Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.10.2016, 15:41   #121
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Odlicna je kampanja, samo je kratka.

zamisli mix half life 2 sa Portalom.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2016, 16:24   #122
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Question Re: Titanfall 2

Citat:
2SaiNt4U kaže: Pregled poruke
Odlicna je kampanja, samo je kratka.

zamisli mix half life 2 sa Portalom.

A kakav je MP?
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2016, 18:03   #123
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Odlican, drugaciji malo combat od keca, setupi su drugaciji, borba pogotovo sa titanima drugacije napravljena.

U principu, ko god se snalazi u sumanuto brzom action shooteru gde ce kombinovati fantastican parkour sa taktikom + twitch shooting, njemu ce ova igra da legne.

Onaj ko je navikao na flatline trcanje od zida do zida + nisanjenje preko puske, virkanje iza coskova bolje neka zaobilazi igru jer nema sta da trazi tamo osim da bude pinjata.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 2SaiNt4U na korisnoj poruci:
Isko (1.11.2016)
Stara 5.11.2016, 16:19   #124
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Konačno da uhvatim malo vremena i napišem par reči o samoj igri. Pretpostavljam da ću vući dosta paralela sa Titanfall 1, jer je to u neku ruku najbolji reper za uporedbu.

Ono što je još od vremena pre izlaska igre izazivalo pometnju i veoma različite kritike su promene koje su developeri pravili od prvog do zadnjeg closed/public beta release-a te se moglo čuti na jednoj strani kako je igra usporena, više liči na COD dok su drugi testeri davali feedback da je igra ubrzana... Sve u svemu, po mom zaključku developeri su poslušali testere, i naravili su kretanje fluidnim, slobodnim i brzim kao sto je to bilo i u jedinici.

Najvece promene su na polju "preseta" odnosno, vezanja ability-a uz fizičke modele. Naime, u kecu je bilo 5-6 fizičkih modela pilota ( u odabiru male/female ) i tri vrste šasije titana. Piloti nisu imali nikakve predispozicije, mogao si birati koji god Tactical želiš uz bilo koji model, dok su titani imali samo predefinisan broj dash-eva, kolicinu health-a, i core ability te se moglo birati koje oruzje da nose kao main hand, i ordnance (electric smoke, particle wall, itd.).
Sada, model pilota vezan uz Tactical tako da recimo pilot sa Cloak-om, ima najveći fizički model te je ujedno i uočljiviji dok ga koristi a pogotovo deluje kao veća meta kada se kreće bez cloack-a.

Od Tactical-a, tu je par novina u vidu:

- pilot sa grapple hook, (korisno za izbegavanje gužve ili brzo stizanje na objektive, ali ne možeš pucati dok ga koristiš),
- Phase shift - nestajete na dva sekunda, za to vreme ste u nekoj paralelnoj dimenziji na istom mestu na mapi, ne vidite protivnike ali imate vremena da osmislite gde ćete se namestiti/pojaviti kada završi phase shift,
- Pulse blade - izbacujete nož sa pulse scan-om, koji traje desetak sekundi i otkriva pozicije neprijatelja u radijusu od 15ak metara
- Holo pilot - izbacite 3 holo projekcije vašeg pilota da se kreću u pravcu gde se krećete u cilju da neprijatelj otkrije svoju poziciju pucajući u holo projekcije.
- A-Wall - izbacite štit ispred sebe kroz koji možete da pucate ali neprijatelj ne može u vas (shield prima dmg, i može se uništiti)

Znači ove gore navedene stvari su sve vezane uz model pilota, dok se oružja i bombe/ordnance/pasivni skill mogu menjati po izboru.

