Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrici Test Drive

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.11.2007, 0:19   #1
donmarkon
Novi član
 
Član od: 10.6.2006.
Poruke: 19
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Koji headset kupiti?

Citajuci u poslednje broju SK video za oko mi je zapao test Media Tech head setova . Moja pitanja su da li su poslednja 2 modela stvarno tako upotrebljiva kao sto autor kaze (slusanje muzike i Za wow arenu) znaci nadam se da pod stavkom da je mic dobar ne spada da moram da se derem kao nenormalan da bi team m8 rekao e sad te cujem dobro

Bez uvrede ali ovo pitam jer kad sam kupovao racunar prosle godine birajuci hdd kupih samsungov 250 giga model koji je bio na testu sa vise modela i on je kao bio najbolji TJ taj model sam platio dosta skuplje tada od drugih koji su bili u ponudi tad ,na kraju se ispostavilo da je troma krdza koja je bucna kao prvi traktori ali radi ....

Zato molim ljude dobre volje itd da mi kazu da li da uzimam neki od ova 2 modela Delphini ili Draco ili nesto sasvim drugo a isto da ne bude mnogo skupo

I poslednje pitanje : Gde kupiti ove modele gledao sam na prezentacijama nasih dilera ali nisam nasao nista . Iz kraljeva sam a ovde je ponuda nikakva tako da ako ima neka prodavniva ili sajt jos bolje nas koji salje na kucne adrese itd bilo bi super da mi pustite na pm .

Unapred zahvalan.
donmarkon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2007, 2:23   #2
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koji Headset kupiti ?

Pa, pošto sam ja autor dotičnog texta, red je i da ti odgovorim i prenesem utiske "iz prve ruke". Da, model Draco je zaista izuzetan za te pare. Mikrofon je dosta bolji nego kod ostalih modela a i kvalitet zvuka samih sluški je sasvim korektan. Doduše, ja ih nisam isprobavao u WOW-u, nego u Skype-u, ali niko od sagovornika se nije žalio da me loše čuje. Što se nabavke tiče, tu ti već ne mogu pomoći, jer znam isto koliko i ti. Možda ne bi bilo loše da skokneš do sajta koji je naveden u info box-u pod stavkom "kontakt". Ako imaš još koje pitanje, samo izvoli!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2007, 3:25   #3
donmarkon
Novi član
 
Član od: 10.6.2006.
Poruke: 19
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Koji Headset kupiti ?

Rocker puno hvala na odgovoru . Ovako bio sam na sajtu prvo to mi je nekako najlogicnije bilo ali to je sajt distributera gde ima samo jedna strana sa koje moze da se skine katalog tako da je to corsokak .

Takodje sam bio na IT svetu ali na listi nema Media Tech kao filter proizvoda tako da jos jedan corsokak .

Jedino sad razmisljam da li da trazim neku drugu marku , ali to me dovodi opet do duge pretrage i listanja prozivoda mnogobrojnih firmi pa trazenje utisaka itd Bilo bi super kad bi mi predlozio nesto tako da kazem povoljno best buy. Slusam muziku dosta trenutno koristim wolkmen slusalice od w950 uvece kad je glasan zvuk veliko no no tako da mi trebaju neki head set sa dobrim cistim zvukom i solidinm mic koji moze da se nadje kod nasih

Unapred hvala na odgovoru
donmarkon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2007, 12:27   #4
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Koji Headset kupiti ?

Citat:
donmarkon kaže: Pregled poruke
Rocker puno hvala na odgovoru . Ovako bio sam na sajtu prvo to mi je nekako najlogicnije bilo ali to je sajt distributera gde ima samo jedna strana sa koje moze da se skine katalog tako da je to corsokak .
Imaš link Kontakt na dnu strane, gde se nalazi adresa i telefon firme. S obzirom da je Spark Technology uvoznik Media-Tech proizvoda, pozovi ih i pitaj gde mogu da se kupe njihovi proizvodi u mestu u kojem živiš.
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2007, 21:08   #5
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koji Headset kupiti ?

Citat:
donmarkon kaže: Pregled poruke
tako da mi trebaju neki head set sa dobrim cistim zvukom i solidinm mic koji moze da se nadje kod nasih
Unapred hvala na odgovoru
Pa ako ne uspeš da ih pronađeš u KV, možda bi najbolje bilo da postaviš pitanje u sobi "Šta da kupim". Pitanje je i koliko si para spreman da izdvojiš, kao i kakav tip slušalica bi ti najviše odgovarao.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2007, 21:28   #6
donmarkon
Novi član
 
Član od: 10.6.2006.
Poruke: 19
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Koji Headset kupiti ?

Neki best buy znaci nista preskupo
donmarkon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2007, 22:02   #7
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koji Headset kupiti ?

Citat:
donmarkon kaže: Pregled poruke
Neki best buy znaci nista preskupo
Rekoh ti, otvori temu ili iskoristi neku već postojeću u sobi "šta da kupim", više će je ljudi videti nego ovu ovde, a samim tim ćeš i dobiti više predloga, pa izaberi model koji ti se učini najzanimljivijim.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
donmarkon (13.11.2007)
Stara 25.11.2007, 23:24   #8
nesa24casa
Član
 
Član od: 15.12.2006.
Poruke: 193
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 33 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Koji Headset kupiti ?

http://itsvet.com/proizvod/altec-lan...dphones/97/109
i nista drugo
nesa24casa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
koji stampac kupiti? vladablazic ŠDK - Ostale komponente 0 2.9.2008 17:27
Koji kupiti od ova 2 Tošibina laptopa: A200-23U ili S5-13N, svi koji se razumijete odgovor I-day ŠDK - Prenosni računari 6 8.6.2008 1:42
Kupiti TOSHIBA Satellite A200-1CR ili neki drugi? gosn.prirodni ŠDK - Prenosni računari 5 20.6.2007 10:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com