Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.6.2015, 1:33   #4421
nesudjeni clocker
Član
 
Član od: 3.7.2014.
Lokacija: Novi Sad/Požega
Poruke: 101
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 43 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Spoiler za Dikstra:
Meni je bio gotivan lik, iako mi nije bio pomogao u bici kod KM, ali kad je hteo Rochea da ubije, tu je sebi presudio. Kako iko moze da izabere Dikstru pre burazera Rochea koji nas je izvukao iz tamnice u drugom delu? Da ne bi njega, ne bi bilo ni Witchera 3, posto bi Geralt bio obesen.
Spoiler za Dijkstra:
e kad nisam pop***eo na kraju tog kvesta. UBEDLJIVO najinteligentniji lik u celoj igri (i u knjigama) odluci da je najbolje da sprovede svoj masterplan napadajuci dva elitna vojnika, elitnog spijuna i je**no legendarnog vesca sa PET OBICNIH THUG-ova... dablju ti ef...

Poslednja ispravka: nesudjeni clocker (23.6.2015 u 2:58)
nesudjeni clocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nesudjeni clocker na korisnoj poruci:
buraz (23.6.2015), efil82 (23.6.2015)
Stara 23.6.2015, 8:14   #4422
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

A dobro i nije spojler pa mogu van tagova meni isto tako cudo kako je Radovid doziveo transformaciju od simpaticnog lika u kecu, ostroumnog i ambicioznog mladog vladara do totalnog psihopate i sadiste.Ne volim kad to urade tako drasticno transformisu lik.Isto su uradili sa Lilianom u DAI od slatke cure posta hladan ubica.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 8:24   #4423
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
A dobro i nije spojler pa mogu van tagova meni isto tako cudo kako je Radovid doziveo transformaciju od simpaticnog lika u kecu, ostroumnog i ambicioznog mladog vladara do totalnog psihopate i sadiste.Ne volim kad to urade tako drasticno transformisu lik.Isto su uradili sa Lilianom u DAI od slatke cure posta hladan ubica.
Zar se to nije vec videlo u W2 (Iorveth strana)?
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 9:05   #4424
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
A dobro i nije spojler pa mogu van tagova meni isto tako cudo kako je Radovid doziveo transformaciju od simpaticnog lika u kecu, ostroumnog i ambicioznog mladog vladara do totalnog psihopate i sadiste.Ne volim kad to urade tako drasticno transformisu lik.Isto su uradili sa Lilianom u DAI od slatke cure posta hladan ubica.
Znaš kako Radovid je uvijek bio psihopata čak i u knjigama kad je tek došao na tron bilo nagoviješteno da će u budućnosti Radovid raditi zulume jer zbog Filipe nosi mržnju prema magovima a zbog smrti svog oca prema svim ostalim vladarima koji su ga podcijenjivali zbog mladosti i neiskustva
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 9:08   #4425
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Realno, Vernon Roche je uz Foltesta izvršavao masakre nad Elfovima i drugim non humanima.

enivej,

Ja sam tek nakon zavrsavanja igre krenuo da citam spojlere i alternativne krajeve.

citam i ne verujem kakve su bedak krajeve ljudi uspeli da postignu, lol )

Ja sam dobio kraj, bas onako kako sam i zamisljao da ce biti, uz neke oscilacije sto su i "zasluzeno" tako ispale

