Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.8.2014, 14:35   #41
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.862
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.846 puta na 1.160 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Fantasticna kolumna naseg Qzme, bukvalno je prepricavam svojim C&C fanaticima koju su SK batalili davno. Bravo Kuzmo! U vezi sa tim, neka ga neko iz redakcije pita kako je odigrao sve delove, ja na bilo cemu novijem od XPa imam brdo problema, samo zbog toga drzim dualboot XP/8.1. Ne, ne pomaze ni virtualizacija, ni patchovi, samo na XPu radi kako treba (i to kada iz DX diaga iskljucim Direct3D).
Kaze Q da je kupio sve verzije na Originu. Malo kasni ali eto odgovora...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
Dreamfall (7.8.2014), Rockstar (6.8.2014), Yonai (6.8.2014)
Stara 7.8.2014, 12:31   #42
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Nešto da kažem u vezi ovih testova mobilnih telefona i androida. Kad vidite u SK kako izgledaju isprane slike mobilnih telefona (ekrana) na bazi androida još više su mi nepoželjni. Pošto u SK skoro nema testova aplikacija za windows mobile bar su slike pristojne.
p.s. Izuzetna preporuka za mali pregledač slika. Jedno zapažanje koje nije navedeno u tekstu a koje je zaista interesantno. Kad otvorite foldere sa slikama dovoljno je prevući samo jednu sliku van foldera na desktop i sve slike trenutno iz tog foldera će se naći na donjoj traci u programu pregledača. Autor je već naveo mogućnosti programa koje su zaista velike. Jesu ikonice nezgrapne i nekako proste, vrlo sitne, bele na crnoj pozadini ali dovoljno je par minuta iskustva i posle toga sve ide kako treba.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2014, 15:35   #43
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Citat:
Red Marquis kaže: Pregled poruke
Nadam se da će tekst Branislava Bubanje o prebacivanju fisknog broja pokrenuti neke ljude da batale Telekom u svakom vidu i obliku.
Odličan tekst, obzirom da informacija na ovu temu nema dovoljno. Ujedno bih da predložim da moderatori otvore odgovarajuću temu za diskusiju. Mislim da će biti aktuelno u narednom periodu, naročito kad počnu da stižu uvećani avgustovski računi. Za ~ 750 din, koliko sada košta pretplata sa caller id uslugom, dobija se 150 min u fiksnoj mreži. Za iste pare, kod istog Telekoma, na mobilnom se dobija 450 min ka svim mrežama (promocija -50% ako se ne uzima aparat, postoji već 3-4 godine).

Ujedno da pohvalim malu promenu u dizajnu igre meseca. Naime, kada je urađen redizajn, ubačene su izbledele slike sa motivima igre u pozadinu teksta. To možda izgleda atraktivno, ali smanjuje kontrast teksta i pozadine što otežava čitanje. Opis TES Online je imao baš izražen ovaj problem. Vidim da se u poslednjim brojevima o tome vodilo računa.
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Remedy na korisnoj poruci:
bokela (10.8.2014)
Stara 9.8.2014, 16:00   #44
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Citat:
bojan1080 kaže: Pregled poruke
o kakvoj ti caller id usluzi pričaš? kakvih 750 dinara uvećani računi?
Ovo nije tema za to, ali nadam se da će moderatori otvoriti posebnu.
Tekst govori o prebacivanju telefonskog broja u fiksnoj telefoniji kod drugog provajdera. Uz poskupljenje koje počinje od avgusta, pretplata za fiksni telefon kod Telekoma je ~650 din (znak "~" označava približnu vrednost, ne znam baš u dinar cene). Caller id (identifikacija poziva) uslugu za fiksni telefon Telekom dodatno naplaćuje ~100 din. Tako da mesečna pretplata za fiksni telefon izlazi ~750 din, za šta se dobija 150 minuta razgovora u fiksnoj mreži (ukidaju se impulsi, uvode se minuti).
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2014, 16:54   #45
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Citat:
bojan1080 kaže: Pregled poruke
pa dobro imaću 150 besplatnih minuta za 650 dinara, i šta je tu problem?
bolje da imam besplatne minute nego da plaćam 500 dinara bez ikakvih besplatnih minuta
Problem je što se Telekom i dalje ponaša monopolistički, iako je tržište otvoreno, i pri tome otežava korisnicima prelazak kod drugih prvajdera. Tebi lično niko ne brani, da npr kilo paradajza plaćaš 200 din, iako isti takav možeš svuda da kupiš za 100 din. Poenta je da li usluga/roba toliko vredi (a tržište kaže da ne vredi).

