Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.7.2008, 22:42   #121
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Nema tu ništa lično, MK kao ličnost nije bitan, ovaj MK kojeg nam prezentira SK svakog meseca je samo jedan komercijalno-propagandni proizvod u pisanom obliku nemačkog koncerna WAC(vlasnika "Politike" i "SK") koji nam poručuje kako treba da živimo i šta je poželjno za gazde iz Nemačke.


Drugim rečima, sve se svodi na jednu marketinšku poruku:budi budala koja će zbog igre ili nekog drugog proizvoda žrtvovati ako treba i devojku, treba biti idealan potrošač i sve podrediti tome, i lični život, i porodicu i sve ostalo.
Rofl,"stVani placenik" mozda?Pater,stvarno ne znam sta da kazem na ovo osim da me STRASNO podsecas na neke domace politicare koji sve sto nije SrBsko i domace pljuju i gaze.To je gomila gluposti,teorije zavere,nebeski narod tm,svi nas mrze jer smo najlepsi/najpametniji etc....
Mislim,fuj....
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2008, 8:17   #122
Father Jape
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 165
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 90 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Znate sta meni nije jasno? Sto se vi svi ispocetka nalozite i svakog mesea kreneta da odgovarate ozbiljno paterfamiliasu. Mislim, ok, jeste bio zanimlji u pocetku ali zar vam se ne cini pomalo kao one trick pony? Bukvalno posle svake kolumne se da pretpostaviti sta ce on reci na to. Ne vidim zaiusta gde je svrha neignorisanja njegovih postova.

Pitam se zaista da li cemo jednog dana kad se arhivi SKa otvore za javnost, svi znait zasigurno ono sto su mnogi sumnjali - da je Kuzma zapravo pat
er.
Father Jape je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2008, 11:45   #123
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
Father Jape kaže: Pregled poruke
... Što se vi svi ispočetka naložite i svakog meseca krenete da odgovarate ozbiljno paterfamiliasu. ... Bukvalno posle svake kolumne se da pretpostaviti šta će on reći na to.
U pitanju je ritual.
I nabijanje postova.
Spoiler za post counting:
Ovo je jedno od onih (ne tako retkih) mesta na forumu gde možeš da se opustiš, izvedeš mozak na ispašu i pišeš o čemu god želiš (bez obzira na mesečnu temu), a da ti post count raste. Bolje nego "Brbljaonica".

Citat:
Father Jape kaže: Pregled poruke
Pitam se zaista da li ćemo jednog dana kad se arhivi SK-a otvore za javnost, svi znati zasigurno ono što su mnogi sumnjali - da je Kuzma zapravo pater.
The truth is out there.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
ledilo (17.7.2008)
Stara 17.7.2008, 12:22   #124
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

@zoran845
Famozni post count - valjda niko ne procenjuje koliko znas o necemu na osnovu toga. Mislim ima i to veze ali daleko od toga da je pravilo.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2008, 0:16   #125
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Ofc,ja sam ovde vise od dve ipo godine pa jos neam 200 postova,to je zato sto pricam samo kad imam sta da kazem sto se i vidi iz ovog posta,rofl!
Sry za off
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2008, 15:47   #126
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Rofl,"stVani placenik" mozda?Pater,stvarno ne znam sta da kazem na ovo osim da me STRASNO podsecas na neke domace politicare koji sve sto nije SrBsko i domace pljuju i gaze.To je gomila gluposti,teorije zavere,nebeski narod tm,svi nas mrze jer smo najlepsi/najpametniji etc....
Mislim,fuj....

Bravo majstore!!!
Danas sam na tv-u "zakacio skupstinu" i gdju Vjericu Radetu (SRS), i cuh termine poput "mafijaski premijer", "zuta banda" "Boris Broz"().
Poceh da sumnjam da se iza alijasa PF krije zena poput Vjerice Radete(ako ne i ona), sa slicnim ideoloskim ubedjenjima (i dimenzijama http://www.nspm.org.yu/slike_2007/radeta50.jpg) isfrustrirana kuzmanovicevim tekstovima
A svi dobro znamo sta je kuzma napisao o zenama u ovoj kolumni, tj sa cime je uporedio igranje Konana ROFL...(neko rvanje pominjashe, sa debelom zenetinom)
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2008, 16:53   #127
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Rofl,"stVani placenik" mozda?Pater,stvarno ne znam sta da kazem na ovo osim da me STRASNO podsecas na neke domace politicare koji sve sto nije SrBsko i domace pljuju i gaze.To je gomila gluposti,teorije zavere,nebeski narod tm,svi nas mrze jer smo najlepsi/najpametniji etc....
Mislim,fuj....
1.Nisam uopšte pominjao "strane plaćenike".
2.Nisam takođe pominjao teorije zavere,"nebeski narod" itd.

