Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.12.2014, 4:28   #41
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.490
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Game of Thrones

dobra prva epizoda, veoma sam zadovoljan. osim možda ishodom na kraju, pa me zanima da li ima neki drugi.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 10:15   #42
lukababic
Član
 
Član od: 1.7.2008.
Poruke: 217
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 119 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pogledao sam malo na youtube-u kako izgleda "igra" i iskreno mislim da Telltale polako ubija point&click avanturisticki zanr tako sto pravi "interaktivne filmove" gde se vijuge uopste ne zamaraju. Cak stavise sa onim tajmerom za odluke posle kojeg igra automatski nastavi dalje jedina ljudiska interakcija koja se zahteva od igraca je button-mashing za quick time evente. Na stranu prica za koju verujem da je dobra, ili produkcija koja je na nivou, ali ne vidim razlog zasto bi neko ovo "igrao" kad moze da pogleda "film/walkthrough" na youtubeu. Secam se hejta koji je Heavy Rain pretrpeo kao i drugi "walking simulatori" koji su izasli u zadnje vreme, ali Telltale je izgleda postala visokocenjena institucija koja je imuna na kritike.
lukababic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku lukababic na korisnoj poruci:
GoranSTX (13.12.2014)
Stara 3.12.2014, 12:50   #43
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Ne da nije isto pogledati preko YTa, nego nije ni slično, tako da odigraj pa sudi.

Nisu oni imuni na kritike, nego prave odlične igre. Njihove igre nemaju mnogo veze sa p&c avanturama, jednostavno su se razvile iz p&c avantura u nešto sasvim drugo. A p&c je propadao sasvim dugo i lepo bez pomoći ovog studija.

Mada je TT daleko od savršenog studija jer su neodgovorni pa često nemamo pojma u kom milenijumu će izaći epizoda i stalno naglašavaju kako su odluke bitne, a najčešće baš ništa ne menjaju. Nije da generalno moraju da menjaju i granaju priču, ali ako tvrde da je tako i da su odluke bitne, onda bi tako i moralo da bude.

Uprkos tome, odlični su i sve su bolji. Poslednje 2 epizode koje su izbacili (ova dva nova serijala) su po mom mišljenju dve najbolje epizode ukupno.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
Asmodeus (3.12.2014), AwesomeDude (3.12.2014), pentraksil (4.12.2014), Vulee (3.12.2014), Wolverine (3.12.2014)
Stara 3.12.2014, 13:08   #44
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Njihove igre nemaju mnogo veze sa p&c avanturama, jednostavno su se razvile iz p&c avantura u nešto sasvim drugo. A p&c je propadao sasvim dugo i lepo bez pomoći ovog studija.

Inache, Telltaleove igre su point&click igre.
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
lukababic (3.12.2014), Vulee (3.12.2014), Wolverine (3.12.2014)
Stara 4.12.2014, 12:28   #45
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Naravno da jesu, pa cela igra se igra isključivo mišem, osim par sekvenci. Da nije bilo svih sjajnih p&c avantura, nikada ne bi bilo ni ovih igara. Ali to je sasvim jedan novi tip igra, a ne point&click avantura u izvornom smislu jer osim velikih sličnosti imaju i značajne razlike.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
Wolverine (6.12.2014)
Stara 4.12.2014, 19:12   #46
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
lukababic kaže: Pregled poruke
Pogledao sam malo na youtube-u kako izgleda "igra" i iskreno mislim da Telltale polako ubija point&click avanturisticki zanr tako sto pravi "interaktivne filmove" gde se vijuge uopste ne zamaraju. Cak stavise sa onim tajmerom za odluke posle kojeg igra automatski nastavi dalje jedina ljudiska interakcija koja se zahteva od igraca je button-mashing za quick time evente. Na stranu prica za koju verujem da je dobra, ili produkcija koja je na nivou, ali ne vidim razlog zasto bi neko ovo "igrao" kad moze da pogleda "film/walkthrough" na youtubeu. Secam se hejta koji je Heavy Rain pretrpeo kao i drugi "walking simulatori" koji su izasli u zadnje vreme, ali Telltale je izgleda postala visokocenjena institucija koja je imuna na kritike.
Pa sad, zasto bi isao da gledas Pikasove, Da Vincijeve ili Rembrantove slike uzivo, licno kada mozes da odgledas preko youtube-a?
Igranje video igre donosi sa sobom nesto sto se zove imerzija, nikako nije isto gledati TT igre na youtube-u i licno donositi odluke i aktivno ucestvovati u prici.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2014, 20:20   #47
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Naravno da jesu, pa cela igra se igra isključivo mišem, osim par sekvenci. Da nije bilo svih sjajnih p&c avantura, nikada ne bi bilo ni ovih igara. Ali to je sasvim jedan novi tip igra, a ne point&click avantura u izvornom smislu jer osim velikih sličnosti imaju i značajne razlike.