1. I do sada si imao besplatne impulse, a ne minute.
2. Drugi provajderi nude pakete u kojima npr, za 200 din imaš 200 minuta sa kojima možeš pored domaćih, da zoveš i strane fiksne telefone.
3. Isti taj Telekom, za iste pare u mobilnoj telefoniji nudi 450 min i 450 poruka ka svim mrežama.
4. Identifikacija poziva na fiksnom se u današnje vreme podrazumeva, kod svih drugih provajdera je besplatna. Inače se svaki dan javljaš na pozive u kojima te obaveštavaju da si dobio magnetnu narukvicu, anatomske klompe, vikend u banji...
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2014, 17:59   #46
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Mislim da nema smisla da ovde nastavljamo diskusiju. Prvo - nije tema za to, drugo - zbog pitanja "Reci ti meni ko tebe uslovljava i onemogućava da ugasiš liniju sa telekomom..." deluje da nisi čitao tekst. Autoru teksta Telekom nije hteo da odobri prebacivanje broja zato što je promenjeno ime ulice u kojoj je telefon, a kod njih u bazi se i dalje vodi staro ime ulice (iako im to nije smetalo da mu šalju račune 10 godina). To je bila jedna od "patki". Očekujem isti scenario, pa mislim da je dobro da imamo temu za razmenu iskustava.
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Remedy na korisnoj poruci:
Red Marquis (10.8.2014), Wolverine (9.8.2014)
Stara 10.8.2014, 9:24   #47
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Nisam odavno kupovao Sk, ali sam ovaj broj uzeo. Fino izgleda, svidja mi se naslovnica, super su trake koje su postavljene iza fontova i naslova, to bi trebali cesce da koristite nego onu foru samo sa fontom koji ima 2 varijante boje iza.

Svidjaju mi se ove kolimne na pocetku, daju neku ozbiljnost casopisu.

Mogli bi ste malo da sredite rubriku "test run", trebalo bi da izgleda isto a ne da je podeljena na nekakve kvaratice sive boje koji idu u margo. Ne znam cemu to?!

Sto se rubrike za igre tice, konacno da vidim opis igre meseca na 2 strane sa cool pozadinom - to bi trebali sa svakom igrom meseca da radite a ne da koristite one male slicice sa strane. Svidja mi se i strana na kojoj je Grid 2. Treba vise takvih opisa na dve strane i super je sto ste poceli da koristite vece screenshot-ove. I dajte malo toplije boje za fontove, ovi su jako monotoni. Mozete cak da koristite fontove iz igre ili originalni naslov, ako ne za sve onda makar za igru meseca. Generalno mi je smor da gledam jedan te isti font u svakoj rubrici. Secam se starog SK-a, koliko je izgledao nekako sa dusom i nije djelovao sterilnan kao ovaj danas. Dajte malo se oslobodite, vidite kako su devedesetih izgledali opisi igara, sa tamnim stranicama, a ne svaka ista sa onim zutim tackicama sa strane.

Igrajte se malo makar u toj rubrici. Jednom ste pokusali da ubacujete nekakve mini slicice ali je to izgledalo bezveze. Znaci, treba da se koristite razlicite fontove, da ne bude za svaku igru ista boja pozadine, da promenite logo za igru meseca - mnogo lepse izgleda rucno crtan logo nego ovaj kvazi 3D, i tako neke sitnice. Koristite okvire oko screenshot-ova...

I jos nesto, vratite + i - u ocenjivanju, kao nekada, majku mu. Jer se dosta puta desava da u nekom opisu niko ne navede neku manu ili nesto, samo pise kako je igra super a lupi joj ocjenu 70.

Ubacite jos koji info, na primjer koji je zanr igra (isto kao nekada sto ste radili).

Povecajte font za ocene "uglavljujte" ga malo u tekst igre, kao nekada, ovo sada je previse jednolicno. Smor mi je da gledam ovako sterilan dizajn. Svka rubrika izgleda identicno. Cak bih i font za ocjene promijenio.

Evo primjera za naslov igre, a generalno ubacite neku opusteniju verziju fonta za ovu rubriku, nemojte da ste tako ustogljeni. (dajte malo neki smek jbte, ovako sve isto)

http://www.sk.rs/1998/12/siop01.html
http://www.sk.rs/1999/02/siop01.html
http://www.sk.rs/1999/07/siop01.html

eidt: Kako ste fino uralidli onaj border u "test of time", kao Pac Man, E TAKO TREBA da zamijenite one zute odvratne tackice sa strane, dajte malo nesto sto asocira na kompjuterske igre, pikselizacija je ponovo u modi.

Poslednja ispravka: r0nIn (10.8.2014 u 9:48)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Тормунд (10.8.2014), Atwa013 (10.8.2014), bojan1080 (10.8.2014), bokela (10.8.2014), filpan (14.8.2014)
Stara 10.8.2014, 10:08   #48
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Dobro si to pomenuo. Skroz sam zanemario jednu od najbitnijih stvari.

