Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.11.2015, 22:31   #5421
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

U sustini, GOTY nikada nista nije ni znacio(bar meni). Mozda malo poveca prodaju itd. ali kakvi su sve krsevi dobijali tu titulu Ove godine se, eto, podudarilo sa mojim ukusom
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2015, 22:09   #5422
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Malo tupavo pitanje ali ajde da probam . Da li moze nekako da se preuzme fizicka kopija ako vec imate kupljenu igru digitalno? Verovatno ne (pogotovu kod nas) ali rekoh ajde da probam
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2015, 22:14   #5423
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom The Witcher 3

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Malo tupavo pitanje ali ajde da probam . Da li moze nekako da se preuzme fizicka kopija ako vec imate kupljenu igru digitalno? Verovatno ne (pogotovu kod nas) ali rekoh ajde da probam

Zanimljivo pitanje. Mislim da ne može, jer ako si kupio digitalnu ona je DRM free ili dolazi sa prekonfigurisanim serijskim brojem, a ako hoćeš "hard copy" onda moraš i njega odvojeno kupiti. Jbg jes' malo glupo i ljepše je kad ti ukrašen paket stoji na stolu jer su baš lijepo sredili "opipljivo" izdanje
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2015, 22:19   #5424
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Zanimljivo pitanje. Mislim da ne može, jer ako si kupio digitalnu ona je DRM free ili dolazi sa prekonfigurisanim serijskim brojem, a ako hoćeš "hard copy" onda moraš i njega odvojeno kupiti. Jbg jes' malo glupo i ljepše je kad ti ukrašen paket stoji na stolu jer su baš lijepo sredili "opipljivo" izdanje
Zato i pitam, znam da ima jako puno stvari unutra. Negde sam citao da neke igre dozvoljavaju to, nisam siguran za W3
Ima li neko fizicku kopiju ovde, vredi li to sto je unutra ista ?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2015, 23:48   #5425
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.133
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.353 puta na 692 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher 3

U regularnom izdanju mozes da dobijes users guide i mapu ako su velikodusni. Ako. Hard copy ako vec imas digitalnu vredi samo u collectors izdanju.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
pentraksil (18.11.2015)
Stara 18.11.2015, 13:08   #5426
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: The Witcher 3

Gde je 'WALK' na kontroleru?!

Poslednja ispravka: Shonkas (18.11.2015 u 13:15)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2015, 13:54   #5427
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Analogni stick vrlo blago napred i to je to.

Ineče me evo pred poslednjom bitkom koliko sam shvatio, nakon 89h igranja. Nadam se da večeras završim main story. U početku sam radio dosta sporednih kvestova ali negde na skileškim ostrvima sam se smorio i počeo da biram samo interesantnije.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Shonkas (20.11.2015)
Stara 19.11.2015, 21:52   #5428
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

I završih main story sa ok ishodom po pitanju raznih stvari, ali sa najcrnjim krajem između ova 3 glavna kraja u vezi sa Ciri. Onda sam otišao na net i video da sam taj usr*ni kraj dobio ne toliko zbog nekih dela koliko zbog pogrešno odabranih reči u nekim trivijalnim momentima. Samo sam npr. u jednoj jedinoj situaciji trebao da kažem ovo
Spoiler za :
I know what might lift your spirits

umesto ovoga
Spoiler za :
Relax, you don’t have to be good at everything

i dobio bih peachy Witcher kraj umesto ovog ujeda za dušu. F**k you CDPR.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2015, 22:41   #5429
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

@Aibo

E, i ja sam prvo izabrao taj odgovor, ali već u sledećih par scena sam video da nešto tu ne štima, da se Ciri smorila i odma' sam reload-ovao i odabrao drugi. Inače, pri prvom prelazu nije moguće provaliti koji dijalozi su bitni za kraj.
Jbg, CDPR je lepo to napravio, bar se meni sviđa, da ne znaš koje odluke su presudne za različite krajeve, ne kao npr. kod Bioware-a gde je to toliko očigledno da možeš da "šteluješ" različite ishode kako ti je volja.
Valjda im je to i bio cilj, da moraš da "provališ" šta će voditi boljem, a šta lošijem kraju. A opet, i to sve zavisi od samog igrača, nije svakom ista odluka ok.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2015, 0:51   #5430
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ja sam pri prvom, i jedinom, prelazu izabrao sve podobne odgovore za najbolji kraj.

