Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.1.2011, 12:42   #1
virvirko
Novi član
 
Član od: 9.1.2010.
Poruke: 13
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Best buy štampač niže klase

Dakle ovako,traba mi štampač,kao što naslov kaže,uglavnom za tekst,kolor štampanje je sekundarno,negde oko 70-80 jura,ako baš nema ništa da valja za te pare onda maksimum maksimuma 100. Pošto o štampačima ne znam ama baš ništa, jako je bitno da punjenje bude što jednostavnije i jeftinije. Sve sugestije su dobrodošle...
virvirko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2011, 12:56   #2
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Određen forumom Re: best buy štampač niže klase

Ako štampa u koloru nije primarna već tekst, onda uzmi neki jefitin laser. Recimo Samsung ML-1660 on je oko 8000 Dinara. A ako je baš potrebna i kolor štampa za resto para do 100 Eura taman kupi neki HP "lebarnik" i to mu je to.

E sad što se tiče punjenja samsugu je nakon potrošene prve original toner kasete potrebno čipovanje koje košta od 20 Eura pa naviše (ko te kolko odere). I nakon toga toner košta od 1500 pa naviše (isto ko te kolko odere). Što se tiče HP "lebarnika" to ti je klasika, špic u ruke i samo tankiraj.
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2011, 12:12   #3
virvirko
Novi član
 
Član od: 9.1.2010.
Poruke: 13
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: best buy štampač niže klase

Koliko sam čuo,za neke postoje modifikovani drajveri pa ne mora da se čipuje. Jel ima takvih modela još u prodaji?
virvirko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2011, 13:24   #4
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Određen forumom Re: best buy štampač niže klase

Citat:
virvirko kaže: Pregled poruke
Koliko sam čuo,za neke postoje modifikovani drajveri pa ne mora da se čipuje. Jel ima takvih modela još u prodaji?
Ja za tako nešto nisam čuo...
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
štampač

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Laserski štampač: dvostrano, wifi, BW oko 200€ mr.marvin ŠDK - Ostale komponente 2 26.6.2010 21:59
Potreban štampač za kuću (mahom za tekst) Father Jape ŠDK - Ostale komponente 8 19.3.2010 23:56
C# - sistemske operacije, domenske klase, DBBroker... nikornla Programiranje 0 17.11.2009 3:45
Dva računara na jedan štampač Tomas Srbija Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 7.10.2008 0:48
Laserski štampač za štampanje fotografija Nergal ŠDK - Ostale komponente 5 3.10.2008 22:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com