Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2006, 22:25   #141
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

mislim da se lovcraft prevrce u grobu, doslo do togaserious sam = coc samo bednija verzija. Uopste ne vidim pucnjavu kao prvi, glavni osnovni element igre, da su to hteli od pocetka bi ti dali hevi boltar, pa dodji dagon da posisas flak-top municiju, a ne da prodjes cetvrtinu igre goloruk i sa uglavnom beskorisnim oruzjem, i nesto je bilo extremno malo municije za jedno cisto pucacku igru sa minimalnim elementima avanture, onda neke gluposti sa lecenjem, usivanjem, slomljenim koskama, sta li im je to trebalo umesto testere, bezglavi sto vriste, bizoni, samo trce a ti ih nanizes, ili bolje house of dead = coc...
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2007, 21:42   #142
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

igra je mozda u pocetku nelogicna ali kad se dodje do nivoa mars rafinery pocinje pravo ludilo.a posle toga u zadnjem nivou the air field tunnels igra vuce da je zavrsis i saznas sta se desilo .ja licno ne verujem koliko je dobra

Poslednja ispravka: culer (15.2.2007 u 17:32)
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2007, 10:41   #143
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

igra je zaista fantasticana ali da je nekad malo zeznuta i vise nego sto treba to mora svako priznati!
svako ko kaze a je igru presao bez vodica mislim da laze...
ja sam ko i mnogi drugi krenu bez vodica i sasvim lepo mi je islo dok nisam naiso na drugi sef u igri u katakombama !e tu sam popizdeo bukvalno 6sati sam pokusavao da otvorim jehbeni sef!sifra je ocigledna cak sam skontao i one strelice da predstavljaju redosled ali jednostavno prokletinaj se nije otvarala zato sto nisam pogodio smer!!!hteo sam da izbrisem igricu...sledeci put sam poludeo u mars rafineriiji gde se likovi respanuju?!nerealno do bola!a sto se tice onih statua mislim da je to ne moguce preci! i posle vodica mi nije jasno(ja sam uspeo skontati pocetni redosled ali kasnije ...)inace ostalo sam sam presao bez pomoci vodica(da se pohvalim)osim zadnje kraljice(onom ogromnom stvoru u onom balonu) sa kojom se jos bakcem...mislim a ce i ovde pasti vodic
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2007, 18:09   #144
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

pa hydra ti je laka samo moras da pucas sa onim vanzemaljskim oruzjem u onaj gong i stanes u onaj mali bazen ispred hydre .tada ti dolaze fishmeni ubi ih i ubrzo ces biti jedan od njih .onda samo skoci gore kod onih statua (ima ih 4, 2 na levoj 2 na desnoj )i kao fismen udari rukom u onu slavinu iza statue .ovaj postupak ponavljaj vise puta (4 puta ako uspes da sa svakim udarcem gonga preuzmes kontrolu nad fismenom)ako ne uspes iz prve probaj vise puta .kada to uradis onda voda iz onih kanal moze da dodje do njenog balona tada samo pukni sa onim oruzjem u bazen (onaj u kom si stajao da bi preuzeo kontrolu nad fismenom) i to ti je to hydra je mrtva .onda samo uzmi onaj sit sa pedestala izpred balona i idi do onih vrata na suprotnom kraju od bazena i to je to na putu si da predjes .ako bude problema da ti padne kamenje na glavu (i meni se desavalo) skini patch koji je ovde na forumu i sve ce raditi.nadam se da ces preci pozzzzz
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 9:18   #145
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

ne mogu da predjem dodjavola!!!probo sam smanjiti rezoluciju ne ide...zatim sam skidao pach ali ga ne znam instalirat!jednostavno kad izadjem iz onog tunela stencuga me raspali posred celependre i gg...
pokuso sam isti fazon da vidim gde ce past ali dok ja stojim ono pravo na njonjaru...

