Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.11.2006, 13:27   #121
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

svaki lik ima svoju draz, ja sam pre bio poceo sa toreadorom, mnogo veci broj dialog opcija nego sa gangrelom, koji posteno jeste stoka za tuche, ali manje dijaloga; po meni najzanimljiviji su likovi malkaviana i nosferatua (mislim da dosta menjaju gameplay u odnosu na prethodne likove) ali nemam nesto vremena da probam.
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2006, 13:35   #122
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

naso sam neki "patch" Vampire: The Masquerade - Bloodlines Histories & Rules v2.1 Patch jel probo neko ovaj patch
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2006, 19:09   #123
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

imas noviji, ko sto rece prethodnik 3.1, nego jel gledao neku seriju vezanu za ovo, sem sto povremeno okolina gura na spelingove serijale i izaziva mucninu, u sustini i nije toliko bila losa http://en.wikipedia.org/wiki/Kindred:_the_Embraced
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2006, 20:11   #124
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
mniz kaže:
koji je najbolji lik u vampire:Masquerade Bloodlines
teo bi ponovo da pocnem da igram ovu igru pa reko da pitam da mi preporucite nekog .i koji patch da skinem posto ih ima raznih
Meni je toreador najbolji, mada ni ventrue nije los. Toreador ima dosta opcija u dijalogu, a i sjajan je u borbama zato sto ima celerity, koja je po meni najjaca disciplina uz thaumaturgy.
Brujah isto nije los za fajte ali nesto mi nije feeling da igram kao crnac (nisam rasista, stvarno ).

Sto se tice patcha, mislim da 1.3 ispravlja sve bagove. 2.1 je vise sminka, nekoliko novih artefakata i promena mesta gde ih nalazis. Za ovaj posle 2.1 zaista ne znam sta radi...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2006, 12:42   #125
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
madhatterYU kaže:
imas noviji, ko sto rece prethodnik 3.1, nego jel gledao neku seriju vezanu za ovo, sem sto povremeno okolina gura na spelingove serijale i izaziva mucninu, u sustini i nije toliko bila losa http://en.wikipedia.org/wiki/Kindred:_the_Embraced
ja gledam (na skidanju mi je 3. epizoda) i nije loša serija (mada su efekti :bljaaak: ) ; ako sam dobro pohvatao, prvi (i jedini serijal) je prekinut na 8. epizodi jer je lik koji igra princa nastradao u saobraćajnoj nesreći; jbg
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2006, 15:10   #126
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

jok, prekinuto snimanje nesto pre nego sto poginuo, gledao sam je mozda pre jedno 8-9 godina (divno vreme piraterije) kada se skidalo sa satelita i prevodilo, da nema aron speling touch, bila bi mnogo bolja.
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2006, 16:16   #127
Ilic Marko
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 158
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ilic Marko
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

[QUOTE=daedalus]potrebno je iseći ih određenim redom (pokušavaj random, pogodio si pravu kada se ne pojavi 'crveni krug')

Presao, sjajna igrica, sada sam stigao do hollywooda...
Hvala !
Ilic Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2006, 11:24   #128
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

imam sledeci problem.treba da nadjem Freezers da oslobodim onu devojku to se nalazi dole u prodrumu .ja dodjem do vrata ali su vrata luck bez mogucnosti da se upen .nemam nigde da ukucam sifru koju bi trebalo da ukucam 1969 .znaci kao da nesto nije u redu.resim ja da uzmem noclip da pridjem kroz vrata i uspem..ali posle napada devojke na mede sestru i pricanja sa njom zabrokirami .stojim u mestu i nemogu da se move.kao da jos ide dialog(ona stoji prokraj vrata i nepomerase(vrata otvorena) ali sve izgleda normalno.osim sto je igra stala nemam ni save game opciju.

Poslednja ispravka: mniz (1.12.2006 u 21:42)
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2006, 3:12   #129
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
mniz kaže:
imam sledeci problem.treba da nadjem Freezers da oslobodim onu devojku to se nalazi dole u prodrumu .ja dodjem do vrata ali su vrata luck bez mogucnosti da se upen .nemam nigde da ukucam sifru koju bi trebalo da ukucam 1969 .znaci kao da nesto nije u redu.resim ja da uzmem noclip da pridjem kroz vrata i uspem..ali posle napada devojke na mede sestru i pricanja sa njom zabrokirami .stojim u mestu i nemogu da se move.kao da jos ide dialog(ona stoji prokraj vrata i nepomerase(vrata otvorena) ali sve izgleda normalno.osim sto je igra stala nemam ni save game opciju.
Sifru ukucavas malo pored vrata. Ne znam kako se zove to cudo, ali lici na digitron koji je okacen na zid. Malo se teze vidi, mozda je i iza nekih kutija. Promuvaj se malo, nacices ga.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2006, 11:14   #130
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
Sarmatian kaže:
Sifru ukucavas malo pored vrata. Ne znam kako se zove to cudo, ali lici na digitron koji je okacen na zid. Malo se teze vidi, mozda je i iza nekih kutija. Promuvaj se malo, nacices ga.
naso ali dzabe kad zablokira kad zavrsim taj quest opet zablokira.ustvri ja ga i nezavrsim meni i dalje stoji kao da pricam snjom ali sam se pozdravio i treba svako na svoju stranu da krene ali ja nemogu da se maknem a ona nece
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2006, 17:32   #131
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
mniz kaže:
naso ali dzabe kad zablokira kad zavrsim taj quest opet zablokira.ustvri ja ga i nezavrsim meni i dalje stoji kao da pricam snjom ali sam se pozdravio i treba svako na svoju stranu da krene ali ja nemogu da se maknem a ona nece
Verovatno igras nepatchovanu verziju. OBAVEZNO patch-uj inace ces imati jako puno problema. 1.3 resava sve bagove
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2006, 19:02   #132
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
Sarmatian kaže:
Verovatno igras nepatchovanu verziju. OBAVEZNO patch-uj inace ces imati jako puno problema. 1.3 resava sve bagove
imam patch 3.1 mozda on pravi problem?
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2006, 21:36   #133
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
mniz kaže:
imam patch 3.1 mozda on pravi problem?
Ne bih znao. Ja na patch-u 1.3 nisam imao nikakvih problema...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 20:37   #134
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