Od bombi/gedžeta koji se mogu bacati sve je nekako istrpelo promene.
- Obična granata ili duži fuse ali veći dmg.
- Arc granata, mali dmg na pilotima ali ako pogodi blizu uspori pilota na sekund dva, kao da ga zalepi i to ne samo kretanje nego i pomeranje aim-a. Pri bacanju na titana, titan bude stunnovan, skine mu health, i poremeti mu vizir na par sekundi.
- electric smoke granata, AOE dmg, korisna za čuvanje prolaza kada capujete / branite objektiv, ili da bacite u gužvu kod titana.
- gravity star - shuriken koji kada bacite usisava sve u svojoj blizini (3-4m) i na kraju explodira. Takođe korisni za čuvanje objektiva ili napad na istu.
- Fire star - shuriken sa Fire AOE efektom.

Oružja pilota.

Prilično modifikovana sekcija takođe. U jedinici ste imali pistolj po izboru, main weapon koji je mogao biti SMG, LMG, AR, ili snajper i anti titan oruzje. Ovde imate dva slota za oruzje, i vaš izbor da li ćete koristiti Anti titan oružje + main, ili pištolj + main... Dok se pojavila i nova sekcija oružja "grenadier" u kojoj imate razne bacače granata, bacače nekih emp kugli, sidewinder rakete itd... (ovo je potpuna novina u TF)
Anti titan oružja su sada nešto moćnija, pogotovo protiv Doom-ovanih Titana.

Titani.

Drop vašeg titana je vezan za vaše izvršavanje objektiva, ne postoji tajmer koji će vam zagarantovano dati titana ako smrdite negde van svih događaja i ne radite objective.
Modeli titana su vezani uz main weapon, količinu dash-eva, core ability, ordnance jedan dodatni skill, i health. Tako da sada kao kad igrate neku mobu, kad vidite "heroja" znate kako funkcioniše, tj šta možete očekivati od istog, kakvu vrstu napada. Znači ne može više najbrži/najpokretniji Titan kao u kecu da nakači quad rocket i uključi dash core pa vas sabije u par sekundi, već ovde najbrži titan ima prilično slab main weapon, ali ima jak melee (katanu) i phase dash (nestanjanje i pojavljivanje u pravcu gledanja, sa putanjom od 30ak metara, dovoljno da vam se stvori iza ledja)
Svaki titan sada ima eletric smoke za skidanje pilota sa ledja, ili da ostavite AOE u uskom prostoru ako ste slabi sa health-om za neki otvoren fajt.
E sad, taj electric smoke nemate odmah kad udjete u titana, a takodje nemate ni shield kao sto je to bilo u kecu. Da biste dobili smoke, morate napuniti core ability do nekih 40% a to možete samo kad radite objektivu, ili dmg na pilotima i titanima. I tu su te znatne promene pri borbi, posto nema vise shielda koji se regenerisao ako ste uspeli da zabegnete iz combata i stojite negde 5 sekundi da vas niko nije pogodio (pa čak ni botovi koji su bili u Titanfall 1) shield vam se vrati na full, pa iako ste imali i 5 healtha ispod shielda, opet su vas morali dobrano oštetiti da vam skinu shield, pa tek onda health.
Ovde se shield dobija samo na jedan način, a to je uz pomoć baterije za titana. Bateriju možete uzeti samo kao pilot, i to na dva načina. Prvi je da istu ukradete iz pritivničkog titana, (pod uslovom da preživite penajnje na pritivnika i čupanje baterije) a drugi način je da je dobijete uz pomoć boostera (o boosterima ću dole u nastavku teksta). Bateriju kao pilot možete uneti u svog titana, ili je ubaciti u friendlny titana pa saborcu dati sheild, na vama je izbor.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku 2SaiNt4U na korisnoj poruci:
Isko (6.11.2016), Matches Malone (5.11.2016), Vlajk@ (8.11.2016)
Stara 5.11.2016, 16:20   #125
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Boosteri.

Ovo su perkovi koje aktivirate kada napunite deo skale za drop vašeg titana do određenog procenta, Generalno ovi perkovi menaju Burn Cards koje su bile u prvom delu.

