Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.1.2006, 0:14   #41
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
Inuyasha kaže:
Super lokacija, nema sta, samo jedno pitanje ako ja imam piratski StarCraft - BW i instaliram najnoviji patch, stalno javlja "wrong cd key" jer zna neko neki crack ili pach koji ce uci u binary cd-key faila i prepraviti ga da mi BW radi na netu - srpsim recima : jer zna neko neki patch koji ce mi omoguciti da igram na net-u
ionako je zamorno igrati na battle.net-u, nemoj se muciti
idi fino na www.pgtour.net i uzivaj
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2006, 16:35   #42
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sasha vukelic kaže:
ionako je zamorno igrati na battle.net-u, nemoj se muciti
idi fino na www.pgtour.net i uzivaj
Thx
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2006, 18:31   #43
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

iako ima dosta igraca na pgtour-u... ipak je malo tezi, tj jaka je konkurencija
recimo, meni je najbolji rank do sada 1571, a smatram se relativno dobrim igracem (jako daleko od nekog pro levela, ali donekle dobro igram).

dakle, nemojte se isfurati ako zaredate gomilu izgubljenih partija.

jako dobra je i vjezba, koju svima preporucujem PRIJE NEGO se upustite u multiplayer igranje, protiv dva random kompjutera (melee), na mapi "(8)the hunters", a da ne pravite staticku odbranu (bunkere, cannon-e, sunken-e).
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2006, 19:43   #44
Rolie
Novi član
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
Inuyasha kaže:
Thx
a kako se loguje na sajt
Rolie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2006, 19:44   #45
Rolie
Novi član
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
Inuyasha kaže:
Thx
a kako se loguje na saj da se igra ,slab sam sa engleskim
Rolie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2006, 21:04   #46
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
Rolie kaže:
a kako se loguje na saj da se igra ,slab sam sa engleskim
Nisam probao zato sto mi je crko jedan hard (imam 2) i to bas onaj na kojem mi je bio star craft, ali kada udjes u igru sacekaj da ti se skine update (ili ga skini manualno) i idi pod opciju "internet play" i tamo ukucaj adresu sajta. neznam da li to radi ali probaj.
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2006, 22:10   #47
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
Rolie kaže:
a kako se loguje na saj da se igra ,slab sam sa engleskim
pa fino ides na sajt http://www.pgtour.net/
i kliknes gore pri vrhu new user registration
onda skines klijent (sa desne strane pise VI season download launcher)

startujes njega, i nakon instalacije pokrenes ga - on ce ti automatski pokrenuti starcraft, pa ides multiplayer, expansion, pa ok
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2006, 2:10   #48
Monty
Novi član
 
Član od: 14.1.2006.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Najbolji RTS svih vremena
Na Wikipediji sam citao opise nekih pro partija, e to je ludilo.
Ja imam Compendium na kompu i nisam uspevao da pogledam neku partiju, pa ako moze neki savet, kako se to radi, bio bih blagodaran
Monty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 17:26   #49
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

@sasa vukelic
aj ne loopetaj vishe zivota ti, em si se izlupetao za one teorije vs 12 carriera, em sad izvaljujesh za pgtour. Vidi se da si za MultiPlayer totalni noob.
"prijateljski" savet:
Drzi se ti samo huntersa vs 2 compa i ne pokushavaj na battle netu a pogotovu nemoj pgtour.
poz
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2006, 2:06   #50
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
ConQ kaže:
@sasa vukelic
aj ne loopetaj vishe zivota ti, em si se izlupetao za one teorije vs 12 carriera, em sad izvaljujesh za pgtour. Vidi se da si za MultiPlayer totalni noob.
"prijateljski" savet:
Drzi se ti samo huntersa vs 2 compa i ne pokushavaj na battle netu a pogotovu nemoj pgtour.
poz
sto se tice carrier-a, ne znam da li si ikada gledao neki replay od progamera, jer da jesi, ne bi govorio takve stvari... one sve taktike koje sam spomenuo nisu moje, vec sam ih vidio kako to koreanci rade. u vecini replayeva kada je doslo do toga ca protoss krene praviti carriere, on je izgubio. bilo to samo od wraithova, hydraliska,... ili uz pomoc defilera, medica, itd.

na pgtour-u je moj trenutni rank je 2972, i omjer pobjeda je 19-14-0, tj. 57.58% partija su pobjede
iako ce taj rank polako rasti (polako jer igram samo nekoliko partija sedmicno), ti kada budes mogao postici barem 3000, onda se javi i pricaj gluposti...

