Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.11.2016, 22:23   #121
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Meni borbe sa letelicama bile jedan od najboljih gameplay elemenata koji su od igre napavili umesto standardnog COD-a nesto novo.

Posetiti Evropu, Titan i Mars je za mene bilo neverovatno, uz to vazdusne borbe iznad Plutona, Neptuna i Venere... Ne znam, meni ovde ima materijala da se napravi mnogo dublje iskustvo sa slicnim gameplayom, mada i ovako je bilo super.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2016, 1:59   #122
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Meni borbe sa letelicama bile jedan od najboljih gameplay elemenata koji su od igre napavili umesto standardnog COD-a nesto novo.

Posetiti Evropu, Titan i Mars je za mene bilo neverovatno, uz to vazdusne borbe iznad Plutona, Neptuna i Venere... Ne znam, meni ovde ima materijala da se napravi mnogo dublje iskustvo sa slicnim gameplayom, mada i ovako je bilo super.
tu se potpuno slazem,ovo ko da me je malo vratilo u detinjstvo kada sam mastao da budem svemirski pirat ili nesto slicno
pogotovo posete drugim planetama uz ovako dobru odradjenu grafiku ma ja gde god je bilo moguce ko malo majmunce zvero na sve strane i razgledo prostor i okolinu izmedju sebe,kad je meni bilo lepo na mojoj amd r7250 2gb ddr3 grafickoj mogu samo da zamislim kako to izgleda sa nekim pravcatim gejmerskim masinama
zbog toga bi i dao dobru ocenu za single kampanju u igri
gameplay je standardan al zato taj deo ekipe koji je bio zaduzen za scenografiju oni su bili na nivou zadatka
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2016, 16:06   #123
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Nikako da se vrati zlatno doba FPS-a kada su kampanje bile duge, teške i kvalitetne. Nekada je to bio podjednako bitan aspekt igre kao MP, ako ne i bitniji. Danas ga samo smandrljaju i forsira se MP jer, eto, lakše je da napraviš 10 kudikamo balansiranih MP mapa, 200 attachmenta i 1500 cosmetic upgradeova nego 10-15h dobre kampanje. Kada se setim CoD 1 i ekspanzije pa CoD 2, sjajne kampanje, sjajan MP.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Rkoma (11.11.2016)
Stara 11.11.2016, 18:39   #124
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Ja danas poceo malo da igram...Iskreno malo me i smara igra.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2016, 21:48   #125
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Probao sam narodnog MW Remaster, frejm mi leti od 60fps do slideshow-a.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2016, 21:49   #126
xCanEx
Član
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: tu negde
Poruke: 74
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 35 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Meni ovo nista ne valja...

Mada sam sam sebi kriv, koji ce mi to ripanje i slajdovanje po zidovima?

Nego reko da kupim... tu je COD4 remaster (ponadah se nekoj novoj mladosti..).... koji isto nista ne valja, laguje, secka nema nikog da igra, boje su konfuzija...katastrofa..

IW, bar meni, bi mogao biti zanimljiv(nisam igro BO3 u multi, ne mogu da sudim...)...ok navikne se covek na taj sajber fazon, ali hit registar je katastrofa, i ovde ne pije vodu prica da covek ne ume da igra pa ga drugi delju...nesto tu nije u redu...

Nadjoh nesto na netu oko te kompenzacije pinga i cele te price oko net koda, i registrovanja hita..ali da ne sirim...

Meni ovo uopste nije leglo (ceo paket..IW+COD4 remaster..), i ovo nije moj tip zabave...

Mozda ako srede nesto tokom vremena, bude druga situacija.....a mozda sam ja ipak samo za run and lean fazone...koji su majka...
xCanEx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2016, 4:36   #127
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Citat:
xCanEx kaže: Pregled poruke
Meni ovo nista ne valja...

Mada sam sam sebi kriv, koji ce mi to ripanje i slajdovanje po zidovima?

Nego reko da kupim... tu je COD4 remaster (ponadah se nekoj novoj mladosti..).... koji isto nista ne valja, laguje, secka nema nikog da igra, boje su konfuzija...katastrofa..

