Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.12.2005, 17:56   #61
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
Wizard kaže:
I dok sam tako ispitivao stane mi za leđa valjda najveća krava u firmi, gleda malo, onda ode u drugu prostoriju i počne da viče na sav glas: "Ijuuuuu, (tu sad dolazi moje ime) **** (tu je jedna vulgarna reč) kompjuter!"
Kako li si ga ti ispitivao?!
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 22:10   #62
RED CROSS
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 68
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: smesne situacije...

Okupili se mi jednom da odigramo partiju fudbala(uzivo, ne na kompu), a dva momka pricaju medjusobno:
Prvi kazce - Kupio sam kompjuter pre neki dan, stavili mi neku stvar, valjda se zove matericna ploca.
A drugi ce na to - Ej i ja sam kupio pre dve nedelje i turili (pazite - TURILI) mi neku karticu valjda graficku.

__________________________________________________ _______________

Izjave mog profa informatike(inace recene za vreme prosle skolske god):
-U okviru opcije FAJLE imate sledece mogucnosti - MAJNIMAJZ, MAKSIMAJZ< KLOUZE, NEUVE, OPEN.
-Jedan moj drug odgovara i kaze:
- Danas se proizvode HARD DISKOVI od 10GB, a mogu biti i dosta veci-
a moj ce profesor na to:
- Bre mali to bilo kad sam ja iso u skolu...........Dobro, ajd da ti ne dam keca idi mi kupi jednu krivu kiflu, al obavezno krivu.
RED CROSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 6:39   #63
TtuEd
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 157
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku TtuEd Slanje poruke preko MSN-a korisniku TtuEd Slanje poruke preko Skypea korisniku TtuEd
Određen forumom Re: smesne situacije...

A znate li da svaki noviji racunar ima drzac za kafu koji se, na zalost, brzo polomi (CD-čitač) Bilo je par zabeleženih i u SK-u dokumentovanih slučajeva krajem prošlog veka
TtuEd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 6:41   #64
TtuEd
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 157
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku TtuEd Slanje poruke preko MSN-a korisniku TtuEd Slanje poruke preko Skypea korisniku TtuEd
Određen forumom Re: Doživljaji administratora (sistemske podrške)

Citat:
n15h12awa kaže:
evo još jednog:

Dobijem pre neki dan e-mail u kome piše

"Imam problem uopšte mi ne radi e-mail"

ahahahahahahahaha lol
Dugo se nisam ovako slatko nasmejao
TtuEd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 8:24   #65
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
Highlander kaže:
Kako li si ga ti ispitivao?!
Dobra primedba.

Možda je gospodja želela da učestvuje u ispitivanju, čista neučtivost prema dami.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 11:17   #66
Kemp
Novi član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Juce mi ulazi lik u radnju i raspituje se za neku konfiguraciju. Posle par pocetnickih pitanja sledi sledece :

- " iii... sta ide jos uz nejga(racunar) sekac?"

... no comment
Kemp je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 11:25   #67
Kemp
Novi član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Sledi spisak stvari koje su trazili u radnji za prodaju kompova(veliki izlog, iskljucivo kompijuterska oprema je izlozena, lexmark/hp/asus nalepnice itd).

- toster za galete
- aparate za zatvaranje kesa za zamrzivace...
- MLINOVI ZA ORAHE!!! lol
- Naocare za zastitu od kompijutera
- Jel imate ove spenadle sto se stavljaju po zidu )
- autoradia, pegle, usisivaci,creva za aspiratore. ispravljace za akomulatore(itd... ovo je klasika)
- poklopce za tegle!!!!ROFL
- jel ovo laboratorija?....

I aj sad ti ostani ozbiljan...
Kemp je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 12:05   #68
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.681
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Talking Re: smesne situacije...

Ovde toga ima koliko hocete

http://rinkworks.com/stupid/
(obavezno pogledajte deo "mincing words")

"Me: "So, what's your ICQ number?"
Girl: (staring) "Why do you need an icy cucumber?""
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 20:50   #69
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: smesne situacije...

meni su se najsmesnije situacije desila kad sam kupaovao/upgrade-ovao prvi komp.
prica kaze sledece:
otisao ja kod mirka lopine (lokalnog dilera, kome sam dodao nadimak) sa namerom da pazarim jos 128mb-ram, narucim ja to kod njega, i za par dana doalzim po to a on mi daje memoriju zamotanu u kesu (koju je to jutro dobio u pekari). Pitam ja zasto nema neka kutija,a on ce meni: jel ti mene zezas, gde si video da se memorija tako prodaje! i uz objasnjavanje da je to SINHRONI D RAM koji je bolji od svih ostalih, ubedi me covek (sta ces, klinac sam bio).
dadatak u sledecm postu
MilanSM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 20:51   #70
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: smesne situacije...

