Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.6.2015, 15:02   #4461
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Dal razgovori, treniranje ili bilo sta drugo u Kear Morenu (sam pocetak kada Geralt sanja tako da nije spoiler), ima vaznost u prici ili je to zona samo da se upoznamo sa mehanikom? Ovo pitam jer zelim da prodjem brze kroz to da se ne zadrzavam.
Spoiler za kljun:
Nasao sam kljun od ptice koja je pratila Yen
Pa ne bi trebao da preskaces jer je to prvo tutorial, nema nikakvog uticaja na dalju pricu ali je jako vazan jer je pa...pricha.Pocetak price i postavlja stvari da znas o cemu ce kasnije da se radi.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku efil82 na korisnoj poruci:
Dovahkiin (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 15:39   #4462
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Sve sam fino tu obavio i odslusao
E sad, interesuju me noticeboard table. Uzeo sam ih sest u White orchidu ali u inventoriju ih imam samo dva cini mi se i to qestove
Spoiler za quests:
missing in action i devil by the viel cini mi se da se tako zovu.
Dal su ostala naka obavestenja i slicno pa ih zato nema ili sta?
Neki textovi su samo obavestenja a neki missim da su kvestovi od ! na mapi koji se aktiviraju kad prodjes kroz odr. deo mape.Kad jednom pokupis sva obavestenja i ugovore posle nekog vremena se obavestenja sa te table vrate (ako te mrzelo da ih procitas da mozes ponovo verovatno).Moj savet ti je da bacas/prodajes (mada sve vrede samo 1) sve papire nakon sto zavrsavas kvestove jer vremenom pretrpaju inventar, nepregledno je.Ne teze mnogo 0,01 ali ih ima zillion i posle nekog vremena ne secas se sta je sta.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku efil82 na korisnoj poruci:
Dovahkiin (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 22:07   #4463
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

pazi nisu sve kvestovi, ali imas korisne informacije, recimo u novigradu pise da neki trgovac otkupljuje odredjene stvari za vise novaca itd..
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 22:16   #4464
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Predjoh glavnu pricu, na levelu 30, neverovatno iskustvo, mada tehnicki ne bas savrseno, trebace jos peceva ovde.

Spoiler za ...:
Ako nekom nije problem da mi pojasni kraj posto mi engleski u igri nije nimalo jednostavan za razumevanje. Gerald dolazi do one vestice sto je umakla Ciri, posle borbe ulazi u kucu i pritom drzi neki lancic, dok sva cudovista iz mocvare krecu ka njemu, ispada da je Ciri glavni negativac, da se iza celog sukoba sa wildhantom krije ona a da ako uspe u toj nameri Gerald na kraju biva uhvacen u zamku, zasto je u opste ubio onu vesticu na kraju. Koliko varijacija u samoj prici da je tesko da se isprati.

Poslednja ispravka: DeCoy (25.6.2015 u 22:35)
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 22:34   #4465
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Kao prvo koristi spoliler tag.
Spoiler za Kao drugo:
Ciri nije nikakav negativac vec neko bas naprotiv ona je najveci pozitivac, jer spasava citav unirverzum od White Frost(mozes videti njegov efekat na jednoj od planeta na kojoj si bio). Inace ti si dobio najgori kraj u kojem Ciri umire, a Geralt sedi i kaje se zbog toga sto je bio djubre.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 22:41   #4466
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Kao prvo koristi spoliler tag.
Spoiler za Kao drugo:
Ciri nije nikakav negativac vec neko bas naprotiv ona je najveci pozitivac, jer spasava citav unirverzum od White Frost(mozes videti njegov efekat na jednoj od planeta na kojoj si bio). Inace ti si dobio najgori kraj u kojem Ciri umire, a Geralt sedi i kaje se zbog toga sto je bio djubre.
Spoiler za ....:
Pa nije bas bio djubre, oni dijalozi koji odlucuju o kraju nisu nigde da mozes da budes seronja tipa renegade Shepard.Meni te opcije uopste nisu delovale kao nesto negativno.Jedna opcija je da joj kazes "relax" umesto da kreshuje labaratoriju a druga "ne moras da budes najbolja u svemu".Ostale 3 su logicne(primis pare, odbijes da odes na grob i prisustvujes sastanku s carobnicama) ali ove dve...
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 22:45   #4467
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Predjoh glavnu pricu, na levelu 30, neverovatno iskustvo, mada tehnicki ne bas savrseno, trebace jos peceva ovde.

