Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu > Forum How-To
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Forum How-To Kako da izmenim redosled poruka u temi? Da li mogu da promenim naslov teme kada editujem poruku? Koliko mi treba postova da postanem „Starosedelac”? Kako funkcioniše lista ignorisanih korisnika? Pitajte sve što vam na forumu nije jasno i dobićete najbolji mogući odgovor

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2009, 17:43   #1
touch_master
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Brisanje tema i postova bez obavestenja?!!

Pre dva dana sam postavio temu Nedolicno ponasanje moderatora >dbaja< i sada ta tema ne postoji. Isto tako u njoj sam stavio link koji vodi do teme koju je dbaja spamovao sadrzajem koji nije vezan za temu i vredjao me. Zalbu sam poslao administratoru. On ili neko drugi je obrisao postove koje je dbaja pisao i temu "nedolicno ponasanje administratora" i odgovorio mi na moju zalbu da sam dao pogresan link. Znaci, samo je VojaM
Ad Ministrator napisao ovo u poruci - "Nisi dao dobar link". Ja taj link koji sam njemu dao stavio sam u temi koja je bila ovde "nedolicno ponasanje moderatora" i link je radio. Zasto nisam obavesten o obrisanoj temi i uredjivanju moje druge teme? Kakvo je ovo ponasanje? A ja sam lepo rekao u temu nedolicno ponasanje moderatora da sam slikao - napravio screenshotove foruma...
touch_master je offline  
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Brisanje tema iz telefona (Nokia N73)? Mihaela Programi za mobilne telefone 13 7.10.2008 5:12
Promene u sobi "Kvarovi" i uputstvo za postavljanje tema Rocker Kvarovi 0 11.2.2007 17:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com