Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.7.2011, 10:21   #1201
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: World of Tanks

Meni je onaj T-18 do zla boga ruzan razbio sam ih 4 sinoc sa SU-85B dok me jedna T-28ica nije dotuka
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 11:03   #1202
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

nisam dugo igrao i evo sad vidim neki nov patch. i super bonusi bas kad sam se ja vratio
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 12:50   #1203
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nisam nesto imao vremena da igram ovih dana i juce odmah posle patcha odigram par partija i evo rezultata
http://imageshack.us/photo/my-images/197/shot055.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/97/shot056j.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/190/shot059s.jpg/
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 16:35   #1204
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
apsolutno se slažem... jedini cilj je iznuđivanje novca...

videćemo šta će biti kad neko ozbiljan napravi pravu igru, ovaj wot nam je samo uvod za neki aaa naslov. nema više tu izvlačenja: pa besplatno ti je, šta se buniš? kad platiš onda nije besplatno, itekako nije... šta 30e za tenk da dam? aha, toliko košta cela igra neka... znate što nisu izdali igru da se kupuje nego je pay2win mod? e pa zato što je niko ne bi kupio. sad ljudi igraju po principu: što je džabe i bogu je drago, al videćemo šta će biti kad izađe neka prava igra.
Menadzment firme je napravio savrsen potez, ne mogu prodavati igru jer ne postoji izdavac koji bi prihvatio da prodaje mrezni mod sa samo jednom varijantom borbe (Deathmatch) ali zato su ponudili da prodaju pay2win varijantu po ceni AAA naslova i to funkcionise. Ne bih me iznenadilo da vec sada neka velika kompanija ili kompanije, u tisini, razvijaju naslov sa identicnom temom.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 1:51   #1205
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja se iskreno nadam da će se neko opametiti i napraviti krštenu igru sa tenkovima... Godinama sam čekao da izađe takva igra, i dobijem ovu sprdnju... No Bože moj... Od nečeg mora da se krene...
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 2:25   #1206
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

poboljsavaju se sa svakim novim patchom, ali to sve jako sporo ide...
illidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 2:48   #1207
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
Ja se iskreno nadam da će se neko opametiti i napraviti krštenu igru sa tenkovima... Godinama sam čekao da izađe takva igra, i dobijem ovu sprdnju... No Bože moj... Od nečeg mora da se krene...
Ja ne znam sta si ti ocekivao, pa si razocaran?

Ako umes bolje, izvoli, napravi, a pritom napravi i ekonomski odrziv model prodaje. Pritom, napravi 110+ tenkova, dvadesetak mapa, podigni servere...

Ovde se uopste ne radi o tenkovima osim sto su eto takvi modeli i developerima se ucinilo da ce to da prodaje igru, a mogli su staviti i borbu bagera recimo
Igra je klasicna pucacina iz prvog i treceg lica kombinovano.

Ako si ocekivao simulaciju tenkova, onda bolje odmah prekini sa ovim, imas prave simulacije tenkova pa skini to i cepaj

Ili ti se ne svidja model po kome prodaju igru? Kako bi ti to uradio?
Ja i jos mnogo ljudi sigurno ne bismo igrali igru da je p2p...

Da se vratim na igru:

Ovako rade pravi scouti, a ne samoubice:


Uploaded with ImageShack.us

A evo kako se ne igra CW:



Uploaded with ImageShack.us
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 3:06   #1208
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ovaj post je dostojan jednog tinejdžera. ne mogu ni da se upustam u njegovu analizu koliko je besmislen.
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 4:20   #1209
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
ovaj post je dostojan jednog tinejdžera. ne mogu ni da se upustam u njegovu analizu koliko je besmislen.
Dok je tvoj prethodni post izuzetno smislen, pun argumenata...

Ponasas se kao da te neko silom tera da igras ovu igru, svaki cas ti nesto ne valja, iako realno nemas ni jedan argument kojim bi to dokazao.

Ne valja ti grafika, nije dobro optimizovana, ima laga, igra je p2w, programeri ne valjaju, preskupo je... da skratim, ni jedan segment igre ne valja, ali je i pored toga igras... Sigurno si neki mazohista...

