Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.4.2010, 22:17   #1
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Battle of the Immortals

Battle of the Immortals je novi F2P mmorpg, trenutno je u Closed beta fazi koja će da traje do 30-og aprila. Beta key nije potreban, sve što treba da se uradi je da se napravi account i da se aktivira tako što ćete kliknuti na Apply for Beta na glavnoj stranici. Igra ima 5 klasa:

Berzerker(Warrior)

Champion(Paladin)

Slayer(Assassin)

Magus(Mage)

Heretic(Healer)

Igra malo podseća na Diablo 2.
Ovde napravite i aktivirajte account: http://boi.perfectworld.com/
Ovde pogledajte kratak gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=qNxM8qKP-Ew
Tražite na njihovom forumu u Suggestions sekciji da nam daju evropski server radi manjeg laga
Open Beta bi trebalo da počne 4-og maja.
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 22:33   #2
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Beta key nije potreban, sve što treba da se uradi je da se napravi account i da se aktivira tako što ćete kliknuti na Apply for Beta na glavnoj stranici.
Zapravo treba CB key...na sajtu igre se prijavis za betu, registrujes se na http://www.perfectworld.com/ i cekas mail sa kljucem. Kad ga dobijes odes na my account na PerfectWorld sajtu gde imas opciju redeem beta keys i samo copy/paste key koji dobijes u mailu. I da igra nije full 3D...nesto izmedju 2D i 3D...tj. 2.5D..
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 22:40   #3
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Zapravo treba CB key...na sajtu igre se prijavis za betu, registrujes se na http://www.perfectworld.com/ i cekas mail sa kljucem. Kad ga dobijes odes na my account na PerfectWorld sajtu gde imas opciju redeem beta keys i samo copy/paste key koji dobijes u mailu.
Нетачно, баци поглед на ову тему: http://boi-forum.perfectworld.com/showthread.php?t=7751
Тако сам ја правио налог и могу да уђем у игру.
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 22:43   #4
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Lol u pravu si...izgleda da nije odziv igraca bio preveliki pa pustili accounte bez kljuceva u CB...
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 23:01   #5
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Lol u pravu si...izgleda da nije odziv igraca bio preveliki pa pustili accounte bez kljuceva u CB...
Заправо одзив играча је такође велик, први сервер је стално Crowded или Busy док је други сервер већину времена Great мада и он некад буде попуњен као први. Још да напоменем да оба сервера имају 8 реалма
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 23:23   #6
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Lol u pravu si...izgleda da nije odziv igraca bio preveliki pa pustili accounte bez kljuceva u CB...
Za razliku od mnogih CB koje sam igrao ,,BOI,, je CB dočekao potpuno spreman.Igram od početka CB i mogu samo da pohvalim čitav PW tim.(zato su i dali svima da udju u CB jer igra ima mnooogo da se istrazuje,kraftuje.... i odmah su počeli sa 2 servera)Slušaju mišljenja igrača i rade na tome,glavne 2 zamerke su bile nemogućnost kretanja sa WASD i bot sistem na 60-om lvl ( slično kao u Jade Dynasty ), u svakom slučaju sada piše kad se ulogujete za otvaranje igre da se radi na tome da se to namesti po želji igrača. A sad malo o igri :

1. za sad nema WASD kretanja ali obećavaju da će biti
2. igra je u 2D fazonu ( nema horizonta i neba )
3. veoma optimizovana i sasvim solidna grafika sa dobrim animacijama oružja i skilova ( skoro svako oružje ima svoju animaciju-otvaranje,zatvaranje.bljuje vatru...)
4. cap LVL oko 150
5. svi dobijaju mounte koji su trajni ( konj,dinosaurus T-Rex, jednorogi lav,velika ptica...) a ako imate sreće u instanci može da se dobije i zmaj kao mount
6. svi imaju petove i svaki mob može da bude pet ( ima i zmajeva i vrlo simpatičnih mobova )
7. mobovi se brzo respawnuju i nema čekanja sem kod nekih bosova ali ...
8.veoma dobro uradjeno putovanje po mapi kao i u JD označi se mesto na mapi i odjašete tamo
9. do 31 lvl-a nema PVP-a a posle ... zavisi kako naletite na ostale,
10. PVP- ako ubijete 10 igrača koji su manji lvl od vas (10lvl-a i više)server vas automatski ubije i pošalje u zatvor na oko 60min ( znači nema gankovanja slabijih igrača ) u medjuvremenu dobijete crveno ime i mogućnost da izgubite iz torbe sve što nije boundovano ako vas neko drugi ubije
11. otvoren svet ( sem u instancama )
12. svaki server ima po 7-8 drugih servera ( realm )
13......
14. veoma dobra popunjenost oba servera i mogućnost za pt za instance i evente
15. veliki broj eventa svakog dana sa dobrim exp i nagradama
16. za par dana se lako stiže do 50-60 lvl-a za kasnije ne znam ( 61 mi je max ) pošto isprobavam sve klase
17. Pošto sam pre BOI-a igrao Allods, BOI mi je veoma veoma veliko i prijatno iznenadjenje i zaista topla preporuka za ako ništa drugo onda probu jer klijent nije veliki.....
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2010, 1:41   #7
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Nice...nisam probao, ali videcu ovih dana ako stignem da upadnem probe radi. PWE je jedan od boljih publishera f2p igara danas i dosta rade na svojim igrama...gm podrska je vrhunska, eventi, CS su u granicama normale i imaju zavidan broj igraca na svim njihovim igrama. PWI je vec postao fenomen. Nije mi najasniji potez sa pustanjem svih acc u CB...nije poenta da u ranoj fazi degustiranja igre serveri budu prepuni vec da se oni kojima se igra svidi i koji stvarno imaju zelju da je testiraju potrude da uzmu kljuc i odrade beta test kako treba. Ali boze moj neki plan postoji pa koji god da je nebitno...dok je igra dobra.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2010, 8:09   #8
Macak Mackin
Veteran
 
