Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.9.2011, 22:06   #121
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Ne, homoseksualnost je bolest.Nije dobro nametati većini njhove nastranosti, svašta se može desiti.Ako izopačenosti tako lako prolaze na zapadu, ovde to nije slučaj, i to se ne treba nametati kao neka univerzalna vrednost.

Muka mi je od raznih "liberalnih" ideja i filozofija, koje nas samo sve više i više pretvraju u robove i osiromašuju (i materijalno i duhovno).Ne mogu nas manjine maltretirati svojim zahtevima i demagogijama.Žele da nam uđu u mozak i preprave ga prema svojim bolesnim idejama i težnjama.Neću nikad pristati na to, nikad ih neću shvatiti kao "normalne" i dostojne pažnje javnosti.
Još samo narkomani da počnu da traže svoja prava.

Nekada nisu mogli ni mnogo jači, e pa neće ni oni.U sopstvenoj zemlji ljudi ne mogu da nađu posao od svih tih dupeuvlakača koji bi oralno zadovoljili nekog zapadnjaka da bi ih ovaj potapšao po glavi i rekao "dobra kuca".To će pre ili kasnije prestati, na lakši ili teži način.

Zadržite svoje đubre u svojim "naprednim" društvima, nama ne treba.Malo nam je neprijatelja, samo nam još i to đubre treba.
Ja razumem tvoju ogorcenost. Ni meni nije bilo pravo 90-ih, ni pocetkom 2000.-ih. Posao u Srbiji ne moze da nadje niko. Posao ne zavisi od dupeuvlakaca, nego od toga ko ti je familija. Srbiji, zapad nije problem. Neko ti uvaljuje pricu da je zapad kriv za tvoje probleme, da su homoseksualci krivi za tvoje probleme, da je Kosovo krivo za tvoje probleme.

Nista od toga nije tacno. Kriva je stravicna korupcija u drzavnim institucijama. Da se razumemo korupcije je bilo uvek, ali nivo korupcije od pocetka 90ih do danas, je poprimio gigantske razmere. Sve politicke partije u Srbiji, danas, su bile na vlasti. Ja nisam video nikakav, ali nikakav izbor, javio sam se na oglas za posao, dobio posao i otisao (2007.). Nisam se pokajao. Prvi utisak, respect koji sam dobio od carinika, kad je video moju vizu. Upoznao sam sjajne ljude koji su mi puno pomogli. Amerikanci, Bugari, Kinezi, Poljaci, Srbi (poredjano po azbucnom redu). Prosle godine je u Nju Dzersiju (drzava u kojoj zivim) uhapseno 30 gradonacelnika i politicara lokalnih vlasti, zbog korupcije, svi osudjeni i robijaju.

Meni smeta izrazavanje nasilja prema bilo kojoj drustvenoj grupi, nema veze da li su homoseksualci, radnici, manjine... Nasilje ne resava nista, samo podstice vise nasilja.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2011, 22:08   #122
CTOJAH
Starosedelac
 
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.614
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 555 puta na 417 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

I ja mislim da je homoseksualnost bolest, zato bi trebalo te ljude leciti a ne batinati (osim ako je to jedini lek !)
A evo sta Biblija kaze o pederima :
Abomination (from Latin abominari, "to deprecate as an ill omen") is an English term used to translate the Biblical Hebrew terms shiqquwts ("shiqqûts") and sheqets, which are derived from shâqats, or the terms תֹּועֵבָה, tōʻēḇā or to'e'va (noun) or ta'ev (verb). An abomination in English is that which is exceptionally loathsome, hateful, sinful, wicked, or vile.
Inace Abomination se odnosi skoro uvek na muske izopacene (bolesne) osobe.
Zakljucak : I Bogu su odvratni pederi.
CTOJAH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2011, 22:12   #123
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Al' ti je izvor informacija...
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
Eddy (29.9.2011), Mali Mrav (29.9.2011), Sass Drake (28.9.2011)
Stara 28.9.2011, 22:17   #124
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom

Aman ljudi, homoseksualnost bolest? Biblija izvor informacija?

Pa jel' smo u srednjem veku?
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2011, 22:23   #125
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.417
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Ok, sad koliko sam shvatio, treba "isterati" te "ponosne" demonstrante, tako da ne bi jednog dana (ako ikad naidje), imali pravu paradu kao na zapadu.

Preventivno lincovanje?