Ako je moj post dostojan jednog tinejdzera, tvoje ponasanje je dostojno jednog zrelog petogodisnjaka.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Nikola16789 na korisnoj poruci:
bobiv (2.7.2011), Doolio (2.7.2011), proWOTplayer (2.7.2011), simets (2.7.2011), Zemunelo (15.7.2011)
Stara 2.7.2011, 9:44   #1210
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

nikola je u pravu, zameras igri koja nije simulacija tenkova to sto nije simulacija tenkova. igra je objektivno dobra per se, ti si ocekivao neki drugi zanr ocigledno, kada izadje igra iz tog zanra, onda nju kritikuj. ne mozes kritikovati realnost u wormsima ili u nba jamu. naime, interesovalo bi me da vidim da taksativno odgovoris nikoli na stvari koje je izneo u postu, ne da ga analiziras, vec cisto da odgovoris iako mozda smatras da je to samo po sebi jasno, ja ne vidim sta je glupo, lose, tendenciozno ili pristrasno covek rekao (nista maliciozno, zaista me zanima, ne vidim nit).

ja cekam simulaciju voznje godinama, pa je nema. ali necu zato da pricam da je nfs losa igra kad nije, iako se meni nimalo ne svidja. nije fer ocenjivati igru po faktorima koji su za nju irelevantni. ono, das keca za grafiku u tekstualnoj avanturi.

ja zaista ne vidim u cemu je problem sa world of tanks, jedna od retkih p2w igara kod koje to p2w nije uopste imperativ za udobno igranje. ima brdo tenkova i ostalih srodnih masinica, fin grind i zelja za unlockovanjem i napredovanjem, solidna kastomizacija (ovaj top, onaj top, trte mrte), dobro dodeljene uloge u mecu, zarazan gejmplej, taktika, dobra grafika, patchevi na redovnoj bazi dodaju dosta stvari (cime se ne moze pohvaliti mnogo igara) itd itd itd. igra pruza ono sto za sta je namenjena sasvim korektno. sto se tice platnog sistema, takodje ne vidim u cemu je problem, kao da se na nizim tierima ne igra igra(?)... ja idem okolo sa t-28 i igram se ko zmaj, zaista nije u redu reci kako je jedino, ne znam, maus, vredan igranja, pa se kao ne racuna nista ispod u igranje (??). ne mogu da se setim ko je rekao, treba ti ne znam koliko partija za kv, pa kad se podeli, ispada da ti je vreme bezvredno (???). mislim, pa valjda igras te partije jer ti se, ono, igra. ako ti se ne igra i na to gledas samo kao na nuissance grind, onda se tebi ne svidja igranje, ne znam, zaista ne vidim logiku da bi se tako nesto reklo. ko kad bi za kvejk rekao 'eto, cak sam i platio, a nemam otkljucan poslednji nivo nego moram da predjem sve pre toga'. meni bi bilo sasvim okej da je izasla singlplejer igra koju platis i u kojoj moras igranjem da unlockujes tenkove, ne vidim problem tu, taj segment je prisutan u svakoj igri, dal su tenkovi, pare, nivoi, staze za trke, kole, avioni ili nesto petnaesto. voleo bih da mi pojasnite ovo jer mi nesto ocigledno promice. tesko je diskutovati na netu, mozda moj post deluje trolovski ili ko zna kako, ali sam samo zbunjen i iskreno molim za obrazlozenje jer mi nije jasna vasa pozicija.

Poslednja ispravka: Doolio (2.7.2011 u 10:06)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
proWOTplayer (2.7.2011), simets (2.7.2011), Zemunelo (15.7.2011)
Stara 2.7.2011, 10:06   #1211
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: World of Tanks

Iskreno, meni čak pay2win ne smeta, jer ionako premium nemam. A ljudi što kupuju premium tenkove, blago njima, ali opet nemaju šta da traže protiv tier 9-10 klasičnih tenkova, a dotični premiju(n)mci će u 99% vremena upadati u borbe sa njima.

A da se u višim tierovima može igrati bez premiuma, može, ali mora da se kompezuje nekim tenkom koji zarađuje lovu, što malo zna da potraje.

Igra je sasvim ok, meni ne smetaju ni premium tenkovi, ni što se plaća premium za udobnije igranje, sve dok je igra zabavna i dok se sa KV-om mlate lepe pare
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 10:17   #1212
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

da, ali je i igranje sa kv-om zapravo igranje gde radis isto sto i sa, ne znam, is-7 (koji mozes da pazaris, iako bi bilo logicno u p2w igri da ne mozes, pa da sedis i places sto ne mozes da imas tier10 ili da das kintu. stavise, covek bi ocekivao da lik koji nije platio, ne moze da ima tenk od tiera 7 pa nadalje).

