Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.10.2016, 15:59   #6261
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
A jeste se zapitali da li ima malo više krajeva od ta 3, ili su to 3 najveće varijace a ostale su manje varijante istih (neću odgovor).
A ta 2-3 triggera što spominjete da li bi ste ih imali kao ponuđenje baš na tom mestu, ako pre niste nešto drugačije uradili.
Iskreno ja ne verujem svemu što stave na YT a posebno ne posle ovako malo vremena, da skoro godinu ipo dana je malo da se pouzdano potvrde svi krajevi RGP-a.
Ukupan broj krajeva je potvrđen od strane samog CDPR-a. Postoje tri ishoda glavne priče i ukupno trideset i šest različitih varijacija koje su direktne posledice sporednih kvestova.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2016, 21:18   #6262
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Kontam sam da tih 36 krajeva nisu svi različiti totalno.

Ali pričati da 2-3 triggera utičnu na njih je suludo, mogu samo da utiču u većoj meri na ishod.

Videću kad budem prešao igru.
Sad ću jedva imati vremena za jedan prelaz pa koji kraj bude a za jedno par godina možda opet.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2016, 21:28   #6263
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
Ali pričati da 2-3 triggera utičnu na njih je suludo, mogu samo da utiču u većoj meri na ishod.
Jeste suludo ali je istina. Neću da spoilujem ali online možeš da nađeš tačan spisak 3-4 triggera koji su sakriveni iza prividno potpuno nebitnih stvari a koje imaju 100% uticaja na krajnji ishod glavne priče.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2016, 21:54   #6264
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ima ih 5-6 i od toga je potrebno da potrefiš polovinu kako bi ti pao ono što se naziva "najbolji" kraj. Ne znam što svima to deluje toliko misteriozno, pa ja prvi sam najpre imao loš kraj i odmah sam znao gde sam tačno pogrešio, i bilo je potrebno da napravim samo jednu izmenu (da ne uzmem pare od Emhyra, ebiga tad sam bio praznog džepa :P ) i kraj se promenio.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2016, 22:27   #6265
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Ima ih 5-6 i od toga je potrebno da potrefiš polovinu kako bi ti pao ono što se naziva "najbolji" kraj. Ne znam što svima to deluje toliko misteriozno, pa ja prvi sam najpre imao loš kraj i odmah sam znao gde sam tačno pogrešio, i bilo je potrebno da napravim samo jednu izmenu (da ne uzmem pare od Emhyra, ebiga tad sam bio praznog džepa :P ) i kraj se promenio.
Prokleta je amerika i zlato sto sjaaaa I ja sam znaci tu pogresio
Jao pocela nova godina na faksu a imam toliku zelju da ga ponovo obrnem
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2016, 23:25   #6266
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Ne znam što svima to deluje toliko misteriozno, pa ja prvi sam najpre imao loš kraj i odmah sam znao gde sam tačno pogrešio
I nakon lošeg kraja ti si odmah zaključio da je to zato što se nisi...
Spoiler za ...:
..grudvao sa Ciri?

Svaka čast ako si uspeo da napraviš takvu dedukciju.

Nemam nameru da ulazim u bilo kakvu dalju raspravu. Kad podvučem crtu Witcher 3 za mene lično ima neoprostiv propust da se desetine sati uloženog vremena i truda mogu svesti na...
Spoiler za :
... jedan motivacioni video od minut i kusur.

Just DO IT Ciri!

I počni već jednom da koristiš spoilere. Prepričao si pola igre.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2016, 23:40   #6267
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Zavrsio sam main story i Hearts of Stone pre neki dan. Sad je na redu Blood And Wine za koji sam prosto odusevljen kako izgleda.Dopada mi se sto je radjen na fazon bajki pa je zanimljivije za igranje

Sto se tice kraja glavne price iz prvog sam potrefio najbolji kraj sto se tice Ciri, za Emhyr-a i ne bas i naravno za moju voljenu Triss. Veca mi je frka bila da li cu ostati sa Triss nego hocu li ubosti srecan kraj.Kada sam na kraju pogledao koji su sve trigeri za happy ending video sam da sam bio na granici 3 od 5 i sad kada bih ponovo igrao, a da ne znam za njih isto bih postupio.

