Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.1.2010, 1:39   #141
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Ti kao da nisi igrao Elder Scrolls serijal. Ili Fallout. Ili BG 1 i 2 itd.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2010, 2:04   #142
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Ajde nemoj da si demagog. Možda negativna reputacija nije bila savršeno ispolirana - to gde kažeš da bi vojvode razgovarale s tobom iako si državni neprijatelj br. 1 - ali je opet funkcionisala jako dobro za igru staru 10 godina. Po nekoj logici, BW je za ovo vreme mogao dodatno da usavrši reputacije, pa bi u svakoj interakciji bile očigledne posledice tvojih zlodela. Međutim ne, oni su krenuli sasvim drugim putem, i totalno ti oduzeli mogućnost da budeš skot ako to želiš, što je po meni i suština svakog kvalitetnog role-playa! Ne kažem da nije moguće biti zlica u Dragon Ageu, ali to je odrađeno vrlo traljavo, sa jako malim mogućnostima izbora i veoma retkim situacijama gde možeš da budeš zao - npr. u Ostagaru imaš mogućnost da ubiješ onog zarobljenika i mazneš mu ključ.. ali da ubiješ stražara koji ga čuva? Taman posla. On je unkillable Opet ponavljam, codpiece mi je pun igara koje mi daju mogućnost da nosim oružje koje ću koristiti isključivo protiv neprijatelja koje mi igra servira. Pa tu od slobode i imerzivnosti nema ni traga.
Nije to demagogija, to su cinjenice. Moras shvatiti da su se RPG igre promenile od 90-ih do danas. Napraviti danas jedan sat sadrzaja je neuporedivo skuplje nego sto je bilo u vreme BG-a. Samim tim logicno je da su igre postale krace. Dragon Age je prekinuo taj trend i posle nekoliko igara od 20-ak sati, dobili smo igru koja traje 60-70+ sati. To je velika stvar u danasnje vreme.

Dalje, ako hoces jaku pricu i dobru naraciju, odredjena doza linearnosti mora da postoji. Onaj koji pise mora da zna, pa makar i okvirno, gde se tvoj lik i clanovi druzine nalaze, sta rade, koji su nivo itd... Odlican primer za to su BG1 i BG2. Prvi deo je bio gotovo sandbox i prica i likovi su bili vrlo slabi. Drugi deo je to popravio ali je bio mnogo linearniji od prvog. Zato Oblivion, Fallout i druge igre tog tipa gotovo da i nemaju pricu, odnosno imaju ali je prilicno kratka i jednostavna.

Takodje ne mogu da se oduzmem utisku da mnogo toga loseg sto se kaze o Dragon Age-u potice od toga sto je Bioware "presao" u mainstream. Ej, nisu vise hardcore, ajde sad svi da hejtujemo njihove igre i da trazimo dlaku u jajetu. Ta nemogucnost ubijanja NPC-a nije postojala u Bloodlinesu pa je ipak nisi naveo kao veliku manu igre. Ako se dobro secam, ni u Witcheru a ni u Tormentu. Bar se ja ne secam da je bilo, davno sam igrao sve te igre.
Secam se kad si u DA temi rekao da je Zevran preslikani Kivan, navodeci to kao nedostatak originalnosti a ta dva lika nemaju dodirnih tacaka.

Slazem se ja sa tobom da je BG serijal bolji, ali napljuvati igru i traziti mane na silu da bi je jos vise napljuvao a istovremeno ignorisati mane BG-a je totalno neobjektivno. Kao, jedno je hard-core a drugo mass-consumption shit... Stvarno ne stoji...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
Corwin (12.4.2010)
Stara 17.1.2010, 3:19   #143
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Sarmatian, mogu da ti oprostim što si težak smarač ali ne i što izvlačiš moje reči iz konteksta. Pa pre samo par postova sam rekao da je Dragon Age dobra igra ali ne i toliko dobra kao BG. Mada opet, dobra je zato što joj je konkurencija nikakva, pa nije teško biti ćoravi kralj u zemlji slepih.

Nemogućnost ubijanja NPC-jeva u Bloodlinesu i Tormentu nisam naveo iz prostog razloga što te dve igre nisam igrao (znam, shame on me). S druge strane, u Witcheru postoji mogućnost ubijanja NPC-jeva (force-attack fazon), samo što ti je to promaklo.