Slazem se u svemu (i za to sta se obicno misli pod "p&c") osim toga da je ovo neki potpuno novi tip igara - da ne idemo mnogo u proslost, jedan primer bi mogao da bude A Fork in the Tale (1997):

DhDdQeNMBEg


Razlika je sto Telltale od svog nastanka pa do sada koristi dobro POZNATE i ustaljene licence (treba i to znati, i odrzavati), a moderni kritichari, kao i uvek, su dali jedan novi fensi naziv za to (choice & consequence), a chojsa, ni konsekvensa, nidje!
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
LoshMeeBre (5.12.2014), lukababic (10.12.2014), mesomebody (5.12.2014)
Stara 4.12.2014, 22:47   #48
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

A pre tzv. interaktivnih filmova postojali su "interaktivni" stripovi, i kod nas su objavljivani u doba SFRJ.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2014, 13:07   #49
lukababic
Član
 
Član od: 1.7.2008.
Poruke: 217
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 119 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Naravno da jesu [p&c avanture], pa cela igra se igra isključivo mišem, osim par sekvenci.
Skoro svaka igra na PC-u se igra misem. A Telltale je svoje najnovije igre prilagodio i za konzole tako sto vuce korisnika za ruku sa hot-spotovima i ima vrlo malo interkativnih objekata na ekranu, pa igrac ne mora puno da mozga ili puno da pomera "pointer".

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Ali to je sasvim jedan novi tip igra, a ne point&click avantura u izvornom smislu jer osim velikih sličnosti imaju i značajne razlike.
Ogromne razlike, zanr je evoluirao do neprepoznatljivosti. Jos malo pa kao HOPA igre, samo kao da po zavrsetku slagalice od 4 puzzle umesto teksta dobijes fancy animaciju,

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Igranje video igre donosi sa sobom nesto sto se zove imerzija, nikako nije isto gledati TT igre na youtube-u i licno donositi odluke i aktivno ucestvovati u prici.
Ja sam imerziju dozivljavao sa Gemini Rue ili sa extremno linearnim Grim Fandangom, za koji se Schafer potrudio da bude imerzivna tako sto je izbacio klasicni GUI, sto je i sam rekao da je bio cilj.

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Razlika je sto Telltale od svog nastanka pa do sada koristi dobro POZNATE i ustaljene licence (treba i to znati, i odrzavati), a moderni kritichari, kao i uvek, su dali jedan novi fensi naziv za to (choice & consequence), a chojsa, ni konsekvensa, nidje!
Slazem se sa tobom, ali drugi ne bi. Iskreno, jedino mi Witcher igre imaju dobro uradjene izbore i posledice. Ako znas jos neku koja je ostavila utisak na tebe - reci.


Imerzivnost je subjektivna i meni licno svaka nova Telltale igra ima sve manje imerzije od prethodne jer mi deluje kao da gledam interaktivni film koji se na svakih par minuta prekine samo da bih nacinio dva-tri klika i nastavio dalje. Smatram da quick time eventi sa button mashingom ne treba da budu u point & click avanturi jer "pamet treba da vam bude ostrija od maca" ili mozda u ovom slucaju brza od quick-timea. Da imam vecu kontrolu na likom, konkretno kada bih ga duze kontrolisao (sa manje prekida), onda bi mi osecaj imerzivnosti bio veci. Smatram i da su ih previse uprostili, kada Bigby treba da otvori vrata on odmah pored njih nadje kljuc, kada treba da nadje nesto pojavi se ogromna meta oko objekta. I kao sto Dijego kaze, blaga varijacija u dijalozima ne donosi nikakve trajne posledice.

Ako smo ranije citali tekstualne opise iz Sveta Kompjutera koji prestavljaju necije misljenje na osnovu kojih smo uzimali igre, onda gledanje video opisa ili walkthrough-a moze samo vise da doprinese u mom izboru, jer direktno imam uvid u neciju igru a ne u staticnu sliku i neciji opis koji je ogranicen X brojem reci na stranici. Pogledao sam walkthrough igre na YouTube -u i uopste me ne vuce da je "igram" jer ne vidim igru vec pasivno gledanje animiranih razgovora... ali mi prica deluje interesantno pa cu odgledati neki longplay kad izadju sve epizode.
lukababic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2014, 21:20   #50
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
lukababic kaže: Pregled poruke
... ali mi prica deluje interesantno pa cu odgledati neki longplay kad izadju sve epizode.

