Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.10.2008, 15:27   #301
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Lightbulb Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
ivee kaže: Pregled poruke
Imam problem sa komp. da je nacisto pao sistem.To mi se isto desilo pre nekoliko dana pa sam jedva uspeo da uradim sistem i posle toga je radio normalno sve do juce kada sam prebacivao neke fajlove sa cd-a restartovao se i posle toga nije hteo da podigne sistem.Ustvari kad ga pokrenem ukluce se svi ventilatori kao da pokrece sistem ali nista,u pocetku je uklucivao monitor i kad pocne da podize bios opet se restartuje a sada nece ni da ukljuci monitor.Znaci ne cuje se ni onaj bip koji se ranije cuo kad podize sistem vec kao da hard pokusa da se pokrene i onda se ucuti.Menjao sam i bateriju na ploci ali isto.Konfiguracija je:
Athlon 2800+ barton,
a7n8x
xfx 7900gs 256
80gb
cd-rw,dvd-rw
tv karta
1gb ram (2x512 kit)
napajanje je 300w +12V 15A
Aaarrrrrrrr, vidim xfx 7900gs 256 i napajanje 300W. Imam nekoliko pitanja.

1.Koje marke je to napajanje ?
2.Koliko je staro ?
3.Koliko dugo ti je ta konfiguracija radila ?
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2008, 15:42   #302
ivee
Član
 
Član od: 24.1.2008.
Lokacija: Lebane
Poruke: 63
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Napajanje sam uzeo polovno prosle god. sa nekog brend racunara i marke je DELTA ELECTRONICS tako da neznam koliko je staro,inace sam grafu i procesor ubacio pre 5-6 meseci.
ivee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2008, 15:54   #303
paulvandyk68
Banned
 
Član od: 21.9.2007.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 1.974
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 353 puta na 278 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku paulvandyk68
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
ivee kaže: Pregled poruke
Napajanje sam uzeo polovno prosle god. sa nekog brend racunara i marke je DELTA ELECTRONICS tako da neznam koliko je staro,inace sam grafu i procesor ubacio pre 5-6 meseci.
Napajanje uzmi novo pod hitno i to najmanje 500w. Kartica 7900gs zna da povuce dosta struje pri 3d akceleraciji.
paulvandyk68 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 21:09   #304
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Imam problem.

Naime pre par meseci sam zamenio procesor i plocu. (konfiguraciju imate u mom profilu) Stavio sam intelov quad i gigabyte plocu. Nekako cini mi se od tada imam problem sa povremenim zamrzavanjem kompa. To se desava na redovnoj bazi. Mozda dvadesetak puta dnevno. Prvo se zamrzne osnovna linija, pa browser, pa onda kursor zakuca i sve se povrati u normalu nakon mozda 20-ak sekundi. Mozda i malo vise. Operativni sistem XP 64bit (koji se nekim cudom posle skidanja SP2 sa mikrosoftovog sajta preimenovao u Windows Server 2003 pa mi pola programa ne rade). Sa vistom x64 ova zamrzavanja su trajala po 15 minuta.

Sad nemam pojma u cemu je problem. Par puta mi se ugasio komp bez najave (samo puf i ugasi se) kada sam radio 3D rendere neke zahtevne(pre neki dan sam zamenio i napajanje, izbacio brus li koje je doslo uz kuciste od 400W i stavio od 500W) koji jedu ram i procesorsku moc. Posto 64bit sistemi nemaju memoriski limit jedino mi pada na pamet nekompatibilnost nekog modula. Procesor je nov, mozda par meseci (valjda avgust bese).

Proverio sam hard preko onog sistema iz drugog posta u ovoj temi (CMD) i nema bad sektora.

Iz drugog posta gde je Freshko postavio one programe jedino sam uspeo da pokrenem GO - ORTHOS BETA koji mi u ovom momentu radi. Ono sto sam tada primetio a takodje i pri renderovanju u 3D programu je ovo:



Temperatura procesora ide do 63 stepena. Po mom znanju ovo je previse. E sad cistio sam ga relativno skoro tako da ne bi trebalo da ima bilo kakve znacajnije prasine. Sumnjam da je procesor u pitanju ali evo i dok kucam ovaj tekst temperatura je 63 stepena a opet se komp NE zamrzava. Nista mi nije jasno.

