Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.2.2009, 20:37   #1221
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
Bojan kaže: Pregled poruke
Loše si upućen, Simke nije bio tamo.
Kako bre nije...? Pa mislim da je bio sa prednje strane kućišta odmah iznad DVD rezača
holodoc je offline  
Stara 17.2.2009, 11:15   #1222
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

A jbg, izgleda ništa od ovoga jer niko neće da svira...

Ja imam bend, a znam da ih ima još ovde

edit: Osim Geniusa, on ima xbox
SirDuck je offline  
Stara 24.2.2009, 17:33   #1223
Ketnet
Član
 
Član od: 3.12.2007.
Poruke: 39
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 50 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Evo i mene ako pocne nova akcija
Ketnet je offline  
Stara 11.5.2009, 12:40   #1224
Ivan-94
Veteran
 
Član od: 15.3.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 654
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 63 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ivan-94 Slanje poruke preko Skypea korisniku Ivan-94
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Al hoce opet da ozivi ova akcija??????
Ivan-94 je offline  
Stara 11.5.2009, 13:57   #1225
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Zeleli bi to ljudi,ali fcini mi se da nema volje ni za to, ni za kvalitetno okupljanje forumasa. Ako si ti Ivane 94 zainteresovan, pitaj moderatore i otvori ozbiljnu temu o tom tvom predlogu.
todos je offline  
Stara 11.5.2009, 19:40   #1226
Ivan-94
Veteran
 
Član od: 15.3.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 654
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 63 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ivan-94 Slanje poruke preko Skypea korisniku Ivan-94
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Zeleli bi to ljudi,ali fcini mi se da nema volje ni za to, ni za kvalitetno okupljanje forumasa. Ako si ti Ivane 94 zainteresovan, pitaj moderatore i otvori ozbiljnu temu o tom tvom predlogu.
Pitao sam A M G,valjda ce da otvori.
Ivan-94 je offline  
Stara 27.8.2009, 10:20   #1227
FiresnakE
Veteran
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 502
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 80 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FiresnakE
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Pa bilo bi lepo kad bi akcija ponovo zazivela, i onda bi mozda mogli i da to imamo na godisnjem nivou.
Tako da bi svake godine, po jedan dom, kome je potrebno dobio racunar,a i cene su sad sasvim korektne, tako da mislim da moze da se sastavi solidna konfiguracija za pristojan novac.
FiresnakE je offline  
Stara 27.8.2009, 10:28   #1228
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
FiresnakE kaže: Pregled poruke
Pa bilo bi lepo kad bi akcija ponovo zazivela, i onda bi mozda mogli i da to imamo na godisnjem nivou.
Tako da bi svake godine, po jedan dom, kome je potrebno dobio racunar,a i cene su sad sasvim korektne, tako da mislim da moze da se sastavi solidna konfiguracija za pristojan novac.

Nije li bila sasvim dovoljna i ona predhodna akcija da pokažemo kolko smo "plemeniti", setite se samo kako se bila razvukla kao gladna godina. Petnajest meseseci ako me sećanje dobro služi!
Freško je offline  
Stara 27.8.2009, 15:42   #1229
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

I ja sam tu ako treba nesto
doctor je offline  
Stara 27.8.2009, 16:20   #1230
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
Freško kaže: Pregled poruke
Nije li bila sasvim dovoljna i ona predhodna akcija da pokažemo kolko smo "plemeniti", setite se samo kako se bila razvukla kao gladna godina. Petnajest meseseci ako me sećanje dobro služi!
Sad ima više članova (valjda ), a i češće bi organizovali okupljanja pošto smo tad sakupili dooosta...

Samo treba neko da organizuje sve to, neko sa viškom slobodnog vremena, a i naravno ko ima volje da se cima oko svega...
steve89 je offline  
Stara 27.8.2009, 16:44   #1231
Плајвазó
Član
 
Član od: 3.3.2009.
Lokacija: селендра
Poruke: 45
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 31 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
FiresnakE kaže: Pregled poruke
Pa bilo bi lepo kad bi akcija ponovo zazivela, i onda bi mozda mogli i da to imamo na godisnjem nivou.
Tako da bi svake godine, po jedan dom, kome je potrebno dobio racunar,a i cene su sad sasvim korektne, tako da mislim da moze da se sastavi solidna konfiguracija za pristojan novac.
Па јесте таакција је дефинитивно замртвила, треба да заживи. И значи не то једном годишље него месчно.
Па и ја мислим да за пристојну цифру може да се састави добра конфигурација. А и неки компјутер.
Коме да се уплаћују средства?
Плајвазó je offline  
Stara 27.8.2009, 17:30   #1232
Mali Mrav
Član
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 281
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 134 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

I ja sam tu ako se bude opet kretalo sa akcijom!
Mali Mrav je offline  
Stara 27.8.2009, 20:23   #1233
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Bilo bi sve to lepo da mi nismo takvi kakvi smo i da ce u 85,7% slucajeva ispati *****e kao prosli put. Neverujem da je iko spreman da dozivljava stres opet ako ne mora

@Плајвазó
Pretera ga
DonCorleone91 je offline  
Stara 27.8.2009, 21:00   #1234
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Kad ste svi već tu, onda se prihvatite organizacije. Najlakše je dati kintu i tako učestvovati u akciji, ali organizacija i motivisanje ljudi, pa onda prebrajanje para i prekrajanje hardvera...nije to uopšte tako jednostavno kako vam se čini.
Rocker je offline  
Stara 27.8.2009, 21:46   #1235
Zoranb007
Veteran
 
Član od: 20.4.2009.
Lokacija: Bg.
Poruke: 693
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 49 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Kud ranije ne vide ovu akciju...

