Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.5.2010, 17:37   #1
~Raf~
Član
 
Član od: 26.2.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 59 puta na 37 poruka
Određen forumom Domaci Youtube downloader - ClipArchiver

Clip Archiver je program koji vam omogucava da pretrazujete YouTube, skidate video sadrzaje sa njega i slicnih sajtova, gledate ih u ugradjenom plejeru i na kraju konvertujete u zeljeni format. Demo verzija dozvoljava neograniceno koriscenje programa sa Youtube-om, dok su ostali sajtovi zakljucani.



Program je radjen u javi tako da vam za njegovo pokretanje treba 32bitni Java Run Time verzije 6 (verziju vase jave mozete proveriti na http://www.java.com/inc/BrowserRedir...t=www.java.com). Vise o programu mozete videti na http://www.cliparchiver.com/.

Program mozete skinuti sa sledeceg linka: http://www.cliparchiver.com/ca_downl..._107_setup.exe.

Svi predlozi, sugestije, problemi su dobrodosli...
~Raf~ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ~Raf~ na korisnoj poruci:
Fickey (2.3.2011)
Stara 27.5.2010, 18:24   #2
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Domaci Youtube downloader - ClipArchiver

Program, osim par sitnica, ne deluje loše ali ne verujem da bih pored gomile sličnih freeware rešenja izdvojio 10 evra za ovaj program

P.S. Ažuriraj verziju u installeru da bude aktuelna 1.07 i uvek na sajtovima piši koju valutu koristiš (da ne bi posetioci gatali da li je evra ili dolara)
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
~Raf~ (27.5.2010)
Stara 18.1.2011, 16:34   #3
~Raf~
Član
 
Član od: 26.2.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 59 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Domaci Youtube downloader - ClipArchiver

Evo je i nova 1.20 verzija mog video downloadera. Izgleda ovako:



Dodate opcije:
-rotiranje slika u search modulu
-unapred definisani search profili (ako trazite vise puta na isti nacin)
-unapred definisani profili za skidanje (ako na primer skidate video snimke pesama i konvertujete ih u mp3 mozete jednostano pozvati "music (mp3 song)" profil ili napraviti neki svoj)
-program sada sam nadgleda clipboard i izvlaci adrese snimaka koje ste kopirali
+ dosta ispravki gui-ja (novi skinovi, novi izgled tabele), search i update algoritama...

Za sve clanove mog omiljenog foruma kljuc koji otkljucava punu verziju programa: volimSKFORUM2011

Za pustanje vam je potrebna java. Mozete proveriti da li je imate instaliranu ovde: http://www.java.com/inc/BrowserRedir...t=www.java.com

Program mozete skinuti ovde: http://www.cliparchiver.com/ca_download/cliparchiver_setup.exe

Poslednja ispravka: ~Raf~ (18.1.2011 u 17:23)
~Raf~ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ~Raf~ na korisnoj poruci:
Rainman (3.2.2011), Remi_Gaillard (18.1.2011)
Stara 2.2.2011, 10:42   #4
~Raf~
Član
 
Član od: 26.2.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 59 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Domaci Youtube downloader - ClipArchiver

-Popravljeni su bagovi koji su se javljali na Windows Visti i Windows 7-ci. Sada su podrzani operativni sistemi: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7 (i 32bitni i 64bitni).
-Nije bitna ni verzija jave koju imate na vasem racunaru, rade i 32bitna i 64bitna.
-popravljen je megaupload
-dodat je blip.tv

Poslednja ispravka: ~Raf~ (2.2.2011 u 15:19)
~Raf~ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 15:02   #5
Fickey
Član
 
Član od: 14.12.2010.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 265
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 26 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Fickey
Određen forumom Re: Domaci Youtube downloader - ClipArchiver

@~Raf~
Vak':
Program kao program je perfektan, veoma dobra stvar, cak i daleko najbolji YouTube Downloader, samo pre neki dan mi se desilo da mi je zakucao, ne znam sto. Takodje bilo bi dobro, ako je to moguce, uvesti opciju ,,prave pauze'' (kada skidamo nesto, stavimo pauzu, pa da mozemo da nekada u buducnosti to nastavimo). Program ima opciju pauze, ali se sve gubi kad se izadje iz programa. Takodje bi malo vise radio na dizajnu, napraviti temu koja radi na Aero, da bude providno, a i one ikonice mi nisu nesto. Takodje OBAVEZNO, ako moze, statusna linija da se poveca.
A bilo bi dobro napraviti i verziju za Linux sisteme. I uvesti opciju manualnog update-a.

Sve u svemu, veoma dobar program, ali ga jos malo treba srediti. Svaka cast do sada!
Fickey je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 20:02   #6
~Raf~
Član
 
Član od: 26.2.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 59 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Domaci Youtube downloader - ClipArchiver

Hvala Drago mi je da ti se svidja.

Vak':
1. Pauza: program radi sa razlicitm sajtovima od kojih svaki vodi svoju politiku. Na nekima ti ni obicna pauza u skidanju nije dozvoljena jer nakon toga odbija uspostavljanje veze i nastavak. To sam resio tako sto i pauza nije pauza, vec usporenje skidanja na 1-2KB/s. Jedino da stavim snimanje adresa u neku "to-do" listu, koju ti kasnije otvoris pa skidas klip od pocetka.
2. Izgled: za sada mi je prioritet sredjivanje bugova koje pronadjem, optimizacija koda i dodavanje novih sajtova. Mozes da stavis skin "os default" pa ce ti na visti/win 7 biti providan gornji deo prozora i to je to. Meni se licno on ne svidja a rad sa skinovima bi zahtevao preeeeevise vremena. Fino me ogranicava java u kojoj je radjen program. Ikonice mozes i sam da promenis (pomocu WinRar-a otvoris CAMain.jar pa u images folder menjas fajlove od "1.png" do "10.png"; posaljes mi slicice i stavim ih kao drugu temu u settings-u)
3. Status/update: status je smisljen kao mesto gde ces procitati novosti o programu/ono na cemu radim u tom trenutku + jos neke gluposti. Zato je tako mali, cak sam mislio da ga izbacim. Smislicu kako pa cu ubaciti da u podesavanjima mozes da promenis velicinu statusa / nacina update programa (da li ces sam ili da program radi automatski...) pa da svaki korisnik odabere ono sto zeli.
~Raf~ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
converting, download, video, youtube

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
YouTube mi iskasapi video :( BugA Video/TV softver 6 4.4.2010 22:13
Youtube downloader Raikkonen Champion Aplikativni softver 17 24.8.2009 15:23
YouTube Music Downloader dzonihsv Video/TV softver 2 11.8.2009 13:16
YouTube TV dacajak Internet tehnologije 3 25.2.2009 2:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com