IW, bar meni, bi mogao biti zanimljiv(nisam igro BO3 u multi, ne mogu da sudim...)...ok navikne se covek na taj sajber fazon, ali hit registar je katastrofa, i ovde ne pije vodu prica da covek ne ume da igra pa ga drugi delju...nesto tu nije u redu...

Nadjoh nesto na netu oko te kompenzacije pinga i cele te price oko net koda, i registrovanja hita..ali da ne sirim...

Meni ovo uopste nije leglo (ceo paket..IW+COD4 remaster..), i ovo nije moj tip zabave...

Mozda ako srede nesto tokom vremena, bude druga situacija.....a mozda sam ja ipak samo za run and lean fazone...koji su majka...

Ja sam IW i obrisao sa PC-a odavno. MWR jos stoji, mada njega igra 500-1000 igraca preko dana (ja trenutno nisam medju njima).
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2016, 5:23   #128
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Citat:
xCanEx kaže: Pregled poruke
Nego reko da kupim... tu je COD4 remaster (ponadah se nekoj novoj mladosti..).... koji isto nista ne valja, laguje, secka nema nikog da igra, boje su konfuzija...katastrofa..
Pa ja ne znam kome pored još uvek živih COD4 servera deluje isplativa rabota kupovine nekakvog obogaljenog remastera koji čak ni ne dolazi sa svim mapama iz originala i uz to je deo ucene da se kupi još jedan naslov? COD4 servera još uvek ima, patch za poslednji funkcionalan COD4 Punbuster postoji... Zašto bi iko kupovao IW samo zbog COD4 remastara pored svega toga
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2016, 7:37   #129
xCanEx
Član
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: tu negde
Poruke: 74
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 35 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Pa ja ne znam kome pored još uvek živih COD4 servera deluje isplativa rabota kupovine nekakvog obogaljenog remastera koji čak ni ne dolazi sa svim mapama iz originala i uz to je deo ucene da se kupi još jedan naslov? COD4 servera još uvek ima, patch za poslednji funkcionalan COD4 Punbuster postoji... Zašto bi iko kupovao IW samo zbog COD4 remastara pored svega toga
IW sa ili bez COD remaster nije za kupovinu, trenutno...a mozda i u buduce ukolike sve to lepo ne ispeglaju, upitno je sta ce se na dalje desavati sa oba naslova..tako da tvoji komentari stoje.

COD4 servera ima, anticheat podrske nema (to sto ces da pastujes zadnji validan pb folder, ne znaci nista osim sto ces moci da pokrenes igru na takvim serverima...batali to...) samim tim ta igra za mene je mrtva. Jedina varijanta je da se igra (SD recimo..) sa ljudima koje poznajes/znas da ne varaju..sve ostalo je gubljenje vremena...

Moje razmisljanje je bilo da ce mi IW prijati (nisam zadovoljan...), i da ce COD4 remaster biti upeglan, sa korektnom i azurnom anticheat zastitom, i da ce to ljudi manijakalno igrati...(opet nije tako...).

Steta sto se tako sprdaju, sa necim sto je nekad bila fransiza sa postovanje.
Valjda ce im doci iz zadnjice u glavu, sada kad ih je konacno BF1 bukvalno oduvao (mislim, zadnji uspesan COD, BO2, je imao po 70-100k igraca, sada jedva da naguraju po 7-8k) mozda se dogodine vrate na pravi put videcemo....
xCanEx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2016, 22:33   #130
Crna_Strela_M93
Član
 
Član od: 15.2.2013.
Poruke: 32
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 13 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Ovo smece se moze uzeti za 15.5 Eur. preko g2a .
Crna_Strela_M93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2017, 0:58   #131
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Call of Duty: Infinite Warfare

Battlefield 1 dobija konkurenciju u sledećem Call of Duty naslovu, pošto je najavljeno odbacivanje Sci-Fi koncepta i povratak "korenima":

Citat:
This year’s entry in the Call of Duty series sounds like it will take a different approach than last year’s entry, Call of Duty: Infinite Warfare, and alter the trajectory of the franchise over the past few years. In an earnings release today, publisher Activision said its 2017 title “will take Call of Duty back to its roots.”
Cela vest: http://www.polygon.com/2017/2/9/1456...s-world-war-ii
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2017, 1:58   #132
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Ma nije problem u tome, BLOPS 3 je imao taj setting pa je opet bio dobra igra. Problem je što IW ne ume da napravi krštenu igru od kako su se raspali nakon MW2.
Ali svakako bi bilo lepo kad bi leakovi novog Sledgemahherovog naslova bili istiniti pa nas malo vrate u cold war eru.
I da otkače mikrotransakcije za non cosmetic iteme, ono je užas šta su uradili od igara.
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2017, 9:22   #133
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

