Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.9.2014, 18:47   #421
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Scionku zaobidji, najgori start ima, vredi samo za neki MF build.

Po meni je 2H i dalje daleko ispod svega ostalog. Imas prakticno 2 mogucnosti, Cyclon sa sekirom i stun build sa maljem. Oba su poprilicno skupa.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 20:51   #422
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
Da li mozes da das savet kako da ga buildujemo? Nisam bas dugo igrao igru, godinu/dve, imam nekog Maraudera lvl 50, a kako mi se cini u medjuvremenu je resetovan skill tree, pa mogu da ga napravim od nule, a ne bih da gresim jer ovde nema respec.

Takodje, ako neko ima neki savet oko Sciona, deluje mi zanimljivo da probam...

Hvala
Nemaš veliki izbor (dobrih) 2H melee buildova...tu su stari dobri Ground Slam i Molten Strike. Ovako bih ja napravio Ground Slam Maraudera (2H ma5evi ili staff): http://poeurl.com/yZ1zEzD
Od gemova, 4-link: Ground Slam, Multistrike, Melee Physical Damage, Life On Hit/Life Leech...ako se dokopaš 5L-a, kao peti gem staviš nešto da pojačaš slabe tačke. Ako ti treba damage, Faster Attacks ili Added Fire, ako ne, onda bi Endurance Charges On Melee Stun bio dobar izbor. Za single target/bossove, Heavy Strike uz Melee Physical Damage, Faster Attacks i Life Leech, recimo. Pure Armor oprema, ne Evasion ili ES.

Molten Strike je takođe dobar melee skill, mnogo je flexibilniji od Ground Slama, možeš da ga izvedeš kao 2H ili 1H+štit, sa skoro svakom klasom...sjajan je za levelovanje ako si melee...
Ni Ground Slam ni Molten Strike nisu skupi buildovi...treba ti samo solidno oružje, oba su dobra za početnike (ako je melee u pitanju...mada, bo5e je igrati ranged u novim ligama).

Scion je ok, početak joj je meh, ali je i da5e solidna za neke caster buildove...pa i za melee. Igra je veoma flexibilna, možeš da izvedeš skoro sve šta ti padne na pamet, ako znaš kako. I upamti, ovde build/skill koji ćeš igrati određuje klasu s kojom ćeš da igraš, ne obrnuto. Dakle, prvo smisli šta hoćeš da igraš i kako, pa ćeš shodno tome da odabereš i klasu...a i to važi samo ako baš hoćeš da optimizuješ.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 23:12   #423
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Hvala na odgovorima

Citao sam na oficijelnom forumu da je dual flame totem build sa Scionom jako "gear independant", pa mi deluje primamljivo za ponovni pocetak. Dual totem mi se kao ideja jako svidja, pa ako imate neki predlog za dual totem build dobrodosao je. Koja klasa i koji totemi su najbolji?
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 8:04   #424
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Preporučio bih ti Shockwave totem. Neverovatno jeftin build, gledao sam lika koji je klizio kroz igru na početku lige s njim, sa ghetto opremom, nisam verovao koliko je dobro Scion, Templar ili Witch su dobri za to...išao bih na Scion ili Templara. Kad ustanem, napisaću ti malo deta5nije
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 11:37   #425
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Meni je za start najbolji 1H/shield build, moze kao marauder ili duelist. I sa jeftinom opremom ce raditi dobro, a lako mozes da mu nabacis i MF opremu za Dominus/Piety farm. Ovako moj izgleda.