E pa ta imerzija nije zbog samog nacina igre vec do tvog licnog ukusa. GUI Fandanga i TT igara nema bas mnogo razlike. Imerzija nije samo GUI. Ono sto stvara imerziju je uglavnom atmosfera i prica (bar ja tako mislim). Naravno i gameplay je jako bitan tu (pogotovu kod RPG-ova recimo) ali jedno ne iskljucuje drugo.
Ne vidim svrhu gledanja bilo koje igre preko youtube-a (osim ako te igre nema na PC-ju ili neko zaista ne moze da igra/pokrene) ako si u prilici da i sam odigras. Jednostavno nije isto gledati i sam igrati igru, cak i TT igru.
Ako si ti spreman da odgledas ceo walkthrough na youtube onda stvarno ne vidim razlog zasto bi preskocio samo igranje. Ali OK, kako zelis.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Atwa013 (10.12.2014), lukababic (11.12.2014)
Stara 10.12.2014, 21:38   #51
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Ne znam sta tu ima puno da se bistri...TT igre su interaktivne serije i to je to...kljucna stvar zbog kojih se igraju je prica i nista drugo. Logickih zavrzlama nema, ali one nisu ni bitne...
Meni su i TWD (obe sezone) i TWAU dobre igre, sa odlicnom pricom, koje sam presao vise puta, da vidim koliko se, u odnosu na odluke, menja tok desavanja...i to je, mozda, najslabija stavka...izuzev poslednje epizode druge sezone Walking Dead-a, nisam bas nesto odusevljen racvanjem price i odnosa izbor-posledice...
Ali svakako vredi odigrati ili odgledati kako kome vise pase.
I da, najveca greska koju sam napravio je sto sam igrao epizodu po epizodu...vise ne, sad cekam sve pa natenane.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
caine (23.1.2015), lukababic (11.12.2014)
Stara 11.12.2014, 0:20   #52
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
lukababic kaže: Pregled poruke
Slazem se sa tobom, ali drugi ne bi. Iskreno, jedino mi Witcher igre imaju dobro uradjene izbore i posledice. Ako znas jos neku koja je ostavila utisak na tebe - reci.
Poenta takvih igara je, po prirodi stvari, da stvore vise krajeva, ili bar nacina da se dodje do istog kraja jel tako, inace cemu izbori i posledice? U tom slucaju, dobra igra ce drzati nelinearnu nit tokom celog trajanja, i pazljivo graditi "racvanja", a ne prosto sa vremena na vreme baciti nas u dilemu - Ako hoces da ga zveknes po glavi pritisni ovde, ako neces onda ovde. Tu se treba pribliziti iluziji da sami "gradimo svoju igru", poput ovoga sto je pokusao poslednji Sherlock Holmes, iako je omanuo na polju gejmpleja jedno tri koraka unazad u odnosu na Awakened. Pandora Directive je dobar primer kako "vise izbora i krajeva" ne znaci prosto baciti igraca pred kraj igre u trilemu, multilemu nekim pitanjem.. i onda kao dobijamo vise krajeva - vec Teksovo ponasanje od pocetka gradi taj kraj. Shadow of Memories ima skoro pa komplikovan sistem zavrsetaka kao Pandora Directive, sa 6 osnovna i 2 dodatna kraja. The Last Express, iako nema vise klasicnih zavrsetaka, je jedan od najupecatljivijih gejmplejova gde sve vreme imate utisak da svaki vas izbor gradi novi delic price.

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ne vidim svrhu gledanja bilo koje igre preko youtube-a (osim ako te igre nema na PC-ju ili neko zaista ne moze da igra/pokrene) ako si u prilici da i sam odigras. Jednostavno nije isto gledati i sam igrati igru, cak i TT igru.
Youtube moze ozbiljno da zapreti "prostim interaktivnim filmovima". Oni bazicni interaktivni filmovi, ako imaju samo izbor "uradi ovo, a ne ovo", "idi ovde a ne tamo", mogu i da se gledaju na YT, a da ugodjaj bude isti, moze da se namesti da mi biramo koji cemo video sledeci da gledamo zavisno od izbora, bas kao kad bismo igrali igru. Cak su i pravili Youtube interaktivne filmove, poput ovoga.

