Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.2.2007, 16:14   #161
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke

@Simke
Nemo bre tolko da me ocrnjuješ Nisam stipsa nego si ti zaboravio da preciziraš kakvu sam ti uplatnicu poslao. Ti si sigurno hteo da kažeš da sam ti poslao na mail vektorski odrađenu uplatnicu da bi mogao lepo i pregledno da je popuniš u nekom od svojih omiljenih programa Ima ljudi da pomisle da te zaje6avam tako što sam ti iz Kostolca poslao poštom praznu uplatnicu u Vrbas da bi ti mogao tamo da je skeniraš
Neće pomisliti, ne daj Bože ... valjda se iz aviona vidi da je šala i prijateljsko peckanje.
Uplatnica, tj čak dve su stigle pomoću džimajila (gmail), naravno obe prilagodjene, jedna za Corel Draw a druga za Adobe Ilustrator ...
sasvim korektno za dalju obradu što se od tebe i moglo očekivati.
Hvala ti još jednom.


Inače ništa nisam slagao, samo sam nedovoljno rekao ... iako vrlo tačno i precizno.
Simke je offline  
Stara 27.2.2007, 16:41   #162
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Šala naravno
holodoc je offline  
Stara 27.2.2007, 17:25   #163
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Ma vi iz Kostolca ste mnogo opasni likovi OK, hvala jos jednom na slikici, sad je mnogo jasnije i sigurnije...
genius je offline  
Stara 27.2.2007, 17:25   #164
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Neće vam nigde dati da u polje pošiljaoca i primaoca brljate razne nepotrebne podatke...
Tako vam je to kad vam ćale ne radi u "Simke Voban" (tako je napisao, od reči do reči)
Jedino što me potpisao ćirilicom (šta ćeš, ruska škola)... Nemam skener pri ruci, da vam postavim taj deo...
glitch je offline  
Stara 27.2.2007, 17:26   #165
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
Mrka Kapa kaže: Pregled poruke
Genius, you lucky bastard (just joking).
It's nice to have friends in high positions
genius je offline  
Stara 27.2.2007, 20:19   #166
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Prvo da pozdravim Simketa za ovu genijalnu ideju i naravno da ću učestvovati pa zato imam poneko pitanje:

1. Do kada traje akcija? Da znam da li da uplaćujem odmah ili da skupljam pomalo para pa da odjednom sve uplatim.
2. Još pitanja... Očigledno da nema. Ako me nešto bude bunilo, pitaću.
hacker_aca je offline  
Stara 27.2.2007, 21:07   #167
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Nije ograniceno trajanje akcije,makar za sad.Predlagano je 100 dana,ali isto ti pocni da stekas pare
Mada ne treba neko extra stekanje za ovo,stvarno
Dimo je offline  
Stara 27.2.2007, 22:45   #168
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Nije ograniceno trajanje akcije,makar za sad.Predlagano je 100 dana,ali isto ti pocni da stekas pare
Mada ne treba neko extra stekanje za ovo,stvarno
Pa da, ali što više to bolje.

Poslednja ispravka: hacker_aca (28.2.2007 u 2:06)
hacker_aca je offline  
Stara 27.2.2007, 22:58   #169
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Nego, jel uplatio neko?da li se promenilo stanje na racunu.JA bi trebalo sutra ili prekostura da uplatim

Poslednja ispravka: Chivan (1.3.2007 u 17:17) Razlog: Obrisan off-topic
PeTkO je offline  
Stara 27.2.2007, 23:53   #170
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Ja cu sutra, valjda... danas nisam stigao. Bila je guzva posto se sad predaju zavrsni racuni pa je frka...

Poslednja ispravka: Chivan (1.3.2007 u 17:17) Razlog: Obrisan off-topic
genius je offline  
Stara 28.2.2007, 2:07   #171
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Simke, daj mi tvoju adresu, pa da ti saljem misa...
fingerprint je offline  
Stara 28.2.2007, 8:52   #172
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Sačekaj malo, neće ga valjda neka maca pojesti ... dobro mu je kod tebe ... paziš ga, maziš ga i zoveš ga djole


Ovo bi mogao da bude problem koji moramo rešiti, ako se dobro sećam dogovarali smo se da svi delovi budu isključivo novi i sa nekom garancijom od firme gde su kupljeni. Znam da na miševe i tastature garancija nije duža od 7 dana, tako da se taj detalj može i zanemariti ali uslov da su sve komponente nove i dalje ostaje.

Ovde se javlja problem jer nismo precizirali šta se dešava kada neko od nas pokloni ili želi da pokloni neki deo računara ili neku periferiju.

Pretpostavljam da je miš nov i da nije neki krš, jer to bi bili neki uslovi koje mora da zadovolji ... ne možemo i ne smemo drugačije.
Mislim da što se tiče miša, bilo kako da bude (da li ćeš ga ti pokloniti ili ćemo ga kupiti) kvalitet ne sme da bude ispod kvaliteta standardnog optičkog miša, sve preko toga je OK.

Molim te nemoj pogrešno da shvatiš ovo što pišem ali treba da se dogovorimo šta i kako da radimo.

Napiši koji je miš u pitanju, pa da se dogovorimo - svi mi, ovde.

Inače, nema potrebe da miš bude kod mene ... ako odlučimo da njega poklonimo toj deci poslaćeš ga dan/dva pred kraj akcije ...