IW je imao odlican SP deo, steta sto sve ostalo nije bilo na nivou...mozda bi trebalo i oni da probaju sa WWI sasvim sigurno bi napravili bolju kampanju nego sto je ono super sayan sr@#@E# u BF1
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2017, 11:33   #134
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.490
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

"povratak korenima" je glavna tema u igrama u 2017.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2017, 1:34   #135
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Layoffs hit Activision-owned Infinity Ward
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2017, 12:43   #136
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.666 puta na 1.059 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

U koliko bottlecaps se kladite da će se zvati samo, čisto: "Call of Duty" ?
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2017, 13:16   #137
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

ili Call of duty 1

ja dajem 50 Schmekles-a, (sto mu dodje oko 3000 Flurbos)
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2017, 9:04   #138
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Pa ovo je bre užas od igre. Svi jurcaju okolo sa auto shotguns i spamuju i užasan hitreg i lagcomp od njih prave mašine za ubijanje. A za ove sačmare Brecci iz Blops 3 je mala maca. Za nju si makar morao da imaš minimum skilla.
Kako su mislili da će ovo da prođe na tržištu stvarno mi nije jasno. Drago mi je da sam posle ko zna koliko vremena preskočio novi cod i sebi uštedeo pare.
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2017, 15:08   #139
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
Pa ovo je bre užas od igre. Svi jurcaju okolo sa auto shotguns i spamuju i užasan hitreg i lagcomp od njih prave mašine za ubijanje. A za ove sačmare Brecci iz Blops 3 je mala maca. Za nju si makar morao da imaš minimum skilla.
Kako su mislili da će ovo da prođe na tržištu stvarno mi nije jasno. Drago mi je da sam posle ko zna koliko vremena preskočio novi cod i sebi uštedeo pare.
Ja sam ovo bio uzeo zbog remastera koji je dolazio u paketu, i to odradio preorder na CDKeys...

Na kraju sam presao IW kampanju i odigrao po sat-2 multiplayera obe igre. Remaster je obicno smece koje nije dostojno da nosi ime originalnog Modern Warfare-a, a IW je jos vece djubre ako se izuzme solidna kampanja. Definitivno jedan od najgorih CoD-ova ikada.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2017, 15:27   #140
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Ja sam ovo bio uzeo zbog remastera koji je dolazio u paketu, i to odradio preorder na CDKeys...
Kao i veliki broj ljudi, ispada da im je to bio najveći selling point

Citat:
Na kraju sam presao IW kampanju i odigrao po sat-2 multiplayera obe igre. Remaster je obicno smece koje nije dostojno da nosi ime originalnog Modern Warfare-a, a IW je jos vece djubre ako se izuzme solidna kampanja. Definitivno jedan od najgorih CoD-ova ikada.
Kampanje u CoDovima nisam pipnuo od Blopsa 2, a i to sam odigrao jer nisam imao pametnija posla.
A posle ovo malo vremena u free weekendu usuđujem se da kažem da je ovo stvarno najgori CoD ikada - gori čak i od Ghosts. Pa sama konekcija mi je bila bolja u P2P MW3 nego ovde, ne mogu da verujem da 3 meseca nakon izlaska to još nisu ispeglali. Infinity Ward failed again
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty: Modern Warfare 3 nexexcalibur Akcione igre 1659 21.2.2018 15:24
Teme po abecednom redu [Update] dex3108 Akcione igre 27 19.1.2015 8:35
Call of Duty world war problem tokom instalacije wog326 Operativni sistemi 2 3.10.2010 4:57
Call of Duty 4 - Modern Warfare multiplayer pitanje wog326 Aplikativni softver 1 21.9.2010 11:43
Call of Duty world war dali mi masina podrzava?? wog326 Operativni sistemi 2 18.9.2010 9:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com