Spoiler za Ending:
Triss and Yen related: Ispušio sam kod obe, rezultat sedenja na dve stolice je krajnje jasan.. Što se tice Ciri, postala je witcher, mada do samog kraja nisam bio siguran hocu li je videti ili ne, ali onaj ulazak u krčmu gde nazirem iz daleka njene čizme ispod one pelerine je bio epic emotional .. Imperatora nisam zarezivao ni 2% tokom igre, cesto sam bio drzak i na granici da sam razmisljao kako ce me baciti u tamnicu.. ili zverima,.. ili zverima u tamnicu Ciri sam maximalno podrzavao, pristupio sam njoj onako kako recimo roditeljski pristupam svojoj ćerki, i scena kada ulazi u white frost te joj prolaze slike kroz glavu gde sam joj pustio da bude svoja u nekim situacijama je takodje vrhunska.. Da se vratim na Triss i Yen. Opet, like in real life, kao jedinka ni jedna nije dobar sklop. Iskreno Triss su u igri napravili kao sto neko kaze da izgleda kao sestra ili "drugarica" ali je 100% prihvatljiv karakter.. Yen je mnogo atraktivnija, ali je uzasna licnost. Yen with Triss's mind bi bilo perfektan kombo. Kad budem igrao ponovo, neke sitnice cu promeniti, ali generalno isti pristup cu imati prema finalnom ishodu.. Likove kao sto ej Radovid cu opet da smaknem, bez treptanja, odvratan lik.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 11:45   #4426
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
nesudjeni clocker kaže: Pregled poruke
Spoiler za Dijkstra:
e kad nisam pop***eo na kraju tog kvesta. UBEDLJIVO najinteligentniji lik u celoj igri (i u knjigama) odluci da je najbolje da sprovede svoj masterplan napadajuci dva elitna vojnika, elitnog spijuna i je**no legendarnog vesca sa PET OBICNIH THUG-ova... dablju ti ef...
Taj quest je najveci fail u igri. Evo i zasto.

Spoiler za radovid:
Ocekivao sam masovne posledice Radovidovog ubistva, tipa vojnici dezertiraju, rasulo u armiji, koljacina za vlast u Redeniji... Kad ono ja prolazim pored broda u Oxenfurtu i dere mi se vojnik "LONG LIVE RADOVID!". Celo ubistvo poslednjeg kralja severa se svelo na jednu sliku u epilogu, a u toku igre kao da se nije ni desilo, tj. niko nije ni spomenuo da je Radovid ubijen... To je jedini quest gde su developeri zestoko omanul sa posledicama, kao da im se zurilo.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
nesudjeni clocker (23.6.2015)
Stara 23.6.2015, 13:29   #4427
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Corrupted save.
Hajde sad lagano sve ponovo...
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 13:44   #4428
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Dakle, fora je u Gwentu samo pobediti tipa koji sedi pored fontane u palati Vizima, on ti da Foltest siegemaster kartu i na konju si.
Gde taj Stjepan da mu uzmem kartu?!!
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 16:30   #4429
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Monarh kaže: Pregled poruke
Dakle, fora je u Gwentu samo pobediti tipa koji sedi pored fontane u palati Vizima, on ti da Foltest siegemaster kartu i na konju si.
Gde taj Stjepan da mu uzmem kartu?!!
Stjepan je valjda u krcmi u Oxenfurtu.
Ima posle zayebanih igracha...Rouch je meni missim bio najtezi ali imao sam srece da iz prve ga dobijem jer sam imao uzasno jaku ruku.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 16:35   #4430
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Našao sam ga, ima baš jak Scoiatel špil, pa ću morati još malo da ojačam za njega. Nego, kad smo kod Oxenfurta, jel moguće ući u akademiju i kako?
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 17:46   #4431
Pedja_Nbg
Član
 
Član od: 12.3.2009.
Poruke: 119
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
lampa je missim pod quest items ali ako hoces da je koristis tab pa selektujes ko samostrel ili bombe.
А кад ја требам да је добијем? Решио сам квест, али је немам.
Pedja_Nbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 17:48   #4432
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Pedja_Nbg kaže: Pregled poruke
А кад ја требам да је добијем? Решио сам квест, али је немам.
Koji kvest?
Kira ti je da kad te posalje na ostrvo a posle ti kaze da je zadrzis.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 17:52   #4433
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Wolf school gear je UBEDLJIVO najmocniji armor u igri. Trenutno skupljam Enhanced verzije za koje je potreban LVL 21, dok sam ja 24. Steta sto ga nisu ubacili igru od pocetka, nego kao DLC.

