Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.11.2006, 2:34   #541
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Излази Medieval II Total War!!!

E mrzi me da citam ovo ovoliko i obimno i dugacko. Treba bre oci da cuvam jos koju godinu. Ako moze (koliko sam uspeo da shvatim tamo ima nas mnogo) da me na njihovom forumu pretocis u clana, i ako ste napravili klan da me ubacis (onim ljudima tamo drzim lekciju iz istorije nista neznaju). Ako moze konkretni odgovori oko srbije molim te.
dragomix je offline  
Stara 7.11.2006, 3:56   #542
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Излази Medieval II Total War!!!

Citat:
dragomix kaže:
E mrzi me da citam ovo ovoliko i obimno i dugacko. Treba bre oci da cuvam jos koju godinu. Ako moze (koliko sam uspeo da shvatim tamo ima nas mnogo) da me na njihovom forumu pretocis u clana, i ako ste napravili klan da me ubacis (onim ljudima tamo drzim lekciju iz istorije nista neznaju). Ako moze konkretni odgovori oko srbije molim te.
Pazi ovako. Budi kulturan i fin, pokusaj da ucinis bilo kakvu raspravu konstruktivnijom i postaces member posle 10-20 postova.

Sto se tice lekcija iz istorije, molim te, nemoj to da radis. Ljudi se tamo jako dobro razumeju u istoriju (odnosno onaj deo koji ucestvuje na podforumu o istoriji). Bolje citaj, mnogo ces nauciti.

Oko srbije u total realism modu bas i nije puno poznato (djuk nece da otkrije nista, djubre pokvareno ). Imas predlozene jedinici 5-10 strana iza na ovoj istoj temi.
Sarmatian je offline  
Stara 7.11.2006, 14:06   #543
DukeofSerbia
Starosedelac
 
Član od: 21.11.2005.
Lokacija: Сомбор
Poruke: 1.319
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 353 puta na 261 poruka
Određen forumom Re: Излази Medieval II Total War!!!

Još 3 dana.

dragomix

Nemoj MOLIM te ništa o srpskoj istoriji da pišeš. Ima ko je zadužen za to (kao ja npr.).
Srbija će biti u glavnom modu za MII TW i nemoj ništa da brineš. Iako su se mnogi trudili na twcenter.net da nas izguraju napolje (kao i Gruziju), lider i zamenik projekta nisu hteli ni da čuju! Ceo tim stoji iza Srbije i nema šanse da budemo eliminisani.
I poslušaj Sarmatian-a.

Sarmatian
Biće do sutra otvorena tema Medieval II Total War gde ću sve objasniti i status Srbije u MTR. Imam toliko posla da ne znam gde mi je glava, jer radim za MTR i IBFD paralelno.
DukeofSerbia je offline  
Stara 7.11.2006, 20:32   #544
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Излази Medieval II Total War!!!

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Uverio sam se da ljudi na njihovom forumu znaju dosta o nasoj istoriji. Iznenadio me jedan Bugarin koji je znao sve o nama. Bravo za Srbiju. SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA,S RBIJA,SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA!!! !!!!!
dragomix je offline  
Stara 8.11.2006, 21:33   #545
DukeofSerbia
Starosedelac
 
Član od: 21.11.2005.
Lokacija: Сомбор
Poruke: 1.319
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 353 puta na 261 poruka
Određen forumom Re: Излази Medieval II Total War!!!

Тема иде у заслужену пензију.

Холодок или Патон или неки супермодератор - ЗАТВОРИТЕ ову тему. Нека оде у заслужену пензију. Medieval II Total War je изашао.
DukeofSerbia je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
Medieval Total War + Viking Invasion DukeofSerbia Strateške igre 100 9.8.2012 11:25
Total TV i računar sa monitorom od 22" djuro88 Video/TV softver 3 24.7.2010 15:01
Medieval 2 Total War: Kingdoms masteri Strateške igre 142 10.12.2007 17:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com