Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.5.2013, 13:51   #1
Dusan_BG
Veteran
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 33 puta na 24 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Dusan_BG
Određen forumom kako da skinem kompletnu temu sa foruma

naslov sve govori ... hteo bih da sacuvam temu sa jednog foruma koja ima par stotina stana a ne znam kako to elegantno da ucinim a da ne idem svaki put save as bla bla... znaci treba mi neki program ili plugin slican down them all pluginu za firefox ... Probao sam i sa njim al mi se cini da nece da poskida bas sve, pa ako neko zna dobar nacin bilo bi super...
Dusan_BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 14:12   #2
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: kako da skinem kompletnu temu sa foruma

Recimo WinHTTrack Website Copier njega sam pre par puta koristio kad je trebalo.



WinHTTrack Website Copier creates locally the entire structure of the target website and you can set parameters like the mirroring or external depth and thus choose how far you want to program to crawl and fetch the needed content.

As soon as the process is completed, you will be able to browse the domain just like you would if it were online. From page to page, with all the images, HTML and other content at hand, you will hardly notice any difference from the real thing when exploring a locally mirrored website.

The great thing about WinHTTrack Website Copier is that it offers you the possibility to have saved webpages updated when an Internet connection is available, thus ensuring you have the latest content saved onto your hard drive.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako najbolje da se umrežim sa komšijom? Igor_ue Komunikacioni uređaji i umrežavanje 222 29.9.2015 22:42
Header image prelazi sa svih strana, kako? goran123 Web razvoj 4 14.12.2010 22:41
Kako da skinem ventilator sa kulera? mudvayne Osnovne komponente 12 6.8.2010 19:44
Kako napraviti (gde naci) program za identifikaciju poziva sa fiksne telefonije jzeljko Programiranje 46 26.5.2010 11:14
Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja Simke Forum o forumu 1244 28.8.2009 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com