Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.5.2007, 6:50   #401
Rasa
Član
 
Član od: 23.4.2007.
Lokacija: Zubovac - Ribarska banja - Kruševac
Poruke: 410
Zahvalnice: 110
Zahvaljeno 89 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rasa Slanje poruke preko Skypea korisniku Rasa
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
Mr. Garrison kaže: Pregled poruke
ja mislim da je vecina ljudi koja je rekla da ce uplatiti pare - uplatila. zato je bitno da Simke napise koliko je razlicitih ljudi uplatilo, a pozeljno je da se okace nikovi onih koji su uplatili - ne zato da bi se ti hvalili, vec da bi se i drugi motivisali da uplate
Slazema se sa tobom, sigurno bi motivisalo dosta clanova da uplate
Rasa je offline  
Stara 24.5.2007, 14:09   #402
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Od nedelje ću imati nešto prepodnevnog vremena ...
pretpostavljam da ću već u ponedeljak posetiti banku i pokupiti potrebne informacije.

Upravo sam sada u toku kucanja ove poruke porazgovarao sa stvarno ljubaznom službenicom banke koja mi je rekla da na računu imamo: 22.070,00 dinara ...
Kada sam joj saopštio kako ću doći u ponedeljak da se informišem o imenima svih uplatilaca rekla mi je da nije sigurna koliko je to izvodljivo ali da će njene koleginice učiniti sve što je moguće da dodjemo do potrebnih informacija.
Simke je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
Nergal (24.5.2007)
Stara 24.5.2007, 14:17   #403
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Jos nismo stigli ni do pola...
Dimo je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
DragonSlayer (5.6.2007)
Stara 24.5.2007, 14:24   #404
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
Ulmawen kaže: Pregled poruke
Uvek to tako ide u zemlji Trubiji; ako nešto ne isteraš do kraja u roku od odmah, ljudi se smore. Znači, na svim frontovima zatišje! Sve mi liči da ćemo na kraju markerima crtati po kartonskom kućištu.
Ni kartonskom kućišti ništa ne fali ako je u njega upakovan delić duše koji si ti do sada poklonila ... naravno sa svim onim nežnim i vrednim poklonima koji se lagano prikupljaju iz dana u dan u onih nekoliko pratećih tema.

Skupićemo novce, jeste da ide prilično kilavo ali tako je kako je ... tiha voda breg roni.
Simke je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
Ulmawen (24.5.2007)
Stara 24.5.2007, 15:05   #405
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Evo ovo nije za pohvalu ali cu da kazem da sam uplatio 500 dinara.Sami izracunajte da je za 50000 potrebno samo 100 forumasa,a ovde ih ima oko 8500.A to je po slobodnoj proceni samo 1,5%.Pa sad vi vidite gde smo mi.Inace sam sebi sam dosadio na ovom forumu sa svojim porukama i ucestvovanjem.
todos je offline  
Stara 24.5.2007, 16:56   #406
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Jos nismo stigli ni do pola...
da kazemo da jesmo. cene su pale i jos ce padati dok sakupimo jos jednu turu. dakle, za recimo mesec-dva, svi koji su do sada uplatili koliko su uplatili (da kazemo u proseku tih ~500din) bi trebalo da uplate jos jednom i to je sve. mogli bismo da se organizujemo, sada ide 1. pa ce vecina ljudi primiti platu i moci da uplate novu turu. pa za jos mesec dana ide ponovo 1. kapirate sta hocu da kazem? da ne kukamo previse sto lose ide akcija, nego da svi ustedimo za jos jednu uplatu u narednih mesec i po dana i akcija moze da se privodi kraju
drugacije jako tesko (da ne kazem nikako)...
Mr. Garrison je offline  
Stara 24.5.2007, 20:37   #407
Rasa
Član
 