Jedan je vise nego ocigledan. Jedan zahteva da covek bude empata i razume devojku. Treci je zavistan od toga da li neko voli vise pricu ili gameplay. Tj. ima strpljenja ili ne.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2015, 3:08   #5431
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
I završih main story sa ok ishodom po pitanju raznih stvari, ali sa najcrnjim krajem između ova 3 glavna kraja u vezi sa Ciri. Onda sam otišao na net i video da sam taj usr*ni kraj dobio ne toliko zbog nekih dela koliko zbog pogrešno odabranih reči u nekim trivijalnim momentima. Samo sam npr. u jednoj jedinoj situaciji trebao da kažem ovo
Spoiler za :
I know what might lift your spirits

umesto ovoga
Spoiler za :
Relax, you don’t have to be good at everything

i dobio bih peachy Witcher kraj umesto ovog ujeda za dušu. F**k you CDPR.
Identicno se i meni desilo prvi put.Ista recenica
Problem je sto nisu stavili u dobar kontekst izbore jer nemas pojma da je nesto negativno, suptilne razlike a ne znas kako ih igra tumaci. Za neke stvari je bas bas jasno ali 1-2 totalno ne.
Taj kraj bi po meni bio najbolji da su ga napravili kako treba ovako kako je samo je glup (ja mislim da su to namerno uradili jer svakakvih likova ima tamo negde moze neko da se rokne zbog ovoga lol )
Vecina izbora su do duse dosta kasno pa ako imas skoriji sejv mozes da obrnes ponovo.
Kad bi samo zivot mogao tako da funkcionise
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2015, 8:28   #5432
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ma pogledao na YT i to mi je to, bezveze mi da obrćem ponovo zbog jedne rečenice. Ono što je po meni najbitnije, tj. dela, sam učinio kako treba ali ta semantika me je za**bala. I dalje smatram da je prilično brutalan kraj dat na pipave sitnice, trebalo je da ima neka neutralnija sredina.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2015, 15:06   #5433
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
I završih main story sa ok ishodom po pitanju raznih stvari, ali sa najcrnjim krajem između ova 3 glavna kraja u vezi sa Ciri. Onda sam otišao na net i video da sam taj usr*ni kraj dobio ne toliko zbog nekih dela koliko zbog pogrešno odabranih reči u nekim trivijalnim momentima. Samo sam npr. u jednoj jedinoj situaciji trebao da kažem ovo
Spoiler za :
I know what might lift your spirits

umesto ovoga
Spoiler za :
Relax, you don’t have to be good at everything

i dobio bih peachy Witcher kraj umesto ovog ujeda za dušu. F**k you CDPR.
Ja nisam citao knjige i ni u ludilu nisam mogao pretpostaviti da ce na kraju:

Spoiler za kraj:
Ciri pokusati da zaustavi White Frost. Nisam cak verovao ni da se prorocanstvo obistinjuje dok nisam isao po razlicitim svetovima sa Avalachom... Samim tim nikako nije bilo moguce pretpostaviti da ce moji dijalozi biti ti koji ce ohrabriti Ciri da se uspesno izbori na kraju sa WF-om. Dobio sam bio savrsen kraj iz prve (osim sto je Geralt ostao FA ali to sam namerno uradio da vidim threesome scenu do koje nije ni doslo), ali iskljucivo zato sto su izbori manje-vise ocigledni po pitanju normalne reakcije u tim situacijama- tipa da odes s njom na grob i slicno - ali ne zbog toga sto sam imao predstavu da cu time odrediti kraj i sudbinu Ciri.


Mislim da je to CDPR namerno tako napravio jer ce skoro svako posle eventualnog "ujeda za dusu" nakon ulozenih 200h igre odmah zapoceti novi prelaz. Myself included.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2015, 20:45   #5434
Gatti.Gatozza
Član
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 38
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 9 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Već neko vreme osećam da moja igračka karijera polako prolazi. Ne volim on line igre. Ne volim multiplejer. Ne volim da jurim achievemente.

Da li su u pitanju godine kojih se, sada već, nakupilo?

Mislim da je glavni razlog što igre gledam iz perspektive koja izgleda nije aktuelna u modernoj AAA gaming industriji. Više nisam ciljna grupa. Igre se više ne prave za mene. U poslednje vreme igranje mi se svodi na potragu za igrom koju želim da pređem, a pauze između dve koje to stvarno i zaslužuju, postaju sve duže...

RPG žanr mi je oduvek bio omiljena vrsta razbibrige. Poslednja igra u toj odrednici, za koju mogu da kažem da mi je iskreno prijala, bio je DA:Origins. F3 je isto imao šmek koji mi je prijao. Prešao sam obe. DA:O je izašao pre 6 godina. F3, pre 7.

Devojka je pre izvesnog vremena pročitala knjige iz Witcher serijala i kada je videla šta instaliram rekla je "srećno, vidimo se za par meseci". Na početku, razočarenje. Kad god mogu da biram, vodim ženskog lika kome je magija jača strana. Navika, šta ću...