Iz tekstuljaka MK koji su 90% neopevane gluposti ja sam pokušao da izvučem sa manje ili više uspeha, onih 10 -tak % koji bi mogli da nose neku smislenu poruku čitaocima.
Na primer, kada se odstrane razne gluposti, MK šalje poruke kako treba pušiti,jesti fast food, igrati igre 24 časa dnevno, izbegavati fizičke aktivnosti, kako je Srbija južno od Dunava i Save "Turska", kako seljaci pod Kosmajem imaju "tradiciju seksualnog opštenja sa sestrama i kćerkama" uz povremene žalopojke kako su nekad igre bile dobre a sada više nisu i povremena sentimentalna podsećanja na Vermaht i čika Adolfa.

Ne znam u čemu je problem što sam napisao da je Sonja Liht,"borkinja" iz nevladinog sektora predsednica upravnog odbora "Politike" AD.Nije to nikakva moja umišljena teorija zavere nego je to objavljeno u svim medijima.

Takođe, ne znam u čemu je problem što sam napisao da je nemački medijski koncern suvlasnik DOO "Politika novine i magazini" .

Vlasnici firmi i članovi upravnih odbora svakako utiču na rad tih firmi, zato su i postali vlasnici i članovi UO, nisu valjda tu da bi sedeli skrštenih ruku.



Citat:
Father Jape kaže: Pregled poruke
Znate sta meni nije jasno? Sto se vi svi ispocetka nalozite i svakog mesea kreneta da odgovarate ozbiljno paterfamiliasu. Mislim, ok, jeste bio zanimlji u pocetku ali zar vam se ne cini pomalo kao one trick pony? Bukvalno posle svake kolumne se da pretpostaviti sta ce on reci na to. Ne vidim zaiusta gde je svrha neignorisanja njegovih postova.
Pišeš neistine, jer sam ja u više navrata pohvalio tekst MK ,kada je pisao nešto normalno.

Citat:
da je Kuzma zapravo pat
Pre će se ispostaviti da je MK zapravo Sonja Liht.
Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke

Bravo majstore!!!
Danas sam na tv-u "zakacio skupstinu" i gdju Vjericu Radetu (SRS), i cuh termine poput "mafijaski premijer", "zuta banda" "Boris Broz"().
Poceh da sumnjam da se iza alijasa PF krije zena poput Vjerice Radete(ako ne i ona), sa slicnim ideoloskim ubedjenjima (i dimenzijama http://www.nspm.org.yu/slike_2007/radeta50.jpg) isfrustrirana kuzmanovicevim tekstovima
A svi dobro znamo sta je kuzma napisao o zenama u ovoj kolumni, tj sa cime je uporedio igranje Konana ROFL...(neko rvanje pominjashe, sa debelom zenetinom)
Meni je drago da ti redovno pratiš skupštinu i da uživaš u tome.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2008, 17:01   #128
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Patter nemoj vise majke ti,o5 ce te banovati,nisi se jos ni oladio
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HaveBreak na korisnoj poruci:
player1 (18.7.2008)
Stara 18.7.2008, 17:41   #129
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Copy-paste u svakom postu...
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 1:54   #130
zone2403
Veteran
 
Član od: 19.12.2005.
Lokacija: Morpork na Anku
Poruke: 709
Zahvalnice: 535
Zahvaljeno 194 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

pater, nije problem u tome da li jesi ili nisi iznosio neistine, problem je sto si svaki put ovu temu pretvorio u licni obracun izmedju tebe i Kuzmanovica.
zone2403 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 15:43   #131
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Što li pater i MK ne slede stope Uve Bola i kritičara, pa da organizuju jedno prijateljsko razračunavanje (svojevrsni Cripple Fight ) .. nego smaraju svako na svoj način ?
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 15:56   #132
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

zanimljivo da nikom ne smeta sto je MK svojevrsno isprozivao ljude koji "zaradjuju za zivot ubijanjem bikova u mesnoj industriji Matijevic,demontiranjem eksploziva, kastriranjem veprova ili radom za tezgom u prodavnici racunara", nazvavsi sve te poslove nepostenim...nije da se osecam prozvanim (nisam jos dotle dosao), ali malo nije u redu... covek pati od Napoleonovog kompleksa...
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 16:04   #133
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

