Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Upravljačke simulacije

Upravljačke simulacije Menadžeri, tycooni, "mali bogovi" i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.2.2010, 23:43   #1
dzigula
Novi član
 
Član od: 1.8.2009.
Poruke: 19
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom OpenTTD

OpenTTD је слободна игра инспирисана популарном управљачком симулацијом Microprose-а. Налазите се у улози менаџера шпедитерског предузећа и имате за циљ да остварите што већи профит али и да организујете вашу саобраћајну мрежу што ефикасније такмичући се са другим предузећима преко Интернета, у локалу или са рачунаром.


Може се преузети одавде.
Поред наведеног потребни су графика и звук који могу бити из TTD-а или слободни (графика и звук - отпаковати их у data директоријум игре).

Пошто се ближи излазак верзије 1.0, хтео бих да вас замолим да уколико (боље речено када) приметите грешку у српском преводу или имете јаснији превод пошаљете га преко пп, поставите овде или се, на крају крајева, прикључите превођењу.
dzigula je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2010, 0:41   #2
BooQy
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Titograd
Poruke: 30
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: OpenTTD

Probao sam tada aktuelnu verziju, pre par meseci, i odlična je TT je bila jedna od onih savršenih igara.
BooQy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2010, 1:08   #3
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: OpenTTD

Citat:
BooQy kaže: Pregled poruke
Probao sam tada aktuelnu verziju, pre par meseci, i odlična je TT je bila jedna od onih savršenih igara.
Играо сам ТТ пре 10 година и сад пре пар месеци узмем опет да играм, и узмем да правим путеве и толико се изнервирам што за сваки квадрат глупог пута на неравној површини морам да подижем/спуштам терен и остале глупости јел могуће да је то тако очајно решено. Мислим да је тако било и у Rollercoaster Tycoon, а поред њега сам проводио месеце играња, јел могуће да ми то тад није сметало, а сада одједном смета. Размазили нас са новим играма па то ти је
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com