Elem ako neko zna u cemu moze da bude problem nek rekne. Mozda i neki savet za kupovinu hladnjaka za procesor jer 63 stepena je mnogo.
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 22:44   #305
ivee
Član
 
Član od: 24.1.2008.
Lokacija: Lebane
Poruke: 63
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
ivee kaže: Pregled poruke
Imam problem sa komp. da je nacisto pao sistem.To mi se isto desilo pre nekoliko dana pa sam jedva uspeo da uradim sistem i posle toga je radio normalno sve do juce kada sam prebacivao neke fajlove sa cd-a restartovao se i posle toga nije hteo da podigne sistem.Ustvari kad ga pokrenem ukluce se svi ventilatori kao da pokrece sistem ali nista,u pocetku je uklucivao monitor i kad pocne da podize bios opet se restartuje a sada nece ni da ukljuci monitor.Znaci ne cuje se ni onaj bip koji se ranije cuo kad podize sistem vec kao da hard pokusa da se pokrene i onda se ucuti.Menjao sam i bateriju na ploci ali isto.Konfiguracija je:
Athlon 2800+ barton,
a7n8x
xfx 7900gs 256
80gb
cd-rw,dvd-rw
tv karta
1gb ram (2x512 kit)
napajanje je 300w +12V 15A
Kad sam pokusao da izvucem konektor napajanja na ploci jedva sam uspeo jer su se nekoliko nacisto istopila tako da je sigurno napajanje crklo, sutra pravac Pakom po novo. Hvala puno svima na pomoci!
ivee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2008, 19:59   #306
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

@DarkNemos

Prijatelju za početak bi ti preporučio da istestiraš svaki od ta 4 memoriska modula , MemTest86 je pogodan za tako nešto . Takođe bi ti preporučio da iz konfiguracije izbaciš tih 512mb koji ferceraju na 533MHz jer nije isključeno da baš oni prave problem . Još jedna intere santa stvar koju sam primetio kod gigabajtovih ploča u zadnje vreme bilo da su za AMD/Intel platformu je da se ploče mnogo bolje snalaze sa memoriskim modulima na kome su čipovi kvadratnog oblika , dok daleko lošije rade ili čak neće da se upale ako na ploču stavim module na kojima moduli pravougaonog . Koji je razlog za tako nešto starno neznam ali je jednostavo tako (praksa je to pokazala i dokazala) . Na napajanje ne sumnjam preterano jer moja nova mašina sa Q6600 + GA-EP45-DQ6 + 8GB RAM + 3X500GB + NV9600 .... radi bezprekorno sa 400w Chiftek napajanjem . A inače pre nekoliko meseci sam na testu imao veoma sličnu gonfiguraciju kao što je ova gore pomenuta i ona je radila za test 7/24 pod punim opterećenjem i to sa Silencer 310 ATX pod stresom (Prime95 , verzija za sva 4 jezgra) mašina je radila i nije pokazala nikakvu nestabilnost . Sve u svemu quad u nekoj normalnoj konfiguraciju bez neke preterano jake grafike sasvim izlazi na kraj i sa malo normalnijim napajanjima od ~400w . Tako da sumnjam da je napajanje problem osim ako opet nisi stavio neko kinzče od 500w tipa Codegen , Frontier , SunPower ili slično . Što se tiče temperature Q6600 opet iz iskustva ti mogu reći da ~65°C pod punim opterećenjem nije uopše nije mnogo ja kod kuće imam 2 mašine sa Q6600 procesorima e sad ova koja ima vodeno hlađenje ona je van konkurencije jer je proc u iddle ~20°C dok pod full opterećenjem ne prelazi 45°C druga mašina sa P45 pločom mi nije podvodom ali zato quada hladim TT GoldenOrb II kulerom i tu procesor ne prelazi 55°C šta god da radim . Kolega sa posla ima 3 indentične mašine sa Q6600 + GA-EP45-DQ6 + 8GB RAM + 8X500GB + NV8500 U Chiftek Big Towerr kutijama , sve hlađeno štok kulerima i njegovi kvadovi ne prelaze 60-65C°C tako da nevidim razloga što tebe brine temperatura procesora kada je ona u granicama normale ... Daklem da rezimiramo po meni tvoju mašinu mož da kolje ta petstodvanaestica na 533MHz ili eventualno generalno nnekompatibilni moduli sa GA matičnom pločom . Ili eventualno napajanje ako si opet uzeo neku jeftinu petstotku kineza .
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2008, 20:27   #307
paulvandyk68
Banned
 