a ne, ako se kritikuje, onda se to zove 'licni obracun', a to ne sme ovde da se radi
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 16:43   #134
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Mene je MK jedino uvredio u textu,gde ismeva zdravi nacin zivota(jedan od dva texta koja sam procitao do kraja) i govori kako nije dobro voditi isti,vec treba igrati do besvesti igrice.To je izveo iz licnog primera,da nije stetno igrati non-stop,sto je jako pogresno.Niko nije isti,ako njemu nije nista,ne znaci da drugi nece imati posledice.Mene je jako uvredio text,jer i sam vodim zdrav nacin zivota,idem redovno da trcim,ne pusim,ne pijem(izuzetak specijalne prilike),ne drogiram se...Takodje nije u redu,sto je vec spomenuto,neko je poslao pismo redakciji,da MK nije dovoljno strucan da izvodi zakljucke,na sto je on najladnije odgovorio da se bolje razume od ljudi koji istrazuju temu,samo zato sto ima praxe.E tu mi je puko film.Sry zbog offa,ali sam morao da nesto kazem u vezi te teme,rekao bih ja jos kad je bila ta kolumna aktivna,ali nisam bio registrovan.Inace ovu nisam ni procitao,ucinila mi se bezvezna u samom pocetku...
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 19:00   #135
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Što li pater i MK ne slede stope Uve Bola i kritičara, pa da organizuju jedno prijateljsko razračunavanje
Jeste, pa posle da me juri ceo nevladin sektor sa Sonjom Liht na čelu
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 19:10   #136
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Pokloni joj par obrva i postaćete doživotni frendovi
Btw, ovo da su MK i SL ista osoba mi ne pije vodu.. ona Jevrejka a on boravi u Berlinu... ne ide bre (mada se oboje očigledno pridržavaju one doktrine o minimalnoj fizičkoj aktivnosti, fast foodu i sl.).
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 19:19   #137
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

@Pater:
Koliko godina imas?
Cime se bavis, sta su ti hobiji, interesovanja, u kom gradu zivis?
Ne mogu da pronadjem nijednu od gore navedenih informacija u tvom profilu...
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2008, 0:47   #138
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
@Pater:
Koliko godina imas?
Cime se bavis, sta su ti hobiji, interesovanja, u kom gradu zivis?
Ne mogu da pronadjem nijednu od gore navedenih informacija u tvom profilu...
U profilu sam ostavio obilje informacija(procesor,mat.ploča,hard disk itd).

Što se tiče ostalih informacija(hobiji, interesovanja,grad) da sam hteo da budu dostupne tebi i svima ostalima stavio bih ih u profil.

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Pokloni joj par obrva i postaćete doživotni frendovi
To prepuštam MK i ostalim članovima redakcije SK, da se malo zbliže sa novom šeficom
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Btw, ovo da su MK i SL ista osoba mi ne pije vodu.. ona Jevrejka a on boravi u Berlinu... ne ide bre (mada se oboje očigledno pridržavaju one doktrine o minimalnoj fizičkoj aktivnosti, fast foodu i sl.).
Verovatno nicu ista osoba, ali vidiš i sam da imaju mnogo zajedničkih interesovanja( fast food,izbegavanje fizičke aktivnosti itd), pa očekujem njihovu blisku i punu saradnju.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2008, 1:08   #139
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Pater,stvarno ne znam sta da kazem na ovo osim da me STRASNO podsecas na neke domace politicare koji sve sto nije SrBsko i domace pljuju i gaze.To je gomila gluposti,teorije zavere,nebeski narod tm,svi nas mrze jer smo najlepsi/najpametniji etc....
Mislim,fuj....
E moj dobri Cages...

A mene sve više smara to "fuj" na bilo koju temu koja se bavi time da možda ipak postoji jedna teorija zavere. Teorija koja (recimo) govori o tome da su možda neke zemlje iz našeg bližeg ili daljeg okruženja inicirale sukub na ovim prostorima.
To ti je samo primer, a potvrda tog primera nije paranoja, već logika.

I ljudi... voleo bih... kad god pričam sa nekim o politici, voleo bih da malo više čita o aktuelnim i bivšim događajima... da se informiše i da ima činjenice... da ga jbm. više me mrzi da objašnjavam jedne te iste stvari... klasičnom liberalu ne možeš da objasniš ustavni zakon te samim tim i reakcije JNA na bivšim prostorima, jer klasični liberal ne zna ustav, niti ima logiku... klasični liberal samo zna da je neka Srbija napala neku Hrvatsku... budalaštine.
Muka mi je od modernog propagiranja nekih ideja... osećam se često ko da sam otrovan.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku bobi na korisnoj poruci:
donator99 (20.7.2008), HaveBreak (20.7.2008), Jim Bravura (20.7.2008), seymourc64 (20.7.2008), Sun Tzu (20.7.2008)
Stara 20.7.2008, 1:55   #140
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
bobi kaže: Pregled poruke

A mene sve više smara to "fuj" na bilo koju temu koja se bavi time da možda ipak postoji jedna teorija zavere. Teorija koja (recimo) govori o tome da su možda neke zemlje iz našeg bližeg ili daljeg okruženja inicirale sukub na ovim prostorima.
To ti je samo primer, a potvrda tog primera nije paranoja, već logika.