Spoiler za ...:
Ako nekom nije problem da mi pojasni kraj posto mi engleski u igri nije nimalo jednostavan za razumevanje. Gerald dolazi do one vestice sto je umakla Ciri, posle borbe ulazi u kucu i pritom drzi neki lancic, dok sva cudovista iz mocvare krecu ka njemu, ispada da je Ciri glavni negativac, da se iza celog sukoba sa wildhantom krije ona a da ako uspe u toj nameri Gerald na kraju biva uhvacen u zamku, zasto je u opste ubio onu vesticu na kraju. Koliko varijacija u samoj prici da je tesko da se isprati.
Spoiler za ...:

Ciri nije negativac nego ulazi u kulu da spase svet (ovaj, onaj, univerzum?)
od belog mraza.Taj deo nije bas najbolje objasnjen-kako zasto Avalah otvara portal, kako zasto bas ta kula, gde ona odlazi, kako spasava i koji svet?
U tvom kraju ne prezivi jer "nije imala dovoljno vere u sebe i samopouzdanja kao ljudsko bice" jer je nisi tapsao po ramenu na odgovarajuci nacin u dijalozima.
Na kraju je Geralt slomljen covek koga goni samo osveta i hoce da ubije poslednju vesticu da bi nasao uspomenu na Ciri, Vesimirov medaljon koji je ona ukrala.Ipak i ako Geralt kaze da mu je cerka mrtva, Neven u prologu kaze da njena sudbina ostaje nepoznata.Po meni naj bzvz kraj jer nije konacan.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku efil82 na korisnoj poruci:
rendzer25 (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 23:30   #4468
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Kad se vec dotakli te teme, moram priznati da me je prica na kraju malo razocarala.
Spoiler za ending:
Neepski zavrsetak. Wild Hunt olako savladan, pomrli svi ko svinje. To su mogli malo dramaticnije da naprave. Na kraju se ni ne zna kako je zaustavila White Frost, nekako deluje bussines as usual kraj.
To mi je i jedina mana igre.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Psycho13 na korisnoj poruci:
nesudjeni clocker (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 23:32   #4469
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Za nepismene...

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=40296
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
rendzer25 (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 23:40   #4470
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Bas ti hvala sto si me opismenio
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 23:42   #4471
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Kad se vec dotakli te teme, moram priznati da me je prica na kraju malo razocarala.
Spoiler za ending:
Neepski zavrsetak. Wild Hunt olako savladan, pomrli svi ko svinje. To su mogli malo dramaticnije da naprave. Na kraju se ni ne zna kako je zaustavila White Frost, nekako deluje bussines as usual kraj.
To mi je i jedina mana igre.
Jesu zbrzali, ali je i dalje lepo zaokruzena celina. Meni se ne svidja sto:

Spoiler za eredin:
je Eredin tokom cele igre predstavljen kao neki mega-za***** Baja kome ni Geralt ne moze nista, da bi ga na kraju isti taj Geralt bez oziljka ubio... Ocekivao sam nesto malo napetije, tipa da se "White Wolf" u poslednji trenutak izvuce nekim Aardom i na prepad resi Eredina, a ne sa pola gasa da mu iskopa oko i onda dokrajci.. Definitivno je falilo drame kraju.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 23:50   #4472
nesudjeni clocker
Član
 
Član od: 3.7.2014.
Lokacija: Novi Sad/Požega
Poruke: 101
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 43 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Kad se vec dotakli te teme, moram priznati da me je prica na kraju malo razocarala.
Spoiler za ending:
Neepski zavrsetak. Wild Hunt olako savladan, pomrli svi ko svinje. To su mogli malo dramaticnije da naprave. Na kraju se ni ne zna kako je zaustavila White Frost, nekako deluje bussines as usual kraj.
Meni je sam kraj, tacnije epilog +/-, ok moglo je bolje.
Spoiler za Ciri:
Pretpostavljam da celu temu White frosta cuvaju za nastavak sa Ciri


Ono sto me je najvise razocaralo je sve izmedju kaer morhena i tog epiloga.