Član od: 21.9.2007.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 1.974
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 353 puta na 278 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku paulvandyk68
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
DarkNemos kaže:
Sad nemam pojma u cemu je problem. Par puta mi se ugasio komp bez najave (samo puf i ugasi se) kada sam radio 3D rendere neke zahtevne(pre neki dan sam zamenio i napajanje, izbacio brus li koje je doslo uz kuciste od 400W i stavio od 500W) koji jedu ram i procesorsku moc.
To tvoje napajanje je po svemu sudeci kvazi 500w.
paulvandyk68 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2008, 15:20   #308
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Hvala na odgovorima.

Napajanje je odlicno tako da je to iskljuceno.

Taj problem je resen. Memorijski modul od 512/533 je pravio problem.

Hvala jos jednom.
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2008, 14:54   #309
ivee
Član
 
Član od: 24.1.2008.
Lokacija: Lebane
Poruke: 63
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Imam problem kod ortaka, kupio dvd rezac pioneer 216D sata i uradili smo win, sada se desava da kad ubaci cd u rom i otvori komp se restartuje. Sistem je instaliran i sa starim dvd rezacem i sad je izbacen stari a on ga i dalje prijavljuje u win,kada vratimo stari koji je inace ata iz njega cita diskove bez restarta. Maticna je GA K8N51 GMF.
ivee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2008, 15:53   #310
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Question Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
ivee kaže: Pregled poruke
Imam problem kod ortaka, kupio dvd rezac pioneer 216D sata i uradili smo win, sada se desava da kad ubaci cd u rom i otvori komp se restartuje. Sistem je instaliran i sa starim dvd rezacem i sad je izbacen stari a on ga i dalje prijavljuje u win,kada vratimo stari koji je inace ata iz njega cita diskove bez restarta. Maticna je GA K8N51 GMF.
Da nije u bios-u slucajno hdd mode prebacen iz native ide u AHCI mode ?
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2008, 1:01   #311
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Imam problem sa zamrzavanjem kompjutera u igrama. Odjednom mi zakoci, to se desava i kada smanjim rezoluciju. Npr mass effect mi odmah posle nekih 5-10 min igranja zakoci i nista ne mogu da uradim sem da restartujem komp, i sa crysisom se isto desava. To je pocelo da se javlja posle tri dana od kad sam kupio kompjuter. Imam instaliran Win XP profesional SP2, nove drajvere za graficku. Konfiguracija je sl:

intel core duo E8500
DFI LP DK T2RS PLUS
2Gbram ocz 1066
Saphire radeon 4870
chifteck 620w

Konfiguracija je nov novcijata, i sve radi normalno sve dok ne pocnem da igram neku igru. Mislio sam da je do graficke jer se kao grije previse, ali nije jer sam povecao brzinu coolera na njoj i temperatura joj spadne na 40c, ali nista i dalje blokira. Nadam se da ce neko od vas moci da mi pomogne,hvala.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2008, 14:23   #312
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Lightbulb Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Imam problem sa zamrzavanjem kompjutera u igrama. Odjednom mi zakoci, to se desava i kada smanjim rezoluciju. Npr mass effect mi odmah posle nekih 5-10 min igranja zakoci i nista ne mogu da uradim sem da restartujem komp, i sa crysisom se isto desava. To je pocelo da se javlja posle tri dana od kad sam kupio kompjuter. Imam instaliran Win XP profesional SP2, nove drajvere za graficku. Konfiguracija je sl:

intel core duo E8500
DFI LP DK T2RS PLUS
2Gbram ocz 1066
Saphire radeon 4870
chifteck 620w