P.S.
Licno, nije mi moralno da imamo neki karneval golotinje kao u Brazilu. Pa po istim osnovama ni slican karneval homoseksualaca, kao na zapadu. Seksulana orjentacija po ovom pitanju mi je nebitna.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2011, 22:29   #126
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Uh, stojane, pola sata argumentovano objašnjavam neke stvari, ti došao, lupio i ostao živ

Citat:
Neko ti uvaljuje pricu da je zapad kriv za tvoje probleme, da su homoseksualci krivi za tvoje probleme, da je Kosovo krivo za tvoje probleme.
Ne uvaljuje niko ništa meni (hvala bogu ), do svih iznesenih činjenica se lako dođe posmatranjem situacije oko sebe.Različite grupacije nas ugrožavaju, organizovano ili ne - to je svejedno.Činjenica je da 10 godina stojimo u mestu, čak i nazadujemo, a ipak sve te razne "ugrožene" grupe nas ponižavaju i traže neka svoja nepostojeća prava.Zašto? Po kom osnovu? Ne može tako.Radnici, seljaci, normalan narod u Srbiji mora biti prvi, mora biti državi na prvom mestu.
Dokle više sa tim parazitima koji nam uz novac iz budžeta, sisaju i krv.Sve to uz parolu neke demokratije u kojoj normalan narod ne sme da izrazi svoje nezadovoljstvo zbog raznih udbaških struktura.
Citat:
Srbiji, zapad nije problem.
Naravno da jeste.Na čijem su platnom spisku ovi što su danas na vlasti? Ko ih je uopšte i doveo na vlast?
Tebi svako poštovanje, ali izgleda da te je lagodan život na zapadu malo razmazio, pa prihvataš oberučke tu ideologiju koja Zapad vodi ka uspeu i dominaciji, a nas ka propasti...
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2011, 22:45   #127
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Od 2007. zivim izmedju Njujorka i Filadelfije. Odlazim u oba grada, jos uvek nisam video neku bestijalnost.
Могуће, али зато сврати до Сан Франциска или посети Холандију, Немачку итд.
Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ok, sad koliko sam shvatio, treba "isterati" te "ponosne" demonstrante, tako da ne bi jednog dana (ako ikad naidje), imali pravu paradu kao na zapadu.

Preventivno lincovanje?
Превентивно, него шта, јер се ради о политички инструисаним битангама. Сети се само оног транспарента од прошле године: "Смрт држави" заједно у кадру са министром за мањинска "права"
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2011, 23:04   #128
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Uh, stojane, pola sata argumentovano objašnjavam neke stvari, ti došao, lupio i ostao živ



Ne uvaljuje niko ništa meni (hvala bogu ), do svih iznesenih činjenica se lako dođe posmatranjem situacije oko sebe.Različite grupacije nas ugrožavaju, organizovano ili ne - to je svejedno.Činjenica je da 10 godina stojimo u mestu, čak i nazadujemo, a ipak sve te razne "ugrožene" grupe nas ponižavaju i traže neka svoja nepostojeća prava.Zašto? Po kom osnovu? Ne može tako.Radnici, seljaci, normalan narod u Srbiji mora biti prvi, mora biti državi na prvom mestu.
Dokle više sa tim parazitima koji nam uz novac iz budžeta, sisaju i krv.Sve to uz parolu neke demokratije u kojoj normalan narod ne sme da izrazi svoje nezadovoljstvo zbog raznih udbaških struktura.

Naravno da jeste.Na čijem su platnom spisku ovi što su danas na vlasti? Ko ih je uopšte i doveo na vlast?
Tebi svako poštovanje, ali izgleda da te je lagodan život na zapadu malo razmazio, pa prihvataš oberučke tu ideologiju koja Zapad vodi ka uspeu i dominaciji, a nas ka propasti...
Na zalost, zapad ne finansira nasu vlast. Finansiramo je ti i ja, odnosenjem para na Kipar devedesetih, prodajom drzavne imovine u besenje dvehiljaditih, poklanjanjem NIS Rusima...

Medjutim mnogo je lakse kriviti nekoga sa strane, nego svoje.

