Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Osnovne komponente

Osnovne komponente Procesori, ploče, memorije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.1.2017, 22:29   #21
Shomlex
Novi član
 
Član od: 20.9.2015.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Windows mi troši previše trama ???

Citat:
Shomlex kaže: Pregled poruke
Evo i linka i od HWInfo :

https://drive.google.com/file/d/0B2b...ew?usp=sharing
Shomlex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2017, 22:39   #22
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Windows mi troši previše trama ???

Citat:
Shomlex kaže: Pregled poruke
Pa da kao sto sam i mislio ratio ti je x6 umesto x9, to u biosu podesi vidim stoji ti kao meni 333x6 u biosu ce ti vrv pisati multiplayer tako nesto samo promeni sa 6 na 9 i bice ti 3ghz....
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2017, 23:09   #23
Shomlex
Novi član
 
Član od: 20.9.2015.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Windows mi troši previše trama ???

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
Pa da kao sto sam i mislio ratio ti je x6 umesto x9, to u biosu podesi vidim stoji ti kao meni 333x6 u biosu ce ti vrv pisati multiplayer tako nesto samo promeni sa 6 na 9 i bice ti 3ghz....
Pa da kao što sam i mislio, moj bios nema tu opciju. Verovatno ipak mora da se updatuje
Shomlex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2017, 0:06   #24
Shomlex
Novi član
 
Član od: 20.9.2015.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Windows mi troši previše trama ???

AHAAA... Evo slike :

https://1drv.ms/i/s!AgGaSYPn86HvjwLwUPuFhZfSDEHR

CPU FSB Frequency : piše mi 333, i kada ga promenim na 334 onda dole umesto 2997MHz piše 3006MHz... Da li to smem da promenim ?

Našao sam i RATIO opciju, piše mi 8, ali nemam mogućnosti nigde da promenim na 9.
Shomlex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2017, 0:30   #25
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Windows mi troši previše trama ???

Citat:
Shomlex kaže: Pregled poruke
Pa da kao što sam i mislio, moj bios nema tu opciju. Verovatno ipak mora da se updatuje
Ne mozes da updajtujes bios vec se ubacuje drugi koji ima u sebi te micro codove da bi cpu koristio sve mogucnosti koje poseduje...

Citat:
Shomlex kaže: Pregled poruke
AHAAA... Evo slike :

https://1drv.ms/i/s!AgGaSYPn86HvjwLwUPuFhZfSDEHR

CPU FSB Frequency : piše mi 333, i kada ga promenim na 334 onda dole umesto 2997MHz piše 3006MHz... Da li to smem da promenim ?

Našao sam i RATIO opciju, piše mi 8, ali nemam mogućnosti nigde da promenim na 9.
mozes slobodno ja sam kod mene stavio sa 333 na 343 to mu dodje kao clockovanje samo ja nisam dizao voltaze jer se u to bas i ne razumem, no to sada nije ni bitno, ispod tog dela gde ti pise cpu fsb trebalo bi da pise i ratio opcije i tu pogledaj treba da pise cpu max ratio 9 ili 8 nzm glavno ce da pise, i ako pise npr da je max cpu ratio 9 a tebi stoji npr 5 ti kliknes na to i onda na tastaturi kliknes broj koji ti stoji kao max dozvoljeni i onda f10 save i reset i to bi trebalo da je to... I da ne vidim ti sliku sto si postavio,(koristi kada pises poruke gore opciju pored smajlija ima opcije prilozi klikni na to uploaduj slike koje hoces(do 3 max po poruci) i kada ih uploduje zatvoris taj drugi prozor kliknes opet u poruci prilozi i odaberes slike koje si uploadovao...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2017, 0:50   #26
Shomlex
Novi član
 
Član od: 20.9.2015.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Windows mi troši previše trama ???

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
Ne mozes da updajtujes bios vec se ubacuje drugi koji ima u sebi te micro codove da bi cpu koristio sve mogucnosti koje poseduje...



mozes slobodno ja sam kod mene stavio sa 333 na 343 to mu dodje kao clockovanje samo ja nisam dizao voltaze jer se u to bas i ne razumem, no to sada nije ni bitno, ispod tog dela gde ti pise cpu fsb trebalo bi da pise i ratio opcije i tu pogledaj treba da pise cpu max ratio 9 ili 8 nzm glavno ce da pise, i ako pise npr da je max cpu ratio 9 a tebi stoji npr 5 ti kliknes na to i onda na tastaturi kliknes broj koji ti stoji kao max dozvoljeni i onda f10 save i reset i to bi trebalo da je to... I da ne vidim ti sliku sto si postavio,(koristi kada pises poruke gore opciju pored smajlija ima opcije prilozi klikni na to uploaduj slike koje hoces(do 3 max po poruci) i kada ih uploduje zatvoris taj drugi prozor kliknes opet u poruci prilozi i odaberes slike koje si uploadovao...
A da zaboravio sam, evo ponovo slike :



Mada ne vidim ovde ratio ima kada uidjem u ovo CPU Specification piše 8, ali onako sivo je, ne da mi da ga promenim.
Shomlex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kompjuter, memorija, problem, računar, ram

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows Live Messenger? mick Aplikativni softver 532 19.11.2012 20:36
100 Useful Run commands for Windows (Shortcuts) wog326 Operativni sistemi 1 10.8.2010 13:45
Windows 7 BETA Mr.Eco Operativni sistemi 2277 20.2.2010 8:58
Windows installer nikolapfc89 Operativni sistemi 6 16.11.2009 0:13
Windows 8 saleSK Operativni sistemi 37 19.8.2009 11:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com