Ja sam igrao do skoro WoE/BoR (pasivi) duelist koji jako lepo radi (normal Atziri vec na lvl80 mozes komotno da ubijes, sve mape mogu da se igraju sa bilo kojim modom), a oprema nije posebno skupa, odnosno, zaradis dok se levelujes za najbitnije delove.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 13:55   #426
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Hvala vam puno na pomoći Probaću sciona shockwave totem po uputstvu Morce, a za Maraudera bih probao neki cyclone build. Ovaj nešto priča, ali ga ja ništa ne razumem Lepo mi deluje, baš bih da probam. Jel imate neki link za cyclone Maraudera koji ima i dobar defense kao ovaj njegov? Ne mogu ni da provalim na kojoj težini igra...

http://www.youtube.com/watch?v=iqIk96VKhPc

ovo su mu pasivi:
http://www.pathofexile.com/passive-s...j3TffX-tL7qvxL
ali kapiram da je to strašno skup build, što me smara.

sa druge strane, Morca ti si verovatno mislio na ovako nešto:
https://www.youtube.com/watch?v=IBEr...ature=youtu.be

lik koliko vidim ima jedan jedini narandžasti item, ostalo sve nešto žuto, a to valjda nije mnogo teško naći do lvl 70. isto tako, ne vidim neke besne 6L iteme, tako da bi meni bilo kul da igram to.

inače, kad gradiš dual totem build, jel možeš da igraš sa bilo kojim totemom, tipa zamenim shockwave za fire, i sl. ili si osuđen samo na taj totem koji izabereš?

Poslednja ispravka: ed_hunter (15.9.2014 u 14:18)
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 14:36   #427
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Ovo sto sam ti ja postavio pasive za maraudera (1H/shield, lvl92) je Cyclone block build, oprema je manje vise ista kao na tom videu koji si postavio (Aegis/ST/BoR). Imas ovde u drugom postu moju opremu i pasive. To je endgame oprema (nije jeftina), ali mozes i sa mnogo jeftinijom da igras uspesno.

Drvo je slicno, s tim sto ja nisam uzimao aura nodove (jer ti pored Soul Taker-a nisu nesto potrebni) i nisam isao na Witch deo za dodatnih 12% spell block-a (za spell boss-ove umesto Aegis Auror-e stavis Saffell's Frame stit, mnogo je bolji, a treba realno samo za Atziri). S druge strane, imam vise i HP-a i DPS-a. Banditi su Oak, Oak, pa ili skill poen ili Oak (ako uzmes Oak-a, ne treba ti endu charge iz pasiva).
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 14:41   #428
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

ok hvala tako ću i ja verovatno za maraudera da igram, ali kad skupim opremu, što planiram da uradim sa nekim dual totem scionom jer su buildovi prilično jeftini. onaj shockwave gore, ili recimo ovaj flame: https://www.youtube.com/watch?v=_XS3yfRQZyU deluje mi zanimljivo.
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 15:05   #429
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Za pocetak ti je dovoljan Perandus unique stit, on je 1C, i neka sekirica sa ~250 pdps-a (sad su jeftine jer mozes da dokraftas mod kod mastera). Cyclone neces moci u startu da igras jer dosta mane koristi, ali mozes da se levelujes sa Double Strike. Uzmes samo kod duelista Mana Flows pasiv i treba ti na opremi 2% mana leech da mozes komotno da koristis skill-ove na mani.

Toteme ja nikad nisam igrao, generalno su mi spell build-ovi strani. Totem mi je malo prespor. (:

Sto se tice scionke, ako nemas neku vec izlevelovanu, bolje zaobidji, gubis u startu puno pasiviva na gluposti. Ona je meni jedino za MF ili za trke, pokupis u startu resove jer nema opreme.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 15:30   #430
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

sad si me pokolebao u nameri da igram toteme, gledam neki infernal blow build za maraudera. generalno mi je ostalo u sećanju da mi je marauder brzo umirao sa 2h hammerom, pa bih sad probao nešto sa štitom i recimo sekirom, taj soul taker mi deluje extra, jer ne moraš da brineš za manu.
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 16:07   #431
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Jeste ST dobar, ali kosta oko 30exa sada. (:
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 16:08   #432
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

vala baš. nabavim negde mana leech i dobar sam.