Spoiler za spoiler zadnje trecine igre:

-dve carobnice drze u toliko nahajpovanom zatvoru iz koga niko nikad nije ziv pobegao, da bi ih na kraju oslobodio tako sto pobijes 7 8 gardista

-loza carobnica generalno, koji su im motivi, koja im je svrha osim da poguraju pricu (pa one su mnogo mocne i zato njihova mocna magija moze da uradi mocne stvari i puf! prizovu Wild Hunt). Philipha kao lik napisan u knjigam I U WITCHER 2 nikad ne bi tek tako pomogla bez da nema neku svoju korist da izvuce.

-Sunstone. Prokleti sunstone. Sve oko ovog cuda mi je jako lose odradjeno. Najobicnija sprava, koja se tek tako pojavljuje da bi omogucila prici da nastavi svojim tokom. I to nije jedina takva stvar u igri. Pojavljuju se jos npr. ono svetlo iz Cirinog philacter... kako se vec zove, koje pratimo da bi dosli do Isle of the Mist, i recimo oni portali koje sluze za putovanje izmedju svetova sa Avallachom. Ali za njih se moze reci da se isplate na neki nacin, i da je vredno zrtvovati integritet price jer dovode do nekih zaista sjajnih trenutaka. Sto se ne moze reci za sunstone...

-Nilfgard napada Skelig. Kako, zasto, koje su posledice...

-Dijkstrin kraj i cela ta zavrzlama oko Radovida. Ja i dalje ne mogu da verujem da su isti pisci stvorili fantasticnog Barona i ...Radovida.

Ima tu jos dosta. ugl, witcher 3 kao igra mi je jako dobra, malo joj fali da mi bude odlicna (vestceva cula su morala biti elegantije uradjena, npr) ali ovakvo pisanje price me je debelo razocaralo.
nesudjeni clocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nesudjeni clocker na korisnoj poruci:
rendzer25 (25.6.2015)
Stara 26.6.2015, 0:18   #4473
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ima propusta animacija Geralda je previse kruta, jahanje konja je frustrirajuce, kao i voznja brodica, ali svet vichera je bajkovit i mistican sa previse kvalitetnih kvestova, Spektori su bas dobro odradjeni, i najvise mi se dopada borba s njima. Bas sam uzivao u igri i ne odustajem dok ne predjem sve sporedne kvestove.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 0:26   #4474
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
nesudjeni clocker kaže: Pregled poruke
Meni je sam kraj, tacnije epilog +/-, ok moglo je bolje.
Spoiler za Ciri:
Pretpostavljam da celu temu White frosta cuvaju za nastavak sa Ciri


Ono sto me je najvise razocaralo je sve izmedju kaer morhena i tog epiloga.

Spoiler za spoiler zadnje trecine igre:

-dve carobnice drze u toliko nahajpovanom zatvoru iz koga niko nikad nije ziv pobegao, da bi ih na kraju oslobodio tako sto pobijes 7 8 gardista

-loza carobnica generalno, koji su im motivi, koja im je svrha osim da poguraju pricu (pa one su mnogo mocne i zato njihova mocna magija moze da uradi mocne stvari i puf! prizovu Wild Hunt). Philipha kao lik napisan u knjigam I U WITCHER 2 nikad ne bi tek tako pomogla bez da nema neku svoju korist da izvuce.