Hteo bi da uplatim odredjen iznos, na koji racun mogu da uplatim, vazi li jos uvek onaj iz prvog posta?
P.S.
Kada bi svaki clan ovog foruma uplatio makar po 1din. sakupilo bi se 22000din. A tek po 20din. x 22000 clanova.
A Sta je za godinu dana makar 20din. to je manje od 1pare dnevno, sakupili bi skoro 500.000dinara i ucinili nesto jako plemenito
Zoranb007 je offline  
Stara 27.8.2009, 22:18   #1236
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

od to 22000 clanova nema nista. aktivnih clanova je mozda oko 1000,500 koji su tu svaki dan. 300 koji bi uplatili. ja nisam ucestvovao u prosloj kampanji kad sam vidio koliko se neki guze da odu do poste i uplate 5 eura. tako da ,,THINK AGAIN.
Auror je offline  
Stara 27.8.2009, 22:45   #1237
Плајвазó
Član
 
Član od: 3.3.2009.
Lokacija: селендра
Poruke: 45
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 31 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Kad ste svi već tu, onda se prihvatite organizacije. Najlakše je dati kintu i tako učestvovati u akciji, ali organizacija i motivisanje ljudi, pa onda prebrajanje para i prekrajanje hardvera...nije to uopšte tako jednostavno kako vam se čini.
Па организује валда онај Фиреснајке? Кој би се к... ромпир иначе јављао на мртву тему после годину дана.
Citat:
FiresnakE kaže: Pregled poruke
Pa bilo bi lepo kad bi akcija ponovo zazivela, i onda bi mozda mogli i da to imamo na godisnjem nivou.
Tako da bi svake godine, po jedan dom, kome je potrebno dobio racunar,a i cene su sad sasvim korektne, tako da mislim da moze da se sastavi solidna konfiguracija za pristojan novac.
Плајвазó je offline  
Stara 27.8.2009, 23:07   #1238
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
Auror kaže: Pregled poruke
od to 22000 clanova nema nista. aktivnih clanova je mozda oko 1000,500 koji su tu svaki dan. 300 koji bi uplatili. ja nisam ucestvovao u prosloj kampanji kad sam vidio koliko se neki guze da odu do poste i uplate 5 eura. tako da ,,THINK AGAIN.
Tako bejaše i prošli put, neko je baratao sa sličnim ciframa.. Te 500 te 1000 ljudi na kraju je ispalo da je nas dvadesetak dalo u priloge koji su bili veći od hiljadu dinara i nekako smo na jedvite jade bili skupili kintu sve u svemu proši put je broj članova koji su bili dali novac bio 30-35 ljudi ako se ja dobro sećam. Ja bih voleo da ako se rešite ovog puta (ako ga bude bilo) da veći broj ljudi uplati novac nego prošli put, al' da budem iskren nešto sumnjam u sve to...
Freško je offline  
Stara 28.8.2009, 2:20   #1239
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
Плајвазó kaže: Pregled poruke
Па организује валда онај Фиреснајке? Кој би се к... ромпир иначе јављао на мртву тему после годину дана.
Tako i ja mogu da organizujem izlet na Mars, samo skupite kintu! Ajd' da se ne za*ebavamo, nego ako se neko odgovorno i odlučno prihvati posla s namerom da ga efikasno i relativno brzo privede kraju, onda da pričamo o nečemu. Evo, Freško je lepo rekao kako je to ispalo prošlog puta, a tadašnji organizator Simke se svojski trudio i vrlo često izlazio sa novim idejama i predlozima kako da se akcija efikasnije izvede. Čak je i svoje umetničke slike stavljao na aukciju, prilog bi išao u fond za komp i opet ih niko nije kupio ni za 20€. I on sam je znatno finansijski učestvovao, pa opet nije bilo dovoljno. (Ne)ozbiljnost i (ne)zainteresovanost članova je dovela skoro do potpunog fijaska i odlaganja čitave akcije na period od preko godinu dana. Retko ko bi se toga prihvatio opet, kad zna kako se sve završilo prethodnog puta.
Rocker je offline  
Stara 28.8.2009, 2:46   #1240
LazaLazarevic
Član
 
Član od: 1.10.2006.
Lokacija: Дневна соба
Poruke: 50
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 19 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Tako i ja mogu da organizujem izlet na Mars, samo skupite kintu! Ajd' da se ne za*ebavamo, nego ako se neko odgovorno i odlučno prihvati posla s namerom da ga efikasno i relativno brzo privede kraju, onda da pričamo o nečemu. Evo, Freško je lepo rekao kako je to ispalo prošlog puta, a tadašnji organizator Simke se svojski trudio i vrlo često izlazio sa novim idejama i predlozima kako da se akcija efikasnije izvede. Čak je i svoje umetničke slike stavljao na aukciju, prilog bi išao u fond za komp i opet ih niko nije kupio ni za 20€. I on sam je znatno finansijski učestvovao, pa opet nije bilo dovoljno. (Ne)ozbiljnost i (ne)zainteresovanost članova je dovela skoro do potpunog fijaska i odlaganja čitave akcije na period od preko godinu dana. Retko ko bi se toga prihvatio opet, kad zna kako se sve završilo prethodnog puta.

Баш дивно, ово говори о свима нама на форуму који нисмо учествовали на прошлој акцији и који не учествујемо у организовању следеће.
А поготово о саможивим хвалисавцима који су одустали зарад гајбе пива, бокса цигара, кладионице....
LazaLazarevic je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com