Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.4.2017, 16:54   #6701
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Hm, može biti da je u pitanju reuse asseta, ima toga u igri mnogo, mada pošto se u HoS vrti baš oko njega možda ipak njegov lik nisu tek tako olako koristili na više likova baš u HoS-u. Ustvari ne sjećam se ima li njegovog modela ranije prije HoS-a, dok nekih drugih baš ima, ponavljaju se. Nije mi jasan onaj muški model, ili više njih, koji imaju lice kao isprskano blatom , a ima ih dosta tokom igre

On kaže Geraltu da mu je ranije pomogao pronaći Yenefer, ja se toga nisam sjetio a sad sam našao video, sjećam se sada te scene, na kraju mu kaže da će mu možda nekad trebati pomoć od Geralta
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2017, 16:59   #6702
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Hm, može biti da je u pitanju reuse asseta, ima toga u igri mnogo, mada pošto se u HoS vrti baš oko njega možda ipak njegov lik nisu tek tako olako koristili na više likova baš u HoS-u. Ustvari ne sjećam se ima li njegovog modela ranije prije HoS-a, dok nekih drugih baš ima, ponavljaju se. Nije mi jasan onaj muški model, ili više njih, koji imaju lice kao isprskano blatom , a ima ih dosta tokom igre

On kaže Geraltu da mu je ranije pomogao pronaći Yenefer, ja se toga nisam sjetio a sad sam našao video, sjećam se sada te scene, na kraju mu kaže da će mu možda nekad trebati pomoć od Geralta
Ne bih da se pravim pametan, ali nemoguce da njega nisi prepoznao odmah na pocetku HoS-a. Mislim, jeste da si imao kratak dijalog na pocetku igre sa njim, ali je on bukvalno prva osoba (ne racunajuci Vesemira) s kojom pricas, i bas on te upucuje ka Yen. I kada sam prvi put igrao HoS, odmah sam se setio njegove njuske. Then again, ti si ipak proveo vise sati u igri, pa je moguce da si i zaboravio sami pocetak.

Kako god, i dalje me kopka da li Ciri ima ikakve sanse protiv njega. I da li ima jaceg bica u Witcherverse-u? Nekako mi je sad B&W slabiji kada ga igram neposredno posle HoS-a...
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2017, 17:01   #6703
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Već je postavljan ranije ali ovaj video je baš super odgledati za in-depth analizu ove fenomenalne ekspanzije. Ko slučajno nije pogledao..

HoS story
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
buraz (23.4.2017), zokocx (23.4.2017)
Stara 23.4.2017, 20:30   #6704
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Then again, ti si ipak proveo vise sati u igri, pa je moguce da si i zaboravio sami pocetak.
Mora da je to. Nakon videa sad ga se dobro sjećam, ali više dijaloga nego njegove njuške . Sjećam se da mi je bio malo čudan, posebno kako je na prvu znao da pitam za Yennefer i sam je rekao njeno ime. Doduše dao je objašnjenje za to, ali ipak.

Nego počeo sam danas Blood and Wine. Kakve boje , na trenutke mi se sviđa a na trenutke su mi jake. Imam par pitanja, da li je glavni quest ovde dug? Sad na početku kao da su me "vukli" da se držim njega pa sam došao do turnira i prvog susreta sa Henriettom, nisam radio ništa sa strane a na mapi vidim da ima više lokacija sa notice board pa ne bih volio da se zalećem sa glavnim questom, više volim paralelno jedno i drugo pa ne bih volio da ispucam glavni quest prebrzo, ali sigurno nije kratak.

Drugo, za opremu, čim sam došao u Toussaint dobio sam level 39 pa sam craftovao kompletnu Viper opremu koja je dosta jača od Mastercrafted Feline opreme koju koristim već neko vrijeme. Lijepa je Feline ali je i ova Viper lijepa, mada je ova medium a Feline je light. Da li se Grandmaster oprema isto dobija preko dijagrama koje usput pronalazim? Da li je dosta jača od ove Viper opreme? Za Viper set je bio izuzetak da se dijagrami ne pronalaze već kupuju pa ne znam kako je u Blood and Wine za Grandmaster.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2017, 23:01   #6705
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Mora da je to. Nakon videa sad ga se dobro sjećam, ali više dijaloga nego njegove njuške . Sjećam se da mi je bio malo čudan, posebno kako je na prvu znao da pitam za Yennefer i sam je rekao njeno ime. Doduše dao je objašnjenje za to, ali ipak.