Sličnosti između Kivana i Zevrana ne treba tražiti u njihovom backgroundu i motivima, nego u rasnim sličnostima. I jedan i drugi su dobri sa lukovima, imaju high-dex skorove, itd - što mi je malo čudno za BW koji se busa da je raskrstio sa Forgotten Realmsom, a opet pravi likove koji kao da su izvučeni iz Fearuna i Srednje Zemlje - patuljci vole da se krljaju i opijaju, elfovi su po običaju pede*asti (u DA je to dočarano na tako suptilan fazon da nemam reči), preferiraju lukove i strele, okretni su, itd. Pronašli ljudi toplu vodu

Jedino mi nisi jasan za superiornost priče u DA u odnosu na Oblivion i Fallout. Msm, po čemu je priča "probudilo se drevno zlo koje šalje svoje mračne trupe da syebu tu i tu zemlju osim ako ih ne sprečiš" bolja od "otvaraju se kapije zla kroz koje će da pokuljaju mračne trupe i syebu tu i tu zemlju, osim ako ih ne sprečiš"? U stvari, od ova tri, meni je priča u Falloutu ubedljivo najbolja, ili bar najoriginalnija. Msm ok, tu je Wasteland, ali bar taj postapokaliptičan setting nije prežvakan toliko puta kao ovaj epsko-fantazijski.

Poslednja ispravka: shrafko (17.1.2010 u 3:26)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2010, 12:50   #144
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

@Sarmatian
Brate preterujes, kakav crni Oblivion pominjes, jel mozes i jednog bitnog, zaista bitnog a ne nekog bitnog za tercijalni kvest, i u Bloodlinesu i u Tormentu mozes da ubijas isto kao u Oblivionu, samo su oni to lepse uradili (u Bloodlenesu imas Elysiume a u Tormentu par likova koje ne mozes da ubijes jednostavno ne mozes da ubijes, prejaki su, Trias je izuzetak njega imas opciju da ubijes ali popijes game over, ali imas opciju da ga ubijes, i posle ti igra napise da si izgubio sve tragove i da si osudjen da lutas zemljom vecno, sto je opet neka vrsta kraja i uzroka i posledice) za Witcher je vec sam receno.

Stvarno ne vidim poentu onog sta vas dvojca pricate jel mi se cini da se svi slazemo da je BG bolji od DA, sto evidentno jeste.

I da kako neko moze cak i da poredi pricu iz Obliviona sa Falloutom, mislim to je van pameti.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2010, 16:04   #145
Draugdur
Član
 
Član od: 21.11.2007.
Poruke: 102
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 29 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

@Ketchua: Šta da ti kažem, to za ME2 ne mora nužno da ispane loše. Zavisi od ukusa, naravno, ali ja više volim (kvazi)realističnu akcionu borbu ako je dobro odrađena, nego zbrljanu taktičku.

Citat:
Sarmatian kaže:
Nije to demagogija, to su cinjenice. Moras shvatiti da su se RPG igre promenile od 90-ih do danas. Napraviti danas jedan sat sadrzaja je neuporedivo skuplje nego sto je bilo u vreme BG-a. Samim tim logicno je da su igre postale krace. Dragon Age je prekinuo taj trend i posle nekoliko igara od 20-ak sati, dobili smo igru koja traje 60-70+ sati. To je velika stvar u danasnje vreme.
Ovo me podsjeća na rečenicu iz maturskog rada jednog mog poznanika:"Regija će najkasnije do 2015 ponovo dostići privredni razvoj uporediv sa onim krajem '80-tih"
Plus, mene lično je baš briga za to što je napraviti sat sadržaja "neuporedivo skuplje"; što se mene tiče, ne moraju da šminkaju igru (a pošto smo na RPG podforumu, mislim da će se dosta ljudi složiti sa mnom). Ja bih radije izdvojio lovu za igru poput onog Ejdž ov Dekadensa (pod uslovom da ispune obećanja) sa sve praistorijskom grafikom nego za DA

Citat:
Sarmatian kaže:
U BG si mogao da ubijes koga hoces, pa te napadaju organi reda koje opet ubijes. Onda ti reputacija padne na 1, sve te mrze i kao takav odes kod vodje Flaming Fista koji ce da saradjuje sa tobom. Posle svega toga upadas na proglasenje Sarevoka za novog vojvodu kao natrazeniji kriminalac u istoriji Sword Coasta i sve vojvode pricaju sa tobom sasvim ok. Nakon toga izadjes napolje u drustvu tih istih vojvoda i opet te Flaming Fist napada.
Tačno, i u Balduru je igranje kao zlica pomalo traljavo odrađeno. Ali opet mnogo, mnogo bolje nego u DA gdje skoro uopšte ne postoji.
A pri tom je DA 10 godina mlađi. Evolucija