Sve u svemu, prema mom misljenju, ovo je igra "decenije".Pruzila mi je sate i sate zabave.

Graficki je predivna sa puno sitnih detalja i svim sitnicama na pravom mestu.Ogromna mapa za virtualni turizam.Sporedni questovi manje vise znaju da dosade ali opet vode na nove i ne istrazene lokacije pa sam ih ipak bez dosade zavrsavao.Optimizacija izvanredna (barem kod mene) pa sam igru igrao na maksimalnim podesavanjima i to je jos jedan plus.

Ocena od mene 10/10 za glavnu radnju igre dok za Hearts of Stone 8/10 posto me likovi nisu bas nesto privukli da se vezem i ne dodaje bog zna sta novo ni na mapi ni Geralt-u, a ni samom svetu.

Sto se tice Blood and Wine, ovde sam odusevljen kao sto sam rekao svime.Mnogo novih stvari potpuno novi svet i zaniljivi likovi.Zavrsio sam 4-5 questova sve ukupno i vec potrosio oko 10ak sati na istrazivanje koje nije ni 50% gotovo.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 21:04   #6268
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Posle XX odlaganja, poceo sam da igram Blood and Wine, doduse samo sam fokusiran na glavnu pricu i imam problem sa verovatno finalnim bossom. Ne bih da spojlujem koji je, ali oni koji su presli ekspanziju znaju o kome se radi.

U prvoj formi je lak. U drugoj formi me apsolutno svaki put one-shottuje jer napad prolazi u fullu kroz skroz napucani Quen znak. Ako promasim roll makar i pola sekunde, gotov sam.

Ima li neko neki savet? Priznajem da sam dosta oslabio sa samim "skillom" u ovoj igri jer sam je poslednji put igrao u oktobru 2015. kada je izasao HoS, i sigurno cu je preci u celini jednom kada uhvatim vremena sa sve ekspanzijama, ali trenutno me samo B&W interesuje.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 21:17   #6269
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Pa tako je, moras dodge da pogodis, da ga utegnes kako treba

Bitno je da radis dodge u stranu, nemoj ni jednom da pokusavas da usisas udarac. Ako ti je lakse, a jeste, kad vidis da ce to da radi budi na solidnoj distanci od njega jer on to salje "leptirice" u liniji na tebe. Sve ostalo je timing. Momenat kako se onaj oblak skroz skupi onda dodge, probaj da se posluzis i zvukom da provalis kad trebas...Kad se to uvezba sve ostalo je lako...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 23:31   #6270
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Zavrsio sam B&W. Blago receno - "oduvan" sam, kao sto je bio slucaj i sa base igrom. Dobro, uvod i epilog price mozda nije bio toliko epski kao sa Wild Huntom, ali je sama prica na vrhunskom nivou.


Sto se tice kraja, iz prve sam pogodio happy ending, i jako mi je drago zbog toga.
Spoiler za moj kraj:
Sestre su se pomirile, Deatlaff je ubijen, Triss se pojavljuje na kraju (romance opcija iz base igre).



Sve u svemu, fantastican kraj za vrhunsku trilogiju kao sto je The Witcher serijal. Zao mi je sto nece skoro biti nastavka u tom svetu, a i sto je Geraltova prica zavrsena.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2016, 18:55   #6271
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Izvinjavam se za dupli post i ako je vec bilo, ali da li je iko primetio da je vampir u ovom traileru https://www.youtube.com/watch?v=VF7kqc7th0A ustvari
Spoiler za spoiler za B&W:
Orianna iz Blood and Wine ekspanzije
, kome je cak i Geralt rekao da ce doci po njega kasnije? Prosto sam fasciniran koliko unapred je CDPR mislio i kako je dobro povezan taj detalj "I'll be back for you" sa prvim trailerom! Ne bih nikada ni primetio da nisam sinoc potrosio jedno 2-3 sata na gledanje alternativnih krajeva, posto nisam odabrao Unseen Elder putanju.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2016, 20:28   #6272
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Bilo, i to bas u ovoj temi pre nekih desetak strana.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2016, 9:37   #6273
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Da li uopste moguce pokrenuti B&W ukoliko main igra zavrsena sa najlosijim krajem, s obzirom sta je implicirano u istom?
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2016, 13:06   #6274
sasa.
Član
 