u mmo igrama koje cak kupis regularno i placas pretplatu, grind se svodi cesto na delatnost koja je monotona i besmislena i nema nikakve veze sa samim gejmplejom (npr rudarenje, branje cveca i ostalo), ovde cistim gejmplejom dolazis do sredstava. i opet ponavljam, zasto bi covek to shvatao kao gubljenje vremena i besmislen 'rad' kad igras igru isto ko sto je igras i na tier10.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
Alek (2.7.2011), Zemunelo (15.7.2011)
Stara 2.7.2011, 13:08   #1213
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja cu u potpunosti stati uz Nikolu u ovoj raspravi. Covek je 100% u pravu. Medjutim proWoTplayeru iznad mene ovakav post zaista nije trebao... Cemu prozivanje i ta odvratna rec nub... Totalno nepotrebno...
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 13:10   #1214
bobiv
V.I.P. Zvuk na računaru
 
Član od: 30.10.2009.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 906
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 146 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Uplatiš jedno 2 meseca premijum..
Onda lepo izgrindaš šta ti treba od tenkova..
Jedan dobar teškaš,jednu arty,medijum po neki i jedan td..
Lepo sve to nabudžiš u max..
Kasnije kad ti istekne premijum imaš punu garažu tebi dragih tenkova i
kad te neko zove u plotun igraš kao čovek..
Naravno ostaviš neki tenak koji fino zarađuje da bi održavo tenkove i to je to..A ko ima više love neka kupi lava i opušteno.
bobiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bobiv na korisnoj poruci:
Nikola16789 (2.7.2011)
Stara 2.7.2011, 14:39   #1215
Martok
Veteran
 
Član od: 24.1.2006.
Lokacija: U Gostima
Poruke: 844
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 302 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa wot je opasno blizu da bude Pay2Win. Bez premijuma je super tesko odrzavati T9-T10. Bez T9-T10 nema nista od CW a to je trenutno najzabavniji aspekt igre, bar sto se mene tice.
Martok je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 14:42   #1216
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: World of Tanks

Od sledeceg pecha najavljuju free platoon za 2 igraca
Znaci eto, cak ce i to moci da se igra bez premiuma.
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 14:44   #1217
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

pa t9 i t10 je tesko odrzavati i sa premiumom, ja mislim da je to vise 'working as intended' nego sto je p2w. jednostavno je predvidjeno da visoki tieri ne mogu sami sebe da isplacuju, da bi se igra igrala 'po celoj skali' non stop, a ne samo da stignes do endgame i igras kvejk. sto se mene tice, fantasticno resenje, kad samo pogledam wow npr, gde svako prolece kroz igru uz ukljucen tunnelvision, da bi srecno skakutao na max levelu. ko oni sto pohasaju hamburger u dva zalogaja i onda im kao pun stomak, a nisu ni okusili to sto su 'jeli'
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
proWOTplayer (2.7.2011)
Stara 2.7.2011, 15:33   #1218
GameFREAK
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Sabac - Beograd
Poruke: 254
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Meni licno uopste nije zanimljivo da igram random bitke sa t10 tenkom jer dobijem slom zivaca. Najjace tenkove cuvam samo za team company i CW, a u randomima igram uvek sa manjim tirovima, tako mi je zabavno. Krenete na sve grane sa svim nacijama i eto zanimacije sa ili bez premiuma.
GameFREAK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 19:12   #1219
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ja sam apsolutno zgrožen. ovakvi postovi nisu na nivou ovog foruma.
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 19:40   #1220
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

nesto mi nije jasno... drzak si, obracas se ljudima sa visine i uvredljivo, onda si zgrozen posle. pritom, nisi izdvojio ni dvadeset sekundi da napises konstruktivan post, te analiticki pobijes tvrdnje ljudi koji imaju drugaciji stav od tebe.

stavise, skrenuo sam paznju na nedostatak konstruktivne rasprave sa tvoje strane zamolivsi te da taksativno analiziras tacke u postu onog coveka, uljudno i bez zadnjih namera, jer ne vidim sta je toliko klinacki u njegovom postu i smatram da mu bar dugujes objasnjenje, ako ne izvinjenje. voleo bih da mi neko kaze sta je tu tacno za zgrazavanje i sta nije na nivou foruma.

ako mislis na prowotplayera (ili kako vec ide nick), ja tu mogu samo da kazem sta je moj utisak, a to je da covek prica 'domacinski' i impulsivno, ali ja tu ne vidim nikakvu malicioznost, stavise, izneo je par dobrih argumenata. ti si, sa druge strane, uspeo samo da zadrzis snishodljivi nastup engleskog lorda koji je nebitan za sustinu, a ne doprinosi diskusiji nimalo. ako mene pitas, to je provokativno, arogantno i predstavlja apsolutno nepostovanje sagovornika koji se, svako na svoj nacin, trude da vode diskusiju u pravom smeru.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com