Član od: 4.12.2006.
Lokacija: K.O.T.O.R
Poruke: 623
Zahvalnice: 135
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Macak Mackin
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Ma ovo je pravi f2p za tebe....reko si mi da trazis nesto tako ...
Meni se uopste ne svidja ,nemogu da zamislim sebe da upravljam ovim likom kao sa marijonetom ,ali ne kazem ja da je losa igrica nego ja ne volim f2p...
Macak Mackin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2010, 18:58   #9
jpriest
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 37 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Igra malo podseća na Diablo 2.
yay Probacu je samo zbog ovoga. Nece skoro D3...
jpriest je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2010, 20:11   #10
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Probao sam...dogurao do 23lvl i deinstalirao. Ne lici na D2 vec podseca na Talisman online. Slatko sam se smejao na lude mobove, mountove i equipment. Simpa je, ali nije za mene.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2010, 23:09   #11
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Mali dodatak:

18. svako kraftovanje zavisi od ,,sreće,,( lepo su se dosetili ) ali bez problema može da se dostigne lvl3 krafta ( 5 je max a kasnije 8 )

19. item shop nije presudan za pvp

20. igrač dobija platu u zavisnosti koliko provede online, za platu se mogu kupiti i neke stvari iz itemshopa od bezveze do vrlo korisnih

21. kao i u svakoj igri ovog tipa grind je zastupljen što kroz kvestove što zbog itema ali moram priznati poprilično je brz grind ( za kvestove )

22.nagrade u kvestovima su dosta dobre pogotovo za kraftovanje do 3 lvl-a

23.i dalje nisam naišao na bilo koji bug...