Konfiguracija je nov novcijata, i sve radi normalno sve dok ne pocnem da igram neku igru. Mislio sam da je do graficke jer se kao grije previse, ali nije jer sam povecao brzinu coolera na njoj i temperatura joj spadne na 40c, ali nista i dalje blokira. Nadam se da ce neko od vas moci da mi pomogne,hvala.
Za ati 4870 gpu treba da radi na 750mhz a memorija na 900mhz (efektivnih 1800 mhz).

1. Ako slucajno imas toxic verziju 4870 onda spusti gpu mhz na 750 a memoriju sa 1000 mhz (efektivnih 2000mhz) na 900 mhz (efektivnih 1800 mhz).

2. Ako si sam overklokovao grafu vrati sve kako je bilo.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivanza na korisnoj poruci:
r0nIn (18.11.2008)
Stara 18.11.2008, 23:49   #313
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
DarkNemos kaže: Pregled poruke
Hvala na odgovorima.

Napajanje je odlicno tako da je to iskljuceno.

Taj problem je resen. Memorijski modul od 512/533 je pravio problem.

Hvala jos jednom.
Morao sam sebe da citiram.

Elem nije problem u ramu. Skinuo sam neki program koji testira ram i radio je 12 sati bez greske. Jedino mi preostaje da sumnjam u graficku. Nazalost nemam opciju da pozajmim drugu pa da zamenim.

Da nije ona suvise slaba za ostali hardver? q6600 i 3,5gb rama a graficka 128mb.

Ovako se manifestuje problem. Najbolje se primecuje kada pustim muziku. Komp zablokira, muzika bruji (non brrrrrrrrrrrrrrr ) ponavlja se delic pesme u delicu sekunde ako sam to dovoljno dobro objasnio. Onda proradi muzika i kursor, pa muzika zacuti i ukoci se opet kursor, posle sekunde proradi kursor i posle 2 sekunde proradi i muzika i sve ostalo. I tako jedno najmanje 50 puta dnevno. Svo vreme dok ovako bug-uje (oko 20-ak sekundi) crvena lampica na kucistu svetli bez prestanka (hard). Instalirao sam i program koji ispituje hard (Hard Disk Sentinel) i kaze da je 100% funkcionalan hard tj u perfektnom stanju.

Ja sam ostao bez ideje.
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2008, 22:50   #314
Flavio
Starosedelac
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: 012
Poruke: 2.195
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 357 puta na 334 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Flavio Slanje poruke preko Skypea korisniku Flavio
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

A da ti ipak probas kako ti radi masina kad maknes van tih 512/533 ??

Da nije neki softverski problem,obzirom da kazes da ti je Win postao Server2003 sam od sebe(putem MS Update)?
Reinstalirao si Win posle H/W upgrade-a ?
Flavio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 22:27   #315
Sh@m@n
Član
 
Član od: 30.7.2008.
Lokacija: Van vremena i prostora
Poruke: 135
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Wink Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
DarkNemos kaže: Pregled poruke
Morao sam sebe da citiram.

Elem nije problem u ramu. Skinuo sam neki program koji testira ram i radio je 12 sati bez greske. Jedino mi preostaje da sumnjam u graficku. Nazalost nemam opciju da pozajmim drugu pa da zamenim.

Da nije ona suvise slaba za ostali hardver? q6600 i 3,5gb rama a graficka 128mb.

Ovako se manifestuje problem. Najbolje se primecuje kada pustim muziku. Komp zablokira, muzika bruji (non brrrrrrrrrrrrrrr ) ponavlja se delic pesme u delicu sekunde ako sam to dovoljno dobro objasnio. Onda proradi muzika i kursor, pa muzika zacuti i ukoci se opet kursor, posle sekunde proradi kursor i posle 2 sekunde proradi i muzika i sve ostalo. I tako jedno najmanje 50 puta dnevno. Svo vreme dok ovako bug-uje (oko 20-ak sekundi) crvena lampica na kucistu svetli bez prestanka (hard). Instalirao sam i program koji ispituje hard (Hard Disk Sentinel) i kaze da je 100% funkcionalan hard tj u perfektnom stanju.