sledeci biser se dogodio kad sam hteo da pojacam svoj celeron na 433MHz. Ali ne kod mirka, ne da se milan dva puta zaj#bati. Odem ja u sid, da kupim novi procesor. Ja coveku dam kes, on meni procesor na 900MHz, original pentijum a u kutiji od belila. ?!#@# cak je bio i ljubazan da mi kaze da ako sje@em procesor priliko ugradnje, da mi garancija ne vazi. Dosao ja kuci, sav hepi, ucackam procesor (posle 2 sata patnje, ipak mi je bilo 14 god, a nikad kuciste nisam otvarao) kad ono pise pri paljenju da je procesor Celeron na 500MHz! ja poludeo, zovem lika, kaze to samo tako pise posto je to R (er) procesor na 900MHz i da ne obracam paznju na tosto pise. Ali posle 3 meseca svadje, tip mi je dao pravi procesor na 900Mhz.
A da, zaboravio sam da kazem da sam kod tog lika kupio prvi komp. I tu me je zavrn`o. Ja mu platio HDD 15GB, a on mi uvalio 7.5Gb. Posto pojma nisam imao, tek posle mesec dana, kad sam se malo usemio, skontam ja da sam opet prevaren. zovem ortake, oni mi to potvrde. Kad sam prijavio nedostatak dobio sam sledeci odgovor: ah, da... mora da sam zaboravio da ti ukljucim jos 7GB, doci cu ja za koji dan, da ti to casom ukljucim, to je samo dva-tri klika, nemaj brige, ne bi te prevario valjda?!
Inace taj lik je isao sa mojom kevom i matorim 10god u skolu, i kao dobri smo!!! Fool me once, shame on you. Fool me twice...
Likovi sto su prodavali kompove imali su ubedljivo najbujniju mastu, ili su imali neki prirucnik tipa: "1000 nacina kako prevariti klinca koji dodje da pazari prvi komp. uz dodatak izgovori za shkart robu koju ste uvalili"
MilanSM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 21:08   #71
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: smesne situacije...

Isto se meni desilo za igrice. Moj cale se poznaje kao sa nekim, drugari ovo, ono... i on se kao bavi prodavanjem igrica. I sad on meni kaze: Imas popust tolko i tolko dindzi posto mi poznaje caleta. I ja naucnik uzmem ni manje ni vise nego 10 igrica. Oko 1000 din. Odem kuci sav srecan (sve moje omiljene strategije) i nece te mi verovate ni jedna nije radila. A zasto??? Zato sto je biser kao navodno zaboravio da mi nareze neki program preko kojeg se te igrice instaliraju (npr Alcohol 120%, ali nije taj neki drugi) i ja mu kazem: Pa nema veze narezaces mi to. On kaze: Aj vazi kad budem sledeci put dolazio. I tako ja dobiem pa.ku. A na Internet ga za baksuz nigde nema. Prvi put cujem za taj program. Neki ,,Obile,,. Naravno da se vise nije pojavio...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 2:02   #72
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
REDisLAW kaže:
Isto se meni desilo za igrice. Moj cale se poznaje kao sa nekim, drugari ovo, ono... i on se kao bavi prodavanjem igrica. I sad on meni kaze: Imas popust tolko i tolko dindzi posto mi poznaje caleta. I ja naucnik uzmem ni manje ni vise nego 10 igrica. Oko 1000 din. Odem kuci sav srecan (sve moje omiljene strategije) i nece te mi verovate ni jedna nije radila. A zasto??? Zato sto je biser kao navodno zaboravio da mi nareze neki program preko kojeg se te igrice instaliraju (npr Alcohol 120%, ali nije taj neki drugi) i ja mu kazem: Pa nema veze narezaces mi to. On kaze: Aj vazi kad budem sledeci put dolazio. I tako ja dobiem pa.ku. A na Internet ga za baksuz nigde nema. Prvi put cujem za taj program. Neki ,,Obile,,. Naravno da se vise nije pojavio...
Da bih pročitao poruku a da mi oči ne iscure morao sam da je selektujem i da dobijem plavo-belu kombinaciju.

Ne znam šta je cilj ovih crvenih slova ali ja sigurno neću više čitati ničije poruke u boji, odučio si me.

Pozdrav
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 2:54   #73
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: smesne situacije...

Ulazi tip, sa izbacenom donjom vilicom, i pita:
-"Imate li vididi...?"
"Sta?"
-"Imate li vididi...?"
"Mislite DiViDi?"
-"Da,da,toj, vididi..."