uzecu macolu i razbit komp :-)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 17:26   #146
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

nema sta da se instalira samo ga pokreni i idi na
LOAD i ukljuci god mode
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 17:48   #147
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
igra je zaista fantasticana ali da je nekad malo zeznuta i vise nego sto treba to mora svako priznati!
svako ko kaze a je igru presao bez vodica mislim da laze...
ja sam ko i mnogi drugi krenu bez vodica i sasvim lepo mi je islo dok nisam naiso na drugi sef u igri u katakombama !e tu sam popizdeo bukvalno 6sati sam pokusavao da otvorim jehbeni sef!sifra je ocigledna cak sam skontao i one strelice da predstavljaju redosled ali jednostavno prokletinaj se nije otvarala zato sto nisam pogodio smer!!!hteo sam da izbrisem igricu...sledeci put sam poludeo u mars rafineriiji gde se likovi respanuju?!nerealno do bola!a sto se tice onih statua mislim da je to ne moguce preci! i posle vodica mi nije jasno(ja sam uspeo skontati pocetni redosled ali kasnije ...)inace ostalo sam sam presao bez pomoci vodica(da se pohvalim)osim zadnje kraljice(onom ogromnom stvoru u onom balonu) sa kojom se jos bakcem...mislim a ce i ovde pasti vodic
Ocigledno nisi igrao neku tezu pravu avanturu kad mislish da niko ne moze da predje CoC bez vodica. Igra uopshte nije teshka.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 18:13   #148
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

evo skini odavde patch(ako vec nisi sa ovog sajta) i samo ga pokreni http://callofcthulhu.com/forums/inde...showtopic=4184 i stikliraj GOD mode
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 19:59   #149
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

Citat:
Garson kaže: Pregled poruke
Ocigledno nisi igrao neku tezu pravu avanturu kad mislish da niko ne moze da predje CoC bez vodica. Igra uopshte nije teshka.

da,da sigurno ...ako te bas zanima presao sam silent hill2,3 i 4do pola pa mi se shebo komp zatim preso sam jo neke avanturew ne mogu da im se setim imena sve bez vodica...takodje sam presao broken sword2 sve bez vodica tj. dok sam bio jos klinja i nisam znao da koristim internet...

sto se tice CoC ima neke zagonetke koj e su me jako nervirale i naveo sam ih to sunaj 2 sef u katakombama koji sam (gle ironije)provalio nacin ali nisam skonto smer i onda sam tako isao u krug)i one jehbene statue...takodje kod zadnjeg levela mi je bagovalo kad se pretvorim tj udjem u misli onih zaba i skocim gore da udatim onu rucicu ona nece da se pomeri i tako jedno 10 puta(sta kazes na ovo?)morao sam da vidim u vodic i onda uspeo iz 15 puta posto mi j e opet bagovalo uspem otvoriti 3 i 4 nece a ne mogu da se vratim u dzeka nego okolo trcaram kao deep one(cak i kada pridjem dzeku)
sad me ono kamenje unistava!

@culer
e druze ja skinem pach i pokrenem ga kad ono ispise :''the aplication failed to initialize properly(0xc0000135).click ok to terminate the application"

sta sad???
mislim da sam negde citao da se instalacija stavlja negde drugde?!
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 20:12   #150
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
da,da sigurno ...ako te bas zanima presao sam silent hill2,3 i 4do pola pa mi se shebo komp zatim preso sam jo neke avanturew ne mogu da im se setim imena sve bez vodica...takodje sam presao broken sword2 sve bez vodica tj. dok sam bio jos klinja i nisam znao da koristim internet...
Dobro, dobro, ne moras da se pravdas. Niko ne misli da si manje vredan(da ne kazem gloop) zato sto koristis walkthrough, nego samo manje strpljiv. Garson ima obicaj da tovari ljude(cudi me da nije spomenuo i Sam & Max negde usput), ali sve zezanja radi
I da Silent Hill igre nisu avanture, pa ih dzabe pominjes. Jedino se Broken Sword racuna
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 20:31   #151
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
da,da sigurno ...ako te bas zanima presao sam silent hill2,3 i 4do pola pa mi se shebo komp zatim preso sam jo neke avanturew ne mogu da im se setim imena sve bez vodica...takodje sam presao broken sword2 sve bez vodica tj. dok sam bio jos klinja i nisam znao da koristim internet...

sto se tice CoC ima neke zagonetke koj e su me jako nervirale i naveo sam ih to sunaj 2 sef u katakombama koji sam (gle ironije)provalio nacin ali nisam skonto smer i onda sam tako isao u krug)i one jehbene statue...takodje kod zadnjeg levela mi je bagovalo kad se pretvorim tj udjem u misli onih zaba i skocim gore da udatim onu rucicu ona nece da se pomeri i tako jedno 10 puta(sta kazes na ovo?)morao sam da vidim u vodic i onda uspeo iz 15 puta posto mi j e opet bagovalo uspem otvoriti 3 i 4 nece a ne mogu da se vratim u dzeka nego okolo trcaram kao deep one(cak i kada pridjem dzeku)
sad me ono kamenje unistava!