Poslednja ispravka: sasha vukelic (11.2.2006 u 5:41)
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2006, 5:46   #51
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sasha vukelic kaže:
sto se tice carrier-a, ne znam da li si ikada gledao neki replay od progamera, jer da jesi, ne bi govorio takve stvari... one sve taktike koje sam spomenuo nisu moje, vec sam ih vidio kako to koreanci rade. u vecini replayeva kada je doslo do toga ca protoss krene praviti carriere, on je izgubio. bilo to od wraithova, hydraliska, ili, ah sramote li, uz pomoc medic-a.

na pgtour-u je moj trenutni rank je 2972, i omjer pobjeda je 19-14-0, tj. 57.58% partija su pobjede
iako ce taj rank polako rasti (polako jer igram samo nekoliko partija sedmicno), ti kada budes mogao i tako malo postici, onda se javi i pricaj gluposti...
koji nikname? i pod kojom zastavom? ni pod jednom zastavom sa "nashih" prostora niko nema pomenuti score, ukljuchujuci i pod "none". Ti mu dodjesh bolji i od nekih nashih reprezentativaca . Sve ovo shto si napisao su budalashtine i nemam vishe shta da dodam. I za tvoj info: ako vec dozvolish da "izvuchem" 12 cerri ti si moj mladac "dead meat" GG no RE, pojma nemash
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2006, 13:44   #52
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
ConQ kaže:
koji nikname? i pod kojom zastavom? ni pod jednom zastavom sa "nashih" prostora niko nema pomenuti score, ukljuchujuci i pod "none". Ti mu dodjesh bolji i od nekih nashih reprezentativaca . Sve ovo shto si napisao su budalashtine i nemam vishe shta da dodam. I za tvoj info: ako vec dozvolish da "izvuchem" 12 cerri ti si moj mladac "dead meat" GG no RE, pojma nemash
sto se tice carriera, de mi molim te nadji neki replay gdje su oni preokrenuli partiju, jer ja nisam nikad vidio da su oni donijeli pobjedu nekome... a pogledao sam na hiljada replayeva.

a zaboravio si na ovu "nasu" zastavu:
http://www.pgtour.net/ladder.ranks.php?countrycode=ba
a mogao si to skontati jer vidis iz kojeg sam grada.

bas neki dan sam pobjedio ovog covu:
http://www.pgtour.net/profile.php?a=view&id=113875
a pogledaj koji je njegov highest rank...

Poslednja ispravka: sasha vukelic (11.2.2006 u 14:54)
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2006, 18:00   #53
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Starkraft konza!

Nedavno sam prvi put uspeo da pobedim coveka (da ne kazem da sam NOOB ) i kao nesto ja tu ucim.
Problem je u tome sto u vreme kad je starkraft izasao, ja sam imao 386

Inace, igra je jedna od mojih omiljenih.
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2006, 18:31   #54
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sasha vukelic kaže:
sto se tice carriera, de mi molim te nadji neki replay gdje su oni preokrenuli partiju, jer ja nisam nikad vidio da su oni donijeli pobjedu nekome... a pogledao sam na hiljada replayeva.

a zaboravio si na ovu "nasu" zastavu:
http://www.pgtour.net/ladder.ranks.php?countrycode=ba
a mogao si to skontati jer vidis iz kojeg sam grada.

bas neki dan sam pobjedio ovog covu:
http://www.pgtour.net/profile.php?a=view&id=113875
a pogledaj koji je njegov highest rank...
"sluchajno" ti linkovi ne shljakaju

Citat:
Maintenance Mode!

Current Time: February 11, 2006, 11:32 am

Sorry, the site will be back in few minutes...
....i to traje od kad si postavio link


........ali bi mogao da nam uploadujesh taj goshu replay gde si "strsio" tog goshua

p.s. ako uspem da iskopam jedan "edukativni" replay uploadovacu ti, chisto da te malo "prosvetlim"
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2006, 5:46   #55
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Talking Re: Star Craft

bezveze, ja htio taman pobijediti jos jednu partiju da dobijem C- rank (falilo mi samo 28 bodova), kad ono ne radi pgtour... no bice uskoro, pa cu ti dati novi link (vjerujem da mi rezultate nece obrisati)

a evo mozes da skines replay odavde...