Član od: 23.4.2007.
Lokacija: Zubovac - Ribarska banja - Kruševac
Poruke: 410
Zahvalnice: 110
Zahvaljeno 89 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rasa Slanje poruke preko Skypea korisniku Rasa
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Unekom od ranijih postova sam procitao da se upatnice posalju Simketu na PP. smatram da je to dobra ideja i dala bi motivaciju drugima, ali bi to Simketu bilo dodatno cimanje, neka on odluci dali moze tako.
Rasa je offline  
Stara 31.5.2007, 17:40   #408
KOLOS
Veteran
 
Član od: 14.1.2007.
Poruke: 909
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 209 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Pratim ovu akciju skoro od početka i podržavam je u potpunosti!Biću iskren,još uvek nisam ništa uplatio i nemam izgovor za to,čista lenjost je u pitanju!Ovom prilikom JAVNO OBEĆAVAM da ću u roku od nekoliko dana uplatiti novac!Uplatio bih na svoje ime i prezime,da ne bi bilo natezanja na šalteru zbog nicka!
KOLOS je offline  
Stara 3.6.2007, 8:54   #409
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
KOLOS kaže: Pregled poruke
Pratim ovu akciju skoro od početka i podržavam je u potpunosti!Biću iskren,još uvek nisam ništa uplatio i nemam izgovor za to,čista lenjost je u pitanju!Ovom prilikom JAVNO OBEĆAVAM da ću u roku od nekoliko dana uplatiti novac!Uplatio bih na svoje ime i prezime,da ne bi bilo natezanja na šalteru zbog nicka!
KOLOS, slobodno uz obavezno ime i prezime upisi ispod svoj NICK. Olaksa ces evidenciju Simketu a nema cimanja u banci. Poznate javne licnosti imaju nickove i nikome to ne smeta. Recimo Dragan Stojkovic Piksi slobodno moze da se pridruzi akciji ako slucajno cita ovaj forum.
Sta mislite kako to ide kod spanskih, meksickih i ostalih latino americkih imena i prezimena kad pocnu da nabrajaju.
AstraLogos je offline  
Stara 4.6.2007, 23:01   #410
Proxima
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Šabac
Poruke: 285
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 31 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Jao, sramota me! Pa ja sam totalno smetnu ovu akciju sa uma! E ima da uplatim u najkraćem mogućem periodu!
Proxima je offline  
Stara 5.6.2007, 15:35   #411
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Ja se zahvalio članu Dimo, čovek mi poslao iz CG kod za dopunu 069 od 5 evra, ja danas (ako stignem s posla) najkasnije sutra ujutru uplaćujem 500 din kao što sam obećao... Hvala, eto vidite, kad čovek hoće, sve može....
Molim Simke-ta (jer ja ne umem, ne znam, a možda i ne mogu) da dodeli čoveku još jedan poen u reputaciju...
DragonSlayer je offline  
Stara 5.6.2007, 15:40   #412
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
DragonSlayer kaže: Pregled poruke
Ja se zahvalio članu Dimo, čovek mi poslao iz CG kod za dopunu 069 od 5 evra, ja danas (ako stignem s posla) najkasnije sutra ujutru uplaćujem 500 din kao što sam obećao... Hvala, eto vidite, kad čovek hoće, sve može....
Molim Simke-ta (jer ja ne umem, ne znam, a možda i ne mogu) da dodeli čoveku još jedan poen u reputaciju...
Klikni na ikonicu vage ispod nicka u odgovarajucoh poruci i gledaj da stikliras "korisna poruka", napisi komentar i pritisni ono "dugme".
Nicolas je offline  
Stara 5.6.2007, 15:49   #413
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

uradih po uputstvu, sada ne znam da li je uspelo....
DragonSlayer je offline  
Stara 5.6.2007, 16:23   #414
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Ako nisi siguran u takvim situacijama probas ponovo i ako je prvi put uspelo izbacice: "Morate oceniti jos neke korisnike itd."
Nicolas je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nicolas na korisnoj poruci:
DragonSlayer (5.6.2007)
Stara 5.6.2007, 16:27   #415
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Evo onda i tebi, hvala na info. Probao sam na istoj poruci, kaže ne možete dva puta oceniti istu poruku. Znači upalilo i prvi put....