Edit: Oplakao sam kad je Lambert imitirao Vesemira. Koliko legendardno.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 19:20   #4434
Pedja_Nbg
Član
 
Član od: 12.3.2009.
Poruke: 119
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
koji kvest?
Kira ti je da kad te posalje na ostrvo a posle ti kaze da je zadrzis.
Кад тражимо лампу. Још очигледно нисам стигао до дела кад имам лампу. Збунило ме је јер ми се појављују маркери где могу да користим лампу.
Pedja_Nbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 19:38   #4435
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Sredih racunar! Sada imam 2 GB rama vise i MSI AMD R7 250X 2 GB DDR5. Da vidim radi li igra i kako, i javljam vam ubrzo sve, a vi ako mozete kazite mi neki koristan tips koji bi trebalo da postujem / pridrzavam ga se, nebitno jel u vezi podesavanja grafike, gameplaya i slicno, samo dajte
Bravo! Vreme je bilo... Inace, nisam ti slao podesavanja - jer sam ih ja konstantno menjao... Najbolje da krenes ti sa nekim setovanjim, pa da uskacemo mi ostali po potrebi...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
Dovahkiin (23.6.2015)
Stara 23.6.2015, 19:43   #4436
SlobaNBG
Veteran
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: N.Be o grad
Poruke: 763
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 154 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Wolf school gear je UBEDLJIVO najmocniji armor u igri. Trenutno skupljam Enhanced verzije za koje je potreban LVL 21, dok sam ja 24. Steta sto ga nisu ubacili igru od pocetka, nego kao DLC.
Cek da dodjes do mastercrafted opreme za tu skolu
SlobaNBG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 19:53   #4437
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Sredih racunar! Sada imam 2 GB rama vise i MSI AMD R7 250X 2 GB DDR5. Da vidim radi li igra i kako, i javljam vam ubrzo sve, a vi ako mozete kazite mi neki koristan tips koji bi trebalo da postujem / pridrzavam ga se, nebitno jel u vezi podesavanja grafike, gameplaya i slicno, samo dajte
Za pocetak obavezno zategni teksture na ultra jer ne uticu na FPS, uz AO (SSAO ili HBAO) najvise doprinose lepoti grafike. Foliage i Shadows na low (ovo je mandatory, mada s tvojom rezom mozda i mozes na medium), Grass density na ultra, a ostatak tweakuj po potrebi. Od postprocessinga gledaj kako znas i umes da imas bilo kakav AO, jer bez njega izgleda dosta losije.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
bojan1080 (23.6.2015), Dovahkiin (23.6.2015)
Stara 23.6.2015, 20:47   #4438
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^^Imaš baš dosta guide-ova po netu glede grafike, podešavanja i impact-a na fps itd. Generalno se ne zaleći sa grafikom jer ćeš da plačeš kad uđeš u Novigrad. Čak sa 2gb rama preporučuju se medium texture jer je u Novigradu sve krcato detaljima i velika je razlika između njega i divljine po performansama, tako da skrati texture na high jer tvoja grafička iako solidna nije baš top-notch.
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Monarh na korisnoj poruci:
Dovahkiin (23.6.2015)
Stara 23.6.2015, 20:48   #4439
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Slobodno senke stavi na low, razlika je nikakva a dobićeš koji fps. Ako ti radi ok samo piči dalje, možda ćeš kasnije morati još nešto da smanjiš u Novigradu, on je po meni zahtevniji od ostalih lokacija.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
Dovahkiin (23.6.2015)
Stara 23.6.2015, 20:52   #4440
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Monarh kaže: Pregled poruke
^^Imaš baš dosta guide-ova po netu glede grafike, podešavanja i impact-a na fps itd. Generalno se ne zaleći sa grafikom jer ćeš da plačeš kad uđeš u Novigrad. Čak sa 2gb rama preporučuju se medium texture jer je u Novigradu sve krcato detaljima i velika je razlika između njega i divljine po performansama, tako da skrati texture na high jer tvoja grafička iako solidna nije baš top-notch.
False.

Izmedju high i ultra tekstura nema razlike u performansama. Jedina razlika je u kolicini memorije koju ultra podesavanje zauzima, a sve to sa ciljem da se spremi "pop-in". S obzirom da sam igrao do sad vec sigurno preko 200h, i da mi igra NI JEDNOM nije prebacila 1.8 GB video memorije (vecinom je oko 1.5), slobodno moze da ih drzi na ultra, posto je i njegov GPU od 2GB kao i moj.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Dovahkiin (23.6.2015), player1 (23.6.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com