Rodjak:
-"Onaj laptop sto si mi prodao nece da reze DVD"
"Kako,bre,nece? Pa jel' imas opciju u Neru DVD?"
-"Ima,ima, al' nece"...
.
.
"A sta si stavio u laptop?"
-"Pa CD-RW!"


Kupac:
-"Jaooo, dolazi odma', pokvario se kompjuter!"
"Kako se pokvario?"
-"Ma winamp se pokvario, nema ju onaj njegova ikonica"


Ulazi deda i pita:
-"Jel ovoj mesara?"
"Ne, nije"
-"A vi li televizori prodavate?"
"Ne, kompjuteri..."
-"Aaaa, dobro ondak."


Ulazi deda, ima 200 godina, sav pocepan, zalostan, gleda kutije i komponente na policama, a ja se razmisljam sta li ce sad da me pita, kompjuter nece da kupuje sigurno. Prodje tako 5-6 minuta, pridje deda i pita:
-"Sinko, imas jednu cigaru"
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 2:58   #74
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: smesne situacije...

Najveci biser:
Kupac spalio kompjuter. Kako? Komsija mu napravio komp. sto, i u njemu "kutiju" za kuciste otvorenu samo sa prednje strane.......
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 3:44   #75
zleetherius
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 169
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
Bansek kaže:
Najveci biser:
Kupac spalio kompjuter. Kako? Komsija mu napravio komp. sto, i u njemu "kutiju" za kuciste otvorenu samo sa prednje strane.......
?????????????????????
zleetherius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 5:28   #76
pedja
Član
 
Član od: 9.12.2005.
Poruke: 82
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 13 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Evo i jednog mog slucaja:

Sluzim vam ja ovu odnarodjenu civilnu vojsku u Centru za socijalni rad i sad posto je u svakoj kancelariji bio po jedan kompjuter (da neverujes), nekoliko nas (nazovite nas optimistima) resimo da malo poducimo ostale zaposlene toj cudnoj spravi. Elem, krenem je da objasnjavam dragim koleginicama o cemu se radi:
Znate ovo vam je to i to itd.... Stigoh tako i do misa i lepo kazem da se strelica na ekranu pomera u skladu sa pokretima misa na podlozi. Nastade tu neka guzva i ja se na trenutak okrenem na drugu stranu, kad cujem glas iz pozadine:
"A sto se sad strelica ne pomera po ekranu, kad pomeram misa?"
Ja se okrecem i zaticem sledeci prizor:
Jedna od koleginica drzi mis na 30-tak cm iznad stola (u visini ramena) i pokusava da pokretima cele ruke u sve tri dimenzije izvede "strelicu" na pravi put

Epilog

Obuka je ubrzo nakon toga obustavljena (nedostatak volje kod obe strane), a umrezeni kompjuteri, da ne bi skupljali prasinu, posluzili su za skupljanje fragova i nadmetanje u Unreal-u vojnika koji su inace gadljivi na oruzje
pedja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 11:30   #77
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
Highlander kaže:
Kako li si ga ti ispitivao?!
Pa, doduše, nisam imao source pa sam morao da ispitujem metodom pokušaja i pogrešaka...
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 23:04   #78
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
Wizard kaže:
Pa, doduše, nisam imao source pa sam morao da ispitujem metodom pokušaja i pogrešaka...
Isto kao u stvarnom životu! Ako se zezneš pa pipneš što ne treba... joj, teško tebi!
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2005, 20:25   #79
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: smesne situacije...

Citat:
Simke kaže:
Da bih pročitao poruku a da mi oči ne iscure morao sam da je selektujem i da dobijem plavo-belu kombinaciju.

Ne znam šta je cilj ovih crvenih slova ali ja sigurno neću više čitati ničije poruke u boji, odučio si me.

Pozdrav
Necu vise... Samo zbog tebe, ajde...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 10:54   #80
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
REDisLAW kaže:
Necu vise...
Primetio sam, pošto sam ti poslao poruku, u drugim temama da nisi lupao bold pa je podnošljivije.

Citat:
REDisLAW kaže:
Samo zbog tebe, ajde...
Što se mene tiče možeš i svako slovo u drugoj boji, pa bold, pa povećaš veličinu... rekao sam da ću preskočiti ako mi smeta.

Citat:
REDisLAW kaže:
ajde...
ajde...
???
Kako ovo da shvatim?

P.S.
Kad sam ti uputio primedbu nisam imao lošu nameru.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
biseri, lapsusi, nije smesno, smesne situacije, smesno

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma ivan79 Brbljaonica 45 8.4.2010 13:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com