Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.1.2006, 13:13   #21
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Upravo sam danas kupio Gothic 2 Gold Edition. Jos ga nisam ni probao ali imam obican Gothic 2 i presao sam ga i super je. Super ako ima ovaj nastavak u njemu.
Aljosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2006, 18:16   #22
CoKKeY89
Novi član
 
Član od: 16.1.2006.
Lokacija: LE
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Cool Re: Gothic II Gold Edition

Ako moze pomoc, ja sam Level 31 (zasada), Paladin
i ubio sam 3 zmaja- Ledenog, Kamenog, Vatrenog
Valjda ih ima 4 ali ne mogu da nadjem cetvrtog
CoKKeY89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2006, 18:38   #23
101st Airborne
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 613
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 36 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
CoKKeY89 kaže:
Ako moze pomoc, ja sam Level 31 (zasada), Paladin
i ubio sam 3 zmaja- Ledenog, Kamenog, Vatrenog
Valjda ih ima 4 ali ne mogu da nadjem cetvrtog

Swamp Dragon, jugozapadno od zamka u Valley of Mines. Najlaksi od svih, zapravo. Nadji mapu na netu ako ne mozes sam da nadjes, ali videces na svojoj mapi mocvaru jugozapadno od zamka.
101st Airborne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2006, 2:48   #24
CoKKeY89
Novi član
 
Član od: 16.1.2006.
Lokacija: LE
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Thumbs up Re: Gothic II Gold Edition

Hvala brate pres'o sam ga
i malopre sam zavrshio igru
Majke mi extra je
CoKKeY89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2006, 11:35   #25
Grond
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Poruke: 304
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 95 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Gothic II sam presao dva puta a keca sam nedavno nabavio pa cu da opletem uskoro. Inace sto se tice trojke iako je to igra koju ocekujem najvise od svih (jer su me neke stvari u najavama Obliviona ozbiljno odvartile od te igre), MORAM DA VAS UPOZORIM DA CE TA IGRA NAJVJEROVATNIJE DA KORISTI STARFORCE 3 ZASTITU I TO NEKU BUDUCU VERZIJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Svako ko je igrao Splinter Cell 3 ili X3-Reunion zna sta je potrebno izvesti da bi se tako zasticena igra pokrenula, ako je uopste moguce na nekim konfiguracijama.
Grond je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2006, 14:52   #26
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Znaci bice isto i za novog Princa... Cupaj kablove pa uzivaj... Ali nije bitno! Ja tu igricu moram da igram!!!! pa makar cupao sve kablove i kompa (koliko god je to moguce )!
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2006, 14:25   #27
bad_wizard
Novi član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 13
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Može mala pomoć? Kako rešiti "the experiment"? Lik mi da magiju (oblivion, cini mi se) da proverim kako radi.
bad_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2006, 14:40   #28
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Grond kaže:
Gothic II sam presao dva puta a keca sam nedavno nabavio pa cu da opletem uskoro. Inace sto se tice trojke iako je to igra koju ocekujem najvise od svih (jer su me neke stvari u najavama Obliviona ozbiljno odvartile od te igre), MORAM DA VAS UPOZORIM DA CE TA IGRA NAJVJEROVATNIJE DA KORISTI STARFORCE 3 ZASTITU I TO NEKU BUDUCU VERZIJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Svako ko je igrao Splinter Cell 3 ili X3-Reunion zna sta je potrebno izvesti da bi se tako zasticena igra pokrenula, ako je uopste moguce na nekim konfiguracijama.
Na nekim konfiguracijama radi jednostavno montiranje klonova na najnoviji D-Tools, bez čupanja i sličnog
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2006, 11:21   #29
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

bad wizardu sa Oblivion spellom koji ti je dao Ignaz trebas da premlatis omrzenog Valentina iza Bosperove radnje oko 4h am. i da mu pokupis sve predmete koje ima uz sebe i onda bacis Oblivion spell da on to sve zaboravi. Samo moras uspesno da bacis spell, pravi trenutak je kada se on bude podizao sa zemlje nakon borbe. Da bi proverio da li si uspesno bacio spell samo pricaj nakon borbe sa njim i videces sam.