Citat:
Stvarno ne vidim poentu onog sta vas dvojca pricate jel mi se cini da se svi slazemo da je BG bolji od DA, sto evidentno jeste.
True dat
Draugdur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Draugdur na korisnoj poruci:
shrafko (17.1.2010), Yanosh (25.1.2010)
Stara 27.1.2010, 19:48   #146
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Imam par pitanja za iskusne BG-ovce:
1. pretpostavljam da nije neophodno da glavni lik ima najvecu harizmu zbog dijaloga, vec da moze bilo koji pratilac da razgovara. Ako je ovo tacno, da li ima vec neki takav NPC na pocetku da te prati (posto mi je harizma uvek bila bitna osobina u rpgu)?
2. koliko najvise pratilaca moze da se ima i da li zavisi od harizme?
3. resio sam da (najverovatnije) ne idem dual class niti da importujem lika u BG 2, pa me zanima da li su dobre ove klase za glavnog lika u BG1: necromancer, conjurer, enchanter i druid. Melee klase su mi se smucile, a rangera necu zbog Minsca. Ili imate neku preporuku?
4. TUTU + widescreen patch dolazi u obzir?

Mozda se najzad nakanim da proverim da li ovo moze da se meri sa mojim Falloutom. Mada sigurno ne.
E sad, treba naci prostora na hardu, ako se nakanim da odigram...
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2010, 20:18   #147
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Baldur's Gate

1) Razgovara glavni lik, dok se pratioci ukljucuju u dijalog, ali harizma ti nije previse bitna, jedino kod narada za questove
2) 5. Ne zavisi od harizme, za razliku od Fallout-a.
3) Ja bih izabrao Conjurera. Mogao i bi i Barda da uzmes, interesantna klasa.
4) Sa Tutuom se dobijaju rezolucije iz drugog djela, ne znam da li ti one odgovaraju.
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2010, 16:38   #148
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

E ljudi jel se kod Bard-a u AdnD-u za magiju gleda harizma ili inteligencija? Malo sam zaboravio, a sad sam krenuo da igram opet pa mi se cini da sam fejlovao (int 14 )

Hmmm, sad sam proverio na net-u i po informacijama koje sam prikupio bard dobija fixne spell slotove nezavisno od toga kakvi su mu stats-i?? Jel to tacno :O Za sta mu onda sluzi harizma? Ili sam ja to potpuno pomesao ADnD i DnD3 (nikad nisam igrao barda u ADnD)..

I jos jedno pitanje za ljude koji su prelazili BG1 sa Tutu-om... Da li je skinut XP cap?

Poslednja ispravka: LoshMeeBre (10.2.2010 u 17:07)
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2010, 17:10   #149
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Cha u DnD 3e, ali BG koristi stari AD&D. Koliko se secam, tu je mehnika za magije ista i za magove i za bardove (imaju i spellbook), tako da mislim da treba Int.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
LoshMeeBre (10.2.2010)
Stara 10.2.2010, 17:42   #150
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
LoshMeeBre kaže: Pregled poruke
I jos jedno pitanje za ljude koji su prelazili BG1 sa Tutu-om... Da li je skinut XP cap?
Ne. A i da je skinut, nemas puno mesta da nabacis XP. Ima dosta lokacija gde se neprijatelji ponovo pojavljuju ali oni daju malo XP-a.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
LoshMeeBre (10.2.2010)
Stara 14.3.2010, 22:25   #151
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Ne. A i da je skinut, nemas puno mesta da nabacis XP. Ima dosta lokacija gde se neprijatelji ponovo pojavljuju ali oni daju malo XP-a.
XP cap ocas posla mozes da probijes.
Resavaj sve kvestove na koje naidjes i ubijaj sve na mapi sto pokusa da ubije tebe, "and then you will see"



Ne bakci te se giberlinzima i sl. (samo gubite vreme), a ankeg recimo donosi 975 xp-a. lesser basilisc = 1400 xp, greater basilisc oko 7000 xp, mustard zele = 4k itd.
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2010, 13:00   #152
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Za sve ljubitelje ovog serijala pojavila se tzv. "Baldur's Gate Collection 1M Edition" verzija, barem sam je ja nasao pod takvim imenom. Evo opisa:

Citat:
This is a special installer. This contains Baldur's Gate I, it's expansion Tales of the Sword Coast, Baldur's Gate II: Shadows of Amn, and its expansion Throne of Bhaal. The great thing about this installer is that it has been changed by the BGT Mod. The BGT Mod combines both games together using the same items, music, graphics etc. That means you can play BG1 with the better looking BG2 graphics.

You can start a new game in either BG1 or BG2, but if you do make a new character and beat the game in BG1, that character will seamlessly be ported over to the next game, making the entirety of the Baldur's Gate games into one single game.

I have done all of this for you, which included downloading the original games, patches, cracks, and the mod and installing them without problems. Both expansion packs are fully playable as the games pretty much share the same map now. As a bonus, I've also included the complete OST and guides.