ubedio sam GARGOYLE da bude ally with Isaac i sad treba isaac da mi da stan ill kuci ali on nista meni nije pominjo to.sad ne znam jel sam ja dobio heven i gde se nalazi

p.s resio sam onaj problem sto sam pisao o njemu ranije,resio sam sa patchem 3.2 ali kad sam otiso da oslobodim llili onaj kreten je otiso sa plaze
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 20:44   #135
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

ne secam se da surfer uopste ode sa plaze, jedino ako nisi nesto pri razgovoru njemu rekao. Nesto rekli da su dodali kod tog patcha "istorijsko" kreiranje likova, nisam razumeo bas o cemu se radi (znam da imao upitnik ili manualno), nisi mozda probao?
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 20:57   #136
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

ma jesam jednom prico snjim i reko mu da je ona otisla ili da je nisam naso(slucajno sam uzeo da pricam snjim i nisam cito dialog i nabrzaka mu to sigurno reko i on otiso
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 2:42   #137
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
mniz kaže:
ubedio sam GARGOYLE da bude ally with Isaac i sad treba isaac da mi da stan ill kuci ali on nista meni nije pominjo to.sad ne znam jel sam ja dobio heven i gde se nalazi

p.s resio sam onaj problem sto sam pisao o njemu ranije,resio sam sa patchem 3.2 ali kad sam otiso da oslobodim llili onaj kreten je otiso sa plaze
Ne daje ti Isaac stan. Imas 2 havena (jedan u santa monici, drugi u centru (downtown) koji ti daje princ) Ako si tremere onda ti onaj (zaboravio sam ime) tremere regent daje haven u njegovom sklonistu, a ako si nosferatu onda dobijas haven u holivudu (odnosno ispod). Naravno u ta dva slucaja ne dobijas stan od princa. Svi ostali klanovi dobijaju stan od princa u centru...

Trebalo bi i lili i "O" da budu na plazi posto je oslobodis. Ili ce se pojaviti kasnije, ili je opet neki bag u pitanju.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 2:48   #138
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
madhatterYU kaže:
ne secam se da surfer uopste ode sa plaze, jedino ako nisi nesto pri razgovoru njemu rekao. Nesto rekli da su dodali kod tog patcha "istorijsko" kreiranje likova, nisam razumeo bas o cemu se radi (znam da imao upitnik ili manualno), nisi mozda probao?
Dodali su "proslost" prilikom kreiranja likova. Klasicna varijanta dobre strane/lose strane. Nesto kao oni opcione osobine u falloutu (skilled, gifted)...
Ne verujem da to ima veze sa tim...

Inace, koliko sam ja upucen, tih nekoliko poslednjih patch-eva nisu zvanicni...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 3:35   #139
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
Sarmatian kaže:
Dodali su "proslost" prilikom kreiranja likova. Klasicna varijanta dobre strane/lose strane. Nesto kao oni opcione osobine u falloutu (skilled, gifted)...
Ne verujem da to ima veze sa tim...

Inace, koliko sam ja upucen, tih nekoliko poslednjih patch-eva nisu zvanicni...
Nisam povezao te 2 stvari (surfer i patch) samo sam pitao s obzirom da sam van uslova za skidanje icega pa me samo zanimalo kako izgleda, 1.2 je valjda poseljednji oficijalni, ovo se ljudi zezaju sa mogucnostima; stvarno steta sto su toliko ukakali engin, mogla je mnogo, mnogo bolje da prodje.
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2006, 1:29   #140
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.082
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Da li je neko slučajno video gde u Beogradu ima sada da se kupi original Bloodlines? Ranije je bio u Platou ali koliko vidim u cenovniku sada ga nemaju...
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bloodlines, rpg, the masquerade, vampire, vampire the masquerade, vtm

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls IV: Oblivion Aljosa Role-Play 3769 8.8.2023 12:21
Vampire Name Generator Željko Kvizovi 76 2.9.2012 15:20
Vampire the Masquerade: Redemption Patton Role-Play 9 16.4.2009 21:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com