Posao kojim se inače bavim zahteva koncentraciju, odgovornost je velika (moguće je napraviti štete, ispustiti poslovne prilike...). Zbog Witchera sam dva meseca imao problema na tom poslu. Trebam pozvati novog kupca, zakazati sastanak, organizovati testove, ali me više zanima kako izgledaju Skellige i Kaer Morhen, jer sam slučajno negde pročitao da su još lepši od Temerije. A to u tom trenutku izgleda nemoguće.

Neću ulaziti u stvari koje su prežvakane na ovih skoro 300 strana teme, prelepa grafika, divan ambijent, main i side questovi, detalji kojih ima nestvarno mnogo, muzika i zvuk...
Samo bi posebno pomenuo savršene likove i savršenu glasovnu glumu. W3 je verovatno igra sa najboljom glasovnom glumom koju sam ikada odigrao (Portal 2 je jako blizu).

Sada bi se vratio na početak i potvrdio da moja igračka karijera polako prolazi. Sada apsolutno nemam nikakvu potrebu za igranjem. W3 mi je dao sve što sam od igre mogao tražiti. Dao mi je i ono što nisam tražio.

CD PROJECT RED je dao domaći zadatak svim developerima i mišljenja sam da igranje bilo kog RPG naslova u sledećih par godina neće imati smisla. Sasvim je moguće da će sledeća igra koju ću instalirati biti Cyberpunk 2077 koji će izaći kada zagazim u četrdesetu.
Gatti.Gatozza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Gatti.Gatozza na korisnoj poruci:
Al3k5an9ar (23.11.2015), bojan1080 (20.11.2015), filpan (21.11.2015), Marko Radonjic (21.11.2015), NaraYan (24.11.2015), Shonkas (20.11.2015)
Stara 20.11.2015, 23:02   #5435
sasa.
Član
 
Član od: 29.10.2012.
Poruke: 76
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 24 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

možda i probam ponovo da igram vičer 3, kad vidim da ovako lepo pišete o toj igri. meni je mehanika igre bila nekako tunjava, ne mož se porediti sa dark souls npr. al možda je oprobam ponovo kad vidim da ste tolko oduševljeni.
sasa. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2015, 23:21   #5436
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: The Witcher 3

Da GATTI...slican fazon, verovatno smo mi stari gejmeri upali u neku 'rupu' gde ima malo svetlosti - kao sto je W3. Ja sam prelazna 'resenja' nasao u vidu 2k16...FIFA...tj. sport. simulacija... (dok cekam biser nivoa W3)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2015, 18:49   #5437
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

i ja isto.. apsolutno mi svaka druga igra izgleda propalo...
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2015, 19:11   #5438
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ista situacija kod mene. Od kada sam presao TW3 letos, jedino sam uspeo Metal Gear Solid V da zavrsim do kraja, ostale igre su letele sa hard diska u roku sat vremena. Posle TW3 sve mi deluje smesno..
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2015, 19:26   #5439
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.133
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.353 puta na 692 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher 3

Nisam ovoliko lozenja i propovedi o mesijanstvu video na temama o kecu i dvojci a bolji su od trojke za po tri koplja. Kriterijumi danas
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2015, 20:09   #5440
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Nisam ovoliko lozenja i propovedi o mesijanstvu video na temama o kecu i dvojci a bolji su od trojke za po tri koplja. Kriterijumi danas
To je tvoje misljenje. Sa druge strane, moj stav (a sudeci po internetu i velike vecine) je da kec ne moze da pridje ni dvojci, a od trojke je daleko svetlosnim godinama. To ne znaci da je kec losa igra, nego da se serijal progresivno razvijao i da je svaki naredni deo bio ogromno unapredjenje.

Kec ima ocajan combat, nedovoljno akcije, a prica je u svakom delu vrhunska (ni tu nema prednost). Grafiku nema smisla ni porediti jer je izmedju igara 8 godina razlike. Tacno je da je prvi deo imao vise RPG elemenata, ali u danasnje vreme je combo hibrid akcija+RPG formula za vrhunsku igru.

Za ovaj problem sto gore ostali navode se u potpunosti slazem. Tesko je odigrati bilo sta posle trojke. Dva puta sam zapocinjao DA:I (drugi put sa sve DLC-ovima) i evo igra i dalje stoji na desktopu. Cak mi je i F4 meh, koji je jos duplo vise bio nahajpovan od Witchera. Verovatno bi odleteo i ovaj AC Syndicate posle pola sata da nisam jos uvek koliki-toliki fan serijala i da sama igra nije kratka. Malo turistickog gaminga u Londonu dobro dodje. Jedino sto mogu da igram sa uzivanjem su MP fps igre. Naravno, dok se ceka Blood and Wine ekspanzija.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com