Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrici Test Drive

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.10.2007, 14:03   #11
Katmay
Light Painter
 
Avatar korisnika Katmay
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 211
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 136 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Predlozi za buduce testove? ako moze..

Citat:
Dusan_BG kaže: Pregled poruke
Ajde mi objasnite kako to da www.benchmark.co.yu, za koji verujem da zaradjuje manje od vas, ima vise testova i sto je jos bitnije znatno kvalitetnijih...
Internet i štampano izdanje nije isto. Na netu za neki običan uređaj možeš da napišeš deset stranica, da staviš deset fotografija ili koliko god ti zatreba. Praktično bez ograničenja, dok je kod časopisa potpuno drugačije.

Recimo, u novom Refoto, opisani su Nikon D3 i D300 sa pet puta manje teksta nego što je DPreview.com napisao samo kada ih je predstavljao. Mislim da su oba teksta kvalitetna ali, jednostavo, ne mogu da se porede iz već pomenutog razloga...

Meni su, recimo, tekstovi što je napisao Uzelac, u većini slučajeva bili dovoljni da se odlučim za neko parče hardvera dok, kada sam birao svoj fotoaparat, nije bio dovoljan ni jedan tekst ili test koji sam pročitao od raznih, što stranih, što domaćih autora.

Ima nas raznih. Nekome je dovoljno pola strane u časopisu, nekome strana a nekima nije dovoljno ni petnaest stranica na netu.

Znači, stvar je većinom subjektivna ali, ponavljam, internet i štampa ne mogu da se porede.

I, što se tiče Benchmarka, apsolutno nemam ništa protiv njih i redovno ih čitam.

Katmay je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Predlozi i sugestije za SK ezenkiel O SK-u uopšte 1 6.10.2006 1:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com