Nego počeo sam danas Blood and Wine. Kakve boje , na trenutke mi se sviđa a na trenutke su mi jake. Imam par pitanja, da li je glavni quest ovde dug? Sad na početku kao da su me "vukli" da se držim njega pa sam došao do turnira i prvog susreta sa Henriettom, nisam radio ništa sa strane a na mapi vidim da ima više lokacija sa notice board pa ne bih volio da se zalećem sa glavnim questom, više volim paralelno jedno i drugo pa ne bih volio da ispucam glavni quest prebrzo, ali sigurno nije kratak.

Drugo, za opremu, čim sam došao u Toussaint dobio sam level 39 pa sam craftovao kompletnu Viper opremu koja je dosta jača od Mastercrafted Feline opreme koju koristim već neko vrijeme. Lijepa je Feline ali je i ova Viper lijepa, mada je ova medium a Feline je light. Da li se Grandmaster oprema isto dobija preko dijagrama koje usput pronalazim? Da li je dosta jača od ove Viper opreme? Za Viper set je bio izuzetak da se dijagrami ne pronalaze već kupuju pa ne znam kako je u Blood and Wine za Grandmaster.

Glavni quest nije mnogo dug. Ako se dobro secam, nekih ~14-15h. Naravno, sve zavisi koliko koristis fast travel, da li apsolutno svaku opciju u dijalozima eksploatises, itd.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2017, 0:22   #6706
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Mnogo mi se sviđa Blood and Wine zasad. Ovaj njihov glavni grad Beauclair mi je prelijep, još sa onom okolinom i pogledom na nju. Da mi je zaista biti tamo i prošetati

Koliko detalja, dekoracije su i na samoj ulici na pločniku, a onda i u kućama u koje se uđe, sve prelijepo izgleda. Svaka im čast, ali baš.

Tako dok sam hodao gradom i razgledao ga na putu da obavim quest o profesoru koji je istraživao mutacije nailazio sam na još neke questove i odigrao nekoliko Gwent partija, nikako da dođem na lokaciju za quest, stalno me nešto odvlači, pa naletim tako i na nekoga ko mi daje quest i kažem sebi ajde da još i to samo na brzinu obavim jer vidim da je blizu pa da brzo idem dalje. A to je ni više ni manje bio quest u banci , oni koji su igrali znaju kakav je quest i znaju da to nije baš moglo brzo da se obavi . Svaka im čast, odličan quest
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2017, 18:25   #6707
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Meni je najzalije sto sam propustio quest sa Roachom nisam znao da postoji dok ne vidjeh klipove po internetu tada sam vec uveliko okoncao igru, valjao sam se od smijeha.
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2017, 19:45   #6708
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Maloprije sam dobio update na GOG Galaxy 1.2 koji su i najavili za april, sa raznim unapređenjima, sada više nije u beti. Jedna od stvari je cloud za savegame, zna li neko kako to radi, da li uploada samo zadnji savegame ili sve? Pošto ja imam 2 GB snimljenih pozicija za Witcher 3. Koliko znam Steam uploada sve snimljene pozicije kad izađeš iz igre pa sam uvijek isključivao cloud na igrama koje prave veće fajlove.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2017, 8:30   #6709
Becar
Član
 