Član od: 29.10.2012.
Poruke: 76
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 24 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Da li uopste moguce pokrenuti B&W ukoliko main igra zavrsena sa najlosijim krajem, s obzirom sta je implicirano u istom?
moguće je, buraz.
sasa. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 4:34   #6275
panta80
Član
 
Član od: 22.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 332
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Vise me smorise preterano duge cutscene sa preterano dugim dijalozima koje su razvezli kao najlonske gace....mislim ako sam seo za pc treba mi na prvom mestu gameplay a prica i dijalozi na drugom mestu a ovde je to obrnuto, lomim se na stolici gledajuci film ili citajuci strip, ako to bas zelim onda cu leci na krevet pustiti tv ili uzeti strip, jer kad sednem za pc zelim gameplay... izgleda da bi mi ovaj witcher prijao samo uz bezicni gamepad pa da se uvalim kao covek...inace sve ostalo mi se svidja i nastavicu na tenane ide zima a od igara nista novo ne ocekujem kao sto sam mafiu 3 zaobisao i vratio se da nastavim W3 pricu....
panta80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 12:00   #6276
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Uvek možeš da prekineš cutscenu ili dialog, ali čemu poenta onda.

Ako ti to smeta onda igraj Dark Souls, ili Skyrim koji ima kraće dijaloge, mada po meni ni jedna od ovih igara nije bolja od druge svaka briljira u nečemu.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
pentraksil (15.10.2016)
Stara 13.10.2016, 12:51   #6277
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
panta80 kaže: Pregled poruke
Vise me smorise preterano duge cutscene sa preterano dugim dijalozima koje su razvezli kao najlonske gace....mislim ako sam seo za pc treba mi na prvom mestu gameplay a prica i dijalozi na drugom mestu a ovde je to obrnuto, lomim se na stolici gledajuci film ili citajuci strip, ako to bas zelim onda cu leci na krevet pustiti tv ili uzeti strip, jer kad sednem za pc zelim gameplay... izgleda da bi mi ovaj witcher prijao samo uz bezicni gamepad pa da se uvalim kao covek...inace sve ostalo mi se svidja i nastavicu na tenane ide zima a od igara nista novo ne ocekujem kao sto sam mafiu 3 zaobisao i vratio se da nastavim W3 pricu....
Ovo kao da si rekao da te smorilo plivanje u vaterpolu... Koja je poenta RPG-a bez dobrih cutscena i dobrih dijaloga/price?
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
pentraksil (15.10.2016)
Stara 13.10.2016, 13:00   #6278
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

@panta80

Izgleda da ti nisi igrao Metal Gear na PC...
Kad je scena odi do kreveta, pa kad se završi sedni za komp
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 20:23   #6279
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
panta80 kaže: Pregled poruke
Vise me smorise preterano duge cutscene sa preterano dugim dijalozima koje su razvezli kao najlonske gace....
Zašto igrati igru koja nije za tebe? Očekuješ li da živiš večno pa da stigneš da odgiraš sve što postoji?

Selekcija buraz. Be happy, igraj ono što voliš, ne ono što je IN.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 9:11   #6280
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

sad onaj ko želi da se igra a ne da gleda sinematike nije pravi rpg-aš.

ccc... pa kakav ste to svet?

ima primera fantastičnih rpg-ova u kojima sam kreiraš radnju a ne moraš da pratiš tuđi scenario. m&b recimo
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com