Kod:
http://avance70.tripod.com/legend-cowboy.rar
inace je partija kratka (8 i nesto minuta) i dosta sam se izgrijesio, pogotovo u napadanju... npr. mada sam dobro tajmirao prvi napad da ga izvedem tacno kada se istrazi metabolic boost i imao dosta zerglinga, traljavo sam ga odradio (cak sam onda negdje na sredini partije pomislio da predam). ipak sam se odlucio da krenem na sve ili nista... racunao sam na to da ce on htjeti mene napasti jer mu je vojska daleko jaca, ali i sporija (zealoti), pa sam to sve iskoristio u svoju korist - tj. kontranapad i unistavanje njegove baze - prvo sam eliminisao pylone kod gateway-a i obustavio proizvodnju dodatne vojske, pa sam unistio sve probe, da ne bi koja pobjegla i napravila skriveni pylon, pa neksus... mada, uspio sam i LAIR napraviti, tako da se i protivnik nije odlucio za napad, vjerujem da ne bi bio spreman za mutaliske! (a mozes primjetiti i da sam u donjem desnom uglu napravio dodatnu gradjevinu, u slucaju da je protivnik htio isto meni unistiti sve gradjevine).

highest rank tog igraca je ~4800, tj. C
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2006, 11:34   #56
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sasha vukelic kaže:
bezveze, ja htio taman pobijediti jos jednu partiju da dobijem C- rank (falilo mi samo 28 bodova), kad ono ne radi pgtour... no bice uskoro, pa cu ti dati novi link (vjerujem da mi rezultate nece obrisati)

a evo mozes da skines replay odavde...

Kod:
http://avance70.tripod.com/legend-cowboy.rar
inace je partija kratka (8 i nesto minuta) i dosta sam se izgrijesio, pogotovo u napadanju... npr. mada sam dobro tajmirao prvi napad da ga izvedem tacno kada se istrazi metabolic boost i imao dosta zerglinga, traljavo sam ga odradio (cak sam onda negdje na sredini partije pomislio da predam). ipak sam se odlucio da krenem na sve ili nista... racunao sam na to da ce on htjeti mene napasti jer mu je vojska daleko jaca, ali i sporija (zealoti), pa sam to sve iskoristio u svoju korist - tj. kontranapad i unistavanje njegove baze - prvo sam eliminisao pylone kod gateway-a i obustavio proizvodnju dodatne vojske, pa sam unistio sve probe, da ne bi koja pobjegla i napravila skriveni pylon, pa neksus... mada, uspio sam i LAIR napraviti, tako da se i protivnik nije odlucio za napad, vjerujem da ne bi bio spreman za mutaliske! (a mozes primjetiti i da sam u donjem desnom uglu napravio dodatnu gradjevinu, u slucaju da je protivnik htio isto meni unistiti sve gradjevine).

highest rank tog igraca je ~4800, tj. C
ko shto rekoh em ti pojma nemash em ovaj toss tek pojma nema.
btw sezona na pgt je zavrshena
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2006, 13:41   #57
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
ConQ kaže:
ko shto rekoh em ti pojma nemash em ovaj toss tek pojma nema.
btw sezona na pgt je zavrshena
ja starcraft igram od kada je izisao, zato sto mi se svidja koliko je dobro sve ukomponovano. nikada nisam igrao 10 sati dnevno kao sto to rade neki progameri, pa nikada necu dostici taj nivo (cak sam imao i pauze od po godinu dana neigranja). to mi ni najmanje ne smeta, jer igram radi zabave i jer je igra jos uvijek daleko najbolja real-time strategija.

ne znam koji ti je cilj da mene vrijedjas, no znaj da se ja nikada necu uvrijediti, jer sam takav covjek. medjutim, to sto si rekao da taj toss nema pojma, a rank mu je skoro 5000, to govori puno o tebi. da si ikada zaigrao partiju na pgtouru, taj broj bi gledao sa postovanjem.

a ti kad dostignes toliko poena na pgtour-u, onda se javi... ovako, kada mi govoris u prazno, zvucis kao neki napaljeni klinac, sto vjerovatno i jesi.

Poslednja ispravka: sasha vukelic (12.2.2006 u 13:57)
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2006, 15:44   #58
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

Ja i igram 4 funn, i nisam pro ali sam odgledao i odigrao dovoljno partija da vidim da obojica pojma nemate. Nije to vredjanje, to je chinjenica. Kada neko odigra onako tossa vs jednog nooba onda mu dzabe bilo kakav rank i poeni.
1. onaj ulaz su mogla da brane 2 zila + 2 probe i cannon, i to bez problema.
2. one linge se ubijaju probama jer kod tebe nema micra.
3. ubija ti hach umesto da ti ubije pool, to dovoljno govori koliko je dobro odigrao.
4. GG no RE, ko shto rekoh nemash pojma