Amped Weapons (Boost) - Supercharge your primary and secondary weapons. Cost: 80%.
Ticks (Boost) - Independent explosive drones. Cost: 65%
Smart Pistol (Boost) - Replaces your secondary when being used. Ammo reduced to 2x12. Directional locking, instakill in most cases. Cost: 60%.
Map Hack (Boost) - Reveal enemies to your entire team. Enemies glow red through walls. Cost: 70%
Pilot Sentries (Boost) - Anti-personnel turret. Cost: 72%
Battery Back-up (Boost) - Gives yourself a free battery. Cost: 80%
Radar Jammer (Boost) - Scrambles Enemy Radar. Cost: 40%
Titan Sentry (Boost) - Anti-Titan turret. 1 minute life time. Cost: 35%
Phase Rewind (Boost) - Phase Shift to a location visited shortly before activating Phase Shift. Cost: 25%
Hard Cover (Boost) - Places a 1-way particle shield. (Does not amp weapons) Cost: 20%
Holo Pilot (Boost) - Sends out 3 holo pilots in 3 different directions. Cost: 40%
Dice Roll (Boost) - A random boost is chosen on activation. Cost: 36%

U igri se više ne prikazuje Death counter, već samo kills, tako da i oni koji su gurali score 1/30 u Titanfall 1 mogu bez nervoze da pogledaju scoreboard

Sve u svemu, ljubiteljima fast paced action shootera, topla preporuka a ko se god ne snalazi u ponekad haotičnom kretanju, brzom umiranju i ponekad eliminisanju 3 protivnika u bukvalno sekundi predlažem da zaobiđu igru jer će se samo nervirati, pogotovo ako igraju sami da baš ni sa kime nemaju organizovano da igraju.

Sami modovi su korigovani, mislim da ni jedan nije ostao kao u originalu, ali opet ja sam uvek najviše igrao hardpoint i CTF, dok sam one bez nekog reda kao Attrition izbegavao.

Hardpoint je sada, Amped hardpoint.

- posle kepovanja kep pointa, možeš da boostuješ / ampuješ point tako što još jednom kepuješ isti (ovo ide sporije nego običan cap, a brzina zavisi kod količine igrača na istom) Ampovani hardpoint daje 2x tickete, ali čin svi napuste ampovani hardpoint on se polako vraća u običan. U principu, jedan hardpoint ampovan daje ticketa koliko i preostala dva ako nisu ampovani a drzi ih protivnik.

CTF

- CTF se igra do nešto kraćeg score-a, a zastava se ne vraća instant u bazu ako si ubio nosača i samo je dotakneš već treba nekoliko sekundi da provedeš oko zastave, i popuniš skalu za vraćanje iste.

Attrition

- pored standardnih gruntova, sada se pojavljuju i neki roboti veličine pola titana, koji nose nepto više poena a prilično su opasni i za titane i za pilote.


Ostale modove jos nisam bukvalno ni takao, osim Bounty hunter koji deluje interesantno, a o njemu cu vise kad odigram koju više...
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku 2SaiNt4U na korisnoj poruci:
Isko (6.11.2016), Matches Malone (5.11.2016), Vlajk@ (8.11.2016)
Stara 7.11.2016, 14:29   #126
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Question Re: Titanfall 2

Citat:
Titanfall 2 je zbilja odličan naslov koji pomalo odmiče od EA-ove standardne prakse: izašao je u nepogodno vrijeme; između Battlefielda 1 i Call of Duty: Infinite Warfare; neće imati Season Pass, plaćene DLC-ove ili mikro-transakcije, i generalno radi se o vrlo "velikodušnom" naslovu iz aspekta uloženog i dobivenog. Zapravo, Titanfall 2 je sve ono što inače nisu EA-ovi naslovi. Bilo bi šteta da zbog lošeg izbora datuma izlaska ne dobijemo nastavak.
- by Adria IGN


Znaci nema Season Pass niti mikro-transakcije nit DLCova????
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2016, 15:23   #127
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.357
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Nema, ali nigde se ne garantuje da će imati i besplatan dodatni content.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2016, 15:49   #128
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Hm, koliko ja znam bice DLCs, i Season pass ali u istom modelu kao i Rainbow Six Siege.