U sustini mozda je i to najveci problem. Vecina sc-a su nejasni, sitni i nista se ne vidi na njima. Bezveze su. Kao da ih ofrlje tu stavljate, cisto reda radi.

Treba da se mnogo vise potrudite oko toga. Morate da ih povecate, bolje jedan veliki na kome se vidi nesto cool nego tri malecna na kojima se nista ne vidi. Neka idu u margo, pa pogledajte samo kako izgledaju danas sajtovi za igre, svi su poceli da koriste te velike sc.

Mozete i da koristite neke kadrove iz kat scena kao pozadinu u kojoj bi se blendovao naslov, i neka ide u margo.

Danas je toliko lako napraviti high res screenshot, napiucate grafiku, AA na maks, 2k rezoluciju ili vise i birate.

Ako nista onda se oko sc-a mozete malo potruditi.

Poslednja ispravka: r0nIn (10.8.2014 u 10:16)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
filpan (14.8.2014)
Stara 10.8.2014, 17:23   #49
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
...

Povecajte font za ocene "uglavljujte" ga malo u tekst igre, kao nekada, ovo sada je previse jednolicno. Smor mi je da gledam ovako sterilan dizajn. Svka rubrika izgleda identicno. Cak bih i font za ocjene promijenio.

...
SK je časopis koji važi za ozbiljnu publikaciju. Naravno, trudimo se da nema uštogljenosti. Što se dizajna tiče, mislim da bi (a verujem da sličan stav vlada u ostatku redakcije) različit dizajn za svaku rubriku doveo do kiča.

Uzmimo za primer grafički dizajn, gde se korišćenje tri fonta smatra preteranim neukusom, da ne kažem kičerajem. Zbog količine teksta (a to je ono što "Svet kompjutera" ističe od ostalih medija, no offense) ovakav dizajn je najpraktičniji. Da ne lupetam i ja previše, najbolji odgovor oko toga bi mogao da ti da Oluja
Wolverine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Wolverine na korisnoj poruci:
Eddy (10.8.2014)
Stara 10.8.2014, 18:06   #50
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Možda bi kao u Test Run-u, gde se desno u ravni sa naslovom nalazi desktop ikonica opisanog programa, i kod igara moglo nešto slično da se uradi. Ako je shortcut suviše sitan, onda recimo Steam grid view ikona, realno preko 90% opisanih igara može da se uzme preko Steam-a.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
bojan1080 (10.8.2014), bokela (10.8.2014), Wolverine (10.8.2014)
Stara 10.8.2014, 22:05   #51
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Pridružujem se sugestijama da uvek igra meseca bude opisana na dve strane i takođe da pored ocene igara bude ukratko navedeno pozitivne i negativne stvari kod igre...

P.S. I ja sam za otvaranje posebne teme u vezi fixne telefonije. Upravo sam preneo broj iz Telekoma u SBB...
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2014, 18:56   #52
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Citat:
Wolverine kaže: Pregled poruke
SK je časopis koji važi za ozbiljnu publikaciju. Naravno, trudimo se da nema uštogljenosti. Što se dizajna tiče, mislim da bi (a verujem da sličan stav vlada u ostatku redakcije) različit dizajn za svaku rubriku doveo do kiča.

Uzmimo za primer grafički dizajn, gde se korišćenje tri fonta smatra preteranim neukusom, da ne kažem kičerajem. Zbog količine teksta (a to je ono što "Svet kompjutera" ističe od ostalih medija, no offense) ovakav dizajn je najpraktičniji. Da ne lupetam i ja previše, najbolji odgovor oko toga bi mogao da ti da Oluja
Nisam ja rekao da radite razlicit dizajn za SVAKU rubriku, vec samo za dio sa igrama. Da se tu malo igrate, a ne svaka rubrika isto, ista boja fonta, sve isto. Dosadno je citati takav casopis.

Mozda ce to nekome izgledati kao kic, ali meni su oni stari brojevi iz devedesetih imali "ono nesto" sa sve onim fontovima i opustenom nekom atmosferom. Na kraju krajeva, niste vi jedini casopis za kompjutere. U to isto virjeme ste imali i PCpress, Digital i ostale konkurente koji nikada nisu bilo toliko popularni kao SK. A zasto?! Zato sto su svi izgledali dosadno i nekako previse ozbiljno.

Ako mislite da bi bio kic da se koriste razliciti fontovi za naslove igara, onda koriste originalni font i logo - neko kada vidi "star wars" logo svrsava automaCki. To ne bi bio kic, cini mi se, vec bi bilo super cool.

Moj savjet je da malo poradite na screenshotovima, da budu veci i vise cool. Da ih nekako ukomponujete u stranicu kreativnije,mozete da ih kropujete i da se igrate sa njima. Meni je bas cool kada vidim da je screen shott preko cijele strane a onda tekst i nalsov preko.