@culer
e druze ja skinem pach i pokrenem ga kad ono ispise :''the aplication failed to initialize properly(0xc0000135).click ok to terminate the application"

sta sad???
mislim da sam negde citao da se instalacija stavlja negde drugde?!
aj mi napisi koji komp imas i probaj da kopiras u program files taj patch .
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 21:19   #152
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

windowsxp
2.800intel
1gb-rama
66000gf-td
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 22:50   #153
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

s obzirom na konfiguraciju ne bi trebalo da pravi problem ne znam zasto nece da radi patch probaj da hekseditujes bazu (bilo je o tome reci u vezi call of cthulhu Dcote u ovoj temi )ako to ne pomogne onda probaj da reinstaliras igru ili nesto slicno .poozz.javi sta je bilo
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 4:36   #154
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
da,da sigurno ...ako te bas zanima presao sam silent hill2,3 i 4do pola pa mi se shebo komp zatim preso sam jo neke avanturew ne mogu da im se setim imena sve bez vodica...takodje sam presao broken sword2 sve bez vodica tj. dok sam bio jos klinja i nisam znao da koristim internet...

sto se tice CoC ima neke zagonetke koj e su me jako nervirale i naveo sam ih to sunaj 2 sef u katakombama koji sam (gle ironije)provalio nacin ali nisam skonto smer i onda sam tako isao u krug)i one jehbene statue...takodje kod zadnjeg levela mi je bagovalo kad se pretvorim tj udjem u misli onih zaba i skocim gore da udatim onu rucicu ona nece da se pomeri i tako jedno 10 puta(sta kazes na ovo?)morao sam da vidim u vodic i onda uspeo iz 15 puta posto mi j e opet bagovalo uspem otvoriti 3 i 4 nece a ne mogu da se vratim u dzeka nego okolo trcaram kao deep one(cak i kada pridjem dzeku)
sad me ono kamenje unistava!

@culer
e druze ja skinem pach i pokrenem ga kad ono ispise :''the aplication failed to initialize properly(0xc0000135).click ok to terminate the application"

sta sad???
mislim da sam negde citao da se instalacija stavlja negde drugde?!
Ono shto sam rekao nije uvreda, samo mislim da preterujesh po pitanju CoCa, igra uopshte nije teshka.
I shto kaze Shlaymara, Silent Hill nije avantura.
Nego, Shlaymara, josh 4 dana do epizode 4.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 7:23   #155
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

a zasto se onda sh postovi nalaze ovde???


sto se tice igre necu da se mucim vise...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 8:22   #156
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

skino sam hex editor XVI32 ali nemam pojma kako se koristi!
ima li ovoj nocnoj mori kraja
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 19:35   #157
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
skino sam hex editor XVI32 ali nemam pojma kako se koristi!
ima li ovoj nocnoj mori kraja
Kakav bre hex editor, imash na zvanicnom forumu igre patch.
Link za patch http://www.sucklead.com/DCoTEPatch.exe
Za ovaj patch treba .NET 1.1.
Tema na CoC forumu u vezi patcha
http://callofcthulhu.com/forums/inde...showtopic=2992
Negde sam citao da smanjivanje rezolucije povecava brzinu kretanja i reshava problem, mada to nisam probao.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 9:26   #158
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

covece pach mi neradi!vec sam napisao...
i na tom sajtu nema resenaj za moj problem u vezi pacha vec se spominje taj hex editor...

ps.nisi mi odgovorio zasto se silent hill nalazi u forumu avanture?
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 10:44   #159
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
ps.nisi mi odgovorio zasto se silent hill nalazi u forumu avanture?
Mogu i ja da ti odgovorim. SH se nalazi u podforumu avanture, zato sto onaj koji je postavio temu nema pojma. A nije samo do SH, mozes tu naci svasta, i Tomb Raidera i Princ of Persia i Resident Evil... Znaci nikakva misterija, nego nepoznavanje materije od strane nekih korisnika
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 12:53   #160
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
covece pach mi neradi!vec sam napisao...
i na tom sajtu nema resenaj za moj problem u vezi pacha vec se spominje taj hex editor...

ps.nisi mi odgovorio zasto se silent hill nalazi u forumu avanture?
Imash li .NET 1.1? Neophodan je da bi patch radio.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, call of cthulhu, dark corners of the earth

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
Call Of Cthulhu problem Guardian Akcione igre 26 10.2.2007 1:05
Je iko igrao CoC Dark corners of Earth????? LunaticRS Akcione igre 19 1.1.2007 22:14
Dark Earth Erdeljan Boris Akcione igre 6 12.6.2006 17:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com