24.eeeh da častili su sve igrače u CB sa po 5000zen-a ( oko 50$ ) da se potroši u CB i isprobaju razni itemi ( za mene najvažniji je bio reset statsa )
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2010, 8:26   #12
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Ortak i ja smo se bash naprazili kad smo videli one fore sa armorima\skilove bla bla,reko ovo ce biti brutalno! Onda smo instalirali ^^
-kamera WTF?
-kretanje WTF?
-orijentacija WTF?
-game play WTF?
i posle 5-10min UNINSTALL!
Igra moze da bude zanimljiva ako je igrash da ubijesh vreme ono ko single player...
Zivo me zanima sta su mislili kad su rekli PvP hardcore mmo lol ,mislim lol jel mozete da zamislite guild war,PK sa onim PRO kretanjem i kamerom? XD
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2010, 13:39   #13
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Ortak i ja smo se bash naprazili kad smo videli one fore sa armorima\skilove bla bla,reko ovo ce biti brutalno! Onda smo instalirali ^^
-kamera WTF?
-kretanje WTF?
-orijentacija WTF?
-game play WTF?
i posle 5-10min UNINSTALL!
Igra moze da bude zanimljiva ako je igrash da ubijesh vreme ono ko single player...
Zivo me zanima sta su mislili kad su rekli PvP hardcore mmo lol ,mislim lol jel mozete da zamislite guild war,PK sa onim PRO kretanjem i kamerom? XD
Ти и ортак сте требали да се обавестите мало више о тој игри онда.. игра није ко стандардни mmo већ је isometric 2.5D mmo.. тако да онај ко воли овакве игре ће се снаћи без проблема са камером и кретањем
Где си видео то за "PvP hardcore mmo"? Ја баш сад гледао и нигде не могу да нађем да су то написали
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2010, 20:21   #14
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Ти и ортак сте требали да се обавестите мало више о тој игри онда.. игра није ко стандардни mmo већ је isometric 2.5D mmo.. тако да онај ко воли овакве игре ће се снаћи без проблема са камером и кретањем
Где си видео то за "PvP hardcore mmo"? Ја баш сад гледао и нигде не могу да нађем да су то написали
Bez sekiracije jesmo,bash smo jedva cekali da dodje i stvarno smo ocekivali bar da bude prosecna...Pazi to sto je izometriski ono sta znam meni je to bezveze al ko sto kazem ko voli neka djuska ali neznachi da mora da ima retardirane komande, reci i sam koliko bi uzbudljiviji gamplay bio da ima w.s.a.d?
A za Hardcore PvP pweh pa imash to u interviju + u news
Samo kazem da su se nalupali sa tim hardcore PvP ++ nedostatak ideja <samo pogledati mountove> ovo ce ljudima koji prvi put probaju PWE igru izgledati OK ali nama koji igramo PWI ili JD izgelda malo jadno
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2010, 21:09   #15
jpriest
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 37 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Brate sta da ti kazem, totalno si promasio igru. Imas gomilu ne-iso mmo igara pa biraj. Meni ama bas ni malo ne nedostaju WASD komande. Je li Diablo ili bilo koji drugi vredniji h&s imao WASD komande? Ne. Je li igra bila krs zbog toga? Naravno da ne... Sto se mene tice ne moraju ni da ubacuju WASD. ISO 2D bre Tacnije 2.5D...
jpriest je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2010, 1:15   #16
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
jpriest kaže: Pregled poruke
Brate sta da ti kazem, totalno si promasio igru. Imas gomilu ne-iso mmo igara pa biraj. Meni ama bas ni malo ne nedostaju WASD komande. Je li Diablo ili bilo koji drugi vredniji h&s imao WASD komande? Ne. Je li igra bila krs zbog toga? Naravno da ne... Sto se mene tice ne moraju ni da ubacuju WASD. ISO 2D bre Tacnije 2.5D...
lol diablo je jedno a BOI drugo,kako mozesh da poredish mmo i single
Uglavnom nebitno skroz,ukusi se razlikuju
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2010, 10:27   #17
jpriest
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 37 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Controls and Key Bindings – A large number of our players have expressed the absolute need for WASD movement. I know that some of you guys in the community are saying, “This game does not need WASD movement, just click you noobs.” To each their own, at the end of the day, another person playing BoI means another potential tank for your party, or another member for your Hexagram Array group. There’s no need to flame someone based on their control scheme preference. Anyways, off of that tangent. Another huge request we’ve seen is for TAB targeting, or simply the ability to re-bind your keys entirely. WASD movement is already done and in testing phase, we have also already rebound all of the interface keys. B will soon open your bag, M will soon open your local map, and TAB will be your new targeting key. Now in terms of fully customizable key binding, we’re not there yet, but I can assure you that the development team knows you want it, and will hopefully come sometime in the near future.
jpriest je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2010, 14:46   #18
Rolle
Član
 
Član od: 20.4.2009.
Poruke: 98
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
lol diablo je jedno a BOI drugo,kako mozesh da poredish mmo i single
Veoma lako,upravo je taj Diablo dobijao daleko veci smek kad se igrao u multyplayer-u...Paladin i jedan Nekromanser i vatromet moze da pocne.
Rolle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2010, 0:57   #19
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
Rolle kaže: Pregled poruke
Veoma lako,upravo je taj Diablo dobijao daleko veci smek kad se igrao u multyplayer-u...Paladin i jedan Nekromanser i vatromet moze da pocne.
Pa dobro nesumljam,ali onda ide pitanje zasto nije zaziveo u multy? Pazi poceli smo da pricamo o glupostima jer svako ima neki svoj fazon ,slichan primer igrao si *Sacred* <verovatno> igra je perverzija i ima mogucnost igranja u mrezi...zasto nije zazivela? Djavo ce ga znati lol, vecina ljudi koji se prze na mmo je rekao shitina i igra nije proshla,kratko i jasno a opet imas gomilu korejskog smeca tipa *Metin2* koji ne da je losh mmo nego je katastrofa po svakom pogledu pa opet gomila ljudi igra
Nema tu pravila matori ,ono ja kazem da se BOI meni nesvidja zbog <gore sam naveo> sto naravno nemora da znaci da je losh,nekome se mozda bash sbog toga svidja...Jednostavno igravshi PWE igre ocekivao sam mnogo vishe od onoga sto smo dobili i to je to
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2010, 14:20   #20
jpriest
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 37 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Battle of the Immortals

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Pa dobro nesumljam,ali onda ide pitanje zasto nije zaziveo u multy?
Nije zaziveo?? Ljudi ga i dan danas, 10 godina nakon izlaska igre, igraju na Battle-netu...
jpriest je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle, boi, immortals


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
LOTR - The Battle for Middle Earth 2 Do@ OldSchool Strateške igre 196 7.1.2014 21:21
Battle Knight Nemanja_NS Mrežne igre 1 10.10.2009 10:22
Battle of Britain 2 проблем Ghost Simulacije vožnje 3 16.7.2008 1:43
Starcraft battle net AcMilan91 Mrežne igre 3 22.4.2008 18:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com