Zapadne vrednosti? Lokalna biblioteka je besplatna za mestane. Redovno dobijaju nova izdanja, i to u vise primeraka. Leti se organizuju besplatni bioskopi na otvorenom. Opstina organizuje besplatne kurseve (jezika, racunovodstva...). Komsije hoce da ti pomognu...
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2011, 23:32   #129
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

To su materijalne vrednosti, moji postovi se više odnose na moralne.Ali kad smo već kod materijalnih, gde su siromašni i propali delovi SAD i naselja iz kojih se regrutuje vojska koja po svetu žari i pali.Ta čitava mašinerija se podmazuje krvlju civila koji su ubijeni pri otimačini nafte i svega ostalog.Amerika štiti slobode i blagostanje na svojoj teritoriji, ubijajući decu u inostranstvu, jbg. sve je to kolateralna šteta, oni to rade iz milosrđa, i nama su slali nekog svog anđela koji je odozgo kenj*o bombe po nama.I kako sada da ne volimo SAD, taj bastion slobode, humanosti i milosrđa...I naravno da održavaju ovu bagru na vlasti, mislim da je očigledno da plaćaju veliki broj ljudi da brane njihove interese u Srbiji.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2011, 23:35   #130
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Genetski poremećaj tačnije i to SPC nikakvim molitvama i okajanjima neće moći promijeniti.

EDIT: Da ne zaboravim (ne)zvaničan stav Crkve. Odnos između dva muškarca je prirodan samo ako je jedan maloljetan, a drugi sveštenik. (kopirano od veseliburek)

Poslednja ispravka: Sass Drake (28.9.2011 u 23:43)
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 0:07   #131
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.194
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Imaju, ali moraju da prijave u nadleznom SUP-u
Ljudi štrajkuju, poenta je da smetaju. Treba da prijave to i sup im odbije, i šta onda? Ili da odu na neku livadu gde nikom ne smetaju, znaš kad će neko da obrati pažnju na njih...
Citat:
, a ne da blokiraju puteve kako im se prohte.
A kad pederi oće da blokiraju ceo grad, to ti ne smeta?
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 0:10   #132
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

A kada kažem da je Srbija puna fašista, onda se vređate.
Kako tako nasedate na jeftinu propagandu i ponavljate otrcane fraze koje nemaju nikakvog smisla: svi imaju prava sem Srba (normalnih), a ako zabranimo paradu odmah će se otvoriti milion radnih mesta, Albanci će odustati od nezavisnog Kosova, a Mišković će vratiti sve pokradene pare - nije nego.
Sama činjenica da paradu treba da obezbeđuje par hiljada policajaca pokazuje da su ti ljudi ugroženi.
Drugo, homoseksualnost, čak i da je bolest, nije zarazna. To što će par pedera prošetati ulicom neće promeniti moju seksualnu orijentaciju.
A ovi hrabri, što kao štite poštenu srpsku omladinu prebijajući pedere, što se ne skupe i počnu da prebijaju narko-dilere ili kriminalce koji im po splavovima krešu maloletne sestre. Droga i kriminal su mnogo rašireniji nego "pederluk" i mnogo su veći i moralni i materijalni problem i mnogo više štete nanose nego nečije golo du*e.
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku namcor na korisnoj poruci:
Eddie (1.10.2011), Marshall George (29.9.2011), player1 (29.9.2011)
Stara 29.9.2011, 0:23   #133
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

More, treba vama neko poput Putina da vam vodi državu. Samo imam osjećaj da će završiti gore nego kao pokojni Đinđić ako se takav uopšte pojavi.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 0:48   #134
petar blagojevic
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 154
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 36 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

To sa tzv."paradom" je samo vid kulturnog potčinjavanja naše zemlje.Parada je samo početak , onda slede gej-brakovi, usvajanje dece i na kraju će biti zabranjene reči otac, majka i bilo kakvo pominjanje normalne porodice da se ne bi vređali "ravnopravni".To je prirodna zakonitost takvog pokreta, oni ne kriju koja sve "prava" žele, i da je parada samo početni korak.

Za početak , žele isključivo pravo za sebe da na javnom mestu demonstriraju svoju seksualnost , a za druge grupe se podrazumeva da je otvoreno iskazivanje seksualnosti na javnom mestu nepristojno i samim tim zabranjeno.

Sada, kome se to ne sviđa on je "fašista" a samim tim su zagovornici "gej prava" neki antifašisti.U nekoj budućnosti će i oni koji imaju "roditelje" a ne "partnere", biti fašisti.
petar blagojevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku petar blagojevic na korisnoj poruci:
Jim Bravura (29.9.2011)
Stara 29.9.2011, 0:49   #135
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom

Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke
Ljudi štrajkuju, poenta je da smetaju. Treba da prijave to i sup im odbije, i šta onda? Ili da odu na neku livadu gde nikom ne smetaju, znaš kad će neko da obrati pažnju na njih... A kad pederi oće da blokiraju ceo grad, to ti ne smeta?
Zar onda nije kriv SUP koji to nije odobrio? Zasto udarati na homoseksualce? Kriva je vlast koja im onemogucava protest.