Poslednja ispravka: dijego_ (11.12.2014 u 0:47)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
lukababic (11.12.2014)
Stara 11.12.2014, 2:42   #53
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Youtube moze ozbiljno da zapreti "prostim interaktivnim filmovima". Oni bazicni interaktivni filmovi, ako imaju samo izbor "uradi ovo, a ne ovo", "idi ovde a ne tamo", mogu i da se gledaju na YT, a da ugodjaj bude isti, moze da se namesti da mi biramo koji cemo video sledeci da gledamo zavisno od izbora, bas kao kad bismo igrali igru. Cak su i pravili Youtube interaktivne filmove, poput ovoga.

Donekle mozda, nekima, i to donekle razumem ali meni licno nikako. Ako je vec identicno nekima, onda je svakako bolje odigrati to kao covek umesto sto ce se hvatati krivine. Ali svako radi sta mu odgovara naravno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2014, 13:21   #54
Wittmann
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 383
Zahvalnice: 237
Zahvaljeno 56 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Bezveze skroz,reklamiraju da ti imas neki uticaj na pricu a sve se odigrava isto a 3 puta sam probao i sve kljucne scene se odigravaju isto.bzv

Poslednja ispravka: Wittmann (12.12.2014 u 19:13)
Wittmann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Wittmann na korisnoj poruci:
lukababic (12.12.2014)
Stara 13.12.2014, 4:36   #55
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Wittmann kaže: Pregled poruke
Bezveze skroz,reklamiraju da ti imas neki uticaj na pricu a sve se odigrava isto a 3 puta sam probao i sve kljucne scene se odigravaju isto.bzv
Nije da ih branim, ni ostale igre nisu imale prevelike promene tokom igre (osim mozda The Wolf Among Us) ali ovo je ipak prva epizoda (pogotovu nema previse razlike u prvim epizodama). Ne ocekujem previse ali kasnije verujem da ce biti necega, imajuci u vidu da su

Spoiler za Spojler:
Scene sa Tirionom i Margori jasno pokazale da od njih neces moci da ocekujes pomoc u kasnijim epizodama ukoliko im to zatrazis sada.


I to je bas bas ocigledno predstavljeno. Takodje, moramo imati u vidu i zavrsetak druge sezone The Walking Dead, koja "po meni" nema sanse da se nastavi identicno ma koju odluku doneli, mislim da su i oni shvatili da nece moci da se izvlace sa nekim precicama kao do sada (mozda i gresim). Treba sacekati ostale epizode pa onda prosuditi, sto se tice prve tu (po meni ocekivano) nema promena (mada sam i ja malo razocaran poslednjom scenom i ishodima)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2014, 9:29   #56
Wittmann
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 383
Zahvalnice: 237
Zahvaljeno 56 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa ne,po meni cemu onda ono The story is tailored by how you play,kad realno ti igras kako su oni izrezirali sa nekim mizernim odlukama koje nisu bitne,kad se svaka epizoda zavrsava kako su oni zamislili.
Zasto nisu mogli da ubace da su odluke bitne kao u rpg igrama,witcher,kotor i dragon age sta ti ja znam,ovako kao da gledam epizodu na tvu i kliknem poneki put.
Wittmann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2014, 15:36   #57
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Tvoje odluke uglavnom ne utiču na priču, već na buduće dijaloge sa likovima (ono kad ti napiše u gornjem levom uglu XY will remember this). Ako su autori namenili nekome da umre, on će umreti bez obzira na tvoje postupke, ali će se drugi likovi u budućnosti odnositi prema tebi u zavisnosti od toga kako si ti postupao prema tom koji je umro. Nisam igrao GoT, ali TWD upravo uvako funkcioniše.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2015, 23:12   #58
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Epizoda 2 - 3. februar

Episode 2
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2015, 19:40   #59
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Mali hijack teme, ali Lionsgate je kupio deo Telltell Gamesa i postavio svog čoveka kao jednog od izvršnih direktora. Od "vrućih" licenci Lionsgate drži Mad Men seriju i Hunger Games filmove.

http://www.pcgamer.com/hunger-games-...with-telltale/
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 12:12   #60
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Izasla treca epizoda
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
Gaming Awards dex3108 O igrama uopšte 27 18.12.2012 22:22
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
A Game of Thrones: Genesis Romantic otpaTci 4 20.5.2011 20:55
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com