p.s.
ja igram star oko 2 godine i u 99% igram tossa i samo iz tog razloga sam komentarisao tvoje "teorisanje" vs 12 carriera. Shto se blindovanja observera tiche....moze ali ako ga vidish, a ne vidish ga ))
da skratim prichu, dodji na server: EUROPE channel: JETSET
pa da "bacimo" koju (od 00h uvek ima nekog od nashih)
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2006, 17:01   #59
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
ConQ kaže:
Ja i igram 4 funn, i nisam pro ali sam odgledao i odigrao dovoljno partija da vidim da obojica pojma nemate. Nije to vredjanje, to je chinjenica. Kada neko odigra onako tossa vs jednog nooba onda mu dzabe bilo kakav rank i poeni.
1. onaj ulaz su mogla da brane 2 zila + 2 probe i cannon, i to bez problema.
2. one linge se ubijaju probama jer kod tebe nema micra.
3. ubija ti hach umesto da ti ubije pool, to dovoljno govori koliko je dobro odigrao.
4. GG no RE, ko shto rekoh nemash pojma

p.s.
ja igram star oko 2 godine i u 99% igram tossa i samo iz tog razloga sam komentarisao tvoje "teorisanje" vs 12 carriera. Shto se blindovanja observera tiche....moze ali ako ga vidish, a ne vidish ga ))
da skratim prichu, dodji na server: EUROPE channel: JETSET
pa da "bacimo" koju (od 00h uvek ima nekog od nashih)
ugl. konacno se pgtour digao, pa evo ti direkt link na moj profil:
http://www.pgtour.net/profile.php?a=view&id=73090

na bnet-u ne mogu igrati, jer se kod nas nema gdje kupiti originala (a kupio bih ga istog trena, kada bi bilo negdje - ako nista drugo onda iz postovanja prema blizzard-u)... a i da imam original, ne bih igrao na bnet-u, jer je puno izazovnije i zanimljivije na pgtour-u.

pretpostavljam da volis na bnet-u ubijati newbie sa 12 carriera i to sto govoris o njima mi je dovoljno da vidim kakav si igrac. kako rijetko igram sc, necu da gubim vrijeme igrajuci sa tobom, jer si ocigledno obicni n00b.

ti i ja cemo zaigrati 1v1 kada se dokazes na pgtour-u sa bar 3000 poena. vidim da imas nalog sve fino napravljeno i potpis i slika, itd, ali nula odigranih partija... to znaci da se bojis zaigrati na pgtour-u, jer si isuvise los igrac. dokazi da nisam u pravu, pa ces biti dostojan da igramo 1v1.

Poslednja ispravka: sasha vukelic (12.2.2006 u 17:52)
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2006, 22:33   #60
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
na bnet-u ne mogu igrati, jer se kod nas nema gdje kupiti originala (a kupio bih ga istog trena, kada bi bilo negdje - ako nista drugo onda iz postovanja prema blizzard-u)...
voljan sam da ti bez nadoknade poshaljem validan CD key.......ako nista drugo onda iz postovanja prema blizzard-u
Citat:
a i da imam original, ne bih igrao na bnet-u, jer je puno izazovnije i zanimljivije na pgtour-u.
otkud znash kad nisi probao na b-netu?
Citat:
pretpostavljam da volis na bnet-u ubijati newbie sa 12 carriera i to sto govoris o njima mi je dovoljno da vidim kakav si igrac. kako rijetko igram sc, necu da gubim vrijeme igrajuci sa tobom, jer si ocigledno obicni n00b.
pa kako ti ko upadne, ali za tvoj info ako i upadne newbee u partiju, ta partija traje jako kratko tako da nema razgovora o onih 12 carriera.
Citat:
ti i ja cemo zaigrati 1v1 kada se dokazes na pgtour-u sa bar 3000 poena. vidim da imas nalog sve fino napravljeno i potpis i slika, itd, ali nula odigranih partija... to znaci da se bojis zaigrati na pgtour-u, jer si isuvise los igrac.
To znachi da mi igranje na PGTouru, kao ni na WGTouru ne privlachi. Veruj mi da mi nije problem da "nabudzim" 20-ak winnova za veoma kratak period, ali ne vidim draz u tome. Vishe volim da igram sa prijateljima ili vs njih. A ovo da sam losh...pa losh sam
Citat:
dokazi da nisam u pravu, pa ces biti dostojan da igramo 1v1
Nemam ja shta tebi da dokazujem, i teshko da cemo odigrati taj 1v1 iz vishe razloga.
Mozemo i ovako, mozesh da dovedesh nekog tvog bosancherosa pa da "bacimo" 2v2 ili 3v3 a ona ponuda za CD-key vazi i za u buduce.

b-net
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
starcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Starcraft battle net AcMilan91 Mrežne igre 3 22.4.2008 18:58
Starcraft na Hamachiju KiB0rG3000xII Online susreti 0 16.2.2008 12:51
Starcraft vs Serial cable Devil Kvarovi 2 21.2.2006 0:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com