šta misliš o ovome:
https://www.youtube.com/watch?v=Y3lHAR2rQ58
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/868995

?

generalno ne znam šta bih radio ako naiđem na neke monstere koji reflektuju dmg, onda samo da kukam, ima da se samoubijem.
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 16:45   #433
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Ma o reflektu ne brini, Resolute technique build nema taj problem, tek dosta jaki crit build-ovi imaju. Tipa, ja imam CI crit claw shadow, oko 25k dps-a po tool tip-u na Reave (realno udari i dosta, dosta vise, tipa, samo sa hatred ledim i boss-ove) i i dalje nemam problem sa reflektom. Tek oni build-ovi sa 100k+ dps imaju problem. Znaci mirror noz ili discharger, CoC,... tako nesto.

Taj Infernal blow build nije los, ali bi bilo nezgodno da se posle prebacis na Cyclone (najbolji melee skill). IB ide na fire dmg, pa se ide drugim putem u drvetu. Ako bi da na kraju igras Cyclone sa ST, prati ovo moje drvo. Za pocetak igraj sa Perandusom i nekim obicnim oklopom, posle nabavis BoR i Aegis, pa dok skupis za ST igraj sa nekom rare sekirom. Rainbowstride cizme su jeftine, 10-15C, Lazhwar je 1C.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 17:01   #434
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

ok, hvala na savetu. znači cyclone je way to go.

šta misliš da do resolute technique dođem preko resistance noda, a ne preko born to fight? isto tako da uzmem armor mastery pošto je blizu? sve mi se nekako čini da će da me one shotuju.

blah, ubijaju me relativno lako, a ja njih relativno sporo i to me smorilo. kad sam koristio ground slam blood magic build, bar sam ja njih ubijao brže

jel može veštica da fura dual shockwave, tj. da nije to malo glupo? u stvari, posle 2 minuta gledanja u tree shvatam da uopšte nije glupo, jer su joj blizu i totem nodovi i aoe nodovi, što je skroz kul.

Edit: Ma daj, Witch sa dual totemom baš može, uopšte nije loše. Jedva da imam crveni soket u opremi da stavim totem, a evo prilično ih šurim...

Poslednja ispravka: ed_hunter (16.9.2014 u 14:28)
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 0:24   #435
Shone BL
Član
 
Član od: 17.9.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 75
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 10 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Act 4 uskoro
https://www.pathofexile.com/theawakening
Shone BL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 3:27   #436
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Avaj, prvo zatvorena beta...prijavio sam se i molim Boga da me ubace. Ima HRPE promena i novosti...biće ludo.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2015, 14:41   #437
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Gledao Kripp-a pre neki dan , bio mu je "gost" na streau i Chris iz GGG odradili sve iz bete i mogu reci da sam prezadovoljan sa onim sto sam video. Razmisljam da se vratim da igram kada bude izaslo iz bete ovo.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2015, 15:07   #438
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Da ubace nove mape viseg nivoa, srede malo desync (interesantna stvar, lupis desync u Google-u i prvi rezultat pathofexile.gamepedia.com/desync ), posrede craft (smanje drasticno randomizaciju) i omoguce prelaz uber Atziri i za jos neki build (neki melee npr.) i ovo bi bila super igra. Ovako dosadi relativno brzo. Neki Guild vs Guild masivni PvP bi bio takodje interesantan.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2015, 15:11   #439
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

E rekli su da ubacuju nesto za 2-3 nedelje sto ce srediti desync. Sad koliko je to istina i koliko ce zaista smanjiti desync videcemo ali taj desync je tu od prvog dana.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2015, 15:25   #440
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

A rekli su da ce biti u beti, pa sad, kao nece odmah, ali malo kasnije... sumnjivo mi to. Nisu nista konkretno spomenuli, samo neki fix-ovi.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Path of Exile Bascelik otpaTci 22 26.4.2015 14:25
Red Alert: A Path Beyond Ghost Akcione igre 4 11.4.2011 18:50
Windows cannot access specified device path or file EpicG Kvarovi 8 3.11.2010 19:28
The Path darthmajor Avanturističke igre 14 25.9.2009 17:29
The Matrix The Path of Neo glisa Akcione igre 38 7.2.2007 23:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com