored toga je zanimljiva. Mislim da je zasluzeno dobila dobru ocenu na adventuregamers-u jer ni u jednom trenutku igra ne postaje dosadna.
Nekada je bolje odigrati laku igru i uzivati u prici nego par dana resavati jednu nelogicnu zagonetku u nekoj “teskoj” avanturi.
Nadam se da ce sledece godine svakog meseca izlaziti barem po jedna avantura osim ako ne odluce svi razvojni timovi koji su dobili finansijsku pomoc na Kickstarteru da izbace igre istovremeno.
Probajte Lost Horizon kada zavrsite Lost Chronicles of Zerzura.

Poslednja ispravka: Acanen (15.12.2012 u 23:16)
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
ezenkiel (6.1.2013)
Stara 11.2.2013, 8:54   #4
Alex.one
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Poruke: 31
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Lost Chronicles of Zerzura

Posle duzeg vremena instalirao sam jednu P&C avanturu i nisam se pokajao Stigao sam do mape gde se nalazi Zerzura, nadam se da je i nastavak zanimljiv kao i dosadasnji deo igre. Nije teska avantura, treba samo malo vremena da se skapira kako stvari u inventaru funkcionisu, sve se uglavnom svodi na kombinovanje. Posle duzeg igranja, dobijate poljubac od Jamile
Alex.one je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 22:37   #5
wladimir98se
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Poruke: 166
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 43 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Lost Chronicles of Zerzura

Meni se igra nije svidela. Jedna jedina rec je najbolje opisuje: dosadno. Od pocetka pa negde do poslednje trecine igre (kada sam i odustao od daljeg igranja zakljucivsi da je gubljenje vremena) nista se zanimljivo nije desilo. Prica i glavni junak deluju neuverljivo, glasovna gluma takodje, prica bi trebala da bude epska i ozbiljna a posalice deluju primerenije nekoj tinejdzerskoj seriji. Animacije likova su uradjene amaterski i jeftino (otuda me cudi da u SK kazu kako se nije stedelo na produkciji) Muzika je prosecna, neprimetna. Sve u svemu-mlako, vrlo mlako. Sto se mene tice igra uopste nije za preporuku.
Pomenuti Lost Horizon (koji je izgleda radila ista ekipa?) je ostavio daloko bolji utisak, mnogo zanimljivija igra sa mnogo vise duha mada je cini mi se i kod nje ispustena prilika da bude zaista dobra.
wladimir98se je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 18:39   #6
Emx77
Član
 
Član od: 5.5.2007.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 71
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 29 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lost Chronicles of Zerzura

Citat:
wladimir98se kaže: Pregled poruke
Meni se igra nije svidela. Jedna jedina rec je najbolje opisuje: dosadno. Od pocetka pa negde do poslednje trecine igre (kada sam i odustao od daljeg igranja zakljucivsi da je gubljenje vremena) nista se zanimljivo nije desilo. Prica i glavni junak deluju neuverljivo, glasovna gluma takodje, prica bi trebala da bude epska i ozbiljna a posalice deluju primerenije nekoj tinejdzerskoj seriji. Animacije likova su uradjene amaterski i jeftino (otuda me cudi da u SK kazu kako se nije stedelo na produkciji) Muzika je prosecna, neprimetna. Sve u svemu-mlako, vrlo mlako. Sto se mene tice igra uopste nije za preporuku.
Pomenuti Lost Horizon (koji je izgleda radila ista ekipa?) je ostavio daloko bolji utisak, mnogo zanimljivija igra sa mnogo vise duha mada je cini mi se i kod nje ispustena prilika da bude zaista dobra.
Potpisujem. Maltene isti dojam sam i ja stekao. Samo sam ja odustao nakon prve trećine igre.
Emx77 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2014, 8:16   #7
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Lost Chronicles of Zerzura

Citat:
wladimir98se kaže: Pregled poruke
Pomenuti Lost Horizon (koji je izgleda radila ista ekipa?) je ostavio daloko bolji utisak, mnogo zanimljivija igra sa mnogo vise duha mada je cini mi se i kod nje ispustena prilika da bude zaista dobra.
Nije ga radila ista ekipa. I Lost Horizon jeste dobra igra, tehnicki sjajno odradjena. Mozda je na nekim mestima moglo i bolje ali u svakoj igri ima mesta za poboljsanja. Igraci su je listom znatno bolje ocenili od "kritike".
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Lost Planet 3 MitraljezaC Akcione igre 36 20.10.2013 22:28
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena DeCoy Akcione igre 196 22.3.2011 16:54
NecroVisioN: Lost Company Uros12 Akcione igre 16 20.1.2011 12:12
<iframe> - problem u Mozili mousewho Web dizajn 2 22.10.2008 17:56
The Museum of Lost Wonder steve89 Zanimljive Web lokacije 0 7.11.2007 0:50


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com