Onaj ko kupi season pass, dobija neke premium skinove, i nove titane/soldiere nedelju dana pre ostalih,(mozda cak i mape pre ostalih), te nece morati da ih otkljucava sa ingame valutom i to je to.

A mozda i gresim, no sigurno su najavili dodatni content koje ce biti free.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2016, 22:59   #129
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Titanfall 2

Citat:
decoy kaže: Pregled poruke
nema, ali nigde se ne garantuje da će imati i besplatan dodatni content.
Да гарантује се одавно да ће сав додатни садржај бити бесплатан.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2016, 9:13   #130
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

EA je jos ranije objavio da ce svi DLC biti free

Titanfall 2's DLC maps will be free


Mada posto prodaja igre ide vrlo lose (losije nego prvi deo)...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2016, 1:19   #131
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Zavrsih ovo pa da kazem nesto.Mozda nekog i zanima

Zadovoljan sam igrom ali ipak imam par zamerki.

Sama kampanja je super.Prica manje vise kao u svim FPS-evima ali je ok.Misije vode kroz raznolike mape koje super izgledaju.Veoma su lepo utegli Source engine.

Kao sto sam rekao lokacije su lepe i raznolike od sume do podzemnih postrojenja, nekih fabrika itd i svaka za sebe je lepa.Tako da je ova strana zadovoljavajuca.

Prica manje vise ok.Nista preterano, moze se izdeliti na 3 dela tj. 3 misije koje vuku sa sobom sve ostalo i to je to ali nije smorna (barem meni).

Napucavanjem sam pola pola zadovoljan jer automatske puske su lose po pitanju pogodaka u glavu tj. ne obara iz prve dok su snajperi prejaki pa izuvaju i vise nego sto bi trebali.Tako da sto se tice pilota celu igru sam se drzao snajpera i pred kraj shotka i snajp kombinacija dok za Titana iskljucivo Machine Gun, sve ostalo je sporo za moj ukus.

Grafika na solidna.Ima nekih sitnih bagova i problema sa teksturama ali to su sitnice.

To je to sto se tice nekih utisaka, a par stvari koje su mi zasmetale su:

-Kampanja je bas prekratka.Oko 8 misija koje bukvalno mogu da se prelete (oko 6 sati mi je trebalo da je predjem), a druga stvar koje mi je zasmetala tj vise mi je falila su "cutscenes" ili neki filmici posto ih ovde nema u opste.Taman uradim nesto i sad racunam ide neki filmic ili prica ili nesto u opste ono loading screen i evo opet krece igra na drugoj lokaciji.

Ali opet dobra igra u moru djubreta.Solidna 8/10 sto se mene tice.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MitraljezaC na korisnoj poruci:
buraz (9.11.2016)
Stara 10.11.2016, 4:40   #132
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Titanfall 2

Da li neko ima problema u MP-u gde mu igra nenormalno obara FPS? Radi odlicno i onda nakon nekog vremena postane neigrivo, igra pocne da stuca na svakih par sekundi i ne moze normalno da se igra nikako. Desava se i DC nakon odredjenog vremena. Desavalo mi se i tokom kampanje jednom. Ima li neko slicnih problema?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2016, 9:02   #133
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Neki od mojih drugara su imali slican problem, i povremeno problem da igra zastane na 10ak sekundi pa nastavi..

Ja na srecu nisam slicno iskusio, u 50h+ igre mozda je dva puta trznula igra na pola sekunde i to je to.... (a snimam skoro svaku partiju, koristim resurse maximalno)
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2016, 11:45   #134
sonofm
Član
 
Član od: 30.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 130
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 43 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Pentraksil,
ja sam sad ovde da bih video da li neko dozivljava istu stvar.
Puca povremeno (i single i mp).
Sad sam trazio na netu - pominje se mem leak, ali i ima drugih ideja.
Uglavnom ljudi spustaju settings i reinstailraju.
Nekom prolazi, nekom ne.
Probacu veceras.
sonofm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2016, 12:16   #135
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Titanfall 2

Citat:
sonofm kaže: Pregled poruke
Pentraksil,
ja sam sad ovde da bih video da li neko dozivljava istu stvar.
Puca povremeno (i single i mp).
Sad sam trazio na netu - pominje se mem leak, ali i ima drugih ideja.
Uglavnom ljudi spustaju settings i reinstailraju.
Nekom prolazi, nekom ne.
Probacu veceras.
Pokusaj teksture da smanjis malo. Meni poboljsava stvari ali opet ima stucanja. Nesto definitivno nije u redu.