Član od: 11.5.2009.
Lokacija: Derventa, Republika Srpska
Poruke: 185
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 24 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Msm da uploaduje sve.
Becar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2017, 8:52   #6710
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Vrijedi li se cimati da osvojim turnir u Blood and Wine? Ima dosta animacija prije i spolije svake etape takmičenja pa sam izgubio gađanje meta i jahanje iz prvog pokušaja i tu sam sinoć stao, radnja me samo nosila jer poslije svakog takmičenja ide odmah animacija. Moram li pobijediti na sva tri takmičenja da bih imao završnu borbu?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2017, 23:48   #6711
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.490
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Vrijedi li se cimati da osvojim turnir u Blood and Wine? Ima dosta animacija prije i spolije svake etape takmičenja pa sam izgubio gađanje meta i jahanje iz prvog pokušaja i tu sam sinoć stao, radnja me samo nosila jer poslije svakog takmičenja ide odmah animacija. Moram li pobijediti na sva tri takmičenja da bih imao završnu borbu?
ako hoćeš ačivment onda da, mda gađanje i jahanje je laganica
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2017, 8:24   #6712
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Pretpostavio sam da ima ačivment ali mi to nije bitno, inače ih ne ganjam. Probao sam juče jahanje još jednom ali ide previše animacija i dijaloga nakon toga pa se ne isplati probavati više puta dok ne uspijem. Meni nije lagano, nije mi jasno kako promašim metu kada bi po meni morao da je pogodi, a čitao sam da su se i drugi žalili. Bitniji mi je bio sam quest i Vivijen pa sam batalio turnir, izgubio na sva tri takmičenja , ali sam pobijedio onoga koji me je izazvao jer je nešto nervozan.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2017, 14:36   #6713
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Јел зна неко где може најповољније да се нађе игра али у box варијанти? Не у дигиталној Steam или GOG, већ у кутији са диском и пропратним материјалом. Хвала.
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku batakpudla na korisnoj poruci:
Laserstorm (30.4.2017)
Stara 30.4.2017, 2:01   #6714
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
batakpudla kaže: Pregled poruke
Јел зна неко где може најповољније да се нађе игра али у box варијанти? Не у дигиталној Steam или GOG, већ у кутији са диском и пропратним материјалом. Хвала.
Mislim da ne moze da se nadje fizicka kopija za neku povoljnu cenu. Znam da kad sam ja kupovao fizicku kopiju meseca dana posle izlaska igre, cena je bila manja u dinarima nego da sam narucivao preko grane, em zbog kursa evra, em zbog postarine.

EDIT: Actually I was wrong - http://games.rs/pcg-the-witcher-3-the-wild-hunt.html

KUPUJ STO PRE! Definitivno se isplati zbog dodataka u kutiji.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
batakpudla (30.4.2017)
Stara 30.4.2017, 3:21   #6715
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Опа! Хвала пуно колега! Ја се поломио тражећи најбољу варијанту у иностранству, а не видех да имам испред носа најповољније.

Ако сам добро видео, додаци у кутији су садржајнији него у кутији GOTY верзије (мапа, manual, и још пар зезанција)?

Морам да признам да нисам ревносно пратио све око W3 (oh blasphemy), па ме занима јесу ли сви ДЛЦ-еви, печеви и додаци у самој игри за Џ?

Питам из простог разлога, јер ме код основне верзије само садржај кутије више привлачи од GOTY издања. Са друге стране GOTY је скроз испеглан. Па се ту двоумим, али ако је иста прича као са W2, где се игра сама по покретању печује до последње закрпе, без икаквих проблема, онда бих се ипак одлучио за основну верзију (плус је 500 кинти јефтинија ).
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2017, 12:15   #6716
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

To ti je samo osnovna igra, nemaš ona 2 velika DLC dobijaš oni 16 malih DLC za dž. ali to su samo manji questovi i šminka.

U GotY verziji imaš sve od igre (Osnovna + HoS + B&W), sad kolko se razlikuje propratni materijal to ne znam.

Po meni više ti se isplati GotY jer za 500 din sigurno nećeš naći Season Pass (dodatak da dobiješ oba velika DLC-a).

http://games.rs/pcg-the-witcher-3-th...r-edition.html

PS: I ovo ti je GOG verzija samo ona postoji u box verziji, i tretno Season pass je 24€, po meni box GotY verzija je kao na popustu.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
batakpudla (30.4.2017)
Stara 30.4.2017, 14:37   #6717
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
batakpudla kaže: Pregled poruke
Опа! Хвала пуно колега! Ја се поломио тражећи најбољу варијанту у иностранству, а не видех да имам испред носа најповољније.