I presao sam je sinoc! Da li je neko od vas koji ste je igrali zadrzao Claw of Beliar? Ja jesam i osposobio sam je da je mogu koristiti odlicna je!
Aljosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2006, 22:39   #30
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Ako neko od vas ima verziju Gothic 2 Gold sa 4 cd-a, do groba bih mu bio zahvalan ako bi mi na pm objasnio kako se instalira. Meni jednostavno neće da radi. Našao sam po nekim stranim forumima ljude sa istim problemom, ali ne i rješenje.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2006, 23:15   #31
Vitomirovic Zivan
Novi član
 
Član od: 25.2.2006.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Maximus kaže:
Ha Gothic,igrao sam igru pre tri godine onda Gothic II ali NOTR nigde ne mogu da nadjem znam da je izasla engleska verzija pre oko tri meseca ali nista lenji nasi pirati a nije da nisam trazio i original ali opet nista.Vec sam uputio neke poruke ako neko zna kako i gde mogu da nabavim Gothic II Gold neka slobodno posalje poruku.
Negde sam vec postavio ove linkove ali evo opet
Najveci GothicFan sajt www.worldofgothic.com
Oficijalni sajt Gothic-a IIIwww.gothic3.com
Sve sto zelite da znate o Gothic-u a neznate vec dodjite na worldofgothic forum.
Inace malo razocaranje Gothic3 izlaci tek u Q2,Q3 2006 dakle tek na leto.
Mozda sam malo zakasnio ali preko mule sam danas skinuo Gothic II Gold Edition - Night of the Raven!
Dolazi na 4 imidza i naravo crack ;-)
Sve je na engleskom
Instalacija uspesna samo sto ne mogu da prebacim SAVE-ove al krenuh iz pocetka..... pa sad, dokle traje nek traje.
Znam kako da ti izadjem u susret!!!!!!!!!!!!!!!!
Prebacicu na neki FTP pa cu ti dati link za DOWNLOAD ali to mogu da izvedem tokom iduce nedelje, a do tada... pa udri po Quake-u :-)
Vitomirovic Zivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2006, 0:35   #32
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Uzeo sam nedavno igrati Gothic 2 Night of the Revan, nisam igrao obični Gothic 2 ni Gothic 1. Ovaj NotR je potežak, to sam pročitao i prije nego što sam se upustio u njega, svi kažu da je osjetno teži od Gothic 2. Sad sam level 7, ali sam i dalje dosta poslab za neke divlje zvijeri, a orcima, kosturima i još nekima ne mogu ni pera odbiti, a sada već sve više moram koristiti i napitke za iscjeljivanje, pa i njih imam sve manje.

Pa tražim par savjeta.

Na šta je najbolje da dajem level poene? Sad sam u miliciji, radim za paladine, dobio sam od glavnog paladina quest da mu nađem dokaz da će napasti zmajevi. Da li da poene dajem na strenght, jer imam neke mačeve za koje treba dosta veći strenght od onog koji ja trenutno imam, a imam 40, i vrlo malo dexteritija, vještina za bow mi je mala, kao i za two-handed oružja, nešto malo sam bolji sa one-handed, ali i tu imam tek 20-tak %. Sad imam 13 poena za raspoređivanje. Da li sam bolji u borbi ako imam više strenghta, ili to utiče samo na to kakva oružja mogu koristiti?

Inače čistim okolne šume od zvijeri i tako nabijam experience. Mada nisam obavio ni sve questove u gradu, recimo onaj o nestajanju ljudi, o nekoj pošiljci u Harbor oblasti, o raskrinkavanju krijumčara. Ako može neki hint i po ovom pitanju.

A ovo je glavno što me zanima, da li je NotR potežak samo/prvenstveno u početku, ili tokom cijele igre je ovakav, ili je kasnije još teži? Da li da batalim pa da igram Gothic 1? Ili obični Gothic 2? Neko mi reče da je NotT mnogo lagan ako se prešao G2, a ekstra težak ako nije. Mada mi žao da mi propadne sve što sam do sada prešao , već sam igrao par dobrih RPG-ova ali ni jedan nisam priveo kraju (osim KOTOR-a), pa mi bezveze da mi i sa odličnim NotR bude tako.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2006, 11:24   #33
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Ja bih ti preporucio da bildas strenght i two-handed weapons i svaki dan da se molis na shrines za bonuse strenght i HP bonuse ali samo jednom dnevno. I kod onog fire mage u gradu Khorinis (ne mogu mu se setiti imena) pokloni mu preko hiljadu zlatnika (oko 20x po 50 zlatnika) i dobices dosta Hp poena nekoliko mana poena i learning poena takodje.
Aljosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2006, 11:24   #34
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