Pogledajte kako to rade ovi iz poligona (jeste da nije casopis ali moze posluziti kao inspiracija). Pogledajte foru sa crnim kvadratom i bijelim fontom na onom screenshotu, jako atraktivno a vrlo jednostavno. Tako vi mozete da ubacujete one "isjecke" iz recenzije ili da tako ubacujete necije drugo misljenje.
http://www.polygon.com/2014/7/31/595...-review-pc-mac

Mozete da uzmete primjer gamespot-a kao su oni dizajnirali dio sa ocjenom i plus/minus utiscima. To bi bilo zaista sjano vidjeti u SK-u. Iskreno, dizajn u SK-u je previse jednostavan.

Poslednja ispravka: r0nIn (11.8.2014 u 19:29)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2014, 19:54   #53
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Citat:
Wolverine kaže: Pregled poruke
SK je časopis koji važi za ozbiljnu publikaciju.
Šta konkretno u ovom slučaju znači "ozbiljna publikacija"? Pitam ozbiljno, pošto mi SK ne deluje ni malo "ozbiljno" - naprotiv!
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
r0nIn (11.8.2014), todos (12.8.2014)
Stara 12.8.2014, 8:59   #54
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Ih, SK ozbiljan?!? Dajte malo uozbiljite se kad dajete takve izjave.
Sto se dizajna tice istina je da je sve po malo monotono. Iz prethodnih primera moze da se napravi uvid i casopis dovede na visi nivo. I ja bih dodao moje vidjenje unapredjenja ovakvog casopisa kao sto je sada;
Da bar za slike koristite stranicu do ivice.
Da sve slike ne budu u obliku pravougaonika ili kvadrata.
Da ih stavljate tako da delovi budu iseceni tj. van casopisa, pa cak da nastavak bude siri i presavijen.
Malo slika i u pozadinu a preko tekst.
Imali ste vi izleta u ovim vodama ali je to zanemarljivo da bi se stekao utisak o nekakvoj promeni izgleda.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 11:38   #55
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Eeeee još samo fali da se SK redizajnira pa da jedni forumaši krenu sa stavom "baš nam se sviđa", a drugi sa stavom "vratite nam stari izgled SK", isto k'o kad Cukerberg promijeni nešto na fejzbucima pa patite danima ili se međusobno pokoljete oko toga šta je bilo bolje
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Wolverine (14.8.2014)
Stara 20.8.2014, 12:35   #56
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.862
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.846 puta na 1.160 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Eeee, kad bi vi samo znali koliko je tesko praviti casopis u drzavnoj firmi... ja sam srecan sto nismo postali reklamni bilten tehnomanije ili slicno, imamo tu slobodu da pisemo sta hocemo i verovatno ljudi to prepoznaju... trebalo bi ponovo da nas privatizuju sledece godine (valjda) pa mozda bude bolje... videcemo.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 10 korisnika se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
bokela (20.8.2014), DeCoy (20.8.2014), Eddy (31.8.2014), filpan (21.8.2014), Mocko (30.8.2014), player1 (20.8.2014), Sh0m1 (21.8.2014), todos (20.8.2014), voodoo_ (20.8.2014), Wolverine (21.8.2014)
Stara 20.8.2014, 20:19   #57
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Можда то има и неку своју добру страну...
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2014, 20:38   #58
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Citat:
Nisam odavno kupovao Sk, ali sam ovaj broj uzeo.
Izgleda da ću i ja, kad ga toliko hvale.
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2014, 21:04   #59
Damiao
Član
 
Član od: 1.6.2006.
Lokacija: Arandjelovac
Poruke: 112
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 18 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2014

Meni se, recimo, baš svideo tekst o fuzionim reaktorima, iako me ta tema generalno ne interesuje... Veoma pitko i narodski objašnjen princip rada ovih reaktora i šta mogu da predstavljaju za budućnost ljudskog roda.
Međutim, u drugoj temi o domaćem ogranku "jedne od najvećih" IT firmi u Srbiji, sa posebnim akcentom na "poželjnom poslodavcu", nisam mogao a da ne primetim ogromnu razliku između autorskog teksta i onog što zapravo pišu ljudi koji su radili u toj firmi . Možda je autor teksta mogao da te navode predoči sagovornicima iz Asseco-a i dobije realniju sliku stvari...
Damiao je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Damiao na korisnoj poruci:
Oggy (21.8.2014), oluja (26.8.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 11/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 58 9.11.2012 18:35
Svet kompjutera 10/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 86 20.10.2012 0:01
Svet kompjutera 4/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 223 20.5.2012 16:12
Svet kompjutera 1/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 102 27.1.2012 22:09
Svet Kompjutera je dobio upozorenje od BulmaSofta Branislav Gavric Forum o forumu 267 25.6.2009 21:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com