EDIT: Pokusajte i sa updejtovanjem drajvera za Realtek ukoliko imate....moguce je da su problemi i zbog toga. Ja cu probati posle posla.

EDIT 2: Izgleda da je update drajvera malo pomogao, ali opet ima problema. Kao da je do samog servera, ko zna. Ali smanjivanjem tekstura moze da se igra bolje.

Poslednja ispravka: pentraksil (11.11.2016 u 1:06)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2016, 1:33   #136
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Nakon Battlefielda, napravili Bishke i ja jos jedan gaming song..


PAKLENI TITANI
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku 2SaiNt4U na korisnoj poruci:
pentraksil (11.11.2016), Skenderevo (13.11.2016)
Stara 11.11.2016, 9:03   #137
sonofm
Član
 
Član od: 30.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 130
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 43 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

"Pokusaj teksture da smanjis malo. Meni poboljsava stvari ali opet ima stucanja. Nesto definitivno nije u redu.
EDIT: Pokusajte i sa updejtovanjem drajvera za Realtek ukoliko imate....moguce je da su problemi i zbog toga. Ja cu probati posle posla.
EDIT 2: Izgleda da je update drajvera malo pomogao, ali opet ima problema. Kao da je do samog servera, ko zna. Ali smanjivanjem tekstura moze da se igra bolje."

Sve si tacno rekao, drzalo se bolje (duze), ali je i pucalo. Mozda je stvarno serv.
Sad mini pauza - produzeni vikend van kuce, pa kad se vratim mozda bude bolje.
Nadam se da hoce, dopada mi se.
sonofm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2016, 11:29   #138
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Titanfall 2

Malo utisci....Iako mi generalno odgovaraju sporije igre (ARMA III, Battlefield, Squad i slicni) moram priznati da mi je ova igra bas, bas legla. Probao sam i prvi deo (doduse jako kratko) i uopste mi nije prijalo. Bila je fina ideja ali nekako nije stimalo kod mene. Ali za dvojku mogu reci da sam odusevljen. Brza i zabavna akcija sa gomilom stvari za otkljucavanje i stemovanje (sto pilota, sto Titana)
Ukoliko se neko razmislja izmedju BF1 i ovoga, moja preporuka je ovo (iako su igre drugacije).....verovali ili ne ali to dolazi od BF veterana i velikog fana tog serijala (koji inace nije preveliki fan ovakvih brzih igara). Jos ako ostanu pri tome da ce DLC i ostalo biti potpuno besplatno onda je to jos veca preporuka
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2016, 22:33   #139
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Titanfall 2

Moze li neko da me uputi u to sta je onaj Regeneration i kako se aktivira? Otprilike znam sta je ali ne znam kako funkcionise u potpunosti. Nesto nisam ni na netu bas ukapirao najbolje.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
2SaiNt4U (13.11.2016)
Stara 13.11.2016, 22:40   #140
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Uradis regeneraciju, i resetuje ti sve setup-e, i unlocks koje nisi kupio za ingame poene. ali otvaras mogucnost za nove skinove koje ne mozes inace imati ako nisi gen 2,3,4,5,6 itd.

ostaju ti attachmenti za oruzja koje si vec otkljucao, to racunaj
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 2SaiNt4U na korisnoj poruci:
pentraksil (14.11.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
EA Origin star-duster Online kupovina igara 1202 4.3.2023 15:35
Call of Duty: Advanced Warfare dex3108 Akcione igre 538 8.9.2020 20:47
TitanFall Budimir_Trajkovic Mrežne igre 793 9.7.2016 14:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:36.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com