Ja sam ostao bez ideje.

Imao sam isti takav problem i meni je bio u napajanju.Idi na Start<run<eventvwr.msc<system i vidi sta ne radi.Izvinjavam se voddoooo-u za ovoj post a on zna zasto
Sh@m@n je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2008, 22:43   #316
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
Sh@m@n kaže: Pregled poruke
Imao sam isti takav problem i meni je bio u napajanju.Idi na Start<run<eventvwr.msc<system i vidi sta ne radi.Izvinjavam se voddoooo-u za ovoj post a on zna zasto
@FlavioPO

Probao sam druze. To mi je prvo bilo sumnjivo. Izvadio sam samo njega, pa sam izvadio sva 4 modula i stavljao jedan po jedan pojedinacno. Potpuno isto je radio i sa svakim modulom posebno i sa svih 4 zajedno.

MS Update jeste s**** nesto ali mislim da problem nije u tome. Otkako sam se prebacio na 64bit sisteme taj problem se javlja. Jel moguce da mi graficka nije kompatibilna sa 64bit sistemima? Malo verovatno al ajd da pitam. Pravi problem i na Vista x64 i XP x64. A sve mi se cini da je neka nekompatibilnost ati-evih driver-a sa 64bit sistemima.

@Sh@m@n

Promenio sam dva napajanja od tad i isti problem. Nemoguce da su i stari i novi losi

Eeeeeee vidi ima gooooooooomila error-a al nemam pojma sta znaci ni jedan od tih.

Uglavnom su error-i na JRAID i DCOM i to Svuda gde su ta dva su error-i. Covek dao si mi truncicu nade za spasenje

Evo eksportovah txt file pa mozes da pogledas.

Poslednja ispravka: DeCoy (7.2.2019 u 21:16)
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2008, 23:13   #317
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

JRaid ti je verovatno drajver za raid, da nisu drajveri?
Jel možeš bez njih? Trebalo bi da su drajveri za vvindows bolji

a dcom, nisam baš siguran
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2008, 23:50   #318
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
JRaid ti je verovatno drajver za raid, da nisu drajveri?
Jel možeš bez njih? Trebalo bi da su drajveri za vvindows bolji

a dcom, nisam baš siguran
Ako mi verujes nemam pojma ni sta je JRAID ni sta je DCOM. RAID drajvere u zivotu nisam instalirao niti znam cemu sluze
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2008, 1:17   #319
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Dok se toga nisam rešio, ata diskovi su mi bili usporeni i kočili ceo sistem

U hardver menadžer ga nađi i uninstaliraj, pa posle pusti windows da instalira svoje

Naravno, to je bilo kod mene, kod tebe možda nije tako
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2008, 11:48   #320
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Zaglavljivanje ili restartovanje računara

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
Dok se toga nisam rešio, ata diskovi su mi bili usporeni i kočili ceo sistem

U hardver menadžer ga nađi i uninstaliraj, pa posle pusti windows da instalira svoje

Naravno, to je bilo kod mene, kod tebe možda nije tako
Sata je hard disk mada me ne cudi da je do njega. Poceo je da krci u poslednje vreme. Ajde ako ti nije problem napisi mi gde se nalazi to nemam vremena da trazim nije zato sto necu nego sam zatrpan poslom a posao mi je vezan za kompjuter pa vidi koliki mi to problem stvara
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kvar, restart

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa pokretanjem računara?!? MG-RAY Kvarovi 686 25.3.2024 6:39
Restartovanje racunara... i jos ponesto :P Mithrandir Kvarovi 10 18.3.2011 22:55
potreban savet za osvežavanje računara Troll Šta da kupim? 6 5.3.2007 0:28
Nadogradnja računara za male pare MaliZmaj Šta da kupim? 3 25.2.2007 11:41
Restartovanje pri diskonektovanju???! tarantula Internet tehnologije 6 29.6.2006 23:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com