Evo, uplaćeno 500 dindži na ime DIMO, hvala prijatelju još jednom...

Poslednja ispravka: DragonSlayer (6.6.2007 u 9:36)
DragonSlayer je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DragonSlayer na korisnoj poruci:
Dimo (5.6.2007)
Stara 8.6.2007, 17:03   #416
pocetnikk
Član
 
Član od: 5.12.2006.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 69
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Ajde drugari snađite se za prevoz od Nikšića do đece za koju kupujemo kompjuter i problem je riješen.
Poklanjam kompjuter AMD 3500+. 1 Gb ddr. TFT monitor Samsung. grafička X550 itd itd.
S moje strane toliko, s vaše, organizujte prevoz od Nikšića do lokacije gdje su djeca, valjda BGD. I molim da preuzimanje obavite što prije.
Evo vam Simke i Dimo posla. Nije težak a i ne košta mnogo to što ćete dati za prevoz.
E, dajem i štampač HP 1125C, A3 format, odličan. Da znate kompjuter je još pod garancijom, (kupljen u oktobru 06.). Naši mrčni trgovci daju samo jednu godinu garancije za razliku od Srbije gdje vidim da daju i tri godine.
Snađite se za prevoz i đeca mogu odmah početi s radom.
Moje ime vam ništa ne treba, ako me ko prepozna, Dimo, npr. neka zadrži za sebe.
Bratski pozdrav iz Nikšića od

E, da, telefon za kontakt, 083 247 283
pocetnikk je offline  
Sledećih 15 korisnika se zahvaljuje korisniku pocetnikk na korisnoj poruci:
3dM@niak (9.6.2007), A M G (9.6.2007), Dio37 (9.6.2007), galebns (9.6.2007), madsrdjan (9.6.2007), MilanSM (12.6.2007), Mrka Kapa (9.6.2007), Nergal (9.6.2007), PeTkO (14.6.2007), Rocker (9.6.2007), rudar (13.6.2007), Sljušto (17.6.2007), TheProphecy (20.6.2007), todos (9.6.2007), Ulmawen (9.6.2007)
Stara 8.6.2007, 23:54   #417
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Svaka cast covjece, ne znam sta drugo da ti kazem

Sto se tice preuzimanja i slanja za BG, to moram da se dogovorim sa Simketom kad se pojavi, na svoju ruku ne mogu nista da organizujem, on je ipak pokretac ovoga i treba cuti njegovo misljenje. Ja imam nekoliko drugova koji studiraju u BG, ali svi putuju do tamo vozom (spavacim kolima, tipicno za studentsku klasu ovoga grada, usput, ne bih legao u onaj krevet nema para na svijetu...) tako da ta kombinacija otpada, medjutim majka mi radi u Zeljezari tako da mozemo preko nekog vozaca tamo prvom prilikom kad bude putovao za Beograd da posaljemo racunar, mislim da ne bi trebalo da imamo tu problema. Ponavljam, sve je ovo u domenu predloga, i najvaznije je da prvo cujemo Simketa sta ce da kaze.
Dimo je offline  
Stara 9.6.2007, 0:01   #418
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Thumbs up Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

@ Pocetnikk: Svaka ti cast za ovo, obezbedio si celu jednu konfiguraciju za nezbrinutu decu!!!

A sa ovim parama koje smo skupili mozemo kupiti jos jedan racunar (doduse fali nam jos malo novca) pa ce se tako nas plan o poklanjanju bar dva racunara ostvariti!
A M G je offline  
Stara 9.6.2007, 1:45   #419
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Stvarno svaka cast Pocetniku,celu konfiguraciju je sam obezbedio...Ako nishta drugo bar mozemo svi da mu dodelimo reputaciju,evo od mene si dobio + rep....Mislim stvarno,ostao sam bez reci...
next je offline  
Stara 9.6.2007, 3:27   #420
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Thumbs up Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

@pocetnikk
Svaka čast tvoj gest je za poštovanje i svaku pohvalu ... Neznam šta bi mogao drugo da kažem osim svaka čast čoveče
Freško je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com