I naravno skupljaj King Sorrel i Dragonroot da bih kasnije naucio da pravis eliskire za HP i Strenght.
Aljosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2006, 12:55   #35
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Te molitve bogu Innosu, samo nekad sam dobio nešto, recimo sttrenght +1, ali uglavnom ne dobijem ništa. Da li dobitak zavisi od priloga koji priložim? Probavao sam razne kombinacije i nisam vidio da mi recimo 100 zlatnika donacije daje nešto. Da li vrijedi taktika da recimo snimim poziciju prije molitve, pa da probavam i učitavam poziciju dok nešto ne dobijem?

Otkud mi "preko 1000 zlatnika" da ih dam magu?

Mada dobro da si mi to rekao, probaću kad budem imao toliki novac.

Onaj jedan već sad nudi da me nauči da pravim elixir za strenght, ali za to traži čak 20 level poena (!), pa me zanima isplati li se to? Koliko mi strenghta daje taj elixir, i koje mi tačno biljke trebaju za njega, i u kojim količinama za jedan elixir, da ne dajem bezveze tolike poene a da nemam biljke da ih iskoristim. Mada mislim da su te biljke rjeđe za naći, ali mislim da imam bar po jedan King Sorrel i Dragonroot.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2006, 13:44   #36
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Elixir of strength se itekako isplati ali tek kad odmaknes malo u igri. Na pocetku ti jos ne treba. Sto se tice molitvi uvek pokloni 50 zlatnika ali samo jednom dnevno se moli inace neces nista dobiti osim samo prvi put u danu.
Aljosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2006, 13:47   #37
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Sto se tice King Sorrel i Dragonroota njih ces veoma tesko nalaziti. Mozda ih na celoj mapi ima svega oko 10 i veoma dobro su skriveni tako da kazzem ti eliksir ces tek mnogo kasnije nauciti da pravis. Sad na pocetku bildaj strength i hp i twohander ti je moja preporuka posto moras pri kraju igre imati bar 160 strength da bih mogao da nosis najbolji mac na igri Dragonslicer.
Aljosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2006, 20:11   #38
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Hvala na savjetima.

Na par foruma su mi savjetovali da batalim NotR jer nisam igrao ni Gothic 1 ni osnovni Gothic 2, pa da se prihvatim odličnog Gothic 1, onda iza njega da uzmem obični Gothic 2, pa onda NotR. Time će mi kasnije biti lakše igrati NotR, neće biti opasnosti da nakon dosta igranja zaglavim, a sa sve tri igre ću se i više izigrati , pa mislim da ću tako i postupiti. Kažu da je Gothic 1 odličan, da ima odličnu priču. Samo se moram nekako navići na kontrole, već sam ga probao malo u početku, sviđa mi se atmosfera, a i grafika mu nije mnogo lošija od NotR.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2006, 21:03   #39
goran.rs
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 284
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Paladin kaže:
Hvala na savjetima.

Na par foruma su mi savjetovali da batalim NotR jer nisam igrao ni Gothic 1 ni osnovni Gothic 2, pa da se prihvatim odličnog Gothic 1, onda iza njega da uzmem obični Gothic 2, pa onda NotR. Time će mi kasnije biti lakše igrati NotR, neće biti opasnosti da nakon dosta igranja zaglavim, a sa sve tri igre ću se i više izigrati , pa mislim da ću tako i postupiti. Kažu da je Gothic 1 odličan, da ima odličnu priču. Samo se moram nekako navići na kontrole, već sam ga probao malo u početku, sviđa mi se atmosfera, a i grafika mu nije mnogo lošija od NotR.

Tacno tako
goran.rs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2006, 15:07   #40
dido
Član
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Podgorica - California
Poruke: 85
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku dido
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Zna li ko kako da pređem onaj nivo na Night of Raven na koji treba da odgovorim onome Quraquadronu na ona pet pitanja koja postavlja, da bi mi rekao kako da uđem u onaj hram u koji je Raven prethodno usao.
dido je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
gold edition, gothic, gothic 2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
6600 nedovoljna za Gothic 2.Kako je moguce? Jim Bravura Grafika 24 9.8.2007 20:40
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Windows 98 Second Edition Night Hawk Operativni sistemi 32 16.12.2005 15:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com