Tvoju nesebičnost pozdravljam i zahvaljujem ti se ...
još jednom te molim da ne shvatiš pogrešno moje komentare, cilj je da budemo na nivou koji zaslužujemo, pa sesamo iz tih razloga pojavljuju blage bojazni da negde ne pogrešimo.
Simke je offline  
Stara 28.2.2007, 9:18   #173
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
Prvo da pozdravim Simketa za ovu genijalnu ideju i naravno da ću učestvovati pa zato imam poneko pitanje:

1. Do kada traje akcija? Da znam da li da uplaćujem odmah ili da skupljam pomalo para pa da odjednom sve uplatim.
2. Još pitanja... Očigledno da nema. Ako me nešto bude bunilo, pitaću.
Hvala ti na pozdravu, drago mi je što ćeš učestvovati.

1. Sve dok ne skupimo novce, nadam se da to neće trajati predugo. Moraš sam odlučiti kada i koliko ćeš uplatiti.
2. Dobro. Možeš da pitaš kada god poželiš, samo izvoli.

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Nije ograniceno trajanje akcije,makar za sad.Predlagano je 100 dana,ali isto ti pocni da stekas pare
Mada ne treba neko extra stekanje za ovo,stvarno
Tačno, akcija ulazi u završnu fazu kada se približimo nekoj realnoj sumi za kupovinu korektnog računara.

Što se tiče štekanja, pa evo mi imamo Štednu knjižicu kojoj je to osnovna namena ...
inače, niko mi ne brani da uplaćujem više puta što ću najverovatnije i činiti ...
jer što se mene tiče, neću ostati na onoj jednoj početnoj uplati.
Simke je offline  
Stara 28.2.2007, 22:01   #174
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Evo, danas sam uplatio svoj prilog u skladu sa uputstvima koje je Simke istakao. Nadam se da ćemo uskoro doći do neke ozbiljnije sume... i diskusije kakva ta poklon-konfiguracija treba da bude.
Nergal je offline  
Stara 1.3.2007, 1:03   #175
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
Simke kaže: Pregled poruke
Znam da na miševe i tastature garancija nije duža od 7 dana, tako da se taj detalj može i zanemariti ali uslov da su sve komponente nove i dalje ostaje.

Mala ispravka. Logitech misevi i tastature imaju 1 god. garancije. A moze se naci solidan mis u cenovnom rangu 600-900 din. sa sve garancijom. Tastatura takodje.
Tako da i to moze biti kao opcija.
choi je offline  
Stara 1.3.2007, 1:10   #176
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
choi kaže: Pregled poruke
Mala ispravka. Logitech misevi i tastature imaju 1 god. garancije. A moze se naci solidan mis u cenovnom rangu 600-900 din. sa sve garancijom. Tastatura takodje.
Tako da i to moze bitit kao opcija.
600 i moze, 900 ako pretekne. Pa i ja koristim opticki od cca 500 din i nista mu ne fali.
glitch je offline  
Stara 4.3.2007, 0:28   #177
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Danas sam uplatio, nije neka suma ali to je ono shto sam trenutno mogao.
Bojan je offline  
Stara 4.3.2007, 2:56   #178
MaliZmaj
Član
 
Član od: 21.2.2007.
Poruke: 122
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

imam vise pitanja u vezi ove teme
1.kako vrsite uplatu i na koji racun?
2.kolika suma treba da se uplati?
3.do kad traje ova akcija i kom domu poklanjate komp
4.da li cete ovu akciju i dalje sprovoditi i poklanjati jos ovakvih racunara i ako cete to raditi po kom principu cete odredjivati kome racunar treba pokloniti

ovo je jako lepo sa vase strane i ja cu ovu akciju podrzati koliko god budem mogao a sve ovo vas pitam da ne bih morao da citam predhodnih 200 poruka i jos jednom VELIKI
MaliZmaj je offline  
Stara 4.3.2007, 3:11   #179
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Citat:
MaliZmaj kaže: Pregled poruke
imam vise pitanja u vezi ove teme
1.kako vrsite uplatu i na koji racun?
2.kolika suma treba da se uplati?
3.do kad traje ova akcija i kom domu poklanjate komp
4.da li cete ovu akciju i dalje sprovoditi i poklanjati jos ovakvih racunara i ako cete to raditi po kom principu cete odredjivati kome racunar treba pokloniti

ovo je jako lepo sa vase strane i ja cu ovu akciju podrzati koliko god budem mogao a sve ovo vas pitam da ne bih morao da citam predhodnih 200 poruka i jos jednom VELIKI
Razumem te...

1. http://www.sk.co.yu/forum/showpost.p...&postcount=152
2. Koliko god ko može
3. Dok se ne sakupe sredstva. Još nije odlučeno kome domu, ali je to mislim najmanji problem. Mnogo ima domova bez računara.
4. Zavisi od toga, kako ova akcija prođe.


moji predlozi...

1.) Da se tema uvrsti u bitne, kao što Simke reče.
2.) Da se edituje prvi post (bilo od strane Simketa, bilo od moderatora) u kojem će stajati popunjena uplatnica sa svim potrebnim informacijama.
bobi je offline  
Stara 4.3.2007, 15:05   #180
MaliZmaj
Član
 
Član od: 21.2.2007.
Poruke: 122
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Cool Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

HVALA PUNO
MaliZmaj je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com