Ако сам добро видео, додаци у кутији су садржајнији него у кутији GOTY верзије (мапа, manual, и још пар зезанција)?

Морам да признам да нисам ревносно пратио све око W3 (oh blasphemy), па ме занима јесу ли сви ДЛЦ-еви, печеви и додаци у самој игри за Џ?

Питам из простог разлога, јер ме код основне верзије само садржај кутије више привлачи од GOTY издања. Са друге стране GOTY је скроз испеглан. Па се ту двоумим, али ако је иста прича као са W2, где се игра сама по покретању печује до последње закрпе, без икаквих проблема, онда бих се ипак одлучио за основну верзију (плус је 500 кинти јефтинија ).

Ja sam kupio osnovnu igru kao fizicku kopiju, posle sam ekstra platio expansion pass.

Moja verzija je ovakva:

osnovna box



Ovo sam nasao za GOTY box verziju:

GOTY box
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
batakpudla (30.4.2017)
Stara 30.4.2017, 16:32   #6718
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Uh kako je skupa Grandmaster oprema, potrošio sam 21.000 na nju, i još na kraju greškom napravio Wolf silver mač umjesto Feline, i sad bih morao ponovo sve od početka, craftovati sve one dijelove za opremu. Ali čudno mi je da je tako skupa a ima samo zanemarlljivo bolji damage i armor od Viper opreme sa kojom sam došao u Blood and Wine. Uz to koliko vidim ova neka Toussaint Ducal Guard Captain oprema je dosta jača od Grandmaster, nedostaju mi samo čizme i mačevi, mada vjerovatno nemaju silver mač. Djeluje mi da mi je bolje ostati na njoj i craftovati neki dobar silver mač. Doduše ta Grandmaster ima neke bonuse ali ne znam koliko oni znače, ionako nije teško igrati čak i sa nešto starijom Viper opremom.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2017, 0:17   #6719
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Хвала момци! Када се све узме у обзир, са GOTY верзијом, која је свега 500 кинти скупља, добијам комплетирану игру, а у кутији добијам рекламу за Гвент

Док са основном верзијом игре, која је 500 кинти јефтинија, морам да доплатим још 20+е за ДЛЦ-еве, с тим што је кутија садржајнија (мапа, налепнице, soundtrack и мали artbook).

Штета што GOTY верзија нема овако кул садржај кутије, али што се тиче самог садржаја игре, мишљења сам да је GOTY верзија много бољи и повољнији избор.
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2017, 14:37   #6720
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Uh kako je skupa Grandmaster oprema, potrošio sam 21.000 na nju, i još na kraju greškom napravio Wolf silver mač umjesto Feline, i sad bih morao ponovo sve od početka, craftovati sve one dijelove za opremu. Ali čudno mi je da je tako skupa a ima samo zanemarlljivo bolji damage i armor od Viper opreme sa kojom sam došao u Blood and Wine. Uz to koliko vidim ova neka Toussaint Ducal Guard Captain oprema je dosta jača od Grandmaster, nedostaju mi samo čizme i mačevi, mada vjerovatno nemaju silver mač. Djeluje mi da mi je bolje ostati na njoj i craftovati neki dobar silver mač. Doduše ta Grandmaster ima neke bonuse ali ne znam koliko oni znače, ionako nije teško igrati čak i sa nešto starijom Viper opremom.

Uf, ja još ne stigoh do B&W da bih mogao da se cimam oko grandmaster opreme, ali sad se premišljam da li vredi dati tolike pare posle.Kapiram da treba videti koje bonuse donosi koji set i da li odgovara načinu igre; ja sam isto birao Feline opremu al ne znam odakle ću moći da dobijem tu količinu novca za posle Treba i runemasteru dati 15 hiljada zlatnika, bogami.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com