-Sunstone. Prokleti sunstone. Sve oko ovog cuda mi je jako lose odradjeno. Najobicnija sprava, koja se tek tako pojavljuje da bi omogucila prici da nastavi svojim tokom. I to nije jedina takva stvar u igri. Pojavljuju se jos npr. ono svetlo iz Cirinog philacter... kako se vec zove, koje pratimo da bi dosli do Isle of the Mist, i recimo oni portali koje sluze za putovanje izmedju svetova sa Avallachom. Ali za njih se moze reci da se isplate na neki nacin, i da je vredno zrtvovati integritet price jer dovode do nekih zaista sjajnih trenutaka. Sto se ne moze reci za sunstone...

-Nilfgard napada Skelig. Kako, zasto, koje su posledice...

-Dijkstrin kraj i cela ta zavrzlama oko Radovida. Ja i dalje ne mogu da verujem da su isti pisci stvorili fantasticnog Barona i ...Radovida.

Ima tu jos dosta. ugl, witcher 3 kao igra mi je jako dobra, malo joj fali da mi bude odlicna (vestceva cula su morala biti elegantije uradjena, npr) ali ovakvo pisanje price me je debelo razocaralo.

Sto se tice tog "svetla", ako drugi put obrnes igru, primetices da:

Spoiler za svetlo:
kada Ciri bezi od Wild Hunta u Skelligeu, ona cima Avalacha da se vrate po onog lika koji je sateran u cosak od wh-a, a da je on "uspava" posto ne bi dobrovoljno usla u camac i "pusta" to svetlo (pretpostavljam da je to njena zivotna energija ili tako nesto), pre nego sto se vrati na obalu kao Uma..
Detalj koji nikad ne bih primetio da ne igram opet.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 0:39   #4475
nesudjeni clocker
Član
 
Član od: 3.7.2014.
Lokacija: Novi Sad/Požega
Poruke: 101
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 43 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Sto se tice tog "svetla", ako drugi put obrnes igru, primetices da:

Spoiler za svetlo:
kada Ciri bezi od Wild Hunta u Skelligeu, ona cima Avalacha da se vrate po onog lika koji je sateran u cosak od wh-a, a da je on "uspava" posto ne bi dobrovoljno usla u camac i "pusta" to svetlo (pretpostavljam da je to njena zivotna energija ili tako nesto), pre nego sto se vrati na obalu kao Uma..
Detalj koji nikad ne bih primetio da ne igram opet.
Verovao ili ne igru sam obrnuo tri puta do sada a

Spoiler za svetlo:
sam skontao sta je i cemu sluzi, al moja poenta je da ono postoji samo da bi doziveli onaj trenutak kad Geralt pomisli da je Ciri mrtva. Sto mi je savrseno u redu jer je taj trenutak, po meni jako dobar i samim tim to svetlo vredi imati u prici. Za razliku od sunstone-a
nesudjeni clocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 1:02   #4476
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Spoiler za za kraj:
Meni se cini da nisu imali vremena jer igra je i samo sto se glavne price tice ogromna...moglo je ladno da se zavrsi u bitci za Karen Moren.Ceo taj deo nakon sto pobedis divlji lov je zbrzan u par minuta...wtf. kakva kula? zasto ta kula? kako ona pobedi mraz? gde ode? zasto?kome preti mraz? celom univerzumu ili nasem svetu ili svetu onih vilenjaka?
Ne slazem se bas da je divlji lov lose odradjen.Kad si napravio dil s onim vilenjakom odande on ih je fakticki i izdao-otsekao im pojacanja verovatno jer zeli da on psotane kralj kad ti eliminises Eredina, onda obznani da on ubio prethodnog kralja tako da su upali u zamku i izdani iznutra.Jos Filipa ti na ostrvima pravi planove sta i kako kad se pobedi lov tako da su oni tu vec toast.