Kao sto rekoh, vlast je jedna od najkorumpiranijih u svetu, serviraju se price o spoljnom i unutrasnjem neprijatelju, mazu se ljudima oci (NATO, parada, Kosovo, Nole, kosarka, fudbal...), a njima puni dzepovi. DS, DSS, SNS, SRS, SPS, (kako ono bese Cedina stranka), PUPS, NS,... tu treba udariti, i to da boli, a ne homoseksualce (kojih ima oko 500).
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 0:50   #136
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Eto, opet sagledavanje situacije iz jednog ugla, kvazi-liberalno-demokratskog.Ko je omogućio Miškoviću, Beku, i narko šljamu da sistematski uništavaju društvo? Zašto živimo "na kredit",naravno, uzet od stranih banaka? E to je sve zasluga plaćenika na vlasti, a i u opoziciji.Ali najlakše je sve svaliti na narod, mi smo necivilizovani, mi smo stoka, puni smo potpuno neosnovanih sumnji...Potpuno je tačno da smo ugroženi u sopstvenoj državi, koju neprekidno cepkaju malo po malo.Pa naravno da bolesnike mora da obezbedjuje hiljade policajaca i udbaša, jer homoseksualci iako znaju stanje u društvu, oni opet potenciraju neke svoje slobode i smeju se u lice propadajućem sloju radnika, seljaka i ostalih koji svu bagru drži na grbači.Naravno da se osećam ugroženo od svih tih narkomana, pedera, sektaša, političara i slične bagre.Nemaju ni časti, ni stida, dete bi prodali za pare, a nalaze za shodno da ismevaju sve normalne i poštene, koji su kičma ovog društva.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 0:52   #137
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom

Citat:
petar blagojevic kaže: Pregled poruke
To sa tzv."paradom" je samo vid kulturnog potčinjavanja naše zemlje.Parada je samo početak , onda slede gej-brakovi, usvajanje dece i na kraju će biti zabranjene reči otac, majka i bilo kakvo pominjanje normalne porodice da se ne bi vređali "ravnopravni".To je prirodna zakonitost takvog pokreta, oni ne kriju koja sve "prava" žele, i da je parada samo početni korak.

Zna se da -gej pokreti posebno ciljaju na škole, u nadi da će mlade u pubertetu koji još formiraju svoju seksualnost , "pridobiti" za homoseksualnost.

Za početak , žele isključivo pravo za sebe da na javnom mestu demonstriraju svoju seksualnost , a za druge grupe se podrazumeva da je otvoreno iskazivanje seksualnosti na javnom mestu nepristojno i samim tim zabranjeno.
Pretera ga. Gde to ima? Dokumentuj, majke ti.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 1:38   #138
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Pa eno Palma organizuje sklapanja brakova, upoznavanja i sl. za heteroseksualce, svake godine se u BG organizuje masovno venčanje, na TV idu "48h svadba" i "Vreme je za bebe"... Razmislite malo pre nego što pišete neistine da biste opravdali netrpeljivost.


edit: i da ponovim pitanje: zašto branioci tradicije ne organizuju prebijanje narkodilera, a tako se lako odluče da biju pedere?

Poslednja ispravka: namcor (29.9.2011 u 2:07)
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 2:10   #139
petar blagojevic
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 154
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 36 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
namcor kaže: Pregled poruke
Pa eno Palma organizuje sklapanja brakova, upoznavanja i sl. za heteroseksualce, svake godine se u BG organizuje masovno venčanje, na TV idu "48h svadba" i "Vreme je za bebe"... Razmislite malo pre nego što pišete neistine da biste opravdali netrpeljivost.


edit: i da ponovim pitanje: zašto branioci tradicije ne organizuju prebijanje narkodilera, a tako se lako odluče da biju pedere?
A ti u emisiji za bebe vidiš neku seksualnu konotaciju?
petar blagojevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 2:32   #140
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.417
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
petar blagojevic kaže: Pregled poruke
Za početak , žele isključivo pravo za sebe da na javnom mestu demonstriraju svoju seksualnost , a za druge grupe se podrazumeva da je otvoreno iskazivanje seksualnosti na javnom mestu nepristojno i samim tim zabranjeno.
Stvarno?
Ti nisi video svih ovih godina da se mladi ljubakaju na javnih mestima?
"Otvoreno iskazivanje seksualnosti" za vecinsku populaciju postoji kod nas jos od 60tih godina proslog veka, i odavno nije tabu tema, kao u vreme nasih dedova.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com