I ljudi... voleo bih... kad god pričam sa nekim o politici, voleo bih da malo više čita o aktuelnim i bivšim događajima... da se informiše i da ima činjenice... da ga jbm. više me mrzi da objašnjavam jedne te iste stvari... klasičnom liberalu ne možeš da objasniš ustavni zakon te samim tim i reakcije JNA na bivšim prostorima, jer klasični liberal ne zna ustav, niti ima logiku... klasični liberal samo zna da je neka Srbija napala neku Hrvatsku... budalaštine.
Muka mi je od modernog propagiranja nekih ideja... osećam se često ko da sam otrovan.
Ono što u ide u prilog "teorijama zavere" je da su se mnogi istorijski događaji odigrali zbog neke zavere, na primer Majski prevrat 1903 u Srbiji ili 27 mart 1941, a čitava istorija je ispunjena takvim stvarima.Pošto je postojalo obilje zavera u istoriji koje su imale veoma značajan uticaj na istoriju, ne može se isključiti postojanje zavera ni u današnjem vremenu.

No, pošto danas postoji obilje medija(tv,radio,internet) kojima se mogu raširiti razne "teorije zavere" , pa je najbolji lek da se u opticaj pusti što više besmislenih teorija zavere, da bi prosečan čovek pomislio da je reč o budalaštinama.

Kada govorim o nekoj vrsti moderne zavere, ne mislim na tajnu grupu zaverenika koji nešto smišljaju već je pre svega reč o širenju jednog načina života i sistema vrednosti.Pošto se to radi javno preko medija ne može biti reč o nekoj zaveri(koja ppodrazumeva tajnost pre svega) već je pre reč o ispiranju mozga.

Na primeru tekstova MK lako se može uočiti kako se ispira mozak prosečnom čitaocu:

-socijalni rasizam/socijalni darvinizam-MK je nekoliko puta iznosio otvoreni prezir prema nižim socijalnim slojevima u svojim tiradama o komšiluku, turbo-folku , narodu koji troši mmalo zubne paste itd.Po MK to su pripadnici niže vrste koja zaslužuje prezir jer "ko im je kriv što se nisu školovali i kvalifikovali za pošten posao".Kao da je pošten posao piskarati gluposti u časopisu i širiti debilizam kroz razne tekstuljke.
-infantilni egoizam-MK u svojim tekstuljcima "uči" čitaoce da budu infantilne budale koje po ceo dan igraju igre, jedu fast food,puše, izbegavaju fizičku aktivnost, da gledaju jedino da zadovolje svoje trenutne potrebe odmah(da igraju igre) a da ne razmišljaju o budućnosti.
-srbofobija-MK se preseljava u "Tursku" kada dolazi u Beograd, piše da seljaci ispod Kosmaja imaju "tradiciju incesta".Bezbroj puta je MK opisivao ovdašnji narod raznim germanizmima koji označavaju nešto negativno-niži sloj,probisvete.
-lamentiranje nad zlom sudbinom Vermahta(koji je pobio pola "turske"Srbije), i preteča socijalrasizma-fašizma i nacizma.
-širenje "polutanskog" načina mišljenja-MK je jedan sitan paor koji se malo najeo velegradskog hleba pa sada sa najvećim prezirom piše o svojoj bivšoj sredini iz koje je potekao.To je tako tipično za polutane-pola seljaci pola građani koji su između ova 2 sveta a nijednom ne pripadaju u celosti.
-širenje neznanja i diletantizma-MK je u svojim tekstuljcima dokazao svoje neznanje,nedostataok opšte kulture i svoju neinformisanost.
MK ne zna da veprove kastriraju veterinari(koji su završili fakultet), a da demontiranjem eksploziva rukovodi inženjer odgovarajuće struke(koji je takođe završio fakultet), kao što nije svojevremeno znao da ga odvratne "IP prostituke" iz St.Pazove i Inđije proganjaju zbog IP adrese a ne zbog nagle ekspanzije internet-prostitucije u Srbiji.

Poslednja ispravka: paterfamilias (20.7.2008 u 3:47)
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku paterfamilias na korisnoj poruci:
-(Diablo)- (21.7.2008), gently (21.7.2008), GoranKostic (20.7.2008), HaveBreak (21.7.2008), Ketchua (20.7.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com