Meni se los kraj cini razvodnjen.Tu je trebao da bude najbolji kraj za svet a ona umire, nesto ko mesijanska zrtva a Geralt se rokne al nisu smeli.U ostalim krajevima bi trebala da prezivi ali mraz samo zaustavljen trenutno sto daje mogucnost za nastavke s njom.
Onaj kad postane imperatorka je trebao da ima 2 mini varijacije po meni-ako si sa Tris il Jen onda je samo "do sledeceg vidjenja" ako si sam onda je zbogom.
U kraju kad postane Witcherka isto 2 varijacije u odnosu na to da li si sam il s nekim ali obrnuto-oprastanje ako ides s nekom ribom a zajedno ste ako si sam.Ne bi bio veliki problem iste scene, razlicita pozadinska muzika + varijacije u delu dijaloga.
Ovako igra ima realno 3 kraja kakvih 36 ostalo je Nevenova naracija uz slideshow.

efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 1:34   #4477
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Spoiler za za kraj:
Meni se cini da nisu imali vremena jer igra je i samo sto se glavne price tice ogromna...moglo je ladno da se zavrsi u bitci za Karen Moren.Ceo taj deo nakon sto pobedis divlji lov je zbrzan u par minuta...wtf. kakva kula? zasto ta kula? kako ona pobedi mraz? gde ode? zasto?kome preti mraz? celom univerzumu ili nasem svetu ili svetu onih vilenjaka?
Ne slazem se bas da je divlji lov lose odradjen.Kad si napravio dil s onim vilenjakom odande on ih je fakticki i izdao-otsekao im pojacanja verovatno jer zeli da on psotane kralj kad ti eliminises Eredina, onda obznani da on ubio prethodnog kralja tako da su upali u zamku i izdani iznutra.Jos Filipa ti na ostrvima pravi planove sta i kako kad se pobedi lov tako da su oni tu vec toast.

Meni se los kraj cini razvodnjen.Tu je trebao da bude najbolji kraj za svet a ona umire, nesto ko mesijanska zrtva a Geralt se rokne al nisu smeli.U ostalim krajevima bi trebala da prezivi ali mraz samo zaustavljen trenutno sto daje mogucnost za nastavke s njom.
Onaj kad postane imperatorka je trebao da ima 2 mini varijacije po meni-ako si sa Tris il Jen onda je samo "do sledeceg vidjenja" ako si sam onda je zbogom.
U kraju kad postane Witcherka isto 2 varijacije u odnosu na to da li si sam il s nekim ali obrnuto-oprastanje ako ides s nekom ribom a zajedno ste ako si sam.Ne bi bio veliki problem iste scene, razlicita pozadinska muzika + varijacije u delu dijaloga.
Ovako igra ima realno 3 kraja kakvih 36 ostalo je Nevenova naracija uz slideshow.

Spoiler za wild hunt:
Nisam ja rekao da je borba sa Wild Huntom lose odradjena, vec borba sa Eredinom. WH je relativno lako porazen i to je svima jasno zasto (namamljeni su u zamku i pobijeni), ali se Geralt borio 1vs1 sa Eredinom i od te scene sam ocekivao mnogo vise umesto onog ubadanja u oko - kao sto je Imleritha skuvao zivog dok je ovaj pokusavao da ga ubije kao Vesemira...
Fora je u tome sto sam stekao utisak da ga je prelako ubio, a par puta je u toku igre rekao da nije siguran da li moze da ga pobedi. Bas zbog toga sam hteo da vidim ranjivog/ranjenog Geralta pre nego sto dobije taj duel.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 2:54   #4478
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.130
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.349 puta na 691 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher 3

Spoiler za kula:
Od kako sam prvi put video tu kulu na Skeligama imao sam utisak da je to ista ona kula iz keca gde se makljamo sa Grandmasterom I Eredinom u post White Frost svetu.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 12:18   #4479
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Jel treba uzeti onaj place of power cim se nadje i sta on dodaje?
Obavezno, daje ti privremene bonuse za odredjene Znakove i sto je najbitnije daje ti jedan skill point.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Dovahkiin (26.6.2015)
Stara 26.6.2015, 12:23   #4480
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Je l' neko od vas primetio referencu na prvu igru?

Spoiler za Message from an old friend:
https://www.youtube.com/watch?v=UL92wXWRFwI
Alvin/Grand Master iz prvog dela!
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com