I hope you enjoy the game!
Pa ko ime sve originale, moze nabaviti ovu fino nastelovanu verziju
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Patton na korisnoj poruci:
Juraj (11.4.2010), Paladin (13.4.2010), r0nIn (16.4.2010), shrafko (11.4.2010)
Stara 16.4.2010, 0:15   #153
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Guglajte naziv pa cete naci na "projektima dabl ju".
Oprobao sam i moram reći odlično. Sve na jednom mjestu, grafika je stvarno bolja, jednostavno prekrasno.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2010, 20:35   #154
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Nikada nisam igrao BG serijal, igrao sam samo Icewind Dale 1 i 2. Dragon Age me je razočarao pa sam se setio da najbolji rpg svih vremena još nisam igrao

Igram BG1 TUTU, što znači BG1+Tales Of The Sword Coast u poboljšanom gameplayu BG2+Throne of Baal

Koristim i wide screen modifikaciju

Original BG


Sa modifikacijom 1440x900


Sa modifikacijom 1680x1050

Ovo je za mene previše sitno igraću na 1440x900

Imam pitanje za iskusne igrače
Igram sa Human Fighter-om
Strenght 18/59
Dexterity 18
Constitution 18
Inteligence 8
Wisdom 10
Charisma 18

Weapon Proficiencies:
Two Weapon Style +++
Long Sword ++

E sada planiram da Long Sword napunim do kraja, mislim da je 5 +. Mene zanima kada to uradim da li mogu da mu uradim Dual-Class. Uzeo bi Paladina - Cavalier zbog bonusa:
  • Bonus +3 to hit and +3 damage against all demonic and draconic creatures.
  • May cast Remove Fear 1 time per day per level.
  • Immune to fear and morale failure.
  • Immune to poison.
  • 20% resistance to fire.
  • 20% resistance to acid

Moje pitanje je kako će to da utiče na fighter-a da li će se i dalje ponašati kao fighter sa Two Weapon Style +++ i Long Sword +++++ i plus će imati ove bonuse ili će dobiti ove bonuse a Long Sword će mu pasti na ++ ili +++ (pošto paladin ne može da se usavrši za oružje koliko fighter može).
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2010, 20:48   #155
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Paladin ne moze da Dual-classuje, niti da se dual-classuje u njega.
Mozda bi mogao clerica, ali ne vrijedi ako si vec ulozio u longsword, cleric to ne moze a nosi, mozda u druida, ako moze.
Ja bih ti preporucio da ne dual-classujes.

Poslednja ispravka: Nikola95 (16.4.2010 u 20:55)
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2010, 21:44   #156
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Ni druid ne može da nosi long sword.
Ostajem fighter

Još po koje pitanje
Video sam po raznim forumima da dosta ljudi spominje da Imoen treba da se dual classuje u maga kada dođe do 6-8 level. Odnosno kada nakupi određen broj thief poena. Trenutno imam (level 5):
Open Lock 100
Find Traps 75
Pick Pocket 25 (ovo nemam nameru da pumpam)
Move Silently 20
Hide In Shadows 15

E sad šta još treba da unapredim pa da je dual klasujem u maga i kog maga? Inače dao sam joj skill za samostrel (sada sa njom imam Dagger+, Cross Bow+ i Short Bow+, verovatno ću morati i Sling+ zbog dual classovanja u maga)... znam da treba da ulazim u senke i backstab-ujem protivnike... ali ovo mi za sada više odgovara
Mislio sam još Find Traps da doteram do 100 ali sam slučajno video da skillovi mogu da se pumpaju i preko 100. Ima li smisla nešto pumpati preko 100?
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 22:49   #157
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Nema potrebe da skill ide preko 100.
U prvom delu, zadržao bih Imoen kao Thiefa. Više će joj koristiti dodatni HP i Thac0 za dalekometno oružje nego par slabih spellova.

U BG2 se isplati da Imoen budel dual-class, posebno zato što možeš naći iteme (prstenje, ogrlice itd.) koji ti pumpaju skillove.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 22:55   #158
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Igram sa Human Fighter-om
Strenght 18/59
Dexterity 18
Constitution 18
Inteligence 8
Wisdom 10
Charisma 18
kKako si ti ovo nabio na lvl 1?
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 23:20   #159
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
Juraj kaže: Pregled poruke
kKako si ti ovo nabio na lvl 1?
Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Trenutno imam (level 5):
Open Lock 100
Find Traps 75
Pick Pocket 25 (ovo nemam nameru da pumpam)
Move Silently 20
Hide In Shadows 15

5char
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 23:21   #160
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke

5char
Dobro je, ja sam na lvl 1 sada, krenuo igrat danas. znam da imaju ovdje određeni predmeti koji stavljaju na 18 stats, ali nisam znao da ih je